Sprawa Marcy - czy jest błąd w scenariuszu?

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
niwgnip
Posty: 329
Rejestracja: 03 lut 2009, 01:19
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 50 times
Been thanked: 14 times

Re: Sprawa Marcy - czy jest błąd w scenariuszu?

Post autor: niwgnip »

W sobotę graliśmy. Czytałem ten wątek i wiedziałem o tym błędzie. W trakcie gry wyleciało mi to z glowy:) nie zauważyłem żeby w jakikolwiek stopniu zmieniło to dla nas grę. Przeszliśmy przy 3 skoku.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
citmod
Posty: 714
Rejestracja: 11 gru 2014, 15:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 103 times
Been thanked: 103 times

Re: Sprawa Marcy - czy jest błąd w scenariuszu?

Post autor: citmod »

Może Lothrain, mógłby napisać w pierwszym poście, do jakich konkluzji doszliście? :P Boje się przeglądać te posty (choć widzę że jedank większość jest schowane w spoilerach), a niedługo pewnie będziemy grać i chciałbym wiedzieć, czy w końcu wszystko jest ok, czy trzeba coś kombinować. :)
Awatar użytkownika
kaimada
Posty: 1129
Rejestracja: 06 sty 2007, 13:58
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Sprawa Marcy - czy jest błąd w scenariuszu?

Post autor: kaimada »

citmod pisze:Może Lothrain, mógłby napisać w pierwszym poście, do jakich konkluzji doszliście? :P Boje się przeglądać te posty (choć widzę że jedank większość jest schowane w spoilerach), a niedługo pewnie będziemy grać i chciałbym wiedzieć, czy w końcu wszystko jest ok, czy trzeba coś kombinować. :)
Minimalny błąd jest, ale nie psuje scenariusza.
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1213
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 363 times
Been thanked: 250 times

Re: Sprawa Marcy - czy jest błąd w scenariuszu?

Post autor: Deem »

citmod pisze:Może Lothrain, mógłby napisać w pierwszym poście, do jakich konkluzji doszliście? :P Boje się przeglądać te posty (choć widzę że jedank większość jest schowane w spoilerach), a niedługo pewnie będziemy grać i chciałbym wiedzieć, czy w końcu wszystko jest ok, czy trzeba coś kombinować. :)
Wszystko jest ok, możecie grać bez obaw, zagadkę da się rozwiązać kierując się przesłankami na kartach i bez zgadywania.
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
Awatar użytkownika
Veridiana
Administrator
Posty: 3237
Rejestracja: 12 wrz 2008, 17:21
Lokalizacja: Czyżowice
Has thanked: 15 times
Been thanked: 60 times
Kontakt:

Re: Sprawa Marcy - czy jest błąd w scenariuszu?

Post autor: Veridiana »

W dziale "Relacje z gier" toczy się wycięta stąd dyskusja o sposobach rozwiązania zagadki Marcy. Tylko dla tych, co UKOŃCZYLI scenariusz!
ODPOWIEDZ