Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: rastula »

TTR_1983 pisze:Jak się produkuje w Chinach to różne rzeczy się mogą dziać. Niektórzy tutaj zachowują się tak, jakby w domu mieli jedną, ograną już grę i jeśli natychmiast nie dostaną wspartej od GFP gry to ktoś straci życie. Serio nie macie w życiu poważniejszych problemów?

Jak napisano wyżej - chodzi o zerową komunikację w sprawach projektów. Bardzo zła rzecz. Odbije się na kolejnych kampaniach firmy.
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Daquan pisze:
GFP pisze:2. Ograliśmy Jump Drive - jesteśmy w stu procentach zdecydowani, że chcemy go wydać. Czekamy na multidruk. Nie ma na ten moment żadnych dat.
A może jakieś info o cenie?
Cenę podamy w chwili uruchomienia przedsprzedaży.
playerator pisze:
akahoshi pisze:I kartami do Mistfalla? 8)
O to, to! I ja żem ciekaw...
Karty są już u nas. Sprawdziliśmy je. Jutro rozpoczniemy kontaktować się ze wspierającymi w sprawie wysyłki.
ostoja pisze:Bardzo lubię GFP i patrząc na to co się dzieje z Mage Wars (nie wsparłem) i Odlotowym Wyścigiem (wsparłem) bardzo cieszę się, że postanowili stopniowo odchodzić od formuły crowdfundingu.
Dzięki- odchodzimy od niej stopniowo i będziemy odchodzić wciąż. Czy do zera- nie wiem. Ale na pewno minimalizujemy ilość kampanii.
playerator pisze:
Yavi pisze:
Marcussz pisze:A ja mam pytanie do osób wspierających Dominion:Imperium
Czy w karcie promocyjnej Sauna/Przerębel macie kartę separatora? U mnie nie było, a sprawdziłem na BGG Shop ze komplet powinien ją zawierać.
To nie jest czasem ta podwójna, która ma napis Przerębel/Sauna? I chyba opis przygotowania stosu tych kart?
Potwierdzam, to jest jedenasta karta w zestawie.
Zgadza się.
Syndelis pisze:Patrząc na to co się dzieje i na dwa opóźnione projekty ( które wsparłem ), widzę, że aktualizacje w projektach i obietnica poprawy była tylko podyktowana zbliżającą się kampanią Vikings Gone Wild. Po owej kampanii znowu jest to samo co było, czyli "mamy wspierających w nosie". Opóźnienia są gigantyczne, a informacji brak lub szczątkowe przebijajace się gdzieś w gąszczu komentarzy na fb. Prawie 2 miesiące lecą proofy MW, które miały być wysłane 6 lutego ( któryś komentarz gdzieś mówił o poniedziałku po aktualizacji 2 lutego ). Paczka darmowa z aliexpressu doszła by do mnie w tym czasie 2 razy. To samo załadunek Odlotowego - miesiąc przygotowują i pakują gry i nic o tym nie wiecie ? Nie macie opiekuna klienta z którym jesteście w kontakcie ? Zapewnialiście w kampanii, że to bardzo dobra fabryka w której drukuje m.in AW swojego MW. Może jednak nie jest taka dobra ? A może jednak coś Wy ukrywacie przed nami ? Chcemy w projektach aktualizacji z jasnymi i rzetelnymi informacjami co się u dzieje w obu przypadkach. Kupa ludzi była cierpliwych - w tym ja ( ba, jeszcze Was brałem w obronę ), ale czara goryczy się przebrała. MW, patrząc na ten moment, będzie opóźnione conajmniej drugi raz tyle w ile miało być dostarczone.

P.S Nawet nie piszcie, że zawsze można poprosić o zwrot kasy, jak nam coś nie pasuje.
Fabrykę wybraliśmy na podstawie rekomendacji partnera. Okazuje się, że terminowość jest więcej niż tragiczna. Oduczyło nas to, samodzielnej produkcji w Chinach. Na ten moment, wszelkie zlecenia druków i dodruków realizujemy w europie. Chyba, że z fabryką w imieniu dystrybutorów, zajmuje się oryginalny wydawca. Wtedy sytuacja zupełnie inna, a kontakt poprawny.

