(Opole) Planszowe Opole

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
j_g
Posty: 1981
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 503 times
Been thanked: 240 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: j_g »

cyb3k pisze:Jakoś tak się złożyło, że do czego dzisiaj siadłem, nie przegrywałem
ah, ujęcie Twoich spektakularnych zwycięstw w ten sposób to naprawdę przesadna skromność. W Belfort ja w sumie zaniedbałem na początku powiększanie populacji, Ty wprost przeciwnie - później, z czasem, namnażanie było już coraz mniej opłacalne i myślałem, że dociągnę z tym jakoś do rychłego końca i jakoś mi się to upiecze... źle to rozplanowałem... Zagrałbym ponownie w niedalekiej przyszłości, ale może bez gildii z puli interakcyjnych, bo później wychodzę na jakiegoś wrednego złodzieja, stawianego wobec trudnego wyboru kogo by tu okraść (a oczywiście chciałoby się okraść każdego, bez wyjątku... cóż, jednemu trzeba odpuścić - taka zasada... a jak gra mówi kradnij to, jak każdy człowiek z zasadami, kradnę)...
Alkes pisze:A potem dwie partyjki w spiskowanie
Spiskowcy - z tego co pobieżnie się przyglądałem to giera w moim guście, czyli jednoczesne decydowanie w ukryciu, na 1, 2, 3 komunikowanie swoich wyborów i patrzenie co z tego wyjdzie w konfrontacji z innymi - to samo Sztuka wojny, którą Ewa mi tłumaczyła na koniec, WP: Konfrontacja, Libertalia, 6. bierze, Obecność, może Incan Gold - jakoś mocno sympatyzuję z grami z tym mechanizmem (często to gry z nieskomplikowanymi zasadami, ale ja akurat nie mam z tym problemu... choć jakby był jakiś bogatszy tytuł z taką mechaniką to nadstawiam ucha)...
O, jeszcze 'Rekiny biznesu' chyba od Alka ze 2x były w użyciu... Intryganci bodajże... Suszygo chyba nie było, czas umierać (no i niestety komuś fajnemu się wczoraj, być może zaraz po 21.00, zmarło - przypadek?)
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3409
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1149 times
Been thanked: 626 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

Wielkie dzięki za wczoraj. Dzięki Alkes za nakłonienie do grania ;)
Bardzo fajnie się pobawiłem, sprytne i wredne te gry były :D Wielkie dzięki za poświęcony na granie czas i cierpliwość przy stole (jak coś pokątnie tłumaczyłem). Spiskowcy, Intryganci - zdecydowanie godne polecenia imprezówki.
Ogranie/doświadczenie w tych wrednych grach zdecydowanie procentuje i mam nadzieję, że następnym razem będzie bardziej "wrednie" :) Oby tak znamienity skład mi się trafił następnym razem ;)
Dzięki!
Alkes pisze:Z tego co się dowiedziałem nasza sala jest w środę dla nas nie dostępna. Nie wszystkie, ale nasza zajęta.
to można pograć w pobliskiej Gamie lub zrobić sobie tydzień przerwy, trudno się mówi ;)
... aczkolwiek brać studencka za chwile będzie miała wakacje i znowu same dziady borowe zostaną.
zgadamy się bliżej środy.
Awatar użytkownika
cyb3k
Posty: 102
Rejestracja: 03 wrz 2014, 20:16
Lokalizacja: Strzelce Op.

