At the Gates of Loyang (Uwe Rosenberg)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 2 times

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: melee »

Mocno losowy jest pierwszy wybór, jakie warzywo zasadzić na głównym polu. Tego wyboru można by dokonywać po zobaczeniu pierwszych kart na ręce.
Awatar użytkownika
bogas
Posty: 2789
Rejestracja: 29 paź 2006, 00:17
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 349 times
Been thanked: 628 times

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: bogas »

jax pisze: Jestem zaniepokojony tą opinią, bo wg narzędzia Mikko Saari spośród wszystkich użytkowników bgg jesteś na 8 miejscu (yosz na 7-ym notabene ;) ) w korelacji z moimi gustami :)
Przepraszam za off-topic, ale jak to się sprawdza? Na bgg gdzieś to jest? Jakiś program istnieje? Ciekawe to, a nie mam pojęcia o co chodzi.
Awatar użytkownika
konev
Posty: 2094
Rejestracja: 22 gru 2006, 12:39
Lokalizacja: Tewkesbury (UK)

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: konev »

bogas pisze:
jax pisze: Jestem zaniepokojony tą opinią, bo wg narzędzia Mikko Saari spośród wszystkich użytkowników bgg jesteś na 8 miejscu (yosz na 7-ym notabene ;) ) w korelacji z moimi gustami :)
Przepraszam za off-topic, ale jak to się sprawdza? Na bgg gdzieś to jest? Jakiś program istnieje? Ciekawe to, a nie mam pojęcia o co chodzi.
http://www.gamesfanatic.pl/2008/11/25/s ... ag-dalszy/
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych
Monsoon Group :: Aktualne Spotkania :: Facebook
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6356
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 192 times
Been thanked: 488 times
Kontakt:

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: yosz »

bogas pisze:
jax pisze: ...bo wg narzędzia Mikko Saari ...
Przepraszam za off-topic, ale jak to się sprawdza? Na bgg gdzieś to jest? Jakiś program istnieje? Ciekawe to, a nie mam pojęcia o co chodzi.
http://www.lautapeliopas.fi/bgg/correlation.php
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
Toudi
Posty: 1089
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:21
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: Toudi »

moglibyscie podać link do tego narzędzia o którym mówicie?:)
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: mst »

melee pisze:Mocno losowy jest pierwszy wybór, jakie warzywo zasadzić na głównym polu. Tego wyboru można by dokonywać po zobaczeniu pierwszych kart na ręce.
Innych mocno losowych elementów jest na tyle dużo - w skrajnych przypadkach zadecydują one nawet o wygranej - że ten pierwszy wybór nie ma znaczenia - można go zrobić całkowicie losowo. :-)
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
bogas
Posty: 2789
Rejestracja: 29 paź 2006, 00:17
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 349 times
Been thanked: 628 times

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: bogas »

mst pisze:
melee pisze:Mocno losowy jest pierwszy wybór, jakie warzywo zasadzić na głównym polu. Tego wyboru można by dokonywać po zobaczeniu pierwszych kart na ręce.
Innych mocno losowych elementów jest na tyle dużo - w skrajnych przypadkach zadecydują one nawet o wygranej - że ten pierwszy wybór nie ma znaczenia - można go zrobić całkowicie losowo. :-)
Zgadza się. Te pierwsze pole to pikuś.
A kontynuując offtopa to melee wyskoczył mi na 1 miejscu!! ze współczynnikiem 0,59 a mst na trzecim z 0,56.
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 2 times

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: melee »

a chyba nie graliśmy nigdy razem :)

ja powyżej 200 gier na 1 miejscu mam Bazika, na 2 Jax'a
powyżej 100 na szczycie tylko Ostry i co ciekawe Knidyjczyk, którego (chyba) nigdy nie spotkałem
Awatar użytkownika
bogas
Posty: 2789
Rejestracja: 29 paź 2006, 00:17
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 349 times
Been thanked: 628 times

