Demigods Rising: Clash of Heroes

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
kudlacz135
Posty: 645
Rejestracja: 15 sie 2013, 21:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Demigods Rising: Clash of Heroes

Post autor: kudlacz135 »

Chyba ze dwa lata temu miała być dostawa. W międzyczasie ktoś kogoś okłamał, coś się zepsuło, Prodos miał wejść uratować sytuację i teraz wszystko idzie powoli do przodu. A przynajmniej tak mówią twórcy kickstartera...
Podobno wszystkie komponenty gry są wyprodukowane i "tylko" figurki wstrzymują wysyłkę. Masowa produkcja figurek ma się zacząć jakoś w tym tygodniu, także może w to będzie rok kiedy Demigods Rising się pojawi.
Szpanerski
Posty: 320
Rejestracja: 12 sty 2017, 23:46
Been thanked: 2 times

Re: Demigods Rising: Clash of Heroes

Post autor: Szpanerski »

Witam i mam nietypową prośbę. Trafiłem na gameplay gry i wydaje mnie się ze ma ona bardzo ciekawie rozwiązana mechanikę walki. Czy ktoś z posiadaczy zechcialby powiedzieć jakie ścianki posiada każdy kolor kości używanych w walce? Widziałem na nich różne efekty ale też zwiększanie obnizanie ataku itd.

Z góry dziękuję!
ODPOWIEDZ