P.S. Działając w oparciu o polskie prawo handlowe, informuję, że możesz poinformować nas, o chęci zwrotu kosztów. Wszystkie przelewy realizuje w ustawowym czasie- zazwyczaj szybciej.
reic_diov pisze: W kampanii Spartakusa odpisują na komentarze dotyczące statusu produkcji (bez konkretów ale zawsze to coś).
Zawsze odpowiadamy na pytania, wg. swojej najlepszej wiedzy.

Szaweł pisze:
TTR_1983 pisze:Jak się produkuje w Chinach to różne rzeczy się mogą dziać.
HA, HA, HA! Rewelacyjne. Doskonałe. Handluję z chińczykami od nastu lat. Jak się produkuje w Chinach to się różne rzeczy mogą dziać... owszem... jak się nie umie profesjonalnie podejść do tematu, owszem.

Jeśli nie potrafisz zrozumieć, co ludzi boli, to nie pisz bzdur, serdecznie proszę. Brak kontaktu = brak szacunku. Jeśli nie jesteś w stanie tego pojąć, to bardzo mi przykro, widać dla Ciebie takie traktowanie ludzi jest rzeczą normalną i społecznie akceptowalną. Wedle mnie, i nie tylko mnie jak się okazuje, nie jest i NIGDY nie będzie. Mam dziesiątki gier, sporo jeszcze nie ogranych. Czy gdybym dostał dziś VGW/Spartakusa/OW... czy zagrał bym dziś? Nie. W tym tygodniu? Pewnie też nie. W tym miesiącu? Zapewne też nie. Czy chcę mieć grę już? Nie, nie jest mi potrzebna. Czy mogę wszystkie tytuły otrzymać w 2018? Tak. Czy lubię i akceptuję jak ktoś celowo i z namaszczeniem okazuje mi brak szacunku? No, kuwa, wybacz, ale chyba kogoś pomyliło i to ostro, jeśli sądzi, że odpowiem 'tak'. Kontakt, kontakt, kontakt... W przypadku crowdfundingu to jest ŚWIĘTY, ZASRANY OBOWIĄZEK wydawcy!
Zdajemy sobie sprawę z niedociągnięć w komunikacji, oraz z opóźnień. Nie wiem, w jakiej gałęzi współpracujesz z Chinczykami, ale jeśli chodzi o fabryki, w których robione są nasze gry, tylko jedna jest "jako-tako" kontaktowa. Tak jak pisałem powyżej, oba przypadki wyleczyły nas całkowicie z prowadzenia własnej produkcji w Azji.
Szaweł pisze: Wierzcie lub nie, bardzo lubię GFP, podoba mi się dobór gier, które wydają, ale nienawidzę ich podejścia do klienta. Rebelowi np. życzę jak najwięcej wydanych gier przez W.T, bo oni potrafią to robić porządnie. GFP ten sposób prowadzenia biznesu, najzwyczajniej partaczy. Nie potrafią od długiego czasu zatrudnić jednej osoby na 1/128 etatu do uzupełniania aktualizacji w kampaniach, pasuje im to, a nasze nerwy spływają po nich jak po kaczce... Ale, żeby nie było, że tylko i wyłącznie narzekam napiszę naprawdę szczerze i prosto z serca - Czekam z niecierpliwością na moment przejścia GFP w 100% na działalność pozacrowdfundingową. Wtedy też, to wydawnictwo ma szansę stać się jednym z moich ulubionych!
Bardzo miłe słowa- wydaje mi się, że wiem którym wspierającym jesteś. ;) Dzięki za feedback dotyczący oferty - staramy się budować ją tak, żebyśmy sami chcieli grać w nasze gry.

Podsumowując- aktualizacja w sprawie odlotowego wyścigu pojawi się w poniedziałek. Tam dużo szczegółów. W połowie kolejnego tygodnia, pojawi się też aktualizacja dotycząca Spartakusa.

Zdajemy sobie sprawę z Wasze zniecierpliwienia w sprawie MW- ale jedynym co możemy NA TERAZ zaproponować, jest zwrot środków. Jak tylko COKOLWIEK klaruje się w jakiejś kampanii, wspierający są informowani priorytetowo. To dotyczy wszystkich kampanii.