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: bogas »

melee pisze:a chyba nie graliśmy nigdy razem :)
Mało tego, tylko raz widziałem Cię z daleka na Pionku, ale wstydziłem się podejść :mrgreen: A tak poważniej to dość zaskakujące, że dwie osoby z Polski w pierwszej trójce, a potem długo, długo nic i gdzieś tam w końcu Pancho z "marnymi" 0,37.
Ale jak widać statystyka nie kłamie, bo zdanie o Loyang mamy jak na razie bardzo zbliżone.
Awatar użytkownika
bart8111
Posty: 691
Rejestracja: 28 wrz 2008, 22:25
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: bart8111 »

bogas pisze:
melee pisze:a chyba nie graliśmy nigdy razem :)
Mało tego, tylko raz widziałem Cię z daleka na Pionku, ale wstydziłem się podejść :mrgreen: A tak poważniej to dość zaskakujące, że dwie osoby z Polski w pierwszej trójce, a potem długo, długo nic i gdzieś tam w końcu Pancho z "marnymi" 0,37.
Ale jak widać statystyka nie kłamie, bo zdanie o Loyang mamy jak na razie bardzo zbliżone.
Bo też i to nie jest porównanie ze wszystkimi użytkownikami BGG a jedynie tymi, którzy użyli przynajmniej raz tego programu. Więc skoro Polacy rozgadali między sobą, że jest taka fajna stronka to niedziwne, że wychodzą między sobą na czołowych miejscach. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: Nataniel »

melee pisze:a chyba nie graliśmy nigdy razem :)

ja powyżej 200 gier na 1 miejscu mam Bazika, na 2 Jax'a
powyżej 100 na szczycie tylko Ostry i co ciekawe Knidyjczyk, którego (chyba) nigdy nie spotkałem
CHyba jednak spotkales podczas weekendu na Kaszubach z bazikami.
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
melee
Posty: 4341
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:20
Lokalizacja: Warszawa / CK
Been thanked: 2 times

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: melee »

A racja, tak to jest jak się część osób zna tylko po imionach, a część tylko po nick'ach ;)
Awatar użytkownika
mistrz_yon
Posty: 705
Rejestracja: 26 kwie 2005, 11:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 158 times
Been thanked: 252 times
Kontakt:

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: mistrz_yon »

melee pisze:Zapewne odpadają, jak w wersji pełnej. Interakcja w mojej wczorajszej grze byłą ZEROWA. Nikt nie wpłynął na moją grę, ja na niczyją. Niestety, gra jest po prostu nudna. Choć niby całkiem fajna. Nota 6 bez większej ochoty zagrania ponownie.
E, no to bez przesady - jakiegos pecha miales.

Ja zostalem rowno skubniety przez dosprzedanie ostatniej polki mojemu stalemu klientowi (za 10 golda). Walnelo mnie o tyle, ze potem klient dochodzacy ktoremu sprzedawalem dal mi o 2 punkty mniej (mial dac bonus +2, a dal - 0). Straty 12, zwrotu dostalem 2, czyli netto 10 do tylu. Naprawde, piekna to byla akcja, szkoda ze moim kosztem :)
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: draco »

Zagrałem w Loyang 3 razy i sprzedałem zamierzam sprzedać. Jakby ktoś był tak od razu zainteresowany, to podaję szczegóły (egzemplarz z podpisem Uwe, cena 159 zł, grana dwa razy, wersja angielska). Gra nie specjalnie mi się podoba i zgadzam się z oceną meleego.

Co do korelacji. Nie trzeba zaglądać na tą stronę, aby zostać umieszczonym w tabeli. Program liczy podobieństwo ocen wszystkich użytkowników bgg. Mi na 3 miejscu wyskakuje folko (0,57) a kolejni Polacy są daleko, daleko.
Awatar użytkownika
dragon77
Posty: 219
Rejestracja: 08 wrz 2005, 12:20
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Loyang

Post autor: dragon77 »

Myślę, że warto założyć tej grze osobny wątek :D

Jestem szczęśliwym posiadaczem Loyanga od dwóch dni - w tym czasie rozegrałem 3 solowe partie i szykuję się na wieczór na grę z Żonką. Chociaż były to gry solo to muszę powiedzieć, że grą jestem zachwycony :D

Spróbuję opisać grę paroma zdaniami:

1) Elementy - bajka ! Mnóstwo kolorowych drewnianych warzyw (pszenica, dynia, burak, kapusta, fasola i por), "plansze" graczy w kształcie litery T (przedstawiające nasz sklep z warzywami i tor punktacji) oraz świetnej jakości karty z grafikami a la Agricola tyle, że w chińskim stylu (jako że gra rozgrywa się właśnie w chińskim mieście Loyang).

