Hold the Line

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4129
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 311 times
Been thanked: 343 times

Hold the Line

Post autor: tomb »

Czy ktoś posiada zasady do starej lub nowej wersji?

Jeśli ktoś grał w Hold the Line oraz w jakąś grę w systemie Commands & Colors Borga to będę wdzięczny za opisanie wrażeń.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Kosma
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2013, 12:40
Lokalizacja: Festung Breslau
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

Re: Hold the Line

Post autor: Kosma »

Grywam regularnie w Commands and Colors Napoleonics, ponoć jest bardziej skomplikowane od reszty. Dla mnie b. prosta, miła i przyjemna gra. Szczerze polecam.
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4129
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 311 times
Been thanked: 343 times

Re: Hold the Line

Post autor: tomb »

Ja znam Battle Cry (prościutka, ale bardzo przyjemna). Chciałbym, żeby ktoś porównał coś z rodziny C&C do Hold the Line. Na pierwszy rzut oka systemy wydają się dość zbliżone, ale nie znalazłem zasad do HtL, więc trudno mi porównać detale.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Hold the Line

Post autor: rastula »

tomb pisze:Ja znam Battle Cry (prościutka, ale bardzo przyjemna). Chciałbym, żeby ktoś porównał coś z rodziny C&C do Hold the Line. Na pierwszy rzut oka systemy wydają się dość zbliżone, ale nie znalazłem zasad do HtL, więc trudno mi porównać detale.

proszę bardzo zasady ze starej edycji - systemy są podobne, ale HTL jest o krok wyżej w złożoności zasad i strategii .


https://www.dropbox.com/s/rcx78yll89u7m ... s.pdf?dl=0
ODPOWIEDZ