(Warszawa: Wola) Kawadzieścia - każdy wtorek i piątek!

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4093
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2616 times
Been thanked: 2541 times

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Gizmoo »

Będę jutro trochę później. Na pewno będę miał ze sobą Świat bez Końca, Smash Up i Wyspę Skye. Pewnie wezmę coś jeszcze. Do zobaczenia!
Szadoł
Posty: 713
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Szadoł »

Gizmoo pisze:Będę jutro trochę później. Na pewno będę miał ze sobą Świat bez Końca, Smash Up i Wyspę Skye. Pewnie wezmę coś jeszcze. Do zobaczenia!
może Dolina Królów ?
Cmyrek
Posty: 15
Rejestracja: 29 sie 2016, 13:07

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Cmyrek »

Będę z bratem, więc ponoć optymalnie 2 osoby do Martwej Zimy.
Padre_W_stare_konto
Posty: 165
Rejestracja: 14 lis 2015, 20:17
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Padre_W_stare_konto »

Witam serdecznie.

Obserwuję wątek od jakiegoś czasu, ale tak się składało że wtorki i piątki mi nie pasowały. Aż tu nagle piątek wolny, więc trza się gdzieś wkręcić na granie, dkatego się odzywam, gdyż widzę tendencję do konkretnego umawiania się na konkretne gry. A jest opcja żeby wpaść bez zapowiedzi czy umawiania się i w coś zagrać? Czy raczej może być ciężko, bo sesje już ustalone. No i pewnie byłbym koło 19 dopiero, a po sporej ilości postów widzę że początek na 17-18 jest najczęściej umawiany.

Pozdr.
P.
Szpiglas88
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2016, 13:58

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Szpiglas88 »

Witam :)

W piątek planuję po raz pierwszy wpaść do podwieczorków na planszówki :) Żaden ze mnie zaawansowany gracz, ale trochę ciekawych tytułów w kolekcji posiadam.

Przede wszystkim chciałbym się dowiedziec czy znajdą się chętni na Blood rage?

Gizmoo - widziałem, że zagrałbyś w Exoplanets i Via Nebula, mam te te gry :)

Poza tym mam (i chętnie zagram) w gry takie jak 7 cudów Swiata, Metropolia, Osadnicy Narodziny Imperium, Wyspa Skye, Suburbia, Znak starszych bogów, Domek

Mogę też przynieść fillerki/imprezówki : Światowy konflikt, Zbuduj swoje miasto, Bang kościany

Oczywiście chętnie poznam i zagram również w inne gry, o nie przesadnie wyśrubowanym poziomie ciężkości :)

Mogę być o godz. 17 albo nawet wcześniej

Pozdr.
Honorata88
Posty: 58
Rejestracja: 20 wrz 2015, 18:19

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Honorata88 »

P.Szwanke pisze:Witam serdecznie.

Obserwuję wątek od jakiegoś czasu, ale tak się składało że wtorki i piątki mi nie pasowały. Aż tu nagle piątek wolny, więc trza się gdzieś wkręcić na granie, dkatego się odzywam, gdyż widzę tendencję do konkretnego umawiania się na konkretne gry. A jest opcja żeby wpaść bez zapowiedzi czy umawiania się i w coś zagrać? Czy raczej może być ciężko, bo sesje już ustalone. No i pewnie byłbym koło 19 dopiero, a po sporej ilości postów widzę że początek na 17-18 jest najczęściej umawiany.

Pozdr.
P.
Można bez zapisów, ale może być problem z miejscem o tej porze. Rozluźnia się ok 21, ale wpadaj, bo jest różnie :)

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4093
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2616 times
Been thanked: 2541 times

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Gizmoo »

Szpiglas88 pisze:Przede wszystkim chciałbym się dowiedziec czy znajdą się chętni na Blood rage?

Gizmoo - widziałem, że zagrałbyś w Exoplanets i Via Nebula, mam te te gry :)

Ja bardzo chętnie na wszystkie te tytuły się piszę! Sęk w tym, że nie mam pojęcia, czy będę w najbliższy piątek. Jeżeli wypali weekendowy wyjazd nurkowy - to niestety mnie nie będzie. Jeżeli nie wypali - będę w podWieczorkach na 100%. Dam znaka dopiero w czwartek wieczorem. ;)
Padre_W_stare_konto
Posty: 165
Rejestracja: 14 lis 2015, 20:17
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Padre_W_stare_konto »

