[Cieszyn i okolice]

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
TOKULIGOWSKI
Posty: 48
Rejestracja: 20 lis 2014, 15:33
Has thanked: 22 times
Been thanked: 5 times

[Cieszyn i okolice]

Post autor: TOKULIGOWSKI »

Hej! Gra ktoś w tych rejonach?
TOKULIGOWSKI
Posty: 48
Rejestracja: 20 lis 2014, 15:33
Has thanked: 22 times
Been thanked: 5 times

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: TOKULIGOWSKI »

200 osób weszło, a 0 odpowiedzi, a dwójka graczy na głodzie wciąż czeka :). Nikt nie chce pograć? Ze swej strony mogę zaoferować Ticket to Ride, Hunte, Small World, Blefuj, Sabotażystę i Mamamia. Mogę też złożyć się na wypożyczenie gry z Jaskini Trolla i służę miejscówką do grania? Podobne oferty to tylko w Erze :p.
Lucf
Posty: 1346
Rejestracja: 09 lip 2008, 22:29
Been thanked: 1 time

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: Lucf »

A w Ustroniu gdzieś nie gracie? Sporo fajnych cukierni i kanjpek. Czasami bywam w Ustroniu ale to w lato. Myślałem że tam jakieś kluby już są - jest spora nowa biblioteka w centrum ustronia -może by tam coś zorganizować? Z \Cieszyna do U. jest 10 / 15 minut autem.
Grajcarnia
Posty: 70
Rejestracja: 29 paź 2014, 23:16
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: Grajcarnia »

jeśli Jastrzębie to okolica, to zapraszamy do Grajcarni. Co środę o 16.00 spotykamy się na planszówkach :)
Grajcarnia
Posty: 70
Rejestracja: 29 paź 2014, 23:16
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: Grajcarnia »

Teraz gramy w sobotę od 15, zapraszamy :-)
TOKULIGOWSKI
Posty: 48
Rejestracja: 20 lis 2014, 15:33
Has thanked: 22 times
Been thanked: 5 times

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: TOKULIGOWSKI »

Dzięki za zaproszenie ale wolałbym coś bliższego. Po robocie nie chce mi się jechać aż do Jastrzębia - nawet po to by sobie pograć. Lecz jeśli nie uda mi się składu skleić w pobliżu prawdopodobnie w końcu i tak się do Was wybiorę :p.

W Ustroniu już coś bardziej realnego - ale wolałbym coś (że tak perwersyjnie się wyrażę) bardziej namacalnego i sprecyzowanego.
Grajcarnia
Posty: 70
Rejestracja: 29 paź 2014, 23:16
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: Grajcarnia »

Może kiedyś będziecie mieli czas i ochotę na granie z nami, macie stałe zaproszenie :-)
TOKULIGOWSKI
Posty: 48
Rejestracja: 20 lis 2014, 15:33
Has thanked: 22 times
Been thanked: 5 times

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: TOKULIGOWSKI »

A inne dni, szczególnie soboty nie wchodzą w grę? Bo mam wrażenie, iż Cieszyn jest nieco wymarły a w tygodniu z przyczyn zawodowych mogę mieć problem czasowy z dotarciem do Jastrzębia... A chyba zaczynam być na planszówkowym głodzie...
Grajcarnia
Posty: 70
Rejestracja: 29 paź 2014, 23:16
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: Grajcarnia »

W soboty tez często gramy, mamy profil na fb, do tego postaram się pamiętać, żeby napisać tez tutaj :-)
Kjuba
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2015, 00:32

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: Kjuba »

Cześć pochodzę z Bystrzycy i do Czeskiego Cieszyna mam to kawałek. A z Czeskiego Cieszyna to także kawałek. Jeśli chcesz to możemy się umowić i coś zagrać. Nieznam ale zbytnio lokale, puby i bary w Cieszynie. Więc byś musiałbyś jakiś odpowiedni znalezć.
TOKULIGOWSKI
Posty: 48
Rejestracja: 20 lis 2014, 15:33
Has thanked: 22 times
Been thanked: 5 times

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: TOKULIGOWSKI »

Kjuba Przepraszam za późną odpowiedź.