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: cyb3k »

j_g pisze:
cyb3k pisze:Jakoś tak się złożyło, że do czego dzisiaj siadłem, nie przegrywałem
ah, ujęcie Twoich spektakularnych zwycięstw w ten sposób to naprawdę przesadna skromność. W Belfort ja w sumie zaniedbałem na początku powiększanie populacji, Ty wprost przeciwnie - później, z czasem, namnażanie było już coraz mniej opłacalne i myślałem, że dociągnę z tym jakoś do rychłego końca i jakoś mi się to upiecze... źle to rozplanowałem... Zagrałbym ponownie w niedalekiej przyszłości, ale może bez gildii z puli interakcyjnych, bo później wychodzę na jakiegoś wrednego złodzieja, stawianego wobec trudnego wyboru kogo by tu okraść (a oczywiście chciałoby się okraść każdego, bez wyjątku... cóż, jednemu trzeba odpuścić - taka zasada... a jak gra mówi kradnij to, jak każdy człowiek z zasadami, kradnę)...
Nazwanie ich spektakularnymi to z kolei lekka przesada :D Szczególnie że była mowa głównie o 10-minutówkach.

Co do Belfronta, to wydaje mi się, ze można się na początku skupić na jednej ścieżce rozwoju - populacja lub korzyści z budynków, zależnie od startowych kart i decyzji innych, ale nie zaniedbywać na dłuższą metę żadnej z opcji. Póki co wydaje mi się, że monety są kluczowe, bo rzadko można sobie pozwolić na ich zdobycie, szczególnie pod koniec, a naprawiają braki lub napędzają całą resztę, w zależności od potrzeby. W sumie fajna gra z nieco przydługimi turami, ale podobnie jak większość tego co trafia na stoły u nas, to jak dla mnie posiada za mało negatywnej interakcji. Skutkuje to później tym, że za w sumie tak mało szkodliwą rzecz jak kradzież góra 1-2 zasobów mamy potem wyrzuty sumienia zamiast typowo polskiego uznania należnego zdolnym przedsiębiorcom. :D Akurat w tej grze każda odrobina takiej interakcji się przydaje.

Muszę kiedyś też przywieźć jakieś naprawde wredne gry jak np. Munchkin lub iGranie z Gruzem, w które się gra głównie po to żeby komuś dopiec i się pośmiać z kart.
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3409
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1149 times
Been thanked: 626 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

no nieeee...
nie ma sensu i nie ma jak porównać gry typu Belfort (suchego Euro) z grami imprezowymi, nie najwyższych lotów w dodatku :P
przy stole młody kolega Alek, też porównał Intrygantów do Uno :mrgreen: oczywiście mówiąc, że Intryganci zdecydowanie lepsi... no niemożliwe :P
Raz,że kategorie inne, dwa inny ciężar, trzy inny "target".
To jakby zestawić gimnastykę artystyczną z boksem - w sumie technika się liczy w obu dyscyplinach, ale przy drugim jest zdecydowanie więcej negatywnej interakcji, no i zdecydowanie bardziej dynamiczna rozgrywka :lol:

Kumam, że każdy z nas porównuje tytuły względem własnego gustu i przede wszystkim do tego co zna, ale czasami te wywody-porównania idą za daleko i naprawdę są mocno nietrafione ;)
Pomijam, że są naprawdę lepsze gry w kategorii "suche euro" ze zdecydowanie mocniejszą interakcją i bardziej mózgozerną-ciekawszą rozgrywką, no i tak samo są dużo ciekawsze gry imprezowe ze sporą dawką śmiechu i wredną interakcją.
Ale pogadać można, a nawet trzeba :)


Siądź kiedyś do grania w imprezówki, które przyniosę , a jak się nam trafi kumate towarzystwo, to gra zyska jeszcze więcej ;)
Każda gra ma cenęęę, trzeba po prostu pytać, a nie czaić się z kwiatami... GrY na SpRZedaŻ

może nie najlepiej, ale jakotako-> YT dżentelmeni przy stole <-czasem cośtam powiem
Shantall
Posty: 301
Rejestracja: 30 gru 2014, 17:47
Been thanked: 1 time

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Shantall »

