Heavy Steam (Scott Kimball)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
szajus2
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2014, 18:19
Been thanked: 1 time

Heavy Steam (Scott Kimball)

Post autor: szajus2 »

Czy ktoś może miał styczność z tym tytułem? Nie znalazłem żadnego wątku na forum. Gra ufundowana w 2015 na kickstarterze. Zastanawiam się nad zakupem, bo cena wraz z dodatkami zachęca, tematyka też wydaje się spoko, jednak ze względu na małą ilość informacji i recenzji ciężko mi się zdecydować. Będę wdzięczny za jakieś informacje.
https://goo.gl/images/keHJY2
https://boardgamegeek.com/boardgame/149169/heavy-steam
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2267
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 395 times
Been thanked: 1044 times
Kontakt:

Re: Heavy Steam

Post autor: Leviathan »

Reaktywuję ten stary i dawno zapomniany wątek bo wrzuciłem na Wojennik TV unboxing tego tytułu:

Ostatnio zmieniony 29 sty 2023, 20:13 przez Leviathan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dicer
Posty: 755
Rejestracja: 11 sty 2014, 00:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Heavy Steam

Post autor: dicer »

Bardzo fajna gierka - połączenie symulatora parowego mecha ze skirmishową nawalanką.

Jakby ktoś potrzebował, to dysponuję polską wersją instrukcji (tłumaczenie własne).
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2267
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 395 times
Been thanked: 1044 times
Kontakt:

Re: Heavy Steam

Post autor: Leviathan »

dicer pisze: 29 sie 2022, 01:01 Bardzo fajna gierka - połączenie symulatora parowego mecha ze skirmishową nawalanką.

Jakby ktoś potrzebował, to dysponuję polską wersją instrukcji (tłumaczenie własne).
Dzięki za to! Niewykluczone, że będą zainteresowani takim materiałem :D
ODPOWIEDZ