Nie zmienia to też tego, że kolejne pytanie "jak tam postępy" kiedy nasza praca, jest w zasadzie skończona, vide wysłaliśmy pliki i zatwierdziliśmy proofy, nie powoduje przyspieszenia maszyn, osoby w konfekcji nie wrzucają zawartości do 2 pudełek na raz, albo statek nie płynie szybciej.
ramar pisze: Przypomina mi się akcja z Zamkami od Planszóweczki. W pewnym momencie dostaliśmy nawet namiar na statek, którym gry płyną. Prawie całe forum kibicowalo dzielnym Chińczykom w długi nowy rok, później był pożar hali magazynowej w Chinach, podczas gdy gry rzekomo czekały na załadowanie na statek, każdy obserwował postęp na trasie statku, były obawy o zatonięcie przez złą pogodę, zagrożenie somalijskimi piratami oraz obawa o zawirowania w Niemczech. Ogólnie, pomimo ogromnego opóźnienia było wesoło, a nie mała część chyba pozytywnie wspomina całą akcję. Trudno powiedzieć to o nieszczęsnym Mistfallu, czy Mage Wars.
Nie chciałem przywoływać tego przykładu, ale sami pamiętamy tę sytuację, jako wspierający kampanię. Rozumiem, że wrócisz po 2/3 latach, wrócisz w ten sposób do MW.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

detrytusek chyba tylko tak ironicznie napisał :)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 458 times
Been thanked: 1106 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: detrytusek »

Szaweł pisze:detrytusek chyba tylko tak ironicznie napisał :)
Brawo! Chociaż jeden :)

Panowie tam był cudzysłów...
TTR_1983 pisze:Jak się produkuje w Chinach to różne rzeczy się mogą dziać. Niektórzy tutaj zachowują się tak, jakby w domu mieli jedną, ograną już grę i jeśli natychmiast nie dostaną wspartej od GFP gry to ktoś straci życie. Serio nie macie w życiu poważniejszych problemów?
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
swiroff
Posty: 298
Rejestracja: 22 mar 2014, 11:31
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 36 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: swiroff »

detrytusek pisze:
Szaweł pisze:detrytusek chyba tylko tak ironicznie napisał :)
Brawo! Chociaż jeden :)

Panowie tam był cudzysłów...
TTR_1983 pisze:Jak się produkuje w Chinach to różne rzeczy się mogą dziać. Niektórzy tutaj zachowują się tak, jakby w domu mieli jedną, ograną już grę i jeśli natychmiast nie dostaną wspartej od GFP gry to ktoś straci życie. Serio nie macie w życiu poważniejszych problemów?
Wybacz :D
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Szaweł »

detrytusek pisze:
Szaweł pisze:detrytusek chyba tylko tak ironicznie napisał :)
Brawo! Chociaż jeden :)

Panowie tam był cudzysłów...
Wygrałem coś? :)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
pan_slaw
Posty: 218
Rejestracja: 04 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 19 times
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: pan_slaw »

P.S. Działając w oparciu o polskie prawo handlowe, informuję, że możesz poinformować nas, o chęci zwrotu kosztów. Wszystkie przelewy realizuje w ustawowym czasie- zazwyczaj szybciej.
Na jaki mail mam napisać w sprawie rezygnacji z Mage Wars i zwrotu pieniędzy? Nie mogę nigdzie (forum pierwsza strona, FB, wasza strona) takich informacji znaleźć.
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

pan_slaw pisze:Na jaki mail mam napisać w sprawie rezygnacji z Mage Wars i zwrotu pieniędzy? Nie mogę nigdzie (forum pierwsza strona, FB, wasza strona) takich informacji znaleźć.
Nie ma o tym informacji na forum. Takie informacje, znajdują się w aktualizacjach do projektu. Konkretnie, w aktualizacji nr. 13.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
pan_slaw
Posty: 218
Rejestracja: 04 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 19 times
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: pan_slaw »

GFP pisze:
pan_slaw pisze:Na jaki mail mam napisać w sprawie rezygnacji z Mage Wars i zwrotu pieniędzy? Nie mogę nigdzie (forum pierwsza strona, FB, wasza strona) takich informacji znaleźć.
Nie ma o tym informacji na forum. Takie informacje, znajdują się w aktualizacjach do projektu. Konkretnie, w aktualizacji nr. 13.

Dziękuję, wysłałem.
Awatar użytkownika
mckil
Posty: 598
Rejestracja: 13 cze 2008, 18:44
Lokalizacja: Ostrołęka
Has thanked: 49 times
Been thanked: 57 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: mckil »

OK, to zawsze jakieś informacje! Pozostaje więc czekać.
Luboy
Posty: 161
Rejestracja: 23 kwie 2013, 22:28
Lokalizacja: Ruda Śl. / Gliwice
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Luboy »

Jakieś niusy?

