(Opole) Planszowe Opole

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
rman89
Posty: 210
Rejestracja: 27 wrz 2015, 18:12
Lokalizacja: Kluczbork

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: rman89 »

Dzięki za wczorajsze granie :D Był Guildhall, Intryganci i Dominion. Cieszę się zwłaszcza z rozgrywek w tego ostatniego z Wami :D
Szukam chętnych do grania z Kluczborka i okolic!

Moja Kolekcja
j_g
Posty: 1963
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 490 times
Been thanked: 238 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: j_g »

Zaprawdę było miło... Ja z Ewą i Pudelkiem terraformowałem marsa (to znaczy ja próbowałem, terraformowali inni)... W sumie było nas bodaj 7 osób.

PS. Piton, przepraszam, że bez Twojej zgody, ale pozwoliłem sobie pożyczyć Intryganci Alkowi. Prosił i nie miałem serca powołać się na bezwzględne prawo o braku prawa do samodecydowania o czyjejś własności. Liczę na wyrozumiałość i łagodne potraktowanie. Zobowiązał się, że za tydzień odda.
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3402
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1136 times
Been thanked: 597 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

j_g pisze:PS. Piton, przepraszam, że bez Twojej zgody, ale pozwoliłem sobie pożyczyć Intryganci Alkowi. Prosił i nie miałem serca powołać się na bezwzględne prawo o braku prawa do samodecydowania o czyjejś własności. Liczę na wyrozumiałość i łagodne potraktowanie. Zobowiązał się, że za tydzień odda.
czy mogę coś zrobić po fakcie w tej sprawie?? na przyszłość już pewnie tak.
W życiu bardzo tego nie lubię i sam unikam pożyczania pożyczonych rzeczy. Tym bardziej bez wiedzy właściciela (i tym bardziej osobom z "ulicy" ).
bardzo niefajnie, naprawdę.
j_g
Posty: 1963
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 490 times
Been thanked: 238 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: j_g »

piton pisze:bardzo niefajnie, naprawdę.
Tym bardziej przepraszam. Więcej się nie powtórzy (tak, czy inaczej).

PS. Oczywiście pozostaję tą osobą, od której masz prawo dochodzić swojej własności, i w należytym stanie.
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3402
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1136 times
Been thanked: 597 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

j_g pisze:
piton pisze:bardzo niefajnie, naprawdę.
Tym bardziej przepraszam. Więcej się nie powtórzy (tak, czy inaczej).

PS. Oczywiście pozostaję tą osobą, od której masz prawo dochodzić swojej własności, i w należytym stanie.
Wiem do kogo się zwracać z roszczeniami, spoko. Bardziej chodzi o niepisaną zasadę, niż wartość materialną.
Mogłeś zadzwonić, chociaż napisać...Jacku... :cry:

a jakbym chciał odebrać na długi weekend? hę? i już wtopa.
Poza tym młody kolega, zasadniczo-pobieżnie grzeczny chłopak i z pewnością niezwykle sympatyczny, zaiste dobry chrześcijanin, jest mi osobą totalnie nieznaną mimo wszystko. Do tego w gimnazjum czy tam liceum młodzież taka porywcza i nadpobudliwa przez te internety...

Pewnie taka akcja w kręgu tzw. "bliższych znajomych" też by mnie nie zachwyciła - są zasady! - ale to bym przyjął z dużym zrozumieniem i bez marudzenia.
Alkes
Posty: 118
Rejestracja: 12 gru 2016, 14:28
Lokalizacja: Opole

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Alkes »

W środę mnie nie będzie, ani nie będę w stanie otworzyć. ( Na politechnice w tę środę jest plan z czwartku, nie wiem czy nie będzie problemów z salą- Gafiku?)
W co grałem:
Spoiler:
Awatar użytkownika
gafik
Posty: 3640
Rejestracja: 25 lip 2011, 14:59
Lokalizacja: pole, łyse pole... ale mam już plan!
Has thanked: 54 times
Been thanked: 118 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: gafik »

Dzięki za info.
Sale sprawdziłem.
Bez problemu spotkanie się odbędzie.
Otworzę.
Pozdro.
rman89
Posty: 210
Rejestracja: 27 wrz 2015, 18:12
Lokalizacja: Kluczbork

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: rman89 »

Ja się zjawię z Dominionem, Pikselami oraz Guildhallem od Pitona :D
Szukam chętnych do grania z Kluczborka i okolic!

Moja Kolekcja
Teresa
Posty: 378
Rejestracja: 18 wrz 2013, 10:03
Been thanked: 21 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Teresa »

Nas z Marcinem jutro nie będzie.

