UWAGA na transakcje z Bbanasiak (tutaj i FB)UPDATE 08.2017

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
DREADNOUGHT2
Posty: 256
Rejestracja: 17 sie 2016, 08:51

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: DREADNOUGHT2 »

wowbani na OLX

duże ryzyko, że to on
Awatar użytkownika
Breżniew
Posty: 824
Rejestracja: 26 paź 2015, 12:47
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 51 times
Been thanked: 122 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: Breżniew »

Fiflak próbuje opylić nowiutkie Gloomhaven w folii w grupie GametrollTV na fb. Pisze tak ku przestrodze, bo to towar na pewno chodliwy.
sadziu
Posty: 42
Rejestracja: 06 sie 2016, 11:03

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: sadziu »

Zgłaszajcie takie podejrzane profile facebookowi do weryfikacji jako używające nieprawdziwych danych.
Poproszą go o skan dowodu i konto poleci.
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: kali »

sadziu pisze:Zgłaszajcie takie podejrzane profile facebookowi do weryfikacji jako używające nieprawdziwych danych.
Poproszą go o skan dowodu i konto poleci.
FB raczej nie ma prawa żądania skanu dowodu.
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
Awatar użytkownika
Nekocia
Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2015, 03:55

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: Nekocia »

kali pisze:
sadziu pisze:Zgłaszajcie takie podejrzane profile facebookowi do weryfikacji jako używające nieprawdziwych danych.
Poproszą go o skan dowodu i konto poleci.
FB raczej nie ma prawa żądania skanu dowodu.
Robi to, jeśli ma wątpliwości dotyczące prawdziwości podanych przez użytkownika danych.
W Centrum Pomocy nawet jest instrukcja, jak powinien wyglądać taki skan:
https://www.facebook.com/help/153265828 ... _permalink
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: Paskudnik »

kali pisze:FB raczej nie ma prawa żądania skanu dowodu.
oczywiście, co nie zmienia faktu, że bardzo często go żądają. Na szczęście to problem ludzi, którzy mają tam konta 8)
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
olsszak
Posty: 1820
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 36 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: olsszak »

Mocne podejrzenie:
J@rzyna

http://www.gry-planszowe.pl/forum/searc ... 1&sr=posts


albo to znowu banasiak albo słup. Weryfikowane na facebooku i tutaj i mocno podejrzane.

Zalecam ostrożnośc.
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
DREADNOUGHT2
Posty: 256
Rejestracja: 17 sie 2016, 08:51

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: DREADNOUGHT2 »

Podaje się za kobiete ? To już next level :)
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2819
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 840 times
Been thanked: 363 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: Gromb »

DREADNOUGHT2 pisze:Podaje się za kobiete ? To już next level :)
:) padłem. Dobre...naprawdę.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
olsszak
Posty: 1820
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 36 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: olsszak »

To zaczyna być jakaś grubsza akcja, bo Banasiak zaczyna działać przez podstawione osoby ;)

Już kiedyś ktoś miał podejrzenie co do jakub_jar:
http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... 53&t=46773
http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... 91#p882491

a wczoraj napisał do mnie właśnie jakub_jar a po chwili Kuba_jarmula:

Re: [KS} Vampire hunters - pledge manager WARSZAWA, wysyłka
Kuba_jarmula
Wt, 21 mar 2017, 16:34

Brak nowych wiadomości Wiadomość została usunięta przez nadawcę zanim została dostarczona.
Usuń wiadomość
jakub_jar
Wt, 21 mar 2017, 15:57

powołując się na facebookowe konto Jakub Jarmuła, który ma w znajomych oczywiście Banasiaka.

Powiem Wam, że zaczyna to być żenujące. Nie wiem czy wciąga obce osoby czy na ich konto zakłada tutaj konta, ale wkurza mnie to, że jeden śmierdzący gad czy inny płaz
mąci w naszym planszówkowym hobby...
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4104
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2631 times
Been thanked: 2546 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: Gizmoo »

olsszak pisze:To zaczyna być jakaś grubsza akcja, bo Banasiak zaczyna działać przez podstawione osoby ;)
Ja w ogóle tego nie rozumiem, ale po ostatniej akcji z j@rzyną mam wrażenie, że żyję w jakimś fikcyjnym świecie... Arkham jest tu, blisko. Banasiak to sługa przedwiecznych, który zagina rzeczywistość. Opiszę Wam pokrótce moją dziwaczną przygodę z ową Martą. Chciałbym, żeby to była bajka, ale niestety nie jest. Liczę klepki i doliczyć się nie mogę.

