Rising Sun (Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
bowie
Posty: 487
Rejestracja: 01 mar 2017, 23:43
Has thanked: 218 times
Been thanked: 63 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: bowie »

kwiatosz pisze:Jak jest z wycofywaniem się ze wspierania? Bo jakoś coraz bardziej do mnie dociera, że z wysyłką to prawie 500 złotych. A nie kojarzę żadnej gry tyle wartej.
Dostajesz dwa duże pudła z zawartością, która nie bedzie w retailu
kwiatosz pisze:Pozostaje sprzedaż pledge'a, a sporo chętnych podejrzewam, że się znajdzie.
Po co kupować od kogoś, jak samemu można zrobić "Late Pledge"?
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 928 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: rattkin »

$20 za przesyłkę to całkiem rozsądnie jest. Ostatnio musiałem wyłożyć HK$300, bo projekt bezpośrednio z Hong Kongu. 2 dollary HK to około złotówki. Więc jak na KS wysyłka jest poniżej 100, to jestem zadowolony :)
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: schizofretka »

Do końca czerwca oficjalnie. Jak jest u nich z trzymaniem terminu zamknięcia? Bo teraz stać mnie tylko na dość ograniczoną wersję, a chcę wszystko, najlepiej dwa razy!

30$ za wysyłkę pełnego pledge, jeśli wyjdzie porównywalnie objętościowo do 7 sins i conana to mało, jestem pewien, że dopłacają. W wielu kampaniach za mniejsze pudła płaciłem 50$, z tego m.in, powodu już nie szastam tak kasą na kampaniach Mantica.


Stukał Lucjan Szołajski
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
cohlerc1
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2012, 07:30
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: cohlerc1 »

Arcadie oplacałem dwa tygodnie po terminie zamknięcia. Pytałem wczesniej czy nie będzie problemu to odpisali że spoko. Przypuszczam że do czasu do póki nie drukują etykiet a jest to zwykle grubo po "zamknięciu" pm nie powinno być problemu. Warto jedynie mieć na uwadze że możesz wpaść do grupy tzw late pledge i wtedy wysyłka z usa. Tylko po co ja to pisze takiemu weteranowi KS ;)
mångata
Posty: 45
Rejestracja: 31 sie 2016, 16:04

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: mångata »

Pytanko co do płatności.
Wiecie, czemu CMON przekierowuje do płatności PayPal po wypełnieniu danych adresowych? Myślałem, że podając kartę kredytową przy składaniu pledge na KS nie będę musiał bawić się w dodatkowe opłaty związane z PP.
Czy po przekierowaniu na stronę PP jesteśmy wzywani do zapłaty za całość czy jedynie za przesyłkę?
Pisałem do nich w tej sprawie, ale jak na razie bez odpowiedzi.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7875
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: kwiatosz »

Przeklikaj to zobaczysz, z tego co pamiętam dopłacałem jedynie za dobrane rzeczy (w tym przesyłkę).
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4021
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: AkitaInu »

mångata pisze:Pytanko co do płatności.
Wiecie, czemu CMON przekierowuje do płatności PayPal po wypełnieniu danych adresowych? Myślałem, że podając kartę kredytową przy składaniu pledge na KS nie będę musiał bawić się w dodatkowe opłaty związane z PP.
Czy po przekierowaniu na stronę PP jesteśmy wzywani do zapłaty za całość czy jedynie za przesyłkę?
Pisałem do nich w tej sprawie, ale jak na razie bez odpowiedzi.
Jeżeli chodzi o pledge managera to zawsze tak było :) Tam płacisz tyle ile zamierzasz dorzucić plus przesyłka.
W przypadku kiedy to tylko wysyłka to zapłacisz tylko za wysyłkę. Jeżeli dobierzesz jakieś dodatki w pledge managerze to też przez paypala zapłacisz.

Opłat nie ma jeżeli płacisz w dolcach, paypal tylko pośredniczy w transakcji.
Awatar użytkownika
Toudi
Posty: 1089
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:21
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: Toudi »

mångata pisze:Pytanko co do płatności.
Wiecie, czemu CMON przekierowuje do płatności PayPal po wypełnieniu danych adresowych? Myślałem, że podając kartę kredytową przy składaniu pledge na KS nie będę musiał bawić się w dodatkowe opłaty związane z PP.
Czy po przekierowaniu na stronę PP jesteśmy wzywani do zapłaty za całość czy jedynie za przesyłkę?
Pisałem do nich w tej sprawie, ale jak na razie bez odpowiedzi.
Z karty która podałeś pobrał fundusze KS. W PM CMON zawsze daje tylko płatność przez PayPal

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Musza
Posty: 421
Rejestracja: 04 sty 2015, 15:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: Musza »

Jakby ktoś chciał to mogę mu zamienić złotówki na dolary na PayPalu po kursie zakupu w Alior Kantor, bo mam ich trochę nadprogramowych :)
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 51 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: KrzysiekL »

Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 51 times
Been thanked: 17 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: Marx »

Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8721
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2627 times
Been thanked: 2319 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: Curiosity »

Czy może mi ktoś ogarnięty wyjaśnić, czemu na wysyłkę mamy czekać do kwietnia 2018, skoro CMON dysponuje już kompletną grą?
W sieci roi się od zdjęć figurek, planszy i kompomentów. Czyli to wszystko jest już zaprojektowane.
No to na co czekamy? Produkcja komponentów będzie trwała 8 miesięcy?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
olsszak
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 36 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: olsszak »

Curiosity pisze:Czy może mi ktoś ogarnięty wyjaśnić, czemu na wysyłkę mamy czekać do kwietnia 2018, skoro CMON dysponuje już kompletną grą?
W sieci roi się od zdjęć figurek, planszy i kompomentów. Czyli to wszystko jest już zaprojektowane.
No to na co czekamy? Produkcja komponentów będzie trwała 8 miesięcy?
Masz kompletną podstawkę, ale nie SG czy dodatki.

