Blood Rage (Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 605
Rejestracja: 21 lut 2014, 15:16
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: bubu »

Kiepsko idzie i wolno
Najpierw bogowie, teraz szamani. I chyba tyle.
Tak jak w Zombicide szlag mnie trafiał jak pojawiały się kolejne płatne dodatki tak teraz widać, że to jednak one napędzają rosnące wsparcie dla gry.
No i jednak ja jestem zwolennikiem elementów tylko dla wspierających a tutaj tego mało jest.
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: schizofretka »

Nie, to po prostu zupełnie inny typ gry, nawet tutaj po komentarzach było widać. Zombicide to czysty hack&slash, napędzany plastikiem i różnorodnością. Gra znacznie przystępniejsza i mainstreamowa niż jakieś euro bez losowości jak Blood Rage. Zombicide kupią malarze, nie-planszówkowcy, to niezły gateway; Blood Rage to może żadne ciężkie euro, ale jednak gra zdecydowanie dla graczy, i to nie ameritrashowców. Boję się, że przez tą hybrydowatość zostanie wzgardzone zaocznie przez obie strony (no bo gry polegające na rzucaniu kostkami i przesuwaniu żołnierzyków, jak i ślicznę cięższe euro z oryginalną mechaniką i te,atem dużo łatwiej sprzedać zaocznie niż po prostu kolejny solidny tytuł, jakim mam nadzieję BR się okaże.

Osobiście cieszę się, że kampania mała - jestem raczej pot-commited, jak mawiają pokerzyści, a nie odetchnąłem jeszcze po Conanie, gdzie exclusives było za 100$ - drugie tyle co gra, ale nie tak absurdalnie dużo jak w zombicide, że skreślam z automatu. Im mniej decyzji kupić- nie kupić tym lepiej ;)

Na pociechę powiem, że dogs of war - poprzednie euro od cmon z figurkami od czapy jest solidne.


Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 605
Rejestracja: 21 lut 2014, 15:16
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: bubu »

No tak ale jak robią dodatek z bogami to mogliby dorzucić jednego exclusive'a. Z punktu widzenia gry niewiele by to zmieniło a tłum by się cieszył.
W komentarzach widać, że sporo osób chciałoby wpłacić więcej ale nie mają na co. I to widać- w tym momencie średnia wpłata na osobę wynosi 88 USD czyli 13 USD więcej niż cena gry. Przy dwóch płatnych dodatkach to dużo. Wrzucenie jakiegoś zestawu plastiku za 20 USD na pewno podniosłoby wsparcie.

Ja się waham. Gra wygląda na porządną, nie mam w kolekcji nic podobnego i biję się z myślami. Bo co jeśli będzie słabe albo pojawi się w polskiej wersji w niższej cenie? Rozumiem, że ponoszę jakieś ryzyko i te KS exclusives mi je wynagradzają.

Bo to jasne, że jeżeli gra została ufundowana w 5 minut to nie ma mowy o wspieraniu projektu tylko o przedsprzedaży..
Awatar użytkownika
Dexterus
Posty: 369
Rejestracja: 26 paź 2014, 20:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: Dexterus »

Formą exclusive'a jest to, że Gods of Asgard dostajesz od razu w pudełku, a nie musisz kupować ich osobno. Być może z szamanami będzie podobnie, choć nie do końca widzę, dokąd ten wątek zmierza (bardzo słabo opisali jego założenia i całość wydaje się doklejona ciut na siłę). Przynajmniej tak staram sobie uzasadnić wydanie tej koszmarnej - uwzględniając złośliwość kursów walut - kwoty już teraz: koszt kupienia poszczególnych części w sklepach po premierze przewyższy wysokość pledga.

...co oczywiście prowadzi nas do pobocznej a pełnej kontrowersji dyskusji o wypaczeniu idei crowdfundingu, do jakiej doszło na KSie (i nie tylko), ale do tej rzeki wchodzić drugi raz nie będę ;)

Ilość exclusive'ów, faktycznie mało satysfakcjonująca, moim zdaniem obrazuje rosnące cwaniactwo CMoNa. Zaczynali skromnie, teraz sprzedali już kilka tytułów jadąc na znanych nazwiskach lub reinterpretacjach popularnych klisz; oraz oczywiście na fali narkomanii plastic cracku. Wiesz, jak tworzysz 15 projektów i tylko 4 z nich nie osiągają... 1000% lub więcej, to sodówka może trochę uderzyć do głowy. Po co dosypywać nowe figurki, które tylko wydłużają i podrażają proces produkcji, skoro naród i tak będzie w nich rzucał portfelami? Podobieństwo do np. pewnych wydawców znanych serii gier komputerowych, których palcem wskazywać nie będę, jest zauważalne.

