Mare Nostrum / Mare Nostrum: Imperia (Serge Laget)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: rastula »

biorąc pod uwagę ostatnie mandaty na francuskich plażach, to powinnawymachiwać jakimś dildo... ;]

uważaj misooo żeby ci się karty nie skleiły od “gry“
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: Szaweł »

ozy pisze:Na wtorek nie ma szans. Wrzesień - tu nic się nie zmienia. Już nawet o adres dostawy poprosili, zatem dobrze jest!

Isztar - chyba zrezygnowali z topless ostatecznie. W zasadach widać, że stosownie zaczesała włosy, a Meduza ma węże w strategicznych miejscach. ;)
Szkoda. Tak sobie myślałem, że dziś wyślą, Wy dostaniecie jutro/w sobotę, jako, że tyle czekaliśmy przygotujcie paczki w sobotę/niedzielę, nadacie w poniedziałek i we wtorek mamy :) no cóż. Jak mówią słowa piosenki... Bo fantazja, fantazja...

Z tego co pamiętam w kwestii Isztar, amerykanie jako najporządniejszy i najmniej zdeprawowany naród na świecie, mieli otrzymać wersję ocenzurowaną a wszędzie indziej miały iść obie wersje. Pożyjemy, zobaczymy.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: detrytusek »

rastula pisze:biorąc pod uwagę ostatnie mandaty na francuskich plażach, to powinnawymachiwać jakimś dildo... ;]

uważaj misooo żeby ci się karty nie skleiły od “gry“
:D :D
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: misioooo »

rastula pisze:uważaj misooo żeby ci się karty nie skleiły od “gry“
Nie ta gra rastula. Arkana mam do takiej gry po nocach ;P I jakoś się nie posklejały, bo to tylko "karty gracza", a cel rozgrywki zwykle siedzi/leży obok :twisted:
Grać panie to trza umieć, a nie tylko karcioszki macać!

-- Info sprzed kilku minut jakie dostałem od Asyncron - nadal przygotowują palety ;) Czyli ten "end of the week" znowu nie koniecznie oznacza obecnie trwający tydzień, huehue
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: Szaweł »

Zawsze mogą wyjechać w niedzielę o 23:59... Sortownia poniedziałek, jako, że będziedzie to economy, to wyjdzie we czwartek, Polska sortowania dostanie to w piątek o 23 także ruszą dalej w poniedziałek, we wtorek gry będą u Phalanxow, ale że dojdą bardzo późno dopiero w środę będą posortowane i w czwartek nadane... Piątek sortownia i w poniedziałek 12.09 dojdą do nas :D
To (chyba) najgorszy z możliwych scenariuszy, nie licząc ew. problemów z uchodzcami, bo wtedy i październik może nie być realny :mrgreen:
A tak całkiem realnie, to przypuszczam, że między 5 a 9.09 wszyscy powinni gry otrzymać. Szkoda, że się nie udało z wakacjami, bo pogralbym z synem a niestety będę go miał u siebie dopiero za kolejne 4 miesiące... Mam jednak nadzieję, że sama gra zrekompensuje całe to czekanie.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: misioooo »

Szaweł nie uwzględniłeś najważniejszego czynnika - kiedy Asyncron te gry wyśle? Tylko ta jedna gra pokazała, że nie można im ufać. Ile to razy statek z naszymi grami już był podstawiany? Zwykle "by the end of week..." Tylko którego tygodnia?
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: Szaweł »

Misioooo ależ uwzględniłem asynchron. To muszą być jacyś uchodźcy. 'Oryginalni' Francuzi już by się poddali ;)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
ozy
Posty: 3283
Rejestracja: 13 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 7 times
Been thanked: 74 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: ozy »

Pracują w piątek. Odpisują na maile. Podali liczbę palet. Wyceniamy dostawę.

Nie budźcie mnie.
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: Szaweł »

Jakie budźcie? Chyba nie planujesz snu przez najbliższe dni? ;)

A ja pracuję czasem i w soboty i w niedzielę i w święta i liczę palety i wyceniam dostawy i nie jest to absolutnie nic nadzwyczajnego ;) :P

Coby nie było, piszę w formie żartu... Tzn. Wszystko powyższe jest prawdą i tylko nie pomyśl, że każę komukolwiek pracować po nocach.. chociaż akurat asynchron powinien :)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: misioooo »

ozy pisze:Pracują w piątek. Odpisują na maile. Podali liczbę palet. Wyceniamy dostawę.

Nie budźcie mnie.
ozy - budzę cię!
Skoro dopiero się wycenia transport... Jaka jest szansa, że to dzisiaj wyjedzie od nich? ;P ("...by the end of week...")
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: Szaweł »

Szansa jest. Pytanie czy FR się wyrobią.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
ozy
Posty: 3283
Rejestracja: 13 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 7 times
Been thanked: 74 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: ozy »

Żadna, bo dziś dopiero spakowali palety i podali nam liczbę, wagę i wymiary. I cenę za dostawę, taką dosyć zachodnioeuropejską.