To spróbuję też z ustawką zadziałać.
Czy na piątek na 19 lub trochę po znaleźli by się chętni, jak będzie miejsce, na rozgrywkę w Scythe (ang.) Nauka zasad jak najbardziej, bo sam mam dopiero dwie rozgrywki za sobą.
Zatem 4 miejscówki czekają :-)
Dodam że nie jestem ograniczony czasowo, więc póki nas nie zaczną wyganiać z lokalu mogę grać, to jakby się miał stolik zwolnić później jakoś.
Mogę też zabrać inne tytuły, co by czas zabić w oczekiwaniu na odpowiedni stół, bo trochę miejsca potrzeba :-)



Moje gry: https://boardgamegeek.com/collection/user/Padre%20W
Ostatnio zmieniony 31 sie 2016, 21:18 przez Padre_W_stare_konto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Marx »

P.Szwanke pisze:Czy na piątek na 19 lub trochę po znaleźli by się chętni, jak będzie miejsce, na rozgrywkę w Scythe (ang.) Nauka zasad jak najbardziej, bo sam mam dopiero dwie rozgrywki za sobą.
Mniam, mniam, niestety nie wiem czy się jutro pojawię. A jak ci się podoba Scytyhe?
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Szpiglas88
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2016, 13:58

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Szpiglas88 »

jeżeli nie bedę grał np w blood rage, który mam zamiar przynieść to chętnie zagram :)
Awatar użytkownika
Sirius_Black
Posty: 134
Rejestracja: 17 sty 2016, 13:29
Has thanked: 219 times
Been thanked: 142 times

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Sirius_Black »

Ja bym chętnie Scythe przetestował, ale w ten piątek niestety nie dam rady:( może wtorek albo piątek w przyszłym tygodniu by Ci pasował?
Padre_W_stare_konto
Posty: 165
Rejestracja: 14 lis 2015, 20:17
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Padre_W_stare_konto »

Marx pisze:
P.Szwanke pisze:Czy na piątek na 19 lub trochę po znaleźli by się chętni, jak będzie miejsce, na rozgrywkę w Scythe (ang.) Nauka zasad jak najbardziej, bo sam mam dopiero dwie rozgrywki za sobą.
Mniam, mniam, niestety nie wiem czy się jutro pojawię. A jak ci się podoba Scytyhe?
Bardzo mi się spodobał, jak dla mnie ma klimat, fajne zasady i miło się gra.
Zobaczymy po większej ilości rozgrywek.

Moje gry: https://boardgamegeek.com/collection/user/Padre%20W
Toomek
Posty: 496
Rejestracja: 29 sty 2015, 21:31
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Toomek »

P.Szwanke pisze:To spróbuję też z ustawką zadziałać.
Czy na piątek na 19 lub trochę po znaleźli by się chętni, jak będzie miejsce, na rozgrywkę w Scythe (ang.) Nauka zasad jak najbardziej, bo sam mam dopiero dwie rozgrywki za sobą.
Zatem 4 miejscówki czekają :-)
Dodam że nie jestem ograniczony czasowo, więc póki nas nie zaczną wyganiać z lokalu mogę grać, to jakby się miał stolik zwolnić później jakoś.
Mogę też zabrać inne tytuły, co by czas zabić w oczekiwaniu na odpowiedni stół, bo trochę miejsca potrzeba :-)



Moje gry: https://boardgamegeek.com/collection/user/Padre%20W
Jak przyniesiesz w któryś wtorek to ja będę bardziej niż chętny :). Patrząc po Twojej wishliście to mogę się zrewanżować partią w Leaving Earth! :)

P.S. w najbliższy wtorek będę miał na pewno Leaving Earth i pewnie coś z poniższego zestawu:
- Last Night on Earth + dodatek
- Martwa Zima
- Legendary Encounters: Alien
Padre_W_stare_konto
Posty: 165
Rejestracja: 14 lis 2015, 20:17
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Padre_W_stare_konto »

Toomek pisze: Jak przyniesiesz w któryś wtorek to ja będę bardziej niż chętny :). Patrząc po Twojej wishliście to mogę się zrewanżować partią w Leaving Earth! :)

P.S. w najbliższy wtorek będę miał na pewno Leaving Earth i pewnie coś z poniższego zestawu:
- Last Night on Earth + dodatek
- Martwa Zima
- Legendary Encounters: Alien
Moja lista życzeń na razie kuleje, dopiero ją zapełniam :-) Legendary Encounters też bym spróbował.
W ten wtorek nie dam rady, ale możemy się wstępnie na 13.09 dogadać

Moje gry: https://boardgamegeek.com/collection/user/Padre%20W
Toomek
Posty: 496
Rejestracja: 29 sty 2015, 21:31
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Toomek »

Spoko, ja ostatnio staram się regularnie docierać we wtorki - jak coś to dawaj znaka :)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
Fojtu
Posty: 3372
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 555 times
Been thanked: 1259 times

