Lisboa (Vital Lacerda)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 458 times
Been thanked: 1106 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

Hobbity.eu pisze:
Lisboa jest wymagającym tytułem i ważne jest doprecyzowanie zasad. Dlatego też jeśli uważacie, że są zasady, które wymagają doprecyzowania lub na które Waszym zdaniem należy zwrócić szczególną uwagę (na przykład sposób punktowania za Budynki Publiczne czy też sklepy) prosimy o taką informację tutaj lub drogą mailową.
Brawo Hobbity!

Przy okazji fajnie, że rozwiązaliście dywagacje na temat sensu anonsów z błędami na forum.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Trolliszcze »

opulentus pisze:Brawo Panowie z Hobbitów, po co się trudzić, kasa zmieniła właściciela, można odtrąbić sukces.
playerator pisze:Jak widać, oprócz wydawców są także Wydawcy. Wyrazy szacunku dla Wydawnictwa Hobbity.
Z piekła do nieba, jak we wczorajszym meczu Polaków :D Ależ to nasze towarzystwo rozchwiane, istna chorągiewka na wietrze!
Ale oczywiście cieszę się razem z Wami.
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: playerator »

Trolliszcze pisze:
opulentus pisze:Brawo Panowie z Hobbitów, po co się trudzić, kasa zmieniła właściciela, można odtrąbić sukces.
playerator pisze:Jak widać, oprócz wydawców są także Wydawcy. Wyrazy szacunku dla Wydawnictwa Hobbity.
Z piekła do nieba, jak we wczorajszym meczu Polaków :D Ależ to nasze towarzystwo rozchwiane, istna chorągiewka na wietrze!
Ale oczywiście cieszę się razem z Wami.
Sorry za offtop, ale co jest rozchwiane? Jaka chorągiewka? Kto zmienił zdanie?
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Trolliszcze »

Przecież napisałem jasno - towarzystwo w tym wątku. Nie dostrzegasz różnicy między dniem wczorajszym (żenada i paździerz, niech się nauczą gry robić), a dzisiejszym (wydawca przez duże W, brawo Hobbity)? Jak by to czytał ktoś niewtajemniczony, to mógłby dostać rozdwojenia jaźni, bo w sumie już nie wiadomo: najwspanialsze wydawnictwo w Polsce, czy banda amatorów...

(Jeśli to jest niejasne, śmieję się ze skrajności postaw użytkowników; albo jest dno, albo super - pośrodku nic nie istnieje. Na razie Hobbity obiecały zrobić instrukcję - nie wiadomo, kiedy ją zrobią, kiedy doślą i czy ona w ogóle będzie lepsza. Dlatego tak jak wcześniej prosiłem, żeby nie przesadzać w krytyce, tak teraz zalecałbym umiarkowany entuzjazm. Nie chwal dnia i tak dalej.)
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 458 times
Been thanked: 1106 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

Oj tam, oj tam. Ludzie są różni i pewne skrajne opinie hejtujące zanim H. się wypowiedziało były niesprawiedliwe ale po ich oświadczeniu należą im się jak najbardziej pochwały. Chwalona jest decyzja i tylko decyzja, a nie czas dostawy, jakość papieru itp. Jeśli to zawiedzie to stosowne komentarze się zapewne pojawią. Na razie nie ma nic pośrodku tzn instrukcja jest spaprana, a decyzja najlepsza z możliwych w obecnej sytuacji.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: playerator »

Trolliszcze pisze:... Jak by to czytał ktoś niewtajemniczony, to mógłby dostać rozdwojenia jaźni, bo w sumie już nie wiadomo: najwspanialsze wydawnictwo w Polsce, czy banda amatorów ...
Jak będzie czytał po kolei, to mu się wyklaruje.
detrytusek pisze:... po ich oświadczeniu należą im się jak najbardziej pochwały. Chwalona jest decyzja i tylko decyzja ...
Dokładnie tak. Bo takich decyzji ciągle jest jak na lekarstwo.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Wincenty Jan »

Jestem po drugiej rozgrywce. Tym razem w gronie trzy osobowym. Nie chcę zapeszać ale to póki co jedna z najlepszych gier , w które grałem.
Jedyne co mnie na chwilę obecną martwi to droga do zwycięstwa poprzez stawianie sklepów. Czy to jest tak, że nie można tego odpuścić? Niby są karty ,chyba dekretów (te z punktowanie na końcu gry) ale nie sądzę aby można było na nich zdobyć tyle punktów co przy "wystawianiu domków". Jak to u Was jest w rozgrywkach? Nie zmierzam tutaj do odkrycia lepszej strategii tylko już mam taki defekt , polegający na doszukiwanie się tym większej ilości wad im bardziej gra mi spasowala. Inaczej mówiąc, trudno mi uwierzyć , że gra jest aż tak dobra.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4031
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: AkitaInu »