W przyszłym tygodniu sami ściągniemy towar do PL i będziemy przygotowywać wysyłki do wspierających.
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2359
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 96 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: karawanken »

Od 12 września wyjeżdżam zagranicę na tydzień. Znając moje szczęście wtedy będzie wysyłka.
Awatar użytkownika
nahar
Posty: 1341
Rejestracja: 24 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawa....teraz
Has thanked: 123 times
Been thanked: 84 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: nahar »

ja na 3 od 12 wyjezdzam...

Przepraszam za brak PL znakow.
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1403
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 153 times
Been thanked: 186 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: Błysk »

karawanken pisze:Od 12 września wyjeżdżam zagranicę na tydzień. Znając moje szczęście wtedy będzie wysyłka.
Ja od 8 albo 9. Mam nadzieję, że jak wrócę to będę jeszcze mógł gdzieś odebrać paczkę. :)
Awatar użytkownika
nahar
Posty: 1341
Rejestracja: 24 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawa....teraz
Has thanked: 123 times
Been thanked: 84 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: nahar »

Ozy pomyslcie co z osobami, ktore wyjada z Polski gdy bedziecie wysylac paczki. Np jak juz dostaniecie gry i bedzie wiadomo kiedy mozna sie ich spodziewac to osoby, ktore nie beda mogly odebrac dadza Wam znac mailem?

Przepraszam za brak PL znakow.
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: rastula »

nahar pisze:Ozy pomyslcie co z osobami, ktore wyjada z Polski gdy bedziecie wysylac paczki. Np jak juz dostaniecie gry i bedzie wiadomo kiedy mozna sie ich spodziewac to osoby, ktore nie beda mogly odebrac dadza Wam znac mailem?

Przepraszam za brak PL znakow.

a nie łatwiej i logiczniej napisać kiedy was nie będzie, wybraćalternatywny adres albo przesunąć wysyłkę... ja taknzrobiłem i spokojnie urlopuję
Awatar użytkownika
nahar
Posty: 1341
Rejestracja: 24 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawa....teraz
Has thanked: 123 times
Been thanked: 84 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: nahar »

jasne

Przepraszam za brak PL znakow.
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1403
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 153 times
Been thanked: 186 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: Błysk »

rastula pisze: a nie łatwiej i logiczniej napisać kiedy was nie będzie, wybraćalternatywny adres albo przesunąć wysyłkę... ja taknzrobiłem i spokojnie urlopuję
Kiedy "alternatywny" adres to jakieś 3h samochodem, to nie bardzo. Poza tym żyję nadzieją, że zdążę zobaczyć grę przed wyjazdem. ;p
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: Szaweł »

ozy pisze:Żadna, bo dziś dopiero spakowali palety i podali nam liczbę, wagę i wymiary. I cenę za dostawę, taką dosyć zachodnioeuropejską.

W przyszłym tygodniu sami ściągniemy towar do PL i będziemy przygotowywać wysyłki do wspierających.
Dużo macie tych palet? Z ciekawości jaką cenę Wam dali? Za 20mt w chłodni płacę max k2€ z FR, to za niepełną plandekę nie powinniście zapłacić więcej niż... 700€? Ofc jeśli nie możecie tego zdradzić, to nie było pytania.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: misioooo »

Pytanie jest inne - czy gry już odebrał wasz przewoźnik? Jutro dotrą do Polski i zaczynacie pakowanko?
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2359
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 96 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: karawanken »

misioooo pisze:Pytanie jest inne - czy gry już odebrał wasz przewoźnik? Jutro dotrą do Polski i zaczynacie pakowanko?
To jest bardzo dobre pytanie. Im bliżej szczęśliwego zakończenia, tym większa niecierpliwość.
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: Szaweł »

No 'end of week' minął i miło byłoby coś wiedzieć. Chyba, że Ozy dalej śpi i mamy go nie budzić np. do 28.09 ;)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
ozy
Posty: 3283
Rejestracja: 13 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 7 times
Been thanked: 74 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: ozy »

Odbiór z Francji prawdopodobnie w środę, czekamy na potwierdzenie z Asyncron.
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Mare Nostrum

Post autor: misioooo »

ozy pisze:Odbiór z Francji prawdopodobnie w środę, czekamy na potwierdzenie z Asyncron.
ozy, ale to wy odbieracie swoim kurierem czy jednak Asyncron to wysyła swoim? Z tego co wcześniej pisałeś i co Asyncron pisał palety powinny być gotowe - więc po co jakieś potwierdzenia od nich? Bo już nie rozumiem... Znowu "by end of the week"? Którego miesiąca i roku? :twisted:
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
ODPOWIEDZ