(Rzeszów, Przemyśl, Jarosław) Spotkania przy planszówkach

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Waldek
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2013, 10:23

(Rzeszów, Przemyśl, Jarosław) Spotkania przy planszówkach

Post autor: Waldek »

Witam
Chętnie spotkał bym się z kimś (bądź z większą ilością ludzi) przy jakieś fajnej planszówce czy w w Jarosławiu (tu mieszkam) czy w okolicach (przemyśl, rzeszów). Lubie grać we wszystko ;-) a że mam teraz dużo czasu to chętnie się z kimś ustawie.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2016, 15:17 przez Waldek, łącznie zmieniany 1 raz.
siawq
Posty: 167
Rejestracja: 25 kwie 2013, 10:58
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Odp: [Rzeszów][Przemyśl][Jarosław] Spotkania przy plansz

Post autor: siawq »

W Rzeszowie Gamekeeper. Tam ludzie pogrywają.

Wysłane z SGSIII za pomocą Tapatalk
bregalad
Posty: 32
Rejestracja: 22 lip 2012, 11:05

Re: [Rzeszów][Przemyśl][Jarosław] Spotkania przy planszówkac

Post autor: bregalad »

Waldek pisze:Witam
Chętnie spotkał bym się z kimś (bądź z większą ilością ludzi) przy jakieś fajnej planszówce czy w w Jarosławiu (tu mieszkam) czy w okolicach (przemyśl, rzeszów). Lubie grać we wszystko ;-) a że mam teraz dużo czasu to chętnie się z kimś ustawie.
Kontakt:
gg:1416562 lub kom.: 667-859-608 (play - raczej sms)
(na forum rzadko wchodzę, tak że proszę nie pisać na PV)
Pozdrawiam
Jestem z Jarosławia i również poszukuję ludzików do grania. Ja teraz czasu mam ekstremalnie mało ale w 2 połowie czerwca coś mogę pyknąć.
Thanatos
Posty: 14
Rejestracja: 20 lut 2013, 02:44
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [Rzeszów][Przemyśl][Jarosław] Spotkania przy planszówkac

Post autor: Thanatos »

W Rzeszowie, oprócz posiadówek w sklepie Gamekeeper, zapraszam na spotkania Rzeszowskiego Klubu Fantastyki ,,Nawigator" - aktualnie są one zawieszone do końca sierpnia, ale od września wracamy do życia. Informacje n.t. spotkań na bieżąco pojawiają się na naszym forum - zazwyczaj odbywają się one w soboty w godzinach 12:00-20:00. Gramy we wszelakie planszówki, nie tylko fantastyczne :)

http://nawigator.rzeszow.pl/
wraiedt
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2006, 10:20

Re: [Rzeszów][Przemyśl][Jarosław] Spotkania przy planszówkac

Post autor: wraiedt »

też mieszkam w Jarosławiu i od czasu do czasu z chęcią bym pograł w planszówki.
Co prawda moja 7-letnia córka wymiata w Samuraja, Farmera i Loch Ness, ale "zmęczenie materiału" następuje zbyt szybko i nie ma co liczyć na równorzędną walkę przy ambitniejszych tytułach.
Skype: wraiedt, grinpin02 (małpka) go2.pl

W Przemyślu jest ekipa od planszówek (choć raczej skupiają się na strategiach wojennych) i nawet robią szersze (ogólnopolskie rzekłbym) spotkania co wiosnę, ale byłem tam tylko raz, dawno, krótko i jakiś bliższych znajomości z lokalsami nie zdążyłem nawiązać.
siawq
Posty: 167
Rejestracja: 25 kwie 2013, 10:58
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Rzeszów][Przemyśl][Jarosław] Spotkania przy planszówkac

Post autor: siawq »

ANDROID: NETRUNNER

Aktualizacja dla wszystkich potencjalnych graczy z okolic Rzeszowa.

Aktualna netrunnerowa populacja: 3

(w tym dwóch zapaleńców, którzy nie potrafią już rozmawiać o grach w normalny sposób bez wykorzystania lingo ANR)



Gramy dość regularnie, średnio raz w tygodniu po 4-6h na sesję, ale ogólnie jesteśmy elastyczni czasowo.

Współtworzymy krakowską scenę turniejowej, gdy czas i pieniądze na to pozwalają.



