Gra planszowa "Giełda" firmy Dan-Mark

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
skip18
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2016, 19:42

Gra planszowa "Giełda" firmy Dan-Mark

Post autor: skip18 »

Witam, pragnę się przywitać jako nowy użytkownik. Założyłem to konto ponieważ od dłuższego już czasu poszukuję pewnej gry planszowej.
Temat dotyczący prawdopodobnie tej samej gry był już założony w 2009 roku, jednak nie chcąc otrzymać złotej łopaty za odkopywanie postanowiłem założyć nowy.
Link do tematu
http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... f=1&t=7211

Załączam zdjęcia jak owa gra wyglądała, mam nadzieję, że ktoś może ją posiada i zechce sprzedać, lub może ktoś zna jakiś odpowiednik tej gry (być może "oryginalny" jeżeli pomysł na grę został skopiowany jak to często bywa)

Liczę na jakąkolwiek pomoc, z góry dziękuję!

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
m1sha
Posty: 13
Rejestracja: 22 maja 2005, 13:44
Lokalizacja: Luboń
Been thanked: 1 time

Re: Gra planszowa "Giełda" firmy Dan-Mark

Post autor: m1sha »

Przyłączam się do prośby. Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś osoba posiadająca skany tej gry.
skip18
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2016, 19:42

Re: Gra planszowa "Giełda" firmy Dan-Mark

Post autor: skip18 »

Dokładnie, skany by wystarczyły bo można by wtedy sobie taką grę w drukarni zamówić :D mam nadzieje, że gdzieś znajdzie się ktoś z taką grą chętny do odsprzedania, albo zeskanowania. Ktoś może zna też "oryginalny" odpowiednik gry, jeśli pomysł na nią został skopiowany jak często bywa.
ODPOWIEDZ