Hmmm...
kmd7
Posty: 1017
Rejestracja: 09 lip 2007, 15:25
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Has thanked: 39 times
Been thanked: 30 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: kmd7 »

Jest nowa aktualizacja. Odlotowy wyścig jedzie.
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Luboy pisze:Jakieś niusy?

Hmmm...

Jak najbardziej. Aktualizacje właśnie pojawiają się w części kampanii.

1. Odlotowy - załadowany i w końcu jedzie, po kontroli celnej kontenera.
2. Mistfall - prosimy o dane, do wysłania poprawionych kart.
3. VGW - zaakceptowaliśmy proofy. Po naszej stronie praca przy przygotowaniu produkcji zakończona.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Luboy
Posty: 161
Rejestracja: 23 kwie 2013, 22:28
Lokalizacja: Ruda Śl. / Gliwice
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Luboy »

No to dobre wieści :)
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2817
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 839 times
Been thanked: 363 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Gromb »

No to bomba!
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
ostoja
Posty: 213
Rejestracja: 22 sty 2016, 18:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: ostoja »

Teraz już tylko Games Factory KLIK
Obrazek
Witajcie

Nowe logo i zmieniona nazwa naszego wydawnictwa to tylko początek zmian które czekają nas w najbliższym czasie. Wiele z nich zobaczycie od razu, a część to długotrwały proces, który ma zmienić nas w jeszcze lepszą, bardziej efektywną firmę.

Co jeszcze się zmieniło? Do zespołu dołączają nowe osoby:

Karol, który będzie odpowiedzialny za komunikację z klientami, prowadzenie kampanii i kontakt z recenzentami. Wzorowe, według wielu, prowadzenie kampanii Vikings gone wild możecie zawdzięczać właśnie jemu.

Grzegorz, który pod czujnym okiem Kuby będzie niestrudzenie jeździł po Polsce i odwiedzał każdy sklep sprzedający nasze produkty, będzie prowadził eventy i pokazywał gry. Jeśli macie grupę "planszówkową" - również chętnie Wam pomożemy.

Ekipa Hexa. Wojtek i Marek będą odpowiedzialni w wydawnictwie za prace nad grami rodzimymi, autorskimi. Tak więc autorzy! Jeśli macie coś, czym chcecie się pochwalić, możecie śmiało wysyłać. Co więcej, w najbliższych dniach ogłosimy konkurs na nowe tytuły! Prawda jest taka, że od dawna planowaliśmy wypłynąć na nieznane, niebezpieczne i szerokie wody wydawania autorskich, rodzimych gier. Dzięki ekipie Hexa będzie to możliwe - więcej otwartych umysłów i więcej rąk do pracy!

Zmiany, które wprowadzamy mają jeszcze bardziej zwiększyć naszą efektywność. GFP, teraz GF, od samego początku stawia sobie za cel wydawanie dobrych gier. Ta zasada się nie zmienia. Wydaliśmy 19 gier, mamy dwie linie wydawnicze (GFP i GFP Family), a wśród nich bestsellery: Domininion i Kingdomino. Ciągle pracujemy nad nowymi tytułami, a efekty tej pracy ogłosimy niebawem. Zależy nam na tym, żeby Games Factory kojarzyło się jedynie ze świetnymi tytułami. Nie bylibyśmy w stanie tego dokonać bez Waszego ciągłego wsparcia. Dziękujemy po tysiąckroć!

W najbliższym czasie ogłosimy też harmonogram Mistrzostw Polski w Dominiona i w Wiertła, skały, minerały. Wypatrujcie aktualizacji na stronie!

Oczywiście, w trakcie 2,5 roku istnienia firmy, nie ustrzegliśmy się błędów. Doskonale wiecie, o co chodzi – Mistfall, Mage Wars i Odlotowy wyścig. Za błędy już przepraszaliśmy wielokrotnie. Zapewniamy, że wyciągnęliśmy wnioski i dzięki tym potknięciom staniemy się mocniejsi.