Wincenty Jan pisze:Jestem po drugiej rozgrywce. Tym razem w gronie trzy osobowym. Nie chcę zapeszać ale to póki co jedna z najlepszych gier , w które grałem.
Jedyne co mnie na chwilę obecną martwi to droga do zwycięstwa poprzez stawianie sklepów. Czy to jest tak, że nie można tego odpuścić? Niby są karty ,chyba dekretów (te z punktowanie na końcu gry) ale nie sądzę aby można było na nich zdobyć tyle punktów co przy "wystawianiu domków". Jak to u Was jest w rozgrywkach? Nie zmierzam tutaj do odkrycia lepszej strategii tylko już mam taki defekt , polegający na doszukiwanie się tym większej ilości wad im bardziej gra mi spasowala. Inaczej mówiąc, trudno mi uwierzyć , że gra jest aż tak dobra.
A to nie jest tak jak np. W vinhos ze do wygranej potrzebujesz produkowac wino? Tutaj moze byc tak z domkami wlasnie
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Wincenty Jan »

Ale tutaj surowce mogę zdobyć z kart. AkitaInu jak było w twoich grach?
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Wincenty Jan »

W żadnym przypadku nie neguje gry. Tylko jestem ciekaw czy jest alternatywa punktowa dla budowania sklepów.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4031
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: AkitaInu »

Wincenty Jan pisze:Ale tutaj surowce mogę zdobyć z kart. AkitaInu jak było w twoich grach?
Hmm nie myslałem czy da się grać bez stawiania budynków (i sklepów i publicznych). Przyjąłem, moim współgracze chyba też, że to jest jeden z elementów których odpuścić nie wolno.

A czy jest alternatywa? W teorii jest dużo kart celów (dekretów) które punktują za wszystkie budynki np. nie tylko Twoje. Ale chyba ciężko było by wygrać w ten sposób. Z drugiej strony, jakby dołożyć do tego statki itp itd ....

Mimo wszystko wydaje mi się że nie można ich odpuścić, taka gra :) Jeden z kilku głównych mechanizmów zdobywania punktów.
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Wincenty Jan »

AkitaInu pisze:
Mimo wszystko wydaje mi się że nie można ich odpuścić, taka gra :) Jeden z kilku głównych mechanizmów zdobywania punktów.
Chyba jest tak jak napisałeś.
Póki co jestem zachwycony ale cholercia martwi mnie to czy o wygranej nie będzie decydowało komu podejdą akurat budynki publiczne (aby mocno zapunktować) lub więcej dekretów pod to co się dzieje na planszy. Ale tak jak zaznaczam to tylko moje , zapewne niesłuszne domysły, a gra mnie totalnie pochłonęła. Wielce prawdopodobne, że za jeszcze kilka rozgrywek gra wskoczy na moje TOP3 lub TOP1 :)
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 458 times
Been thanked: 1106 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

Wincenty Jan pisze:
AkitaInu pisze:
Mimo wszystko wydaje mi się że nie można ich odpuścić, taka gra :) Jeden z kilku głównych mechanizmów zdobywania punktów.
Chyba jest tak jak napisałeś.
Póki co jestem zachwycony ale cholercia martwi mnie to czy o wygranej nie będzie decydowało komu podejdą akurat budynki publiczne (aby mocno zapunktować) lub więcej dekretów pod to co się dzieje na planszy. Ale tak jak zaznaczam to tylko moje , zapewne niesłuszne domysły, a gra mnie totalnie pochłonęła. Wielce prawdopodobne, że za jeszcze kilka rozgrywek gra wskoczy na moje TOP3 lub TOP1 :)
Z moich skromnych doświadczeń wynika, że owszem możesz sobie odpuścić budynki (ale nie do końca) natomiast strategia grania na karty dekretów tez jest efektywna. Ciężko żeby te karty nie podeszły jak masz zawsze wybór z 8. Nie widzę też problemu, że komuś podejdą budynki publiczne...zresztą w jaki sposób? Przecież one są publiczne, więc jak zobaczymy, że robi się z nich "kolorystyczne combo" to sami możemy sobie wybudować tam sklep w danym kolorze. Poza tym obierając którąś z strategii musimy zastanowić się czy bardziej leży nam krótka czy długa rozgrywka. Różnice w ilości tur mogą być spore, więc np przyśpieszając grę możemy pozbawić kogoś możliwości budowania sklepów w ilościach hurtowych.
Pisałem już wcześniej ale powtórzę bo widocznie umknęło. W mojej rozgrywce miałem dużo mniej budynków za to 12 kart dekretów (vs 3) i na końcu różnica zawierała się bodajże w 10-15 pkt przy wyniku ~120.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Wincenty Jan »