Kilka knajp się znajdzie a jeśli będzie problem to zawsze mam lokum. Bardziej problematyczny będzie dobór odpowiedniego czasu - jeśli dasz mi znać kiedy ewentualnie możesz być to postaram się dostosować.

Swoją drogą to podziwiam... Ja mam problem z ruszeniem się 30 km do Jastrzębia a Tobie takie kilometry chce się robić coby pograć. W każdym razie zapraszam.
TOKULIGOWSKI
Posty: 48
Rejestracja: 20 lis 2014, 15:33
Has thanked: 22 times
Been thanked: 5 times

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: TOKULIGOWSKI »

Trochę czasu minęło i myślę, że może wato powtórzyć pytanie:)
Chętnie pograłbym z jakimiś nowymi ludźmi bo ileż można żonę ogrywać :) Tak więc, jest ktoś chętny z tych okolic (Jastrzębie wciąż mam na uwadze ale jednak wolałbym coś bliższego w granicach naszego księstwa)?
Leszkoo
Posty: 11
Rejestracja: 07 maja 2015, 14:29

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: Leszkoo »

Cześć

Ja jestem z Trzyńca, tak więc do Cieszyna nie daleko. Tak więc jak najbardziej możemy coś pograć :) Wieczorem wyśle Ci mój numer gg.
Do spisania:)
Leszkoo
Posty: 11
Rejestracja: 07 maja 2015, 14:29

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: Leszkoo »

Jesli ktoś byłby zainteresowany zagraniem w jakieś gry planszowe lub karcianne z okolic Cieszyna lub Ustronia to zapraszam do kontaktu - mój numer gadu gadu to 13179153. Na ten moment z karcianek mam: Star Wars LCG, Warhammer Inwazja LCG i Netrunnera. Natomiast jeśli chodzi o gry planszowe to w skałd kolekcji wchodzi: Sid Meier's Civilization: Gra Planszowa, Osadnicy z Catanu, Agriclola, Alchemicy, 1 edycja Gry o Tron, Wysokie Napięcie i parę jeszcze innych tytułów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich planszówko - maniaków :D
ravushimo
Posty: 16
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:11

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: ravushimo »

Ze tez nie znalazlem tego tematu wczesniej ;)

Co prawda mieszkam za granica, ale od czasu do czasu wracam do cieszyna odpoczac i skoro jest kilka osob to moze by sie udalo cos zorganizowac w pazdzierniku (przyjezdzam 13 pazdziernika na kilka tygodni) jakis weekendowe spotkanie przy planszowkach? Sam w kolekcji mam: Gre o Tron (2ed), King of Tokyo, A:Netrunner, Arcana (1ed), Blood Bowl Manager Druzyny, Catana, Osadnikow Narodziny Imperium, Cytadele, Formule D, Suburbie i w najblizszym czasie dojdzie do tego jeszcze nowa edycja LCG Gry o Tron. Ciekawi mnie tylko czy znajdzie sie jakis lokal w ktorym mozna by cos takiego urzadzic ew. wpasc do tej jastrzebskiej Grajcarni w sobote (tylko szkoda w tym wypadku ze jest tylko 1 sobota w miesiacu).

Pozdrawiam
Xerxez
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2015, 08:23

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: Xerxez »

Może nie wszyscy wiedzą to napiszę. W każdą pierwszą sobotę miesiaca w bibliotece w Zebrzydowicach k. Cieszyna odbywają się spotkania planszówkowe w godzinach 9:30-12.
TOKULIGOWSKI
Posty: 48
Rejestracja: 20 lis 2014, 15:33
Has thanked: 22 times
Been thanked: 5 times

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: TOKULIGOWSKI »

Jejku przypadkowo tu trafiłem a tu taki ruch :p.
ravushimo: Spełniło się moje marzenie i uzbierałem ekipę do grania choć jestem otwarty na nowych graczy. Gramy zwykle u kogoś w domu\mieszkaniu w Cieszynie bądź (dużo rzadziej) w Trzyńcu raczej w okresie popołudnie-wieczór przynajmniej raz w tygodniu w okolicach weekendu. Chętnie się spotkam w celu wymiany praktycznych doświadczeń planszówkowych.
Nasze ekipa posiada dosyć sporą bazę plansz - najciekawsze wg. mnie to: Wojna narodów, Agricola, Robinson, Stone age, 7 cudów, Elizjum, Magnum Sal, Splendor czy Sid Meier's Civilization - myślę, że się dogadamy.

