UWAGA na transakcje z Bbanasiak (tutaj i FB)UPDATE 08.2017

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4105
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2633 times
Been thanked: 2546 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Gizmoo »

Paskudnik pisze:Gizmoo: otrzymujesz medal z kartofla za prowadzenie na torze naiwności :P
Wypraszam sobie! Naiwny to bym był, jakbym próbował doprowadzić z nią transakcję zbiórki do końca. :lol:

Współczułem dziewczynie. Wiecie - drobna blondynka, niewinna buzia, dziecko na zdjęciach. Po ludzku zrobiło mi się jej szkoda, że ktoś posądza ją o czary. W Salem skazano wiele niewinnych kobiet. Bez żadnych dowodów. A nie znoszę posądzania niewinnych osób. Damsel-in-distress i poczułem w sobie zew gentlemana*.

*
Spoiler:
W tym wypadku było jednak inaczej. Niewiastę niestety zdradził ją jej Talisman. :D

No cóż... Kultystki są wszędzie i mają Monopol na manipulację.
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Bardok »

Gizmoo pisze:
Paskudnik pisze:Gizmoo: otrzymujesz medal z kartofla za prowadzenie na torze naiwności :P
Współczułem dziewczynie. Wiecie - drobna blondynka, niewinna buzia, dziecko na zdjęciach. Po ludzku zrobiło mi się jej szkoda, że ktoś posądza ją o czary. W Salem skazano wiele niewinnych kobiet. Bez żadnych dowodów. A nie znoszę posądzania niewinnych osób. Damsel-in-distress i poczułem w sobie zew gentlemana*.

No cóż... Kultystki są wszędzie i mają Monopol na manipulację.
Dokładnie. Łatwo pisać z perspektywy "po fakcie" - a, że dziewczyna śliczna na zdjęciach nie pomogło :)
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
DREADNOUGHT2
Posty: 256
Rejestracja: 17 sie 2016, 08:51

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: DREADNOUGHT2 »

Sprawa Angry Bear jest przegrana bo on umie rozgrywać wszystkich, doskonale wie jak bezradna jest administracja a w oszukańczym "handlu" ma już duże doświadczenie.
Śmiesznie się zrobi jak ci, którzy teraz oskarżają o naiwność sami zostaną oszukani.

Na allegro nie ma już negatywów dla kupujących więc tam mu się robi wspaniałe pole do popisu.
Już mam problem z gościem co nie płaci ani nie odwołuje zakupu i przeciąga sprawę.
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1186
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 22 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: veljarek »

Allegro wycofało negatywy bo może być posadzone o nowe nienawiści na swoich stronach :)
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Paskudnik »

DREADNOUGHT2 pisze:Sprawa Angry Bear jest przegrana bo on umie rozgrywać wszystkich, doskonale wie jak bezradna jest administracja a w oszukańczym "handlu" ma już duże doświadczenie.
Śmiesznie się zrobi jak ci, którzy teraz oskarżają o naiwność sami zostaną oszukani.
Ja też nie mogę się doczekać, naprawdę 8)
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: rastula »

no co wy!?


przecież przeprosił i jest juz OK :)
kaspers
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2015, 00:00
Been thanked: 1 time

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: kaspers »

Hmm... Co do j@rzyny to sprzedałem jej ostatnio Santorini z dodatkiem za 250 (choć w ostatniej chwili była desperacka próba negocjacji do 210 :mrgreen: ). Odbiór osobisty. Przyszła dziewczyna. Ale w międzyczasie była też wersja, że odbierze jej kolega. Finalnie odebrała ona. Albo angry_bear to ona albo jest to podstawka :). Już 2 razy się ustrzegłem sprzedawania Bartłomiejowi Banasiakowi, tym razem się nie udało... Niby kasa się zgadza, ale wolałbym oddawać gry uczciwym ludziom.
DREADNOUGHT2
Posty: 256
Rejestracja: 17 sie 2016, 08:51

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: DREADNOUGHT2 »