Na swój sposób głupio mi, że chcę swą krwawicą wesprzeć to nastawienie, ale... Eric Lang & vikings, man! ^^' I tak to mój pierwszy planszowy KS, więc moralnego dziewictwa chyba nie stracę :oops: I to nawet pomimo tego, że jestem trasherem ;)
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 605
Rejestracja: 21 lut 2014, 15:16
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: bubu »

Dexterus pisze: Ilość exclusive'ów, faktycznie mało satysfakcjonująca, moim zdaniem obrazuje rosnące cwaniactwo CMoNa. Zaczynali skromnie, teraz sprzedali już kilka tytułów jadąc na znanych nazwiskach lub reinterpretacjach popularnych klisz; oraz oczywiście na fali narkomanii plastic cracku. Wiesz, jak tworzysz 15 projektów i tylko 4 z nich nie osiągają... 1000% lub więcej, to sodówka może trochę uderzyć do głowy. Po co dosypywać nowe figurki, które tylko wydłużają i podrażają proces produkcji, skoro naród i tak będzie w nich rzucał portfelami?
Tak, tylko, że tu nie chodzi o liczbę wspierających a o kasę, jaką zostawią. Myślę, że na tych figurkach CMoN robi dobry interes (vide Zombicide Guest Boxy- 20 USD za cztery figurki i dwie karty postaci). I dlatego się dziwię- mają klientów i nie chcą dać produktu. Za pudło z grą chcą 75 USD, za pakiet dla 5 gracza (czyli jedna czwarta całości nie licząc planszy i instrukcji) 30 USD. I schodzi.

Może moje spostrzeganie i rozumienie wykrzywiło to, że wsparłem Zombicide s3, którego kampanią byłem zachwycony. Tam było tak- "jak ileś osób zwiększy wsparcie kupując figurki za 10 USD to my damy wszystkim kolejne figurki za friko". I w rezultacie średnie wsparcie na osobę wyniosło 237 USD. W przypadku Blood Rage jest to 88 USD bo po prostu nie ma na co wydawać kasy. Dlatego się dziwię ale nie mnie uczyć CMoN jak się graczy doi.

A może to faktycznie kwestia "zamknięcia" gry.. Wtedy respekt dla twórców/wydawców- mogąc zarobić trzy razy tyle woleli pozostać wierni koncepcji..

EDIT
A nowy próg wygląda ciekawie. Szósty klan, który nie może być piątym klanem i jest tylko na Kickstarterze (czyli ozdóbka nie zmieniająca zasad gry)- super.
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: Rocy7 »

bubu pisze:
EDIT
A nowy próg wygląda ciekawie. Szósty klan, który nie może być piątym klanem i jest tylko na Kickstarterze (czyli ozdóbka nie zmieniająca zasad gry)- super.
taa tez zauwazylem.

Wiesz jesli uda sie zdobyc te 24 karty z dodatku na 5 gracza to dodatkowe pudlo w zasadzie przestanie byc potrzebne.
Awatar użytkownika
Dexterus
Posty: 369
Rejestracja: 26 paź 2014, 20:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: Dexterus »

Rocy7 pisze:Wiesz jesli uda sie zdobyc te 24 karty z dodatku na 5 gracza to dodatkowe pudlo w zasadzie przestanie byc potrzebne.
O tym samym pomyślałem - z tym stretchem nagle się okazuje, że 30 dolarów efektywnie płacimy za 24 karty i trzy alternatywne figurki jakiś tam pomagierów. To najprawdopodobniej najdroższe produkowane seryjne karty na świecie... i jakoś nagle odechciało mi się za nie płacić.

Zaczynam mieć wrażenie, że od strony CMoNa tę kampanię prowadzi jakiś niedoświadczony stażysta.