2) Rozgrywka - gra trwa 9 rund podzielonych na 3 fazy: żniw, kart i akcji. Grę rozpoczyna się z gotówką 10 kesz (waluta w grze). na samym początku (jednorazowo w grze) obsiewa się "pole domowe", które ma jako jedyne aż 9 miejsc na warzywa (oczywiście pierwsze warzywo trzeba kupić w swoim sklepie). Następnie rozpoczyna się gra właściwa (1 runda): Pierwsza faza to po prostu wyłożenie za darmo nowego pola (które mają 3,4,5 lub 6 miejsc na warzywa - każdy ma swój zakryty zestaw 8 pól - po 2 z każdego rodzaju i losuje z niego 1 pole do wyłożenia), na którym będzie można siać nasze warzywa. Następnie zbieramy warzywa już wyhodowane (zbiera się dokładnie po 1 warzywie z każdego obsianego pola). W drugiej fazie czyli fazie kart chodzi o to, że każdy z graczy dołoży do swojej planszy dokładnie 2 karty akcji (których jest 5 rodzajów: dodatkowe pola, klienci stali, klienci okazjonalni, stragany oraz pomocnicy). Każdy z graczy otrzymuje po 4 karty, z których wybiera jedną z ręki i jedną ze wspólnej puli, którą gracze tworzą wykładając na zmianę karty właśnie z ręki (jest to o tyle istotne, że można wziąć ze stołu kartę, którą do ręki dostał przeciwnik, ale wyłożył ją na stół). W trzeciej fazie tj. fazie akcji następuje "sól gry" czyli sianie, wymienianie i sprzedawanie naszych warzyw oraz wykorzystywanie naszych pomocników. Oto ich opis:

a) Zasianie warzyw - położenie jednego warzywa na polu skutkuje dołożeniem z ogólnej puli tylu warzyw żeby zapełnić całe pole (jak w Agricoli). Im więcej na polu jest miejsc do obsiania tym mniej rodzajów warzyw możemy zasiać (por może być obsiany tylko na polu z 3 miejscami, a na przykład pszenica, dynia i buraki na wszystkich polach - z 3,4,5 i 6 miejscami). Przykład: Mamy pole z 5 miejscami. Kładziemy na pierwszym miejscu kapustę pekińską. Automatycznie dobieramy brakujące 4 kapusty z ogólnej puli (banku) i kładziemy na pozostałe wolne 4 miejsca. Od następnej rundy (przez pięć kolejnych) w fazie żniw będziemy zbierali dokładnie po 1 kapuście.

b) Wymiana warzyw na straganach - płacimy naszymi warzywami w stosunku 1:1 lub 2:1 za dostępne, na naszych wyłożonych na planszy straganach, inne warzywa. Przykład: na każdym straganie dostępne są 3 różne warzywa. Możemy więc wymienić swoje warzywa na te leżące na straganie tylko 3 razy - po 3 wymianach stragan znika. Na straganie mamy do wymiany: dynię, buraka i pora. Wymieniamy 1 pszenicę (najtańsza) na 1 por (najdroższy) - pszenicę oddajemy do ogólnej puli, a pora bierzemy dla siebie. W tym momencie na straganie do wymiany pozostały już tylko dynia i burak.

c) Obsługa klientów stałych (dostarczamy im zestaw dwóch warzyw za z góry ustaloną kwotę - musimy to robić dokładnie przez 4 rundy pod rząd - mamy jedną szansę na odmowę dostawy, ale wtedy klient robi się zły i za każdym kolejnym razem kara wynosi 2 kesz). Przykładowe ceny za każdą dostawę wynoszą 5,6,6,7 kesz, albo 6,7,8,9 kesz - zależy to od rodzaju warzyw jakie musimy klientowi dostarczyć (ale za każdym razem para warzyw jest identyczna). Każdemu klientowi możemy zrobić tylko jedną dostawę na rundę.