Koszmar zaczął się pewnego poranka. Nic nie zwiastowało nadejścia burzy. Pozornie proste do wyjaśnienia fakty nie układały się w logiczną całość...

1. W grupie na FB - Planszówki na KS - piszę, że zbieram chętną ekipę do zamówienia dodatków do Champions of Midgard. Chwilę później odzywa się do mnie owa dziewczyna. Piszę, że chce dołączyć do zbiórki. Ma dziwny, lakoniczny sposób wysławiania się, ale O.K. nie oceniam. Mam w sobie ogromne pokłady empatii i wierzę, że w gruncie rzeczy ludzie są dobrzy. Czasem im tylko nie wychodzi, ale intencje mają dobre. Czasami tylko chciwość wykrzywia im dusze...

2. Kolejnego dnia chce znaleźć ją na grupie. Nie ma. Zniknęła. Pytam jej - co jest grane? Zaczyna kręcić, że nie wie, że coś chyba ktoś pomylił. Piszę do kumpla, bo zna admina, żeby dziewczynie pomóc - bo biedna i coś dziwnego się stało. Odpowiedź przychodzi szybciutko - laska dostała w grupie BANA. I została o tym poinformowana. No nic. Może było jej wstyd i mi się nie przyznała?

3. Zaczynam drążyć temat, by dowiedzieć się kto postradał rozum. Czyż poczytalność nie jest li tylko chwilą? Mrugnięciem w wieczności szaleństwa? No i rozpętuje się mała burza. Bite trzy godziny dywagujemy w zamkniętym gronie grupy, co było jej przewinieniem. Okazuje się, że ma powiązania z Banasiakiem. Więcej - być może to Banasiak we własnej, zakrzywionej postaci. Zachodzi podejrzenie, że konto na FB jest fejkowe. Kumpel mówi, że w prywatnych wiadomościach z innymi osobami - kilkukrotnie użyła męskiej formy zamiast żeńskiej. Ot - zamiast "pisałam", było "pisałem", "zrobiłem", etc.

4. Przeglądam naszą rozmowę na Messengerze i rzeczywiście - użyła raz męskiej formy. Zamiast "byłam" - napisała "byłem". Zatkało mnie. Cały czas miałem wrażenie, że rozmawiam z dziewczyną, a nie z facetem. Ale próbuje sobie to tłumaczyć. Mój umysł tworzy wersję - pisała na telefonie. Każdemu się może zdarzyć...

5. Piszę do niej - twierdzi, że nie ma nic wspólnego z gościem i go nie zna. Nadal chce wziąć ze mną Pledża dodatków do Champions of Midgard. Twierdzi, że jest niewinna i chce, żebym jej pomógł. Mur otaczający me serce zostaje rozkruszony. Wysyłam sms o treści: "Pomagam". Umysł jednak nadal walczy. Nie poddaje się. A co, jeżeli to wkrętka? To nie kobieta? Ladyboy? Facet? Lub co gorsza - grzyby z Yuggoth?

6. Proszę ją o telefon, bo zarzuty, że ona to Banasiak nie biorą się z sufitu. Jak pogadamy telefonicznie, to przynajmniej będę wiedział, że konto na FB nie jest fejkowe i rozmawiam z kobietą, a nie z Banasiakiem. Czekam. Brak odpowiedzi. Zegar tyka. Każda minuta wydaje się wiecznością. Pisała wcześniej bez przeszkód, bezustannie, a teraz nagle cisza...

7. Po pół godzinie odpisuje i jednak podaje numer. Dzwonię. Nie odbiera. Po chwili dostaje wiadomość - nie mogę zadzwonić teraz - tylko konkretnie za 10 min. Ok. Jest w pracy - staram się to wszystko jakoś usprawiedliwiać. Nadal rozum przegrywa z empatią...

