Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
olsszak
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 36 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: olsszak »

rattkin pisze:Dalej nie rozumiem, szczerze, ale ostatecznie jednak - nie muszę.
Nie pierwszy raz, może po prostu nadajemy na innych falach :)
rattkin pisze:
Poprzednia kampania to było TWoM.
To zdanie jest tak samo prawdziwe jak to, że za SG w tej kampanii stoją wysublimowane kalkulacje, o których piszesz ;)
Spoiler:
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
SirSowa
Posty: 133
Rejestracja: 11 lis 2013, 09:32
Lokalizacja: Wejherowo
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: SirSowa »

Curiosity pisze: Dla mnie Kronosa by mogło nie być, bo nie interesuje mnie tryb 1 vs reszta.
Która jest opcjonalna i Kronosa można wykorzystać jako dodatkowego potworasa w "normalnej" grze :)
Moja Kolekcja
Dotychczasowe transakcje:
- Zakup World of Warcraft: The Board Game - Dzieniu; Lords of Hellas - virco; Fanowskie dodatki do 7 Wonders - aigimig
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5457
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: Rocy7 »

Troche więcej zdjęć z sundropa z prototypu https://postimg.org/gallery/30jvr4z9e/ (zdjecia robione na szybko w trakcie gry).
wirusman
Posty: 1972
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 83 times
Been thanked: 28 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: wirusman »

buhaj pisze:Wydaje mi się, że na stronie kampanii napisane było, że to JEST final SG.
Napisali że jest i nie jest:)
Hehe
O Ile w ostatnie 24 godziny może zostać podbity pułap cenowy? Niewiem jak w innych kampaniach ro wygląda.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8721
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2627 times
Been thanked: 2319 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: Curiosity »

buhaj pisze:Wydaje mi się, że na stronie kampanii napisane było, że to JEST final SG.
Wręcz przeciwnie.
As some of you might noticed, we stopped calling Kronos "final stretch goal" - this is for a reason. There might be also something else waiting for you... something really awesome. But lets just focus on him first and unlock this expansion!
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 928 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: rattkin »

olsszak pisze:
rattkin pisze: Poprzednia kampania to było TWoM.
To zdanie jest tak samo prawdziwe jak to, że za SG w tej kampanii stoją wysublimowane kalkulacje, o których piszesz ;)
Masz racje, pomyliłem.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4021
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: AkitaInu »

Curiosity pisze:A ja nadal czekam na jakąś bombę na zakończenie kampanii - prawdziwego "Final SG". Dla mnie Kronosa by mogło nie być, bo nie interesuje mnie tryb 1 vs reszta. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Tu mibsie wydaje ze dla niektorych jest a dla innych nie, taka bombka na koniec. Nie trafili napewno w Twojw gusta jak sam piszesz. A gdybys lubial 1 vs all to bylo by moze inaczej? ':)
buhaj
Posty: 1036
Rejestracja: 27 wrz 2016, 08:01
Lokalizacja: chrzanów
Has thanked: 837 times
Been thanked: 498 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: buhaj »

Curiosity pisze:
buhaj pisze:Wydaje mi się, że na stronie kampanii napisane było, że to JEST final SG.
Wręcz przeciwnie.
As some of you might noticed, we stopped calling Kronos "final stretch goal" - this is for a reason. There might be also something else waiting for you... something really awesome. But lets just focus on him first and unlock this expansion!
No to ekstra. Oby to było cos faktycznie "awesome".
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8721
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2627 times
Been thanked: 2319 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: Curiosity »

Z komentarzy a KS:
a hint about the final SG please? Maybe a monument???
Awaken Realms
Nope. Secret is a secret ;) Unlock that Kronos, he will tell you :D
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1136
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 48 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: ariser »

Nie nakręcałbym się jakoś specjalnie, bo mimo '48h rush' kampania nie ruszyła jakoś gigantycznie z kopyta. ;) Wg kicktraq nawet Kronosa nie odblokujemy (braknie ok. 50k). Także patrząc na progi jakimi zostaliśmy uraczeni to więcej streczów możemy już nie zobaczyć.
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4021
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: AkitaInu »

ariser pisze:Nie nakręcałbym się jakoś specjalnie, bo mimo '48h rush' kampania nie ruszyła jakoś gigantycznie z kopyta. ;) Wg kicktraq nawet Kronosa nie odblokujemy (braknie ok. 50k). Także patrząc na progi jakimi zostaliśmy uraczeni to więcej streczów możemy już nie zobaczyć.
Predykcje kicktraqka baaaardzo rzadko się zdarzają. Myślę że dzisiaj spokojnie zbiorą dwa razy tyle co wczoraj, jak nie trzy :) O Kronosa bym się nie bał.