Paskudnik pisze:
DREADNOUGHT2 pisze:Sprawa Angry Bear jest przegrana bo on umie rozgrywać wszystkich, doskonale wie jak bezradna jest administracja a w oszukańczym "handlu" ma już duże doświadczenie.
Śmiesznie się zrobi jak ci, którzy teraz oskarżają o naiwność sami zostaną oszukani.
Ja też nie mogę się doczekać, naprawdę 8)
Czemu implikujesz, że mnie to osobiście ucieszy ?
To będzie tylko złośliwy chichot historii, ja tego nikomu nie życzę ale to nieuniknione bo Angry Bear trzyma się świetnie.
admi99
Posty: 192
Rejestracja: 28 sty 2015, 19:25
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: admi99 »

Teraz już bez ksywek? :)
viewtopic.php?f=53&t=49237
Haloon
Posty: 322
Rejestracja: 12 sie 2011, 18:14
Has thanked: 40 times
Been thanked: 15 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Haloon »

Jak zobaczyłem wątek to też nie mogłem uwierzyć :mrgreen:
olsszak
Posty: 1821
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: olsszak »

a wolicie tak i każdy zdecyduje czy chce z nim robić deal czy zastanawiać się przy każdej okazji pod jakim nickiem się kryje?


Tak pod rozwagę.
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
Muad'Dib
Posty: 1558
Rejestracja: 01 paź 2013, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 61 times
Been thanked: 106 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Muad'Dib »

Szczerze mówiąc komentarze możecie już sobie darować wg mnie. Na ten moment przestał wycinać numery, poprosił o carte blanche i tyle. Czy z potrzeby szczerego serca czy nie, to mnie nie obchodzi. Ważne, że nie słychać o kolejnych wyskokach. Nikt nie każe robić z nim transakcji, wolna kraj, wolna ręka. Reanimowanie tego tematu, bez powodu, jest bez sensu.
IMustNotFear.FearIsTheMind-Killer.FearIsTheLittle-death ThatBringsTotalObliteration.IWillFaceMyFear.
IWillPermitItToPassOverMeAndThroughMe.
AndWhenItHasGonePast,IWillTurnTheInnerEyeToSeeItsPath.
WhereTheFearHasGoneThereWillBeNothing. OnlyIWillRemain.
smalco
Posty: 287
Rejestracja: 17 mar 2015, 14:06
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: smalco »

Co?? Goś jest oszustem! Ty se mu dawaj szanse od normalnych, może dostać popysku. Pisząc normalnych nie myśle o takich cieniutkich gościach, piszę o godnych zaufania osobach.
Przeoraszam forumowiczy, że się tak najeżyłem.
Awatar użytkownika
Muad'Dib
Posty: 1558
Rejestracja: 01 paź 2013, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 61 times
Been thanked: 106 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Muad'Dib »

smalco pisze:Co?? Goś jest oszustem! Ty se mu dawaj szanse od normalnych, może dostać popysku. Pisząc normalnych nie myśle o takich cieniutkich gościach, piszę o godnych zaufania osobach.
Przeoraszam forumowiczy, że się tak najeżyłem.
A czy kogoś oszukał ostatnio? Założył konto pod swoim imieniem i nazwiskiem, nic nie słychać o nowych machlojach więc uważam, że można dać tematu umrzeć dopóki nie wywinie kolejnego numeru. Nie każę nikomu dawać szansy ale takiego podśmiechujki niczego nie wnoszą nowego do tematu, bezsensowne klepanie postów.
IMustNotFear.FearIsTheMind-Killer.FearIsTheLittle-death ThatBringsTotalObliteration.IWillFaceMyFear.
IWillPermitItToPassOverMeAndThroughMe.
AndWhenItHasGonePast,IWillTurnTheInnerEyeToSeeItsPath.
WhereTheFearHasGoneThereWillBeNothing. OnlyIWillRemain.
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Pan_K »