Pozdrawiam
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
Toudi
Posty: 1089
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:21
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: Toudi »

Są też osoby które kupiły grę na genconie. Green horde też chyba będzie wcześniej mimo że kampania była później :(

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: misioooo »

Toudi pisze:Są też osoby które kupiły grę na genconie. Green horde też chyba będzie wcześniej mimo że kampania była później :(

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
Green Horde CMON zapowiedziało, że podstawka będzie w styczniu już (czyli pół roku przed planowanym terminem) - w związku z mega zainteresowaniem na GenConie właśnie. O Rising Sun milczą - czyli bez planów przyspieszenia.
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: rastula »

Curiosity pisze:Czy może mi ktoś ogarnięty wyjaśnić, czemu na wysyłkę mamy czekać do kwietnia 2018, skoro CMON dysponuje już kompletną grą?
W sieci roi się od zdjęć figurek, planszy i kompomentów. Czyli to wszystko jest już zaprojektowane.
No to na co czekamy? Produkcja komponentów będzie trwała 8 miesięcy?

ale to były tylko proofy produkcyjne , nawet nie ostateczne figurki. to kiedy one trafię na linię produkcyjną to inna sprawa. Zresztą, to chyba nie do nas pytanie ;). trzeba czekać - i lepiej trzymaj kciuki żeby to był kwiecień ;)...
Piehoo
Posty: 1007
Rejestracja: 15 gru 2012, 21:31
Lokalizacja: Warszawa Tarchomin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 46 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: Piehoo »

Toudi pisze:Są też osoby które kupiły grę na genconie. Green horde też chyba będzie wcześniej mimo że kampania była później :(

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
Jeżeli faktycznie prowadzili sprzedaż na genconie to trochę kiepsko. Co innego jeżeli wysyłkę planowaliby lada chwila.
Cloud Games
Cloud Games na FB
Recenzje i przykładowe rozgrywki - Granie W Chmurach
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6123
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 633 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: pan_satyros »

Piehoo pisze:
Toudi pisze:Są też osoby które kupiły grę na genconie. Green horde też chyba będzie wcześniej mimo że kampania była później :(

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
Jeżeli faktycznie prowadzili sprzedaż na genconie to trochę kiepsko. Co innego jeżeli wysyłkę planowaliby lada chwila.
nie prowadzili sprzedaży
https://cmon.com/news/rising-sun-charit ... n-con-2017
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: rastula »

obejrzałem kawłaki gameplay i część elementów wygląda na dorobione na drukarce ;), na pewno nie są to plastikowe exy z KS, więc spokojnie.
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 51 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: KrzysiekL »

Retail Rising Sun zapowiedziany na Q4 2017 :O

Źródło: https://cmon.com/mapp-prices
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: rastula »

Please note that while we do our best to get you your rewards in a timely manner, you may not necessarily receive your rewards before the product makes it into distribution in your own country or before it's made available in conventions and special promotion opportunities. We hope that the special price and exclusive items you will get during the Kickstarter will make up for any such possible lag. However, if this is something that is not acceptable to you, please do not back this project, and instead wait for the retail release. Thank you for your understanding.
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 51 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: KrzysiekL »

rastula pisze:Please note that while we do our best to get you your rewards in a timely manner, you may not necessarily receive your rewards before the product makes it into distribution in your own country or before it's made available in conventions and special promotion opportunities. We hope that the special price and exclusive items you will get during the Kickstarter will make up for any such possible lag. However, if this is something that is not acceptable to you, please do not back this project, and instead wait for the retail release. Thank you for your understanding.
Ale po co to tu wklejasz?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: rastula »

Ponieważ wyżej padło pytaniem dlaczego gra będzie dostępna w tym roku a wspierający dostaną ją w kwietniu 2018 roku.
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 51 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: KrzysiekL »

rastula pisze:Ponieważ wyżej padło pytaniem dlaczego gra będzie dostępna w tym roku a wspierający dostaną ją w kwietniu 2018 roku.
A, racja -- myślałem, ze to odpowiedz na mój post. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4021
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: [KS] Rising Sun (Eric M. Lang)

Post autor: AkitaInu »

KrzysiekL pisze:
rastula pisze:Ponieważ wyżej padło pytaniem dlaczego gra będzie dostępna w tym roku a wspierający dostaną ją w kwietniu 2018 roku.
A, racja -- myślałem, ze to odpowiedz na mój post. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

To niejako była odpowiedź na Twojego posta :)

Każdy kto będzie marudził że gry z kicka przyjdą później niż okazja kupienia RS'a w sklepie wykaże się brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem / nieznajomości języka angielskiego / wspieraniem gier na kicku bez czytania warunków kampanii.

W każdym z tych przypadków zachodzi zjawisko samozaorania :P
ODPOWIEDZ