Za tydzień powinniśmy być ok 17:00.
j_g
Posty: 1963
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 490 times
Been thanked: 238 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: j_g »

Powinienem się jutro pojawić. Pewnie około 17-tej... Ktoś chętny na tete-a-tete w 'zombie terror' (pytam, bo jutro znów ograniczone możliwości targania)?

PS. Zawsze aktualne - Jeśli ktoś chciałby się ustawić na coś rozsądnego z biblioteki miejskiej to pisać, tak najpóźniej do poniedziałku do godz. 15.00. Jest jakaś szansa, że po robocie mógłbym się pofatygować i coś pożyczyć na środę.
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3402
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1136 times
Been thanked: 597 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

ja pewnie przyjdę, nakrzyczeć na Jacka przynajmniej.

Z gier pożyczonych nic nie ograłem... chętnie bym jeszcze potrzymał wasze gry ;)

Mogę zabrać Islebound jeśli będziesz Aniu.
Każda gra ma cenęęę, trzeba po prostu pytać, a nie czaić się z kwiatami... GrY na SpRZedaŻ

może nie najlepiej, ale jakotako-> YT dżentelmeni przy stole <-czasem cośtam powiem
Awatar użytkownika
melusina
Posty: 557
Rejestracja: 23 sty 2013, 22:16
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 12 times
Been thanked: 50 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: melusina »

Będę...wreszcie mam wolne środy. Żeby tylko było z kim grać i klucznik otworzył salę
...i chcę Islebound, a oddam Skull i Gejsze
j_g
Posty: 1963
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 490 times
Been thanked: 238 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: j_g »

piton pisze:ja pewnie przyjdę, nakrzyczeć na Jacka przynajmniej.
no jeszcze nigdy tak bardzo Alka nie oczekiwałem... jak chcesz to pożyczę Ci zombiego terrora i będziesz go mógł wbrew mojej woli i wiedzy pożyczyć komu tylko chcesz, tylko nie krzycz...
melusina pisze:Będę...wreszcie mam wolne środy
fajniacko. najwyższy czas... jakoś tak smętnie było bez Ciebie (i innych, którzy jakoś pochowali się za horyzontem bez słowa... Adam, co tam? Dla osoby z indywidualnym nauczaniem powinni zrobić sesję 2 miesiące temu, abyś miał po tym czas na prawdziwą naukę, tę przy planszy)

btw. Wiadomo co z salą na czas kanikuły?
Awatar użytkownika
Scarlet
Posty: 210
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:25
Been thanked: 7 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Scarlet »

hej,

Mnie dziś nie będzie. Bawcie się dobrze!
Shantall
Posty: 301
Rejestracja: 30 gru 2014, 17:47
Been thanked: 1 time

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Shantall »

Mnie dzisiaj zapewne też nie będzie. Samych wygranych ;)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Szukamy nowych znajomych z Opola lub okolic Dobrzenia Wielkiego, lubiących pograć w planszówki :-)
Awatar użytkownika
cezner
Posty: 3062
Rejestracja: 30 wrz 2005, 20:26
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 8 times
Been thanked: 87 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: cezner »

Nie będzie mnie. Bawcie się dobrze
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3402
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1136 times
Been thanked: 597 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

ja będę przed 17 ale mam niewiele czasu na granie :?
j_g
Posty: 1963
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 490 times
Been thanked: 238 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: j_g »

Dzięki za dziś... Nie dopisało z frekwencją, było 6 osób bodajże... Alek się wynudził pierwszą godzinę w samotności - brak Piętaszka się zemścił...

Z kronikarskiego obowiązku - Wyspa Kwitnącej Wiśni (x2), Zombie Terror (x0.6), Guildhall, Waleczne Piksele, Suszygo, Hansa Teutonica (dzięki Aniu - gra ok, chciałbym zagrać w większym gronie - pewnie wiele wyborów w atmosferze negatywnej interakcji; tym razem była to, niestety, gra do jednej bramki; bardzo wstępnie ustawiliśmy się z Anią na to za tydzień; dalsi chętni mile widziani).

Reggy - do następnego, mam nadzieję, że nie tak w czasie odległego...
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3402
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1136 times
Been thanked: 597 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

Ja w Hanse Tetonice zawsze, jak mam czas...
dzięki za dziś, ale słowa "Parady Wspomnień" Kultu muszę zacytoać,ekhem... nie! te czasy nie powtórzą się... nie nie nie....