Edit: TEORETYCZNIE dałoby się zagrać nawet bez dodatku, jak właśnie sobie wyliczyłem. Bazowa gra ma 99 kart, czyli po 33 na epokę, do tego dochodzi po jednym stworze w exclusivie + będzie ośmiu szamanów (nie wiem tylko, jak ich ulepszenia będą dzielone pomiędzy epokami). Czyli, licząc zgodnie z zasadami, że każdy zaczyna z 6 kartami, spokojnie da się zagrać... jedynie odrobinę modyfikując zasady (czyli rozdawanie po 6 + w drafcie schodzą wszystkie). Nie wiem, jak to się będzie miało do balansu, na pewno ucierpi na tym regrywalność (skoro w każdej grze zagrane zostaną niemal wszystkie karty). Ale biorąc pod uwagę, że dodatek z piątą frakcją na tę chwilę kosztuje (licząc 8% opłat KSa i kursy bankowe) circa 130 PLNów, zastanawiam się, czy gra jest warta świeczki...
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: Rocy7 »

Zostalo 36 h do jutra pewnie bedzie wiadomo czy wejdzie stretch.
Awatar użytkownika
Hiu
Posty: 1147
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: Hiu »

Powinno spokojnie wejsc... dynamika jest dobra :)

http://www.kicktraq.com/projects/coolmi ... hart-daily
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 605
Rejestracja: 21 lut 2014, 15:16
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: bubu »

Wejdzie, na pewno. Strzelam, że jakieś 800 tys uzbierają.
Ciekawe co będzie ostatnim progiem- oby nie szamani dla dodatkowych klanów.

Liczę na coś, co sprawi, że klany będą się między sobą różnić czymś więcej niż kolorem podstawek i figurkami. Może "karty frakcyjne"? Zwłaszcza, że jest sześć klanów i tylu bogów.
Awatar użytkownika
Hiu
Posty: 1147
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: Hiu »

Odnosze wrazenie, ze jezeli E.Lang zaprojektowalby dodatek - to by juz tam byl :)
Tutaj pewnie gra jest na tyle domknieta jak CitoW - i dodatek to kwestia przyszlosci i malego pudelka.
Takze na rewolucyjne strecze to juz nie licze.
Liznalem podstawowy pledge. Zobaczymy co z tego bedzie.

Btw - wg nowych przepisow KS - zblizamy sie do ostatnich 24h - takze jezeli ktos sie chce wycofac - to teraz (zanim osiagnie sie 24h).
Awatar użytkownika
trabiniu
Posty: 232
Rejestracja: 18 gru 2013, 15:39
Been thanked: 1 time

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: trabiniu »

Hiu pisze:Odnosze wrazenie, ze jezeli E.Lang zaprojektowalby dodatek - to by juz tam byl :)
Tutaj pewnie gra jest na tyle domknieta jak CitoW - i dodatek to kwestia przyszlosci i malego pudelka.
Takze na rewolucyjne strecze to juz nie licze.
Liznalem podstawowy pledge. Zobaczymy co z tego bedzie.

Btw - wg nowych przepisow KS - zblizamy sie do ostatnich 24h - takze jezeli ktos sie chce wycofac - to teraz (zanim osiagnie sie 24h).

Wikingowie się nie wycofują :).
Gra zapowiada się świetnie a dodatkowo "regrywalność" bardzo podnosi pokusa malowania tego wszystkiego. Normalnie 2 w 1 ;D.
Jeśli o mnie idzie to dodatek dla 5 gracza kusi ale to już ciut za drogo się robi. Myślę że i podstawowa zawartość tego pudła niezła będzie. W najgorszym wypadku będę pluć sobie w brodę....
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: Rocy7 »

Patrząc na tempo z jeszcze jeden, może dwa strentch wejdą, tylko ciekawe jakie? Niestety dotychczasowy przebieg kampanii nie wskazuje na jakieś pozytywne zaskoczenie.
Awatar użytkownika
Hiu
Posty: 1147
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: Hiu »

strecz wszedl. kolejni szamani ogloszeni.
teraz chyba czas na kredki i kolorowanki, ewentualnie voucher na kolejny KS od CMON :)
Awatar użytkownika
Vester
Posty: 956
Rejestracja: 19 lis 2010, 11:12
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 25 times
Been thanked: 44 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: Vester »

Oficjalnie przyznaję, że wycofałem pledge'a. 400 PLN za grę tego typu to jednak sporo. Zaczekam na wersję sklepową, stawiam na 200 PLN. Owszem, kilka figurek mniej, ale 200 pln różnicy to jedna dodatkowa mięsista gra, na przykład z Essen 2015. Najwyraźniej istnieje próg cenowy, który zabija we mnie kolekcjonerstwo i kompletyzm. Ciekawe, ile muszą kosztować szlugi, by rzucić palenie? :)
Awatar użytkownika
BloodyBaron
Posty: 1308
Rejestracja: 15 sie 2007, 12:25
Lokalizacja: War Shau - czyli szał wojny? :)
Been thanked: 1 time