8. Dzwonię. Odbiera dziewczyna. Oddycham z ulgą. Niby sympatycznie toczy się rozmowa i wydaje się, że wszystko spoko. Zapewnia mnie, że nie zna Banasiaka, nie ma z nim nic wspólnego i nic nie wie o jego sprawie. Tłumaczę, że jest taki gość z którym są problemy. Ona twierdzi, że nie ma z tym nic wspólnego i nic nie wie o jego sprawie. Prosi mnie o pomoc. Jako, że kobiecie w opałach się pomaga - postanawiam jej pomóc. Nie można zostawić ją samą na pastwę losu. No więc piszę do Admina i kilku osób z grupy, by odkręcili sytuację z BANem, bo gadałem z laską i wydaje mi się, że rzeczywiście przez Banasiaka - wszyscy wpadli w jakąś histerię i polują na czarownice. To polowanie trafia rykoszetem niewinne osoby. Jestem przekonany, że taką osobą jest owa dama. Rozum przegrywa ze zdrowym rozsądkiem...

9. Piszę do kilku osób. Dowiaduje się kilku ciekawostek, które ponownie kruszą mur zaufania. Nie ma bata, żeby laska nie znała Banasiaka, bo... Pracują w tej samej Firmie!!! Dodatkowo kilka osób miało z nią już problemy i żadna transakcja z jej udziałem nie doszła do skutku. Wchodzę na jej profil. Banasiak mieszka pod Warszawą. Może to przypadek? Ale nie. Mieszkają dokładnie w tym samym miejscu. Może zagięcie czasoprzestrzeni? Cały czas staram się ją tłumaczyć...

10. Pisze do niej o tym, że dowiedziałem się, że jednak zna Banasiaka. Pracują w tej samej firmie. To ona tłumaczy, że rzeczywiście pracują, ale ona go tak na prawdę nie zna. Ona pracuje w biurze i rzadko go widuje. Zapaliła mi się czerwona lampka, bo już dwa razy w tej rozmowie minęła się z prawdą. Najpierw z tym, że nic nie wiedziała o banie - później ściemniała, że nie wie kto to Banasiak. Ale spoko. Zobaczymy, co będzie dalej.

11. Wałkowanie tematu ciąg dalszy. Pół dnia straciłem już jako jej adwokat. Ale widocznie dowody są niepodważalne. Moderacja i Admini na grupie dyskutują co z nią zrobić. Jednak padło głosowanie i BAN zostaje utrzymany. Za dużo tu podejrzanych sytuacji. Podobno jeszcze sprzedawała te same gry, co Banasiak. Kilka gier, które on zakupił - jest w jej obrocie.

12. Piszę do niej, że z banem nie da się nic zrobić, ale może sama to wszystko odkręcić. Ma wśród znajomych jedną osobę, której może się ze wszystkiego wytłumaczyć. W jej rękach kolejny ruch, bo ja nic nie mogę zrobić. Proponuję jej, by napisała do wszystkich osób z którymi robiła jakieś deale i próbowała się wytłumaczyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Po ludzku przeprosić i poprosić o wstawiennictwo w administracji. To jedyna droga by oczyścić się z zarzutów i wyprostować zakrzywioną rzeczywistość.

13. Tego samego dnia dostaje od niej wieczorem wiadomość - "czy nie pomógłbyś mi sprzedać Talismana?". Tak kompletnie od czapy. Ni stąd ni zowąd. Moja czerwona lampka eksplodowała. O co jej chodzi? Skąd ta dziwna propozycja? WoT de fak?

14. Gadam z kilkoma znajomymi. Okazuje się, że ten Talisman jest od... Zgadnijcie?
Spoiler:
15. Znajomy odradza mi wchodzenie w jakikolwiek układ z tą dziewczyną. Wychodzi na to, że to jakaś bliska znajoma (jego kobieta?) bohatera tego topicu. To zaczyna przypominać brazilijską telenowelę. Jest mi głupio. Mam wrażenie, że dałem się zmanipulować. Bycie adwokatem to niewdzięczna robota. Szczególnie jak sam adwokat podejrzewa, że klient ma za uszami. Resztki mojej empatii zamiatam na szufelkę.