Szkoda że nie pokazali tego następnego sg, mogło by to troche ruszyć kampanię.
Spoiler:
Ostatnio zmieniony 26 cze 2017, 11:16 przez AkitaInu, łącznie zmieniany 1 raz.
shaigan
Posty: 311
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:32
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 22 times
Been thanked: 9 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: shaigan »

Nierzadko kampanie które mają 24h bonus, podczas którego zganiają połowę kasy i sporo klientów na kredyt, pod koniec kampanii zaczynają ich tracić i nie ma wielkiego "rasza".
Ostatnio zmieniony 26 cze 2017, 08:31 przez shaigan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5145
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 265 times
Been thanked: 861 times
Kontakt:

Re: Lords of Hellas

Post autor: raj »

'48 h rush' dopiero się zaczął... bo była przecież niedziela.
Prawdopodobnie dzisiaj polecą zbiorówki z naszego forum i podejrzewam, że tak samo będzie u innych zbierających zbiorówki.
Kronos padnie na 100%, i imho spokojnie starczy na kolejny sg. W środku kampanii rosło o 10-20k dziennie. Nie dziwie się jak do końca kampanii przybędzie jeszcze 250k+.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2017, 08:34 przez raj, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1136
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 48 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: ariser »

O Kronosa jestem spokojny, martwię się jedynie o dalsze SG. Fajnie jakbyście mieli rację. :mrgreen:
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
sasquach
Posty: 1803
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 921 times
Been thanked: 576 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: sasquach »

ariser pisze:Nie nakręcałbym się jakoś specjalnie, bo mimo '48h rush' kampania nie ruszyła jakoś gigantycznie z kopyta. ;)
http://www.kicktraq.com/projects/awaken ... hart-daily twierdzi co innego :)
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4021
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: AkitaInu »

sasquach pisze:
ariser pisze:Nie nakręcałbym się jakoś specjalnie, bo mimo '48h rush' kampania nie ruszyła jakoś gigantycznie z kopyta. ;)
http://www.kicktraq.com/projects/awaken ... hart-daily twierdzi co innego :)
Ale że twierdzi że kampania ruszyła z kopa na ostatnie 48h ? Bo do końca nie jestem pewien o co chodziło :)

CO do kopa - to rzeczywiście mógłby być większy :) Ale mamy jeszcze 32 godziny (ciekawe bo kicktraq pokazuje że został ostatni dzień a to nie do końca prawda) więć jeszcze sporo kasy się uzbiera :)
sasquach
Posty: 1803
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 921 times
Been thanked: 576 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: sasquach »

AkitaInu pisze:Ale że twierdzi że kampania ruszyła z kopa na ostatnie 48h ? Bo do końca nie jestem pewien o co chodziło :)
Dokładnie, że ruszyła z kopyta. Dwukrotnie wzrosła liczba wspierających i kasy w stosunku do dnia poprzedniego. Cudów nie ma, ale nie jest źle.
SirSowa
Posty: 133
Rejestracja: 11 lis 2013, 09:32
Lokalizacja: Wejherowo
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: SirSowa »

Zapominacie, że masa osób ma wybrany 1$ pledge, by później w PM dobrać wszystko. Jestem niemal pewny, że twórcy liczą każda taką osobę jako Core Box. I to też jest wliczone do uzbieranej kasy, pośrednio.
Moja Kolekcja
Dotychczasowe transakcje:
- Zakup World of Warcraft: The Board Game - Dzieniu; Lords of Hellas - virco; Fanowskie dodatki do 7 Wonders - aigimig
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4021
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: AkitaInu »

SirSowa pisze:Zapominacie, że masa osób ma wybrany 1$ pledge, by później w PM dobrać wszystko. Jestem niemal pewny, że twórcy liczą każda taką osobę jako Core Box. I to też jest wliczone do uzbieranej kasy, pośrednio.
Ale w jakim sensie liczą jako corebox? Jak mają 1 funt jako pledge i go nie zmienią to do całkowitej kwoty dodają tylko 1 funt i tyle ;-)
SirSowa
Posty: 133
Rejestracja: 11 lis 2013, 09:32
Lokalizacja: Wejherowo
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: SirSowa »