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: BloodyBaron »

Ja też sobie odpuscilem, gra wygląda na fajną ale wszystko co trzeba będzie dostępne w pudle za pół ceny z KS.
_________
Moje gry
Awatar użytkownika
Dexterus
Posty: 369
Rejestracja: 26 paź 2014, 20:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: Dexterus »

Vester pisze:Oficjalnie przyznaję, że wycofałem pledge'a. 400 PLN za grę tego typu to jednak sporo. Zaczekam na wersję sklepową, stawiam na 200 PLN. Owszem, kilka figurek mniej, ale 200 pln różnicy to jedna dodatkowa mięsista gra, na przykład z Essen 2015.
Bardzo ryzykowne założenie.

Podstawowa wersja BRa będzie miała - jeśli dobrze liczę - 49 figsów. Pod tym względem będzie gdzieś pomiędzy Zombicide 2 Toxic Mall a Prison Outbreak, których ceny sklepowe zaczynają się - odpowiednio - od 220 i 320 zł. Dogs of War, który w swej wersji retail ma bardzo mało plastiku, kosztuje na Planszomanii 199 (jedyny sklep, który wg mej wiedzy jeszcze je ma w asortymencie). Czyli szacunki dla Blood Rage'a można bezpiecznie zaczynać od 250 PLN.

Dalej, do tego - chcąc mieć wersje zbieżną z KSem - musisz wydać pieniążki na bogów i szamanów. Czyli kolejna stówka, a i to przy baaardzo optymistycznych założeniu, że cena tych "dodateczków" wyniesie 50 PLN każdy (wiadomo, że pod względem zawartości to 5 dych za bogów to i tak za dużo, ale - wiadomo, jak to będzie; sprzedadzą to jako "przełomowy dodatek z nową wersją gry" i już cena leci w stratosferę). Acha, i bym zapomniał - w wersji sklepowej nie będziesz miał za free dodatkowego klanu, który najprawdopodobniej pozwoli Ci grać i na pięć osób (w oparciu o siakieś home rule lub z własnoręcznie dorobionymi kartami).

Przy czym nie mówię tego, aby Cię siłą namówić do pledżowania ;) Po prostu wskazuję, że odpuszczenie sobie KSa być może wcale nie będzie taką wielką oszczędnością. Jasne, jakąś będzie. O jej wysokości zadecyduje koszt przesyłki, jaki sobie naliczy CMoN (a pomimo że w Europie ślą zza granicy na Odrze i Nysie, to się nie zdziwię, gdy Polsce jako krajowi "centralnoeuropejskiego trzeciego świata" naliczą najwyższą stawkę - i jak tu nie kochać Jankesów? -.-), a z drugiej kurs dolara, który wg prognoz może jeszcze wzrosnąć. Ale też zakładanie, że za zaoszczędzone pieniążki uda się sobie kupić inny tytuł AAA, wydaje mi się nader ryzykowne :>

Przynajmniej ja tą myślą się pocieszam, dosypując swoją kasę do górki ;)

Oczywiście Twoją przewagą przy ew. kupowaniu w sklepie będzie to, że będziesz wiedział, czy w ogóle warto wykładać kasę na stół ^^ Ponieważ dwie moje wcześniejsze gry z crowdfundingu okazały się słabymi inwestycjami, liczę na to, ze tym razem do trzech razy sztuka i nie wyjdę na tym jak Zabłocki na mydle :D
azz
Posty: 700
Rejestracja: 12 kwie 2014, 00:08
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: azz »

Ej, ej... Ktoś z Warszawy bierze kopię? Podłączyłbym się celem ewentualnego zbicia kosztów przesyłki.

(wiem, że jest wątek z zamówieniem zbiorowym, ale nie widzę tam nikogo z Warszawy)
Wspomogę rabatem 11% Planszostrefa, 7% 3Trolle
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: Rocy7 »

azz pisze:Ej, ej... Ktoś z Warszawy bierze kopię? Podłączyłbym się celem ewentualnego zbicia kosztów przesyłki.