Ma to sens co piszesz. Dzisiaj zagram trzeci raz to będę o kolejną rozgrywkę mądrzejszy.
buhaj
Posty: 1043
Rejestracja: 27 wrz 2016, 08:01
Lokalizacja: chrzanów
Has thanked: 857 times
Been thanked: 510 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: buhaj »

Moje krótkie konstatacje po wczorajszej (drugiej - tym razem 3os rozgrywce):
1. Grało mi się świetnie. Jestem grą oczarowany. Podoba mi się mechanizm zagrywania kart na różne sposoby (portfolio - wizyta u szlachcica) i inne łączące się trybiki (dekrety, kafelki duchowieństwa, obniżanie cen towarów po produkcji, itp. Wszystko dobrze hula i się zazębia.
2. Cały czas mam trochę kłopot aby automatycznie wybadać, które budynki (przy wystawianiu) dają punkty. Tzn. rozumiem mechanizm ale jest on dla mnie trochę nieczytelny albo jeszcze się nie ograłem wystarczająco (myla mi się rzędy, kolory, itp). O wielu rzeczach trzeba pamiętać, bo wiele daje nam punkty. Np; ja zapomniałem w kluczowym momencie dodac sobie punkt wynikający z kafelka duchowieństwa po swojej ostatniej akcji (emocje, zmęczenie).
3. Osobiście (na ile pozwala mi dopiero druga gra) uważam, że balans rozdawania punktów przez grę ( :wink: ) jest w bardzo dobry. Trzeba coś wybudować ale możliwości swobodnego punktowania w różnych układach jest ogrom. W zasadzie mam wrażenie, że żadnego głównego aspektu (budowa sklepów, dekrety i budynki publiczne) gry nie mozna całkowicie odpuscić ale mozna sobie modyfikować siłę swojego angazowania się w nie.
4. Jest mnóstwo decyzji do podejmowania w trakcie gry ale wydaje się, że żadne nie są na tyle wiążące aby całkowicie przegrać grę na samym początku czy w środku. Mozna za to przegrać na końcu. Wczoraj popełniłem katastrofalny błąd w ostatniej rundzie. Mając pewną akcję zdobycia 2 dekretów czyli np około 10 - 12 punktów, poszedłem w sprzedaż majac nadzieję na "śledzia" i ostro sie przejechałem. Koledzy wystawili karty bez mozliwosci "follow up" (bardzo dobre zagranie) i przegrałem dosłownie o 1 punkt. Gra sie oczywiście jak przeciwnik pozwala ale szacunek za refleks i logiczna ocene sytuacji.
5. Czy gra jest wart swojej ceny? Cięzko powiedzieć. Z jednej strony wole wydać więcej na świetną grę niż 4 inne tylko dobre, ale cena ponad 500 zł jest za duża. Te około 350 wydają mi sie juz rozsądne i zastanawiam się czy nie wydac tej kwoty.
6. Grę się "paskudnie" tłumaczy (najwaznieszy powód dla którego zastanawiam sie czy kupować - nie wiem czy będzie mi się chciało wprowadzac nowych graczy) ale w czasie gry juz wszystko się układa w dobrze działający mechanizm.
7. Wazne: nie mam poczucia, że nie wiem dlaczego przegrałem, albo co robiłem nie tak. Gry swobodnie mozna się uczyć (IMO)
8. Moim zdaniem w tej grze klimat jest gorszy niz w Galleriście czy Vinhosie. Podczas gry nie czułem intensywnie, że odbudowywuje Lisbonę. Piekny mechanizm ale klimat raczej słaby.
9. Ciężar gry oceniam na średnio/wysoki. Wydaje mi się, że ciut niższy niż w Galleriście.
10. Wszystkim lubiacym Lacerde, dobre, cieżkie euro grę polecam bez najmniejszych obaw.