To może zrobić jakąś "imprezową środę" i gramy tylko w gry imprezowe. Może akurat z racji imprezowego piastonaliowego tygodnia o ile gdzieś uda nam się spotkać :)
Belfort mi się podobał i chętnie siądę ponownie.
Negatywna interakcja mi nie przeszkadza. Skoro siadam do gry i znam zasady, to bez sensu byłoby się obrażać, że ktoś z nich korzysta łupiąc mnie lub wybijając moje wojska. Po prostu staram się robić to samo tylko lepiej [FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND WINKING EYE]

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Szukamy nowych znajomych z Opola lub okolic Dobrzenia Wielkiego, lubiących pograć w planszówki :-)
Awatar użytkownika
cezner
Posty: 3069
Rejestracja: 30 wrz 2005, 20:26
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 8 times
Been thanked: 88 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: cezner »

W ta środę można u mnie zorganizować spotkanie. Koło 18:00.
Przy ładnej pogodzie można jeszcze się rozłożyć na tarasie.
rman89
Posty: 210
Rejestracja: 27 wrz 2015, 18:12
Lokalizacja: Kluczbork

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: rman89 »

Trochę późno, lecz dziękuję wszystkim za środowe granie, u mnie były Piksele, Wsiąść do Pociągu, Spiskowcy i nie pamiętam tytułu ostatniej ;P Zając, Żółw i spółka ścigająca się...

Fajnie się bawiłem i mam nadzieję, że w środę się jednak spotkamy :D
Szukam chętnych do grania z Kluczborka i okolic!

Moja Kolekcja
j_g
Posty: 1981
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 503 times
Been thanked: 240 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: j_g »

cyb3k pisze:Póki co wydaje mi się, że monety są kluczowe, bo rzadko można sobie pozwolić na ich zdobycie, szczególnie pod koniec, a naprawiają braki lub napędzają całą resztę, w zależności od potrzeby.
wracając do Belforta - no i masz tu 100% racji - ze dwa razy zostałem bez kasy na początek rundy i mocno przez to siadło mi wszystko...
cyb3k pisze:Muszę kiedyś też przywieźć jakieś naprawde wredne gry jak np. Munchkin lub iGranie z Gruzem, w które się gra głównie po to żeby komuś dopiec i się pośmiać z kart.
Jak czytam, <reklama>dostępny od niedawna na graszkach</raklama>, Spartakus wiedzie prym w rozbijaniu znajomości i rodzin... Można się poza planszą dogadywać na różne sposoby. Na gruncie Belforta wyglądałoby to tak '- pożycz mi teraz elfa, bo akurat potrzebuję, a oddam Ci dwa elfy w następnej rundzie', a później '- no chyba nie myślałeś, że mówiłem poważnie'. Normalnie masakra jakaś... Grał kto w tego Spartakusa?
Shantall pisze:To może zrobić jakąś "imprezową środę" i gramy tylko w gry imprezowe.
Ja tam nie mam nic na przeciwko, choć być może należy to zostawić wolnemu wyborowi/naturalnej selekcji przy stolikach... Oczywiście ma szanse zadziałać, tylko jeśli takie gry przytargamy...
Shantall pisze:Negatywna interakcja mi nie przeszkadza.
Taa, dopóki to nie Ciebie łupią piąty raz z rzędu... Wiadomo, trzeba mieć dystans, ale fakt, że może ona popsuć skutecznie komuś partię i zabawę... Najważniejsze to to, aby wybór ofiary był uzasadniony jakimiś przesłankami wynikającymi z sytuacji na planszy, a nie podyktowany jakimiś sympatiami/antypatiami spoza niej...
cezner pisze:W ta środę można u mnie zorganizować spotkanie. Koło 18:00.
Jeśli chodzi o tę środę to akurat będę kończyć roboczodzień na Cmentarnej, więc akurat mi nie robi większej różnicy (i tak bym był później w okolicy polibudy)... Jednak obawiam się, że niestety może to wpłynąć nieco negatywnie na frekwencję. Inni chętni musieliby się wypowiedzieć, bo ostatecznie, przy całej sympatii i wdzięczności dla Czarka za propozycje ugoszczenia, może wyjść różnie...

