No Merci! No Thanks! Prezencik

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: No Merci! No Thanks! Dzięki, Nie!

Post autor: rastula »

Dla mnie rozgrywka w NT jest takim deserkiem, że nie widzę potrzeby uśredniania wyników.

Natomiast zgadzam się że gra ma tak duży element losowy, że w przypadku kilku gier jakiś uśredniony wynik daje lepszy obraz gry.

Tak więc rozgrywka jak w zaginionych miastach (3 partie) czy np do momentu aż ktoś przekroczy 100 punktów ma sens dla osób, które koniecznie muszą poznać ranking w grze.
adalbert
Posty: 941
Rejestracja: 02 lis 2009, 14:15
Has thanked: 11 times
Been thanked: 26 times

Re: No Merci! No Thanks! Dzięki, Nie!

Post autor: adalbert »

Obecna na rynku polska wersja gry nazywa się "Prezencik". Należy zmienić/uzupełnić tytuł wątku.
Awatar użytkownika
palladinus
Posty: 1494
Rejestracja: 29 paź 2010, 14:10
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Re: No Merci! No Thanks! Prezencik

Post autor: palladinus »

Generalnie nie mam uwag do Prezencika. Jeden z fillerów (obok, np. "Na sprzedaż"), które biorę na większość wyjazdów ze znajomymi
Recenzja na blogu Ciekawe Gry:
Nie ma za co – zagrałem w „Prezencik”
ODPOWIEDZ