(wiem, że jest wątek z zamówieniem zbiorowym, ale nie widzę tam nikogo z Warszawy)
Wyslałem pw.
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: schizofretka »

No niestety, jedyny sposób oszczędzania na grach (na czymkolwiek) to nie kupowanie (tak wielu) gier. Wszelkie 'bo była w promocji' albo 'kupie później, będzie taniej' nie przynoszą realnych oszczędności, zwłaszcza, że świadome powstrzymanie się od zakupu jednego tytułu skutkuje zwykle zakupem przynajmniej jednego innego w zamian;). Myślę, że mało co nakręca biznes jak np 'free shipping'. Ja trochę żałuję, że przegapiłem DoW i mam pół gry, ale z drugiej strony i tak mam w co grać, więc jak wracam na moment do normalnego świata, to pukam się w głowę.

Jak ktoś nie ma żyłki komplecjonisty i woli grać w wiele gier niż ogrywać do zdarcia planszy kilka tytułów, to taniej będzie w detalu, bo po prostu nie kupi tych wszystkich dodatków, albo w ogóle samej gry. Jeśli jednak gra wygląda mi na potencjalny hit (dla mnie), to płaczę i płacę, bo nie ma nic gorszego niż niedostępne dodatki do ulubionych gier. Serio, na to nie ma nawet szczepionki.

Ale ogólnie szacunek za silną wolę, zwłaszcza, że w porównaniu do innych gier CMoN ten KS nie rozerwał mi odbytu.


Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
Dexterus
Posty: 369
Rejestracja: 26 paź 2014, 20:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: Dexterus »

schizofretka pisze:świadome powstrzymanie się od zakupu jednego tytułu skutkuje zwykle zakupem przynajmniej jednego innego w zamian;)
I to jest Pierwsze Prawo Planszowej Ekonomii :lol:
Awatar użytkownika
Zet
Posty: 1352
Rejestracja: 26 paź 2006, 00:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 159 times
Been thanked: 159 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: Zet »

schizofretka pisze: ... bo nie ma nic gorszego niż niedostępne dodatki do ulubionych gier. Serio, na to nie ma nawet szczepionki.
I dlatego odpuszczam Blood Rage i 99% gier wydawanych przez KS. Chociaż raz grałem w Midgard i grało się całkiem przyjemnie.
Zauważyłem, że ostatnio jednym z moich kryteriów przy wyborze gier jest sprawdzenie, czy gra posiada dodatki promocyjne. Jeśli tak i jest ich sporo, to gra jest skreślona.
Awatar użytkownika
Hiu
Posty: 1147
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: Hiu »

No to mamy temat pozamiatany. Zostaje czekac do Q3. Figurki beda ladne - to juz bylo widac podczas kampanii. Caly czas zastanawiam sie, czy karty nie maja zbyt duzego rozrzutu (+5 plus jakies tam jeszcze dodatki). Oczywiscie - przegrany tez czasem zyskuje - to prawda.
Trzeba bedzie sprawdzic jak to sie ma.
Licze na w miare szybka rozgrywke. Z tego co czytalem i widzialem - wiekszych przestojow sie nie przewiduje... oprocz czytania kart.
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 605
Rejestracja: 21 lut 2014, 15:16
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: bubu »

Dexterus pisze: (...) Ale biorąc pod uwagę, że dodatek z piątą frakcją na tę chwilę kosztuje (licząc 8% opłat KSa i kursy bankowe) circa 130 PLNów, zastanawiam się, czy gra jest warta świeczki...
Zaraz zaraz..
Opłata dla KS jest doliczana do a nie potrącana z deklarowanej wpłaty?
Czyli jak deklaruje wsparcie 100 USD to mi z karty ściągną 108?
Jesteś pewien?
Awatar użytkownika
Hiu
Posty: 1147
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: [KS] Blood Rage (CMoN, McVey, Eric Lang, plastic crack)

Post autor: Hiu »

KS pobiera prowizje od zebranej kwoty (czyli od tych, co kase zbieraja - nie od tlumu).
dla ciebie interfejsem jest KS i tylko KS.
jak KS mial platnosci przez Amazon payments - to takze KS lub bezposrednio projektodawca sie rozliczal ze wszystkiego. Ty tylko placisz kwote - ktora masz podana.

Chyba, ze cos sie zmienilo po odejsciu amazona i nic o tym nie wiem ;)
ODPOWIEDZ