Anloka wczoraj wieczór ukończyliśmy. Mojej partnerce podobał się bardziej niż mi (co oczywiście nie znaczy, że mi się nie podobał - w mojej ocenie: szału nie było, ale fajnie było wspólnie pogłówkować). Pamiętam, że przy scenariuszu darmowym (Elite) większe emocje mną targały (grałem solo) - być może dlatego, że jeszcze nie wiedziałem, że nie mam większych szans na sukces i się gorączkowałem by zdążyć w czasie. Poziom trudności zagadek myślę, że odpowiedni - od łatwiejszych po bardzo trudne i ze dwie, w mojej skromniej ocenie, właściwie poza zasięgiem, jeśli bez żadnych podpowiedzi. Najwięcej takich w sam raz, czyli w okolicach górnych granic naszych możliwości intelektualno-postrzegawczych, a jak już się wpadnie na niektóre to satysfakcja jest... Niestety bez mnóstwa podpowiedzi się nie udało, choć aby nie wyjść na głąba to trzeba dodać, że tylko niektóre podpowiedzi były tymi naprowadzającymi - reszta to takie żądania podpowiedzi na oślep, do, jak się po fakcie okazuje, nieodpowiednich kart i człowiek dostaje informacje z kategorii oczywistych, więc spada mu ranking, a ułatwienia w grze to nie przynosi... W odróżnieniu od Pitona, jakoś różnic między scenariuszami nie zauważyłem (poza tą oczywistą różnicą, że trzeci scenariusz rozgrywa się w osobnych grupach - tutaj byliśmy rzeczywiście w separacji i nawet fajnie to zadziałało, poza jedną, dwoma zagadkami, gdzie trzeba by było dużo sobie poopowiadać (jako rzecz uciążliwą, odpuściliśmy), choć chyba najwięcej zacięć mieliśmy na 1. scenariuszu, 2. i 3. były bardziej płynne i satysfakcjonujące. Uwaga, która by nam bardzo pomogła to: wszędzie starać się dostrzec *****. (ach, o mały włos bym zaspojlerował). Podsumowując, tyłka mi nie urwało, ale fajnie było poznać. Co do porównania z komputerowymi przygodówkami, na których też się wychowywałem - no jakoś nie miałem takiego odczucia podobieństwa. Może jakby były jakieś postacie (NPC - jak w TimeStories, przynajmniej z tego co czytałem), to byłoby bardziej porównywalne, a tak to bardziej takie mocno skromne komputerowe point&click w klimacie Escape room. Czasy 1h mocno przekroczone, chyba 0 gwiazdek w każdym scenariuszu. W każdym razie - dzięki Piton. Polecam się na przyszłość.

PS. Ewa ostatnio mocno prosiła, by być następną w kolejności, więc jeśli Właściciel nie ma innej listy kolejkowej (a codziennie mogę grę Właścicielowi podrzucić, daleko nie mam) to przy okazji środy być może uda się przekazać.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2017, 22:55 przez j_g, łącznie zmieniany 1 raz.
Shantall
Posty: 301
Rejestracja: 30 gru 2014, 17:47
Been thanked: 1 time

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Shantall »

Jakby co to w środę o 18 chętnie skorzystam z gościnności Czarka.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Szukamy nowych znajomych z Opola lub okolic Dobrzenia Wielkiego, lubiących pograć w planszówki :-)
Awatar użytkownika
TuReK
Posty: 1480
Rejestracja: 07 cze 2004, 13:57
Lokalizacja: Opole (d. Mecatol Rex)
Has thanked: 50 times
Been thanked: 74 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: TuReK »

Ja grałem w Spartakusa, baaardzo chamskie zagrywki można stosować :mrgreen: świetna gra
Z pustego i Saruman nie naleje
PanOddjob
Posty: 181
Rejestracja: 11 sty 2016, 09:49
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: PanOddjob »