d) Obsługa klientów okazjonalnych (im możemy sprzedać dokładnie 3 warzywa w dowolnym momencie gry) - dostajemy za nich większą kasę niż za klientów stałych. Ale jest też reguła, która mówi, że jeśli klientów okazjonalnych jest mniej niż stałych to mamy bonus + 2 kesz, a jeśli mamy ich wyłożonych na planszy więcej to nasz przychód jest pomniejszony o 2 kesz. Ceny za taki zestaw 3 warzyw wahają się pomiędzy 9 a 12 kesz - więcej niż w przypadku klientów stałych, ale sprzedajemy też o 1 warzywo więcej.

e) Wykorzystanie naszych pomocników - to działa niemalże identycznie jak w Agricoli - karty są dość dobrze opisane, ale w razie niejasności instrukcja każdą kartę dokładnie opisuje. Część kart dotyczy tylko "naszego podwórka", a część kart jest interaktywnych - możemy namieszać naszym przeciwnikom :twisted:

f) Kupowanie dostępnych warzyw i sprzedaż warzyw na wolne pola w naszym sklepie - różnica cenowa to przepaść: ceny kupna kształtują się od pszenicy za 3 kesz do pora za 6 kesz, a sprzedaży od 1 kesz za pszenicę, dynię, buraki i kapustę do 2 kesz za fasolę i por - ależ zdzierstwo :twisted:

g) Wzięcie losowego zestawu dodatkowych 2 kart akcji (tak jak w fazie kart). Możemy te karty zatrzymać lub odrzucić. Cena zestawu wynosi tyle ile jest wyłożonych na naszej planszy straganów lub pomocników (pod uwagę bierzemy większą liczbę). Tę akcję wykonujemy TYLKO raz w całej fazie akcji.

Wszystkie pozostałe akcje wykonujemy w dowolnej kolejności i dowolną ilość razy, aż skończą się pomysły lub możliwości.

W każdej chwili możemy wziąć pożyczkę (dowolną ilość razy w trakcie gry) w wysokości 5 kesz, ale nie jest ona spłacana w gotówce - po prostu na koniec gry za każdą wziętą pożyczkę cofamy się na torze punktacji o 1 pole.

Dysponujemy również magazynem, w którym na końcu fazy akcji składamy nasze niewykorzystane warzywa. Na początku magazyn mieści 1 warzywo, ale po rozbudowie za 2 kesz może pomieścić do 4 sztuk. Niezmagazynowane warzywa przepadają.

Na samym końcu przychodzi najważniejszy moment czyli ZAKUP punktów zwycięstwa. Otóż tor punktacji ma zasięg od 1 do 20 pkt. Na koniec każdej rundy (jest ich 9) gracz MOŻE kupić "przesunięcie" swojego znacznika (taki fajny mały chiński drewniany ludek :lol: ). Zawsze przesunięcie o 1 pole kosztuje 1 kesz, a każde następne tyle ile wynosi wartość tego pola, na które chcemy się przesunąć. Przykład: Mamy 11 pkt. Przesunięcie na pole 12 kosztuje 1 kesz, na pole 13 kosztuje dodatkowo 13 kesz, czyli w sumie 14 kesz za przesunięcie o 2 pola. Gdybyśmy chcieli przesunąć się o trzy pola trzeba by zapłacić 1 + 13 + 14 = 28 kesz.

Po zebraniu punktów przechodzimy do kolejnej rundy i zaczynamy od fazy żniw itd.

W instrukcji wyczytałem, że na 20 punktów do zdobycia 19 to poziom "Mistrzowski", 18 "Bardzo Dobry", a 17 "Dobry". Niestety ja nie zaszalałem, bo w pierwszej mojej rozgrywce uzyskałem 14 punktów, a w drugiej i trzeciej po 16 :oops: W trzeciej grze "dojechałem" co prawda do 19, ale miałem trzy pożyczki :evil: i musiałem cofnąć się o 3 pola...

Podsumowując:

Ja z gry jestem zachwycony, a moja żonka z pewnością będzie, bo jak widziała moje solo-zmagania to już jej się oczy świeciły na widok kolorowych warzywek :lol: . Jest w niej trochę losowości (chodzi tylko o karty przychodzące na rękę, które jednak mogą mieć znaczący wpływ na rozgrywkę) - aczkolwiek wydaje mi się, że najważniejsze to umiejętność najlepszego wykorzystania tego co mamy, a nie rodzaj czy jakość kart jakie dostaliśmy. Uważam, że doświadczony gracz na 100% wygra z początkującym (strategia, znajomość kart, stałych klientów etc.). W grze jest mnóstwo kombinacji i myślenia jest sporo, ale daje ono naprawdę wielką frajdę - przynajmniej dla mnie (lubiącego cięższe gry) nie jest w żadnym wypadku monotonne czy nudne - zero schematów. W przypadku gry solo jest to świetny "pasjans" optymalizacyjny - działa naprawdę rewelacyjnie. Zasady są proste do wytłumaczenia i zabiera to może maks 5-10 minut. Cała mechanika niby jest prosta, ale daje po prostu mnóstwo możliwości. Jak zagram w 2 osoby to napiszę coś więcej na temat samej rozgrywki i czasu jej trwania.

Mam nadzieję, że niedługo będę mógł się powymieniać doświadczeniami z kolejnymi posiadaczami Loyanga - szczególnie chciałbym się dowiedzieć jakie strategie stosujecie :D No i czy komuś udało się zdobyć 20 pkt :shock: :P ???
Awatar użytkownika
Megamaniac
Posty: 123
Rejestracja: 10 lis 2009, 22:39
Lokalizacja: Białystok
Been thanked: 2 times

Re: Loyang

Post autor: Megamaniac »

http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... +of+loyang

połączyłem
wyszukiwarka...
melee
Tibi
Posty: 123
Rejestracja: 23 lis 2009, 19:16
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 1 time

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: Tibi »

czy ktos zyczliwy moze mi napisac, czy wszystkie karty pomocnikow sa unikatowe? Czy moze ktores sie powtarzają? I jesli tak to ktore?
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: mst »

Unikalni są wszyscy pomocnicy oprócz Handlarza, który występuje w 3 kopiach. :-)
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Tibi
Posty: 123
Rejestracja: 23 lis 2009, 19:16
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 1 time

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: Tibi »

wlasnie o to mi szlo, dzieki ;)
Awatar użytkownika
janekbossko
Posty: 2612
Rejestracja: 09 lut 2006, 21:44
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 27 times

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: janekbossko »

tak sie zastanawiam nad gra...
ale czy aby jak na takiego "pasjansa" czas gry nie jest za długi?

jakie sa opinie graczy? sporo czasu minelo a tu raptem 2 strony postów. Le Havre i Agricola ma ich stanowczo wiecej...
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: mst »

Bo Le Havre i Agricola to nieporównanie lepsze gry. :-)
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
janekbossko
Posty: 2612
Rejestracja: 09 lut 2006, 21:44
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 27 times

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: janekbossko »

ja wiem...sam Le Havre ubóstwiam z tym ze o AtGoL nic nie wiadomo tak naprawde. Malo sie o niej mowi a ze cena kuszaca to chcialem sie szarpnac ;)
Najbardziej jednak przeraza mnie czas gry, bo z tego co czytalem nie jest to tytul kalibru wczesniejszych 2 czesci.

Nie chce umniejszać grze ale obilo mi sie o uszy ze to taki bardzo rozbudowany pasjans, ktory trwa ponad 2h.
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: Tycjan »

mst pisze:Bo Le Havre i Agricola to nieporównanie lepsze gry. :-)
Dokładnie At the Gates of Loyang to przyjemna gra "do zagrania", ale teraz to już nie koniecznie bym ja kupił. Nie mam jakiegoś dużego przymusu do ponownej rozgrywki, wiedząc, że istnieje LA ;) Brakuje w tej grze napięcia i emocji, za to są przyjemne odczucia estetyczne płynące z wykonania/elementów gry :)

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
vaski
Posty: 670
Rejestracja: 13 kwie 2009, 13:34
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: vaski »

Cześć
Nie wiecie może gdzie można dostać koszulki na karty do Loyang, wydawca gry miał niesamowitą fantazję by przyciąć karty na rozmiar 54x83.
Koszulki potrzebuję gdyż do każdej karty Pomocnika będę musiał załadować polskie tłumaczenie.
Próbowałem z koszulkami Mayday, Fantasy Flight ale rozmiar USA jest zbyt duży :(
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6356
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 192 times
Been thanked: 488 times
Kontakt:

Re: At the Gates of Loyang

Post autor: yosz »

Ano niestety nie ma pasujących jak ulał koszulek z tego co wiem. Musisz zadowolić się lekko za dużymi :/
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
ODPOWIEDZ