Piotrek, Bartek, Kuba, Wojtek
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: playerator »

Kapitalne logo. Powodzenia na tej nowej drodze :) . Mamy się spodziewać Gloomhaven PL...? :wink:
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: rastula »

Dobra, bo to jest takie bicie wokół krzaka (jak to mówią Anglicy). Chciałbym uzyskać jakąś konkretną informację na tema MAGE WARS ( nie taką ,że mogę prosić o zwrot kasy)...dla ułatwienia podam możliwe odpowiedzi.


a) gra będzie rozsyłana do wspierających w .....(data)
b) zupełnie straciliśmy kontrolę nad projektem i nic nie wiemy
c) gra się raczej nie ukaże , tylko głupio nam o tym wspominać
d) pomidor
Awatar użytkownika
citmod
Posty: 714
Rejestracja: 11 gru 2014, 15:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 103 times
Been thanked: 103 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: citmod »

Czy coś się może zmieniło przez ostatni miesiąc w kwestii Santorini? :)
Awatar użytkownika
Malibu
Posty: 262
Rejestracja: 15 wrz 2016, 07:46
Has thanked: 53 times
Been thanked: 41 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Malibu »

Tak prosimy o Gloomhaven nawet na wspieram.to
Luboy
Posty: 161
Rejestracja: 23 kwie 2013, 22:28
Lokalizacja: Ruda Śl. / Gliwice
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Luboy »

Nowe logo fajowe.

Trochę szkoda tych negatywnych opinii bo moim zdaniem GFP ma fajne tytuły w ofercie i widać że chłopaki mają chęci i pomysły.

No cóż, poprawcie komunikację, zlikwidujcie zaległości jak najszybciej... i trzymajcie dalej poziom, pion, fason i takie tam :)

Trzymam kciuki, kibicuje Wam i czekam na kolejne rewelacyjne wieści i tytuły.
Awatar użytkownika
Martin_Valdez
Posty: 329
Rejestracja: 29 gru 2008, 15:00
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Martin_Valdez »

rastula pisze:Dobra, bo to jest takie bicie wokół krzaka (jak to mówią Anglicy). Chciałbym uzyskać jakąś konkretną informację na tema MAGE WARS ( nie taką ,że mogę prosić o zwrot kasy)...dla ułatwienia podam możliwe odpowiedzi.


a) gra będzie rozsyłana do wspierających w .....(data)
b) zupełnie straciliśmy kontrolę nad projektem i nic nie wiemy
c) gra się raczej nie ukaże , tylko głupio nam o tym wspominać
d) pomidor
+1
Ogólnie wypadałoby się wreszcie uporać z duchami przeszłości. To, że wpierający w tak świetnym stylu sfinalizowali ostatnią kampanię, nie może być powodem braku domknięcia starych tematów. Tamte kampanie oceniając ich przebieg również zakończyły się sukcesem, a jedyną stroną, która wywiązała się ze swojej części umowy, są wspierający. Zacznijcie mówić o trudnych sprawach wreszcie w sposób na, jaki zasługują.
Awatar użytkownika
Xfenix
Posty: 186
Rejestracja: 05 wrz 2016, 23:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Has thanked: 12 times
Been thanked: 15 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Xfenix »

Morris kilka postów wyżej Ostoja wkleił cytat z Facebooka GF i tam masz informację kto będzie odpowiedzialny za komunikację
Kisun
Posty: 1128
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 131 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Kisun »

rastula pisze:Dobra, bo to jest takie bicie wokół krzaka (jak to mówią Anglicy). Chciałbym uzyskać jakąś konkretną informację na tema MAGE WARS ( nie taką ,że mogę prosić o zwrot kasy)...dla ułatwienia podam możliwe odpowiedzi.

a) gra będzie rozsyłana do wspierających w .....(data)
b) zupełnie straciliśmy kontrolę nad projektem i nic nie wiemy
c) gra się raczej nie ukaże , tylko głupio nam o tym wspominać
d) pomidor
Zapewne usłyszysz d), chociaż bez ich wyjaśnień wyraźnie widać że b)
Prawdę mówiąc wolał bym już nawet wiedzieć że c) niż przez następne miesiące słuchać ogólników i ściemy.
Zmiana nazwy czy loga nie wybieli tej wtopy - nie chodzi o opóźnienie a o brak szczerej i regularnej komunikacji ze wspierającymi.
"Errare humanum est"
Awatar użytkownika
ramar
Posty: 996
Rejestracja: 03 lis 2014, 18:26
Lokalizacja: Kalisz
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: ramar »

Z wizerunkowego punktu widzenia, GFP powinno domknąć te "złe" projekty i wtedy zmienić logo i skrócić nazwę. Chyba, że do działanie pod Pyrkon.
ODPOWIEDZ