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Fojtu »

Toomek pisze:P.S. w najbliższy wtorek będę miał na pewno Leaving Earth i pewnie coś z poniższego zestawu:
- Last Night on Earth + dodatek
- Martwa Zima
- Legendary Encounters: Alien
A co z forbidden stars tak szumnie ostatnio zapowiadanym? :wink:

Ja na Scythe też bym się pisał w jakiś wtorek, wstępnie ten 13.09 bym się zapisał na listę :)
Toomek
Posty: 496
Rejestracja: 29 sty 2015, 21:31
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Toomek »

Boje się, że nie uda mi się do wtorku zakoszulkować i ogarnąć zasad na tyle, że dam radę poprowadzić rozgrywkę... ale mogę spróbować. Z tym, że przydałaby się czwórka :)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
Fojtu
Posty: 3372
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 555 times
Been thanked: 1259 times

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Fojtu »

Toomek pisze:Boje się, że nie uda mi się do wtorku zakoszulkować i ogarnąć zasad na tyle, że dam radę poprowadzić rozgrywkę... ale mogę spróbować. Z tym, że przydałaby się czwórka :)
No to spoko, chętnie w takim wypadku spróbuję leaving earth albo pokażę alchemików z moich bądź coś jeszcze innego: https://boardgamegeek.com/collection/user/Fojtu
Ostatnio zmieniony 31 sie 2016, 22:07 przez Fojtu, łącznie zmieniany 1 raz.
Toomek
Posty: 496
Rejestracja: 29 sty 2015, 21:31
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Toomek »

Pewnie zadeklaruje się bliżej niedzieli z czym dokładnie przyjdę - dostosuje się do tego jakie będzie zapotrzebowanie :)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4093
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2616 times
Been thanked: 2541 times

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Gizmoo »

Dobra, już wiem, że mój wyjazd nie wypali, więc w najbliższy piątek na pewno będę.

Pięknie poproszę więc o przyniesienie Exoplanets i Via Nebula. :wink:

Jeżeli chodzi o LE: Alien to znam zasady i mogę nauczyć potrzebujących. Swój egzemplarz sprzedałem, bo niestety wraz z poznaniem mechaniki - rozgrywka robi się schematyczna, poza tym jako wielki fan uniwersum Aliena - płakałem nad jakością grafik i krzywą twarzą Ripley. :P

Ze sobą będę miał Świat bez Końca i coś małego. Francisa niestety nie przyniosę na najbliższy piątek, ale może na wtorek się uda. Swój egzemplarz Blood Rage'a przyniosę, jak skończę malować figurki.

P.S. Szymon (mam nadzieję, że tu zaglądasz) - postaram się na piątek kupić w Auchan dla Ciebie te pudełeczka. ;)
Szpiglas88
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2016, 13:58

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Szpiglas88 »

Ok będę z Via Nebula i Exoplanets. Z Battle rage prawdopodobnie też. Dotrę około 17 - 17.30 :)
Toomek
Posty: 496
Rejestracja: 29 sty 2015, 21:31
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Toomek »

Gizmoo pisze: Jeżeli chodzi o LE: Alien to znam zasady i mogę nauczyć potrzebujących. Swój egzemplarz sprzedałem, bo niestety wraz z poznaniem mechaniki - rozgrywka robi się schematyczna, poza tym jako wielki fan uniwersum Aliena - płakałem nad jakością grafik i krzywą twarzą Ripley. :P
We wtorek służę swoim egzemplarzem - wiem, że byli chętni na grę :). Osobiście przetestowałbym wariant ze zdrajcą, bo może wnosić trochę świeżości do mechaniki gry - samo trzepanie "filmowych" misji faktycznie jest powtarzalne.

P.S. niestety jako również wielki fan uniwersum podzielam zdanie dotyczące szpetoty grafik :(
Padre_W_stare_konto
Posty: 165
Rejestracja: 14 lis 2015, 20:17
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: Padre_W_stare_konto »

P.Szwanke pisze: Scythe (eng.)

02.09 po 19:00
1. Marx (może?)
2. Szpiglas88 (może?)
3. Sirius.przem (może?)
4.

13.09 po 19:00
1. Toomek
2. Fojtu
3.
4.
Aktualizacja :-)

Moje gry: https://boardgamegeek.com/collection/user/Padre%20W
brecol
Posty: 36
Rejestracja: 02 paź 2012, 21:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] podWieczorki poRanki - każdy wtorek i piątek!

Post autor: brecol »

Hej!
Ja chętnie wpadnę na Scythe jutro po 19, sprawa aktualna?
Nie wiem którą wersję masz, ale mogę zabrać metalowe monety :)
ODPOWIEDZ