(Olsztyn) Cykliczne granie

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
flowerus
Posty: 490
Rejestracja: 06 lut 2010, 12:47
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: [OLSZTYN] Cykliczne granie

Post autor: flowerus »

myszka_101113 pisze:Witam,
czy ktoś jeszcze pojawia się na forum?

Chciała bym zaprosić fanów planszówek do testowania nowo powstającej w Olsztynie gry.
Ktoś chętny?
A coś więcej o grze? Tematyka, mechanika, krótki opis?
There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't!
Virus88
Posty: 19
Rejestracja: 26 lut 2015, 10:34
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: [OLSZTYN] Cykliczne granie

Post autor: Virus88 »

Odgrzewam forum, przez przypadek utworzyłem nowe konto bo zapomniałem, że już mam... Jeśli są chętni na granie, to odzywać się!
kirin99
Posty: 20
Rejestracja: 05 sty 2014, 12:36
Has thanked: 1 time

Re: [OLSZTYN] Cykliczne granie

Post autor: kirin99 »

I jak tam?
Jest ktoś aktywny tutaj jeszcze?
Awatar użytkownika
Wothan
Posty: 525
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:11
Lokalizacja: Mazury
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: [OLSZTYN] Cykliczne granie

Post autor: Wothan »

W Olsztynie są sklepy i wypożyczalnie gier i tam na pewno spotkasz ludzi chętnych do grania, przy najmniej ja miałem okazję zagrać z człowiekiem ze sklepu, ale nie pamietam jak się nazywa :) (sklep i człowiek) :)
shamoth
Posty: 13
Rejestracja: 30 lip 2012, 21:21

Re: [OLSZTYN] Cykliczne granie

Post autor: shamoth »

To w sumie ciekawa informacja. :roll:
Awatar użytkownika
Gomora
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2015, 13:04

Re: [OLSZTYN] Cykliczne granie

Post autor: Gomora »

czołem,

po przeprowadzce do Olsztyna podpinam się pod temat i szukam osób chętnych do wspólnej gry przy planszy. Ze swojej strony mogę przynieść lekko już zakurzone pudło z Descentem SE (podstawka) i już niebawem (przy odrobinie szczęścia ;-) Eldritch Horror, ale zawsze chętnie poznam coś nowego, czy to fabularno-przygodowego, logicznego-ekonomicznego, coop itp. Znajdą się jacyś chętni?
Matio.K
Posty: 1582
Rejestracja: 04 cze 2007, 10:59
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: [OLSZTYN] Cykliczne granie

Post autor: Matio.K »

W najbliższą sobotę (25 lutego) między 10 a 15:00 odbędzie się piąta edycja mini - konwentu planszówkowego, który organizuję w Spichlerzu na starówce. Czujcie się zaproszeni :)

Strona wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1268866789873242/
www.facebook.com/newsyograchplanszowych: newsy planszowe, choć nie tylko!
MastaGames
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:36

Re: [OLSZTYN] Cykliczne granie

Post autor: MastaGames »

Cześć, jeśli dalej ktoś szukasz graczy to zapraszam do mnie :) MastaGames.com (obecnie dostępna pod pyrkon.mastagames.com).
Miejsce spotkań dla graczy, gdzie zawsze powinni być ludzie do grania i eventy do dołączenia :)
1. Zakładasz konto i definiujesz swoje preferencje,
2. Wyszukujesz eventu lub sam tworzysz i zapraszasz znajomych,
3. Spotykacie się na granie w umówione gry, w umówionym miejscu i czasie.
Miejsce spotkania będzie udostępnione tylko osobom które zaakceptujesz jako gospodarz, a na mapie jest wyświetlane z dokładnością do kodu pocztowego.
Wszystko za darmo :)

Obecnie jest beta wersja (stąd ten Pyrkon w nazwie), ale oficjalna premiera przewidziana jest na drugą połowę maja.
Zapraszam :)

Wspomóżcie prawie lokalną inicjatywę :) jestem z Pieczewa ;D
Matio.K
Posty: 1582
Rejestracja: 04 cze 2007, 10:59
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: [OLSZTYN] Cykliczne granie

Post autor: Matio.K »

MastaGames pisze:Cześć, jeśli dalej ktoś szukasz graczy to zapraszam do mnie :) MastaGames.com (obecnie dostępna pod pyrkon.mastagames.com).
Miejsce spotkań dla graczy, gdzie zawsze powinni być ludzie do grania i eventy do dołączenia :)
1. Zakładasz konto i definiujesz swoje preferencje,
2. Wyszukujesz eventu lub sam tworzysz i zapraszasz znajomych,
3. Spotykacie się na granie w umówione gry, w umówionym miejscu i czasie.
Miejsce spotkania będzie udostępnione tylko osobom które zaakceptujesz jako gospodarz, a na mapie jest wyświetlane z dokładnością do kodu pocztowego.
Wszystko za darmo :)

Obecnie jest beta wersja (stąd ten Pyrkon w nazwie), ale oficjalna premiera przewidziana jest na drugą połowę maja.
Zapraszam :)

Wspomóżcie prawie lokalną inicjatywę :) jestem z Pieczewa ;D
Zarejestrowałem się, ale brak możliwości dodania wydarzenia :(
www.facebook.com/newsyograchplanszowych: newsy planszowe, choć nie tylko!
Virus88
Posty: 19
Rejestracja: 26 lut 2015, 10:34
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: [OLSZTYN] Cykliczne granie

Post autor: Virus88 »

Hej, hej, hej! Może zorganizujemy jakieś granie w nieznanym gronie? Może być zabawnie :P.
Misiekg3
Posty: 106
Rejestracja: 12 mar 2018, 22:44
Has thanked: 14 times
Been thanked: 43 times

Re: (Olsztyn) Cykliczne granie

Post autor: Misiekg3 »

Hej, może jest ktoś chętny do pogrania w Olsztynie? Jest nas dwójka i córa 5 lat, więc nie ma problemu jak ktoś ma swoje pociechy. Chętnie spotkamy się u nas czy u was, jak akurat będzie wygodniej, zawsze można się dogadać. Gier mamy sporo więc jest co ogrywać, chętnie nauczymy zasad jak i nauczymy się nowych.
Leży jeszcze nie tknięty pandemic legacy S1 i gloomheaven...
Także jak ktoś chce spędzić od czasu do czasu fajny wieczór przy planszówkach zapraszamy;) pw
Wakabayashi
Posty: 124
Rejestracja: 03 lut 2021, 17:57
Has thanked: 137 times
Been thanked: 18 times

Re: (Olsztyn) Cykliczne granie

Post autor: Wakabayashi »

Misiekg3 pisze: 26 kwie 2020, 21:07 Hej, może jest ktoś chętny do pogrania w Olsztynie? Jest nas dwójka i córa 5 lat, więc nie ma problemu jak ktoś ma swoje pociechy. Chętnie spotkamy się u nas czy u was, jak akurat będzie wygodniej, zawsze można się dogadać. Gier mamy sporo więc jest co ogrywać, chętnie nauczymy zasad jak i nauczymy się nowych.
Leży jeszcze nie tknięty pandemic legacy S1 i gloomheaven...
Także jak ktoś chce spędzić od czasu do czasu fajny wieczór przy planszówkach zapraszamy;) pw
Cześć,
Widzę, że post wisi już ponad rok, ale jakby jeszcze było aktualne to ja jestem chętny :)
Wkręciłem się w planszówki pół roku temu i gram głównie z żoną. Mamy niewielką kolekcję gier, głównie euro.
ODPOWIEDZ