Jestem gdzieś od miesiąca szczęśliwym posiadaczem spartakusa i jak znajdą się chętni mogę gnoja rozfoliować i zagrać ;d
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3409
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1149 times
Been thanked: 626 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

PanOddjob pisze:Jestem gdzieś od miesiąca szczęśliwym posiadaczem spartakusa i jak znajdą się chętni mogę gnoja rozfoliować i zagrać ;d
a gdzie kupiłeś :mrgreen: :lol:

ja w środę bym pograł, ale do 20.30 bo potem jest finał Ligi Europy ;) więc ja raczej odpadam (na własne życzenie).

i właśnie apropos środy-meczu... Kamil ? ;)
Każda gra ma cenęęę, trzeba po prostu pytać, a nie czaić się z kwiatami... GrY na SpRZedaŻ

może nie najlepiej, ale jakotako-> YT dżentelmeni przy stole <-czasem cośtam powiem
Awatar użytkownika
cezner
Posty: 3069
Rejestracja: 30 wrz 2005, 20:26
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 8 times
Been thanked: 88 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: cezner »

No weź przestań, będziesz jakieś nędzne finały skóry kopanej oglądał zamiast z nami pograć??? :twisted:
Teresa
Posty: 383
Rejestracja: 18 wrz 2013, 10:03
Been thanked: 23 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Teresa »

Dam wam znać w środę do 12:00 czy dam radę dojechać do Czarka - będę między 1 imprezą we wtorek, a drugą w czwartek, więc nie wiem jak będzie :? a imprezy firmowe muszą być dopięte na ostatni guzik. Marcina nie ma w tym tygodniu w Opolu.
PanOddjob
Posty: 181
Rejestracja: 11 sty 2016, 09:49
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: PanOddjob »

piton pisze:a gdzie kupiłeś :mrgreen: :lol:
Nie zadawaj pytań to nie usłyszysz kłamstw :d
piton pisze:i właśnie apropos środy-meczu... Kamil ? ;)
Jako sympatyk Manchesteru i posiadacz wolnego w środę, piszę się na to.
Shantall
Posty: 301
Rejestracja: 30 gru 2014, 17:47
Been thanked: 1 time

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Shantall »

Spartakus to raczej nie moje klimaty. Jak w tę środę chcecie grać to ja odpadam.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Szukamy nowych znajomych z Opola lub okolic Dobrzenia Wielkiego, lubiących pograć w planszówki :-)
Awatar użytkownika
cezner
Posty: 3069
Rejestracja: 30 wrz 2005, 20:26
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 8 times
Been thanked: 88 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: cezner »

Stół jest szeroki i głęboki. Jedna ekipa może grać w Spartakusa a inna w coś innego.
Ja osobiście też nie mam ochoty na Spartakusa.
rman89
Posty: 210
Rejestracja: 27 wrz 2015, 18:12
Lokalizacja: Kluczbork

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: rman89 »

Zastanawiam się, czy nie wpaść, pytanie tylko czy umawiamy się tym razem na jakieś konkretne tytuły, czy może jest jakaś swoboda wyboru na miejscu?
Szukam chętnych do grania z Kluczborka i okolic!

Moja Kolekcja
j_g
Posty: 1981
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 503 times
Been thanked: 240 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: j_g »