Jeśli ktoś nowy/niezdecydowany chciałby zagrać w Netrunnera, to gorąco zachęcamy do kontaktu. Służymy czasem, dostępem do kart, cierpliwością w tłumaczeniu zasad, a czasami Snare'ami w R&D.
heardalis
Posty: 30
Rejestracja: 17 gru 2014, 19:02

Re: [Rzeszów][Przemyśl][Jarosław] Spotkania przy planszówkac

Post autor: heardalis »

Spróbuje odgrzać temat, bo dawno już tu nikt nie pisał. Jestem z Jarosławia i chętnie bym z kimś pograł(żona też mogła by grać) przy weekendzie z deszczową pogodę. Dysponuje kilkoma grami. Proszę o kontakt na priv.
Awatar użytkownika
siekan
Posty: 425
Rejestracja: 28 gru 2014, 09:47
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Re: [Rzeszów][Przemyśl][Jarosław] Spotkania przy planszówkac

Post autor: siekan »

W Rzeszowie mamy ekipę, gdzie regularnie ogrywamy raczej większe plansze. Spotykamy się średnio raz w tygodniu a czasem i częściej.
Jeżeli lubisz gry konfrontacyjne to zapraszamy. Tylko jeżeli będziemy tłumaczyć zasady, to prosilibyśmy o częstsze spotkania niż raz na 2 miesiące, bo lubimy jak ekipa ma zaznajomione zasady i rozgrywka przebiega płynnie :)
Awatar użytkownika
sqb1978
Posty: 2621
Rejestracja: 18 gru 2013, 16:54
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 41 times
Been thanked: 139 times

Re: [Rzeszów][Przemyśl][Jarosław] Spotkania przy planszówkac

Post autor: sqb1978 »

Dorzucę pytanie czy ktoś z Rzeszowa grywa w GoTa LCG? Z powodu braku osób do regularnego trenowania zdecydowałem się sprzedać swój zestaw, ale jeśli znajdzie się ktoś do sparingu to jeszcze jest szansa na zmianę decyzji :)
Hh453
Posty: 128
Rejestracja: 24 lut 2017, 14:16
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: [Rzeszów][Przemyśl][Jarosław] Spotkania przy planszówkach

Post autor: Hh453 »

Hej, odświeżę wątek, czy jest ktoś w tych miastach , kto miałby ochotę na wspólne granie?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4498
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1358 times
Been thanked: 861 times
Kontakt:

Re: [Rzeszów][Przemyśl][Jarosław] Spotkania przy planszówkach

Post autor: Hardkor »

Pochodze z Przemysla, raz na jakis czas wpadne, wiec moge tam w cos pograc, ale niestety kolekcja na stale w Krakowie, wiec tylko opcja w czyjes gry :D
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2758
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 327 times
Been thanked: 1256 times

Re: [Rzeszów][Przemyśl][Jarosław] Spotkania przy planszówkach

Post autor: Yuri »

Hh453 pisze: 17 kwie 2021, 11:12 Hej, odświeżę wątek, czy jest ktoś w tych miastach , kto miałby ochotę na wspólne granie?
Do zacnego ameritrasha zawsze usiądę. Nawet 1 lub 2 kumpli bym ściągnął jakby się nam termin udało ustalić.

P. S. Rzeszów
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
RorK
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2019, 02:07
Lokalizacja: Kraków/Ropczyce
Has thanked: 98 times
Been thanked: 30 times

Re: (Rzeszów, Przemyśl, Jarosław) Spotkania przy planszówkach

Post autor: RorK »

W Rzeszowie bardzo chętnie, chociaż zapraszam i do siebie do Ropczyc w razie czego ;)
Wolnego czasu mam sporo, a co do gier to najchętniej konfrontacyjne - Blood Rage, Godfather, Chaos w Starym świecie, Rising sun, Kemet, Root, Nexus ops (ostatnio udało się w końcu zdobyć, jeszcze nie ograny) ...
Z typowego ameri - czekam na przesyłkę z The Others, zdarza mi się zagrać w Cthulhu: DMD, Eldritch Horror...
Z euro np. Scythe, Marco Polo, Hansa Teutonica ...
Ogólnie chętniej szybsze lekkie-średnie tytuły niż wielogodzinne ciężary :)
nomsits
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2021, 09:45

Re: (Rzeszów, Przemyśl, Jarosław) Spotkania przy planszówkach

Post autor: nomsits »

Cześć, mieszkam w Przemyślu i szukam osób do wspólnego grania na weekendy.
Awatar użytkownika
misiencjusz
Posty: 203
Rejestracja: 12 sie 2020, 17:42
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 164 times
Been thanked: 113 times

Re: (Rzeszów, Przemyśl, Jarosław) Spotkania przy planszówkach

Post autor: misiencjusz »

Cześć. Czy ktoś chętny w Rzeszowie na Food Chain Magnate? Nie musi być zaawansowany też jestem przed pierwszą partią.
A oprócz tego także kilka dwuosobówek (Zimna wojna; Labirynt Wojna z terroryzmem; Narcos; Nieustraszeni; Watergate).
Rzeszów
BGG: misiencjusz; BGA: misiencjusz; TTS: 446182198
Mam i chętnie zagram Sprzedam Kupię
ODPOWIEDZ