A ja uważam, że temat powinien żyć, dopóki człowiek nie pokaże czynem, że się zmienił (w co, nawiasem mówiąc, wątpię). A nie jedynie zapewni i poprosi o kredyt zaufania. Potencjalni jego kontrahenci powinni mieć świadomość ryzyka.
Jak Cię przyjaciel zdradzi, to nigdy już mu tak do końca nie zaufasz - a co dopiero obcemu człowiekowi, który nadwerężał zaufanie systematycznie.
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Tuminure
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2013, 12:07
Lokalizacja: Milewo
Has thanked: 2 times
Been thanked: 47 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Tuminure »

Muad'Dib pisze:A czy kogoś oszukał ostatnio?
A czy miał okazję, żeby kogoś oszukać ostatnio? Może po prostu nie oszukał, bo mu się to nie udało. Tak pytam, bo nie widzę żadnych pochlebnych opinii o handlu z nim.
Muad'Dib pisze:Reanimowanie tego tematu, bez powodu, jest bez sensu. (...) podśmiechujki niczego nie wnoszą nowego do tematu
Jest powód i jak najbardziej wnoszą coś do tematu. Interesuje mnie, co forumowicze sądzą o takim nawróceniu.
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1213
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 364 times
Been thanked: 250 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Deem »

Tuminure pisze:Jest powód i jak najbardziej wnoszą coś do tematu. Interesuje mnie, co forumowicze sądzą o takim nawróceniu.
Bo opinie forumowiczów mają moc sprawczą i jeśli uważamy, że się zmienił to jest dobrym człowiekiem, a jak nie to hultaj i warchoł.

Masa ludzi na tym forum nie dostaje, żadnych opinii o handlu - tutaj brak wiadomości to dobra wiadomość.

Założył temat, daliście ostrzeżenie i szlus. Nie ma sensu kontynuowqć linczu.
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Pan_K »

Deem pisze: Założył temat, daliście ostrzeżenie i szlus. Nie ma sensu kontynuowqć linczu.
Jakiego linczu? O czym Ty mówisz? Po prostu trwa dyskusja, czy należy ostrzegać innych przed ryzykiem handlu z człowiekiem, którego zachowanie przez długi czas systematycznie odbiegało od standardów przyzwoitości.
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: detrytusek »

Pan_K pisze:A ja uważam, że temat powinien żyć, dopóki człowiek nie pokaże czynem, że się zmienił (w co, nawiasem mówiąc, wątpię). A nie jedynie zapewni i poprosi o kredyt zaufania. Potencjalni jego kontrahenci powinni mieć świadomość ryzyka.
Jak Cię przyjaciel zdradzi, to nigdy już mu tak do końca nie zaufasz - a co dopiero obcemu człowiekowi, który nadwerężał zaufanie systematycznie.
W pełnie się zgadzam. Na pozytywną opinię trzeba zapracować. Dopóki nie odpracuje pozytywnymi transakcjami swojej reputacji to temat żyć powinien i ostrzeżenia powinny się sypać hurtowo.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1213
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 364 times
Been thanked: 250 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Deem »

Pan_K pisze:
Deem pisze: Założył temat, daliście ostrzeżenie i szlus. Nie ma sensu kontynuowqć linczu.
Jakiego linczu? O czym Ty mówisz? Po prostu trwa dyskusja, czy należy ostrzegać innych przed ryzykiem handlu z człowiekiem, którego zachowanie przez długi czas systematycznie odbiegało od standardów przyzwoitości.
I co, przy każdej jego aktywności będziecie smarować tu po kilkanaście postów? Założył nowy temat, ktoś wrzucił w nim link do tego tematu - to raczej powinno wystarczyć, żeby ostrzec niedoinformowanych. To co się odbywa dalej w tym wątku to już zwykłe znęcanie się.