AkitaInu pisze:
SirSowa pisze:Zapominacie, że masa osób ma wybrany 1$ pledge, by później w PM dobrać wszystko. Jestem niemal pewny, że twórcy liczą każda taką osobę jako Core Box. I to też jest wliczone do uzbieranej kasy, pośrednio.
Ale w jakim sensie liczą jako corebox? Jak mają 1 funt jako pledge i go nie zmienią to do całkowitej kwoty dodają tylko 1 funt i tyle ;-)
Zgadza się, ale dając 1$ raczej chcesz dobrać wszystko co uważasz za konieczne w PM, minimum Core Box (bo po co Ci sam dodatek? :-D). Chyba, że ktoś jest na tyle szczodry, że wpłacił pieniądze i nie chce gry w zamian ;-)
Moja Kolekcja
Dotychczasowe transakcje:
- Zakup World of Warcraft: The Board Game - Dzieniu; Lords of Hellas - virco; Fanowskie dodatki do 7 Wonders - aigimig
Awatar użytkownika
Muad'Dib
Posty: 1553
Rejestracja: 01 paź 2013, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 60 times
Been thanked: 104 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: Muad'Dib »

1$ to 1$, bez żadnego cudowania. Po prostu wspierasz bez nagrody bo chcesz, z ewentualnym dostępem do PM później. Autorzy nic nie przeliczają, ani KS. To co się kupi po kampanii nie odblokuje żadnych SG, ewentualnie dobra wola autorów.
IMustNotFear.FearIsTheMind-Killer.FearIsTheLittle-death ThatBringsTotalObliteration.IWillFaceMyFear.
IWillPermitItToPassOverMeAndThroughMe.
AndWhenItHasGonePast,IWillTurnTheInnerEyeToSeeItsPath.
WhereTheFearHasGoneThereWillBeNothing. OnlyIWillRemain.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8721
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2627 times
Been thanked: 2319 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: Curiosity »

SirSowa pisze:
AkitaInu pisze:
SirSowa pisze:Zapominacie, że masa osób ma wybrany 1$ pledge, by później w PM dobrać wszystko. Jestem niemal pewny, że twórcy liczą każda taką osobę jako Core Box. I to też jest wliczone do uzbieranej kasy, pośrednio.
Ale w jakim sensie liczą jako corebox? Jak mają 1 funt jako pledge i go nie zmienią to do całkowitej kwoty dodają tylko 1 funt i tyle ;-)
Zgadza się, ale dając 1$ raczej chcesz dobrać wszystko co uważasz za konieczne w PM, minimum Core Box (bo po co Ci sam dodatek? :-D). Chyba, że ktoś jest na tyle szczodry, że wpłacił pieniądze i nie chce gry w zamian ;-)
A ja np. zapledżowałem 1 funta tylko po to, żeby popisać sobie w komentarzach. Jestem zapisany na zbiorówkę, więc swoje wsparcie na pewno cofnę przed końcem kampanii :P

P.S.
Jak na "Final SG" zabraknie 1 funciaka, to liczę na Waszą wyrozumiałość, że nie przyjdziecie do mnie z widłami :)

P.S.2
Jest chyba oczywiste, że Kronos zostanie dołączony do gry (nawet jeśli się nie ufunduje). Przecież nie dadzą tylko części odblokowanego już dodatku.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: Szaweł »

Curiosity pisze:P.S.2
Jest chyba oczywiste, że Kronos zostanie dołączony do gry (nawet jeśli się nie ufunduje). Przecież nie dadzą tylko części odblokowanego już dodatku.
Brałem już udział w takich krałdfundingowych cudach wiankach, w których nawet podstawki były, a nawet mimo wielu miesięcy od ich końca pozostają nadal, niekompletne, także obyś nie zapeszył :)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Kisun
Posty: 1128
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 131 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: Kisun »

Bez przesady. Będzie dodatek z Kronosem kompletny, tego jestem pewien. Bardziej mnie ciekawi czy coś jeszcze wpadnie ciekawego :) Że Aresa - boga wojny nie ma, albo Tezeusza skoro jest Minotaur? ;)
"Errare humanum est"
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: Banan2 »

Kisun pisze:Bez przesady. Będzie dodatek z Kronosem kompletny, tego jestem pewien. Bardziej mnie ciekawi czy coś jeszcze wpadnie ciekawego :) Że Aresa - boga wojny nie ma, albo Tezeusza skoro jest Minotaur? ;)
Pamiętaj, że nie wiadomo co będzie w pudełku Pandory. Chociaż akurat w tym przypadku nazwa brzmi dość :wink: niejednoznacznie i gdyby trzymać się mitologii to może lepiej byłoby nie otwierać tego pudełka :wink:
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
ODPOWIEDZ