16. Piszę do niej wiadomość następującej treści: "Cześć Marta. Niestety nie mam dobrych wieści. Nie jedna, a trzy osoby przestrzegły mnie przed transakcją z Tobą. Twoje zachowanie przy innych zbiórkach, powiązania z Banasiakiem, jak i brak twojej woli oczyszczenia z zarzutów zbanowania w grupie - ostatecznie przesądziły sprawę. Jest mi bardzo przykro, ale biorąc pod uwagę zdrowy rozsądek zrezygnowałem z dołączenia Twojej osoby do tej zbiórki. Jestem zbyt zapracowaną osobą, by zajmować się transakcjami, które mogą przeciągnąć się w czasie i które mogą nie dojść do skutku. Liczę na zrozumienie i pozdrawiam." Wydawało mi się, że napisałem łagodnie. Nic obraźliwego. Brak odpowiedzi. Brak czegokolwiek.

17. Zaglądam kolejnego dnia na FB. Nie wyświetla mi jej profilu. Wygląda jakby został usunięty. Ale znajomy twierdzi, że jest. Dziewczyna zablokowała mnie bez słowa. Straciłem ponad pięć godzin swojego cennego czasu, żeby jej pomóc. Starałem się jak mogłem, żeby wyprostować sprawę z banem i oczyścić ją z zarzutów. Cały czas trzymałem jej stronę i chciałem, żeby okazało się, że jest niewinna, a Banasiak w jej życiu jest tylko kompletnym przypadkiem. Mi jest zwyczajnie przykro, bo uwierzyłem tej dziewczynie. Chciałem, żeby okazało się, że to jest tylko przypadek. Niewinna ofiara. Tyle cennego czasu poświęciłem, żeby jej pomóc. Wspierałem, pocieszałem.

18. Kolejnego dnia dowiaduje się, że niejaka j@rzyna chce sprzedać tu na forum gry, które były w posiadaniu Banasiaka i których jemu nie udało się sprzedać. Mózg rozjebanany.

Nie wiem jaki jest morał z tej historii? Czy wszędzie są klony tej postaci? Czy wszędzie są słupy? Czy wszyscy jesteśmy w jakiejś matnii?

Zły Misiek czuwa. Nie śpi. Oplata świat swymi mackami - niczym Cthulhu.

Chciałbym, żeby to był tylko zły sen. Żeby to była bajka. Ale wygląda na to, że sen szaleńca jest prawdziwy, a Insmouth leży pod Warszawą. Do dziś mi w to ciężko uwierzyć.

A jeszcze ciężej mi to zrozumieć...

Dobranoc.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: detrytusek »

a czy my mamy pewność, że te wszystkie angry_beary były facetami? Może wały od początku kręci lachoniątko?
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB)

Post autor: schizofretka »

Przydaliby się poszukiwacze z Arkham... jak się nazywał ten z gitarą? ;)
Ewentualnie stawiałbym na US. Ktoś te gry sprzedaje i kupuje od niego, poproszenie publiczne o współpracę i wspólne zgłoszenie do urzędu i może mu się odechcieć.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4719
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 383 times
Been thanked: 885 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: BartP »

Gizmoo, ależ ty naiwny jesteś, ręce opadają :D.
0NCK0
Posty: 93
Rejestracja: 16 lut 2010, 09:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: 0NCK0 »

Potwierdzam ze to facet bo zrobilem z nim wymiane osobista.