Btw rozumiem, że dzielnie będziecie zbierać pozytywne opinie na temat transakcji z nim i macie jakąś granicę, po której odpracuje i mu wybaczycie? Przypominam, że to forum nie ma systemu reputacji, więc jestem ciekaw w jaki sposób będziecie mierzyć jego przemianę.
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: detrytusek »

Deem pisze: Przypominam, że to forum nie ma systemu reputacji, więc jestem ciekaw w jaki sposób będziecie mierzyć jego przemianę.
Na oko, może być?
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Pan_K »

Deem pisze:
Pan_K pisze:
Deem pisze: Założył temat, daliście ostrzeżenie i szlus. Nie ma sensu kontynuowqć linczu.
Jakiego linczu? O czym Ty mówisz? Po prostu trwa dyskusja, czy należy ostrzegać innych przed ryzykiem handlu z człowiekiem, którego zachowanie przez długi czas systematycznie odbiegało od standardów przyzwoitości.
I co, przy każdej jego aktywności będziecie smarować tu po kilkanaście postów? Założył nowy temat, ktoś wrzucił w nim link do tego tematu - to raczej powinno wystarczyć, żeby ostrzec niedoinformowanych. To co się odbywa dalej w tym wątku to już zwykłe znęcanie się.

Btw rozumiem, że dzielnie będziecie zbierać pozytywne opinie na temat transakcji z nim i macie jakąś granicę, po której odpracuje i mu wybaczycie? Przypominam, że to forum nie ma systemu reputacji, więc jestem ciekaw w jaki sposób będziecie mierzyć jego przemianę.
A ja rozumiem, że dzielnie będziesz dbał o komfort psychiczny każdego, kto po serii nieeleganckich etycznie posunięć nagle ogłosi, że od teraz już będzie w porządku? Ja jednak wole stać po stronie potencjalnych pokrzywdzonych.
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1213
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 364 times
Been thanked: 250 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Deem »

Jaki jest cel tego wątku? Ostrzeżenie o tym, że należy na niego uważać? To jest o tym kilka poprzednich stron - wystarczy dać link do niego w tematch, które zakłada. Jeszcze jednym bezpiecznikiem byłoby to, gdyby się zmienił. Nie sądzę, żeby ciągłe przypominanie mu "ile to musi zrobić", działało wychowawczo i zachęcało do zmiany. Wykazaliście już jakie jest publiczne postrzeganie jego osoby ( i dobrze), a teraz dajcie mu działać zgodnie z jego deklaracją.

Od czasu jak postanowił być czysty, nie widziałem tu żadnych skarg na transakcje z nim, a sądząc po ruchach w jego wątkach jakiś handel jest.

W dalszym szczuciu go nie ma żadnej obrony potencjalnie pokrzywdzonych.
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1836
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Olgierdd »

Muad'Dib pisze:A czy kogoś oszukał ostatnio?
A co za różnica kiedy? :roll:
Tuminure
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2013, 12:07
Lokalizacja: Milewo
Has thanked: 2 times
Been thanked: 47 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Tuminure »

Deem pisze:Jaki jest cel tego wątku? Ostrzeżenie o tym, że należy na niego uważać? To jest o tym kilka poprzednich stron - wystarczy dać link do niego w tematch, które zakłada. Jeszcze jednym bezpiecznikiem byłoby to, gdyby się zmienił. Nie sądzę, żeby ciągłe przypominanie mu "ile to musi zrobić", działało wychowawczo i zachęcało do zmiany. Wykazaliście już jakie jest publiczne postrzeganie jego osoby ( i dobrze), a teraz dajcie mu działać zgodnie z jego deklaracją.

Od czasu jak postanowił być czysty, nie widziałem tu żadnych skarg na transakcje z nim, a sądząc po ruchach w jego wątkach jakiś handel jest.

W dalszym szczuciu go nie ma żadnej obrony potencjalnie pokrzywdzonych.
Powiedziałem Ci dlaczego ciągnięcie tego wątku mnie interesuje. Dopowiedziałeś sobie jakiś fragment o opiniach posiadających moc sprawczą i dlatego nie rozumiesz czemu chcę wiedzieć co o obecnej sytuacji sądzą inni.
Zablokowany