Frekwencja, dobór gier. Łączniku wróć !
Każda gra ma cenęęę, trzeba po prostu pytać, a nie czaić się z kwiatami... GrY na SpRZedaŻ

może nie najlepiej, ale jakotako-> YT dżentelmeni przy stole <-czasem cośtam powiem
Teresa
Posty: 378
Rejestracja: 18 wrz 2013, 10:03
Been thanked: 21 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Teresa »

Za tydzien jak będziemy z Marcinem - wyjątkowo - o 17:00 to też możemy z przyjemnością zagrać w Hansę Teutonice lub Terrę Mystice :) :D
Alkes
Posty: 118
Rejestracja: 12 gru 2016, 14:28
Lokalizacja: Opole

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Alkes »

W tym tygodniu znów nie zagram, ale powinienem być w stanie otworzyć salę w razie czego.
PS: Zaczęła się sesja ( do 10.07) Nie wiem czy nie będzie problemów z salą choć szczerze w to wątpię.
PS2: Najpewniej 7.07 opuszczam Opole. Na okres wakacyjny lub krócej, zależy jak się ułoży, najpewniej rzadziej będę tu zaglądać ale w razie czego dam znać :) Mam nadzieje 5.07 jeszcze z wami pograć :3
W co grałem:
Spoiler:
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3402
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1136 times
Been thanked: 597 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

Alkes pisze:W tym tygodniu znów nie zagram, ale powinienem być w stanie otworzyć salę w razie czego.
PS: Zaczęła się sesja ( do 10.07) Nie wiem czy nie będzie problemów z salą choć szczerze w to wątpię.
PS2: Najpewniej 7.07 opuszczam Opole. Na okres wakacyjny lub krócej, zależy jak się ułoży, najpewniej rzadziej będę tu zaglądać ale w razie czego dam znać :) Mam nadzieje 5.07 jeszcze z wami pograć :3
Dzięki wielkie!
to daj jeszcze znać bliżej środy czy otworzysz salę, no i do zobaczenia 5 lipca ;)
(...w środę ma być 35stopni C...)

To jak nie będzie chłopaków w okresie wakacyjnym to trzeba szukać alternatywnej miejscówki. ja polecam Gamę - knajpę obok polibudy, zdarzało się nam tam grać w okresie zamknięcia Łącznika. Stoły fajne, można walnąć piwko/sok.
Pewnie chętnych do grania będzie z 5 osób czyli akurat zajmujemy jeden stolik.
Każda gra ma cenęęę, trzeba po prostu pytać, a nie czaić się z kwiatami... GrY na SpRZedaŻ

może nie najlepiej, ale jakotako-> YT dżentelmeni przy stole <-czasem cośtam powiem
Shantall
Posty: 301
Rejestracja: 30 gru 2014, 17:47
Been thanked: 1 time

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Shantall »

Z przyczyn rodzinnych mnie w najbliższych tygodniach niestety nie będzie.
PS Piton, jak będę w okolicach centrum Opola dam znac SMSem, żeby Ci podrzucić gdzieś Unlocka.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Szukamy nowych znajomych z Opola lub okolic Dobrzenia Wielkiego, lubiących pograć w planszówki :-)
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3402
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1136 times
Been thanked: 597 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

Shantall pisze:Z przyczyn rodzinnych mnie w najbliższych tygodniach niestety nie będzie.
PS Piton, jak będę w okolicach centrum Opola dam znac SMSem, żeby Ci podrzucić gdzieś Unlocka.
spokojnie, są sprawy ważniejsze i doskonale to rozumiem
Ja i tak trzymam twojego Asgarda i nie zamierzam oddać (bo nie zagrałem), to jesteśmy kwita ;)
j_g
Posty: 1963
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 490 times
Been thanked: 238 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: j_g »

Alkes pisze:W tym tygodniu znów nie zagram, ale powinienem być w stanie otworzyć salę w razie czego.
to jest to co nazywam poświęceniem... przyjemnej i gładkiej siesty... znaczy, sesji, oczywiście...
piton pisze:ja polecam Gamę
która teraz być może nazywa się fit&food? ul. stokrotek 9... i nie wiem czy teraz to nie jest coś mniej planszowego, a bardziej catering na wynos... prawdopodobnie jest i to, i to. należałoby zrobić wcześniej mały rekonesans. mój kolega tam mieszka, może będzie miał sposobność by zajrzeć.
Shantall pisze:Z przyczyn rodzinnych mnie w najbliższych tygodniach niestety nie będzie.
ano szkoda... ale bez obaw, będziemy cały czas trzymać dla Ciebie miejscówkę przy stoliku... w takim razie do zoba...
ODPOWIEDZ