Kontaktowal sie ze mna z nr 660 xxx 690
Awatar użytkownika
Andy
Posty: 5129
Rejestracja: 24 kwie 2005, 18:32
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 77 times
Been thanked: 192 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: Andy »

Gizmoo pisze:Rozum przegrywa ze zdrowym rozsądkiem...
To rzeczywiście kiepsko.
Gdy wszystko inne zawiedzie, rozważ skorzystanie z instrukcji.
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6127
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 641 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: pan_satyros »

Gizmoo pisze:
olsszak pisze:To zaczyna być jakaś grubsza akcja, bo Banasiak zaczyna działać przez podstawione osoby ;)
Oj nie Ty jeden dałeś się nabrać. Dla mnie to też czarna magia O_O widać należymy do wymierającego gatunku uczynny-bezinteresowny.
Opowiadała Ci, że nie zna gościa, kiedy ja jej 2 tyg temu dokładnie to samo pisałem i w sumie namierzyłem, że to ta sama firma.
To się w głowie nie mieści. Jeszcze żeby z tego jakaś dobra kasa była, ale no jakoś nie wierzę, że jest.
Swoją drogą aż dziw, że gość ma jeszcze normalną robotę, skoro tyle czasu poświęca w godzinach pracy na takie akcje O_O
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2819
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 840 times
Been thanked: 363 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear/e_misiek... (tutaj i FB

Post autor: Gromb »

Gizmoo twoja historia potwierdza tylko starą mądrość ludową. "Jak się ma miękkie serce, trzeba mieć twardą dupę". Niestety, trafiłeś na ekipę naciągaczy, jednak stracony czas nie poszedł na marne. Każde doświadczenie uczy nas czegoś. Dzięki za podzielenie się twoją historią.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
olsszak
Posty: 1820
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 36 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: olsszak »

Zrobiłem update pierwszej strony. To jakiś gang się zaczyna robić. Master i jego miniony...
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Bardok »

Finalny dowód na Jarzynę:

wysłałą grę przez paczkomat bartlomiej.banasiak@gmail.com

Sprawa zamknięta. Jednak dobrze, że zablokowaliśmy ją na grupie. Ale to prowadzi do jakiejś paranoi!
Proponuje coś z tym zrobić, bo to źle świadczy o nas, że jeden de**l robi z nas idiotów. Zbierzmy dowody na niego - na handel grami kupionymi wcześniej niż 6 miesięcy teu (Urząd Skarbowy), na podszywanie się pod inne konta (oszustwo internetowe) - jak będziemy mieli dostatecznie dużo tego to uderzymy na policje, do US, do jego firmy!

Jak będzie trzeba akcje na wspieram.to urządzimy i zbiórkę na nakopaniu mu do dupy :P
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Pan_K »

olsszak pisze:Zrobiłem update pierwszej strony. To jakiś gang się zaczyna robić. Master i jego miniony...
Master i jego Dominy 8)
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2422
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 524 times
Been thanked: 456 times
Kontakt:

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Jiloo »

Bardok pisze: Jak będzie trzeba akcje na wspieram.to urządzimy i zbiórkę na nakopaniu mu do dupy :P
<3

Tapnięte | keep-disco-evil
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Paskudnik »

Gizmoo: otrzymujesz medal z kartofla za prowadzenie na torze naiwności :P

Jako pokutę powinieneś wymierzyć sobie "plaskaczowy" facepalm za wspieranie dziewczyny mimo wielu oznak alarmowych. Następnym razem, zamiast wypytywać o Banasiaka (oczywista oczywistość, że osoba podstawiona wszystkiego by się wyparła), wystarczyłoby zapytać o kilka szczegółów na temat transakcji i wiedziałbyś czy to słup po dwóch zdaniach.
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Salemmtg
Posty: 220
Rejestracja: 25 lut 2016, 19:23

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Salemmtg »

Spoko , widzę że i mnie próbowała na FB zmanipulować. Chciała/chciał (już nawet nie wiem jak pisać )dołączyć do wspólnej zbiórki do Shadows of Brimstone . Podobnie jak u Gizmo pisał lakonicznie i czasem wyrwane z kontekstu. Weź tu bądź dobry i pomóż teraz komukolwiek .
Arius
Posty: 1412
Rejestracja: 30 mar 2016, 16:31
Has thanked: 297 times
Been thanked: 159 times

Re: UWAGA na transakcje z Angry_bear i inni (tutaj i FB)

Post autor: Arius »

I do mojej zbiórki Rising Sun też chciał się podpiąć.
Dzięki czujności kolegi w porę się zorientowałem.
Zablokowany