piton pisze:a gdzie kupiłeś :mrgreen: :lol:
Gdzie by nie kupił to ma jeszcze zafoliowane, więc na dobrą sprawę mógł te kilka dni poczekać, aż u koleżanki będzie dostępne... A fe...
cezner pisze:No weź przestań, będziesz jakieś nędzne finały skóry kopanej oglądał zamiast z nami pograć??? :twisted:
Daj spokój, Czarek, nie ma sensu... Zaraz zacznie tłumaczyć, że ta skóra to jakimś szlachetnym gazem dmuchana, zagramaniczne kosmiczne technologie, itp... Słyszałem, że to jakaś sekta, czy subkultura chulsów (czy jakoś tak), i że to bardzo niedobre jest generalnie dla wszystkich, i że ciężko się z tego wyrwać nawet jakby ktoś chciał (ponoć uzależniaja ich czipsami i alkoholem niskobudżetowym, jakieś 3zł za butelkę). Lepiej odpuścić w tym momencie, bo jeszcze pójdzie w wycofanie, w ogóle nie będzie dla niego ratunku...
PanOddjob pisze:Jako sympatyk Manchesteru i posiadacz wolnego w środę, piszę się na to.
I niech to będzie przestrogą dla innych - jak łatwo jest dać się zbałamucić...
cezner pisze:Ja osobiście też nie mam ochoty na Spartakusa.
Ja tam ani za, ani przeciw. A u Czarka można wybierać... Np. 'Keyflower' raz grałem i idea mi się spodobała, 'Ruskie koleje' widziałem na półce... Standardowa mała prośba - jeśli miało by być coś mi nieznanego (a nawet znanego, bo i tak pewnie zapomniałem) to fajnie jakbyśmy ustalili tytuł do jutra (nawet jakby później miało się nie ziścić)...

Czy mam rozumieć, że stanęło na Czarku? Studenci będą świętować bez planszówek? Inni chętni - odezwijta się, póki jeszcze ostatni czas...
Shantall
Posty: 301
Rejestracja: 30 gru 2014, 17:47
Been thanked: 1 time

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Shantall »

Przyłączam się do pytania. W co zagramy ?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Szukamy nowych znajomych z Opola lub okolic Dobrzenia Wielkiego, lubiących pograć w planszówki :-)
Awatar użytkownika
cezner
Posty: 3069
Rejestracja: 30 wrz 2005, 20:26
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 8 times
Been thanked: 88 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: cezner »

Osobiście proponuję coś z tego:
Great Western Trail, Food Chain Magnate, Keyflower, Troyes.
rman89
Posty: 210
Rejestracja: 27 wrz 2015, 18:12
Lokalizacja: Kluczbork

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: rman89 »

No ja polecam Dominiona... bo mój x], potencjalnie mogę Kingdom Builder przywieźć, zaś z tytułów proponowanych przez Czarka ew. spróbowałbym Troyes, lecz w żaden z nich nie grałem.

Dodatkowo jeśli mam jutro wpaść to potrzebowałbym jakiś namiarów, bo nie byłem u Czarka do tej pory ;)
Szukam chętnych do grania z Kluczborka i okolic!

Moja Kolekcja
Reggy7
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2017, 00:20

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Reggy7 »

Hej :) Ja również mogłabym wpaść jutro do Czarka, ale tez potrzebowałabym namiarów :)
Awatar użytkownika
cezner
Posty: 3069
Rejestracja: 30 wrz 2005, 20:26
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 8 times
Been thanked: 88 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: cezner »

No dobra, to kto jutro będzie? Bo nie wiem czy stół rozkładać.
Info do "nowych" rozesłałem.
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3409
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1149 times
Been thanked: 626 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

cezner pisze:No dobra, to kto jutro będzie? Bo nie wiem czy stół rozkładać.
Info do "nowych" rozesłałem.
JEŚLI mi się uda wyrobić z czasem, to podjadę i chętnie zagram w FCM ;)
(i jeśli, jeśli... to uciekam o 20:30)
dam znać w ciągu dnia czy podjadę, a jeśli tak - kogoś mogę po drodze zgarnąć ;)

Cezary weź poprawkę na poziom zaawansowania gości...
Keyflower będzie stanowił już (bardzo) trudne wyzwanie, a moim zdaniem jest zdecydowanie najłatwiejszy z proponowanych gier.
(to nie zarzut, tylko stwierdzenie faktu)

inna beczka - wydrukowałem nowy scenariusz Unlocka "5th Avenue".
jak dzisiaj przejdziemy to jutro podrzucę :)
ODPOWIEDZ