[Katowice] Spotkania planszówkowe

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Ambulator
Posty: 4
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:56

[Katowice] Spotkania planszówkowe

Post autor: Ambulator »

Forumowiczki i Forumowicze, Katowiczanki i Katowiczanie

jako że posiadam dużo gier planszowych (https://boardgamegeek.com/collection/us ... dgame&ff=1), a ze stałą ekipą grającą spotykam się zdecydowanie zbyt rzadko (i nie we wszystkie gry mogę grać tak często jak bym chciał) chętnie spotkam się na neutralnym gruncie (knajpa), żeby dociągać karty i turlać kostkami. Jeśli kogoś z forum zainteresują moje gry i chciałby w nie pograć (ewentualnie miałby ochotę częściej pograć w posiadane przez siebie gry) to proszę o wiadomość.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: [Katowice] Spotkania planszówkowe

Post autor: Dwntn »

Cześć,

Po twojej kolekcji widzę że mamy podobny gust do gier Planszowych :) Wraz ze znajomymi spotykamy się stosunkowo często by pograć w planszówki, zarówno casualowo jak i w trybie kampanii (np. Descent, Pathfinder ACG). Lubimy także i mamy stałą grupę do Twilight Imperium.

Nowych graczy nigdy za wiele, więc gdybyś miał ochotę do nas dołączyć, serdecznie zapraszamy. Podesłałem Ci info na priv. Moja kolekcję znajdziesz w podpisie w linku "posiadam".

Pozdrawiam,

- K.
Ambulator
Posty: 4
Rejestracja: 25 mar 2013, 23:56

Re: [Katowice] Spotkania planszówkowe

Post autor: Ambulator »

Cześć,

posłałem Ci wiadomość na priv, ale może się gdzieś zawieruszyła. Chętnie się przyłączę do grania. Daj znać gdzie i o której najbliższe granie (i jakie gry mam zabrać ze sobą), a się stawię:).

Pozdrawiam
M.
Jaxo64
Posty: 29
Rejestracja: 31 lip 2016, 13:49

Re: [Katowice] Spotkania planszówkowe

Post autor: Jaxo64 »

Ja i moja ekipa z chęcią się przyłączymy, aktualnie na tapecie mamy Civilization w raz z dodatkami oraz Gre o Tron 2 ed :) Z chęcią spróbujemy innych tytułów, regularnie gramy co piątek, lub okazjonalnie w tygodniu.
ODPOWIEDZ