Iron, Blood, Snow & Mud (Phalanx, Guglielmo Duccoli)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
mk20336
Posty: 1522
Rejestracja: 02 sty 2019, 09:46
Has thanked: 71 times
Been thanked: 428 times
Kontakt:

Iron, Blood, Snow & Mud (Phalanx, Guglielmo Duccoli)

Post autor: mk20336 »

First Impressions for Iron, Blood, Snow & Mud from PHALANX

Podczas targów Spiel Essen 2023 miałem przyjemność zagrać w jeden z najnowszych tytułów PHALANX – Iron, Blood, Snow & Mud. Poniżej moje pierwsze wrażenia z tej ciekawej gry - miłej lektury!

LINK: First Impressions for Iron, Blood, Snow & Mud from PHALANX

Obrazek
Mój blog, serdecznie zapraszam!
https://theboardgameschronicle.com/
copychef
Posty: 120
Rejestracja: 13 sty 2019, 09:51
Has thanked: 95 times
Been thanked: 48 times

Re: Iron, Blood, Snow & Mud (PHALANX, Guglielmo Duccoli)

Post autor: copychef »

Czy ktoś jeszcze czeka na swoje zamówienie? Widzę, że niektórzy już nawet wystawiają swoje egzemplarze na OLX, a ja na dobrą sprawę nie wiem, czy mój został wysłany przez Phalanx.
Mój wątek sprzedażowy.

Kupię Nieustraszeni: Wsparcie z kimś na spółkę.
Awatar użytkownika
sopel82
Posty: 465
Rejestracja: 17 lis 2022, 11:07
Has thanked: 152 times
Been thanked: 154 times

Re: Iron, Blood, Snow & Mud (PHALANX, Guglielmo Duccoli)

Post autor: sopel82 »

copychef pisze: 30 lis 2023, 11:32 Czy ktoś jeszcze czeka na swoje zamówienie? Widzę, że niektórzy już nawet wystawiają swoje egzemplarze na OLX, a ja na dobrą sprawę nie wiem, czy mój został wysłany przez Phalanx.
Z tego co wiem wysyłka jeszcze się nie odbywa. Pytałem ich o to prawie 3 tygodnie temu i dostałem taką odpowiedź: trwają ostatnie "manipulacje" towarem, myślę, że rozpoczną się na przełomie tego/przyszłego tygodnia. Śledzę ich profil na FB i milczą w tym temacie. Ciekawe co się tam dzieje.

PS. Ten egzemplarz na OLX to mój, pospieszyłem się z wystawieniem, bo zamówiłem dwie kopie, ale jeden mi się zwolnił. Myślałem, że lada dzień przyjdzie bo kontenery z grami dostali ponoć w tym samym czasie co Total Domination.
sprzedam / bgg contribs / “an’ it harm none, do what ye will”
Awatar użytkownika
sopel82
Posty: 465
Rejestracja: 17 lis 2022, 11:07
Has thanked: 152 times
Been thanked: 154 times

Re: Iron, Blood, Snow & Mud (Phalanx, Guglielmo Duccoli)

Post autor: sopel82 »

Z FB:
najnowsze informacje z centrum logistycznego wskazują, że ze względu na kwestie organizacyjne oraz konieczność uzupełnienia zapasów, zamówienia będą pakowane w nadchodzącym tygodniu. Planuje się, że wysyłka rozpocznie się we wtorek.
Z uwagi na obecną sytuację, rozważamy podjęcie działań we współpracy z naszym partnerem w celu usprawnienia całego procesu. Dziękujemy za zrozumienie oraz przepraszamy za wszelkie niedogodności.
sprzedam / bgg contribs / “an’ it harm none, do what ye will”
mk20336
Posty: 1522
Rejestracja: 02 sty 2019, 09:46
Has thanked: 71 times
Been thanked: 428 times
Kontakt:

Re: Iron, Blood, Snow & Mud (Phalanx, Guglielmo Duccoli)

Post autor: mk20336 »

First look at Iron, Blood, Snow & Mud by PHALANX

Dzisiaj przyjrzyjmy się komponentom do Iron, Blood, Snow & Mud od PHALANX a także trochę opowiemy o grze i mechanice. Zapraszam do krótkiego materiału.

LINK: First look at Iron, Blood, Snow & Mud by PHALANX

Obrazek
Mój blog, serdecznie zapraszam!
https://theboardgameschronicle.com/
copychef
Posty: 120
Rejestracja: 13 sty 2019, 09:51
Has thanked: 95 times
Been thanked: 48 times

Re: Iron, Blood, Snow & Mud (PHALANX, Guglielmo Duccoli)

Post autor: copychef »

sopel82 pisze: 30 lis 2023, 19:12 Z tego co wiem wysyłka jeszcze się nie odbywa. Pytałem ich o to prawie 3 tygodnie temu i dostałem taką odpowiedź: trwają ostatnie "manipulacje" towarem, myślę, że rozpoczną się na przełomie tego/przyszłego tygodnia. Śledzę ich profil na FB i milczą w tym temacie. Ciekawe co się tam dzieje.
Z innymi projekami Phalanxa jest przynajmniej tak, że wchodzisz na stronę projektu na Kickstarterze albo Gamefound i sprawdzasz: nie ma update'u o wysyłce = jeszcze nie zaczęli wysyłać. Tutaj prawdziwego crowdfundingu nie było, więc żadnego info o tym co się dzieje nie ma. Dowiedzieć się za to można od użytkownika forum, który specjalnie ich o to pytał (dzięki swoją drogą).
Mój wątek sprzedażowy.

Kupię Nieustraszeni: Wsparcie z kimś na spółkę.
Awatar użytkownika
sopel82
Posty: 465
Rejestracja: 17 lis 2022, 11:07
Has thanked: 152 times
Been thanked: 154 times

Re: Iron, Blood, Snow & Mud (Phalanx, Guglielmo Duccoli)

Post autor: sopel82 »

Coś ruszyło. Widzę, że paczka nadana w InPost.
sprzedam / bgg contribs / “an’ it harm none, do what ye will”
copychef
Posty: 120
Rejestracja: 13 sty 2019, 09:51
Has thanked: 95 times
Been thanked: 48 times

Re: Iron, Blood, Snow & Mud (Phalanx, Guglielmo Duccoli)

Post autor: copychef »

Do mnie dziś znienacka przyszła.

Bardzo eleganckie wydanie - Phalanx umie w grafikę. Trochę miałem nadzieję na taką grubą "Radlandsową" tekturę jaką widywałem na filmikach z prototypem, ale to tylko moje czepialstwo. Estetycznie jest dobrze, a jak gra zobaczymy.
Mój wątek sprzedażowy.

Kupię Nieustraszeni: Wsparcie z kimś na spółkę.
mk20336
Posty: 1522
Rejestracja: 02 sty 2019, 09:46
Has thanked: 71 times
Been thanked: 428 times
Kontakt:

Re: Iron, Blood, Snow & Mud (Phalanx, Guglielmo Duccoli)

Post autor: mk20336 »

Teach & Play for Iron, Blood, Snow & Mud from PHALANX

Witam w materiale prezentującym mechanikę i rozgrywkę jednej z najnowszych publikacji PHALANX - Iron, Blood, Snow & Mud. Gram solo, ucząc zasad dla obu stron. Zapraszam!

LINK: Teach & Play for Iron, Blood, Snow & Mud from PHALANX

Obrazek
Mój blog, serdecznie zapraszam!
https://theboardgameschronicle.com/
ODPOWIEDZ