Professor Evil and the Citadel of Time

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Professor Evil and the Citadel of Time

Post autor: Pan_K »

Zapowiada się całkiem ciekawa gra dla 2 do 4 graczy (ale, jeśli dobrze rozumiem, jako koop grywalna także w pojedynkę), estetycznie wydana i ciekawa tematycznie. Pytanie, jaki ciężar rozgrywki będzie oferować. Ja osobiście jestem zainteresowany:
https://boardgamegeek.com/boardgame/219 ... tadel-time

Przegląd gry na Man vs. Meeple:
https://www.youtube.com/watch?v=T5oBN5H9-A4
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Daquan
Posty: 337
Rejestracja: 14 gru 2016, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Professor Evil and the Citadel of Time

Post autor: Daquan »

Ogrywałem prototyp z zaprzyjaźnionym wydawcą. To lekka kooperacja. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że familijna.
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Professor Evil and the Citadel of Time

Post autor: Pan_K »

Daquan pisze:Ogrywałem prototyp z zaprzyjaźnionym wydawcą. To lekka kooperacja. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że familijna.
Hmm - to nieco studzi mój zapał. Ale wciąż jestem ciekaw gry. MvM porównywali do Zakazanej Wyspy i Zakazanej Pustyni (czyli raczej lightowy poziom), ale twierdzili, że jednak jest to bardziej skomplikowane.
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
ODPOWIEDZ