P.S. Dzieki Łukasz, że dane mi było w tę grę zagrać :wink:
Awatar użytkownika
AnaMan
Posty: 217
Rejestracja: 29 gru 2010, 15:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: AnaMan »

Ja jestem po dwóch partiach (2 i 3 os.) i także wydaje mi się, że sklepy nie są do całkowitego odpuszczenia, bo są podwójnym zasobem punktów - za budowanie i za przewagi. Na dekretach można sporo nadrobić, ale muszą podejść odpowiednie.
Jedna osoba poszła mocno w bieżące punktowanie za sklepy i wysforowała się do przodu. Ja nie mogąc temu sprostać poszedłem mocniej w dekrety uzyskując ich 8, które łącznie dały mi ok. 30 punktów. Wygrałem tylko dzięki dekretowi punktującemu po 1 za dekret. Mimo dość zróżnicowanego grania przez wszystkich 3 graczy rozbieżność w punktach wyniosła 12 na maksymalne 114.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 458 times
Been thanked: 1106 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

Skończyłem kolejną grę. Niestety po 2/3 chciałem, żeby to się wreszcie skończyło ale nie mogło (30 min na gracza to jest abstrakcja), więc budowałem i brałem te karty (decree) uzbierałem na koniec 5 sklepów i 11 kart. Przeciwnik odpowiednio 6 i 8. Ciężko wyczuć przy takiej ilości kart kto to wygra bo na końcu zdobywasz z 80% punktów. Tak jak w sumie w każdej jego grze ale w tej mi to przeszkadza. 2 osoby uzbierały 19 kart punktujących...czy to nie jest przegięcie? Kto nad tym zapanuje? Jak masz ich 3,4 w grze to planujesz pod nie strategię, a tu bierzesz niemal co popadnie, a czy na końcu wpadnie 3 czy 5 pkt...
Niestety z każdą rozgrywką mam o niej coraz gorsze zdanie.
Grę skończyłem mając 155 pkt i decyzją o jej przyszłości...
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
adikom5777
Posty: 2231
Rejestracja: 28 gru 2009, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 81 times
Been thanked: 12 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: adikom5777 »

Tak się dzieje, jak żaden z graczy nie buduje sklepów i budynków publicznych. Gra wtedy może się dłużyć. Natomiast przy szybkim budowaniu kończy się raz dwa i wtedy ciężko uzbierać 6 kart dekretów.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 458 times
Been thanked: 1106 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

adikom5777 pisze:Tak się dzieje, jak żaden z graczy nie buduje sklepów i budynków publicznych. Gra wtedy może się dłużyć. Natomiast przy szybkim budowaniu kończy się raz dwa i wtedy ciężko uzbierać 6 kart dekretów.
Na 25 możliwych mieliśmy 11 sklepów i 8/14 budynków publicznych. W 2 osoby. Nie powiedziałbym, żeby nikt nie budował...
Karty dekretów jest dość łatwo pozyskać. W jednym ruchu można zgarnąć nawet 3 (wyjątek ale jest).
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
adikom5777
Posty: 2231
Rejestracja: 28 gru 2009, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 81 times
Been thanked: 12 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: adikom5777 »

Ale może późno zaczeliście budować. Ja na dwie osoby kończę grę w godzinę góra 70 minut
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 458 times
Been thanked: 1106 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

adikom5777 pisze:Ale może późno zaczeliście budować. Ja na dwie osoby kończę grę w godzinę góra 70 minut
Zaczęliśmy od samego początku szczerze mówiąc ale przecież nie da się non stop budować. W środkowej części bardziej szły budynki publiczne, a pod koniec karty i już budowanie sklepów bo tanio się robi. Generalnie gra przebiega w rytmie zdobądź kasę, wybuduj, wyprodukuj...loop. U nas nie ma mowy zejścia poniżej 2h.
U nas zawsze przynajmniej jedna z części gry kończy się z powodu wyczerpania kart, a nie zgliszczy.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
adikom5777
Posty: 2231
Rejestracja: 28 gru 2009, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 81 times
Been thanked: 12 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: adikom5777 »

to moje gry kończą się przez 4 zestawy zgliszczy, a nie na karty.
aeiou871
Posty: 976
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:12
Has thanked: 308 times
Been thanked: 430 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: aeiou871 »

chciałbym zapytać czym różnią się polskie wersje zwykła i KS? czy wersja KS ma ten uv varnish opisywany w kampanii ks?
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Dwntn »

aeiou871 pisze:chciałbym zapytać czym różnią się polskie wersje zwykła i KS? czy wersja KS ma ten uv varnish opisywany w kampanii ks?
Wersja deluxe ma inne pionki, w kształcie popiersi. W zwykłej wersji są zwyczajne Meple. Z dodatkowych rzeczy są także dwie dodatkowe planszetki na karty i do trybu dwuosobowego i tryb solo opisany na osobnej kartce (nie wiem czy jest w wersji podstawowej).

Pozdrawiam,

- K.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 458 times
Been thanked: 1106 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

Są jeszcze żetony do podmian bonusów na starcie. Inne znaczniki, niektóre inne meeple, świątynia, pasek zakrywający jeden rząd w grze 2 os.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
ODPOWIEDZ