Xerxez: Faktycznie nie wiedziałem :oops:. Niestety w sobotę w tym czasie na ogół albo pracuję albo odpoczywam po nocnej zmianie. Jeśli ktoś od Was chciałby się spotkać w innym terminie jestem otwarty na propozycję.

Przepraszam wszystkich za późną odpowiedź i obiecuję częściej tu zaglądać w przyszłości.
Leszkoo
Posty: 11
Rejestracja: 07 maja 2015, 14:29

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: Leszkoo »

Hey:)

Ravushimo ostatnio kupiłem 2 edycje gry o Tron LCG tak więc chętnie pogram:) Ponad to mam również Netrunnera:) Jak co to pisz na gg 13179153:) Oczywiście innych chętnych z okolic Cieszyna zapraszam do kontaktu jeśli chodzi o pogranie w inne gry planszowe:)
ravushimo
Posty: 16
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:11

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: ravushimo »

Od jutra mam urlop i w srode bede w polsce, 21 pazdziernika jade do grajcarni z GoTem razem ze znajomym na maly pokaz, a nuz kogos tam zainteresuje inna karcianka niz Magic. ;)

@Leszko: juz chyba kiedys pisalismy do siebie na GG odnosnie netrunnera =) do grania w AGOTa mam juz kilka osob, tyle dobrze ze mozna w nia grac do 6 osob, wiec trzeba by sie kiedys spotkac, jesli masz czas to moze wpadniesz z nami do grajcarni w jastrzebiu?

@Toku: macie juz jakies plany na nastepne spotkania? bo chetnie wpadne
TOKULIGOWSKI
Posty: 48
Rejestracja: 20 lis 2014, 15:33
Has thanked: 22 times
Been thanked: 5 times

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: TOKULIGOWSKI »

Niestety ten tydzień z racji natłoku pracy mi odpada, ale z pewnością będzie dużo lepiej w kolejnym... W piątek-sobotę dam znać jak z terminami stoimy.
Leszkoo
Posty: 11
Rejestracja: 07 maja 2015, 14:29

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: Leszkoo »

Hey:)

Z 17 na 18 październik w Bielsku w Strefie Gier jest organizowana nocka z grami planszowymi -http://strefa-gry.pl/calendar/event/132 ... wymi-1700/ . Na tej nocce będą startować z Grą o Tron LCG (II ed) -tak więc znajdą się ludzie do pogrania w tą karciankę. Strefa Gier jest otwarta w sobotę już od 10 rana tak więc można przyjechać wcześniej:) Można by sie zgadać na jakieś granie:) Co o tym myślisz Ravushimo? Odnośnie tego wypadu do Grajcarni tego 21 października to niestety pracuję - na którą tam chcecie jechać?
ravushimo
Posty: 16
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:11

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: ravushimo »

ooo nice, do Bielska to się chętnie przejadę, ale raczej popołudniu. Co do grajcarni to pewnie koło 17, jeszcze się nie zgadalem z resztą.

Wysłane z mojego XT1021 przy użyciu Tapatalka
Leszkoo
Posty: 11
Rejestracja: 07 maja 2015, 14:29

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: Leszkoo »

No to świetnie:) Wysłałem Ci Ravushimo kontakt do siebie na PW.
TOKULIGOWSKI
Posty: 48
Rejestracja: 20 lis 2014, 15:33
Has thanked: 22 times
Been thanked: 5 times

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: TOKULIGOWSKI »

Wybaczcie późną odpowiedź!
Jak Wam pasuje najbliższy weekend (dzień i pora). Piszę Wam po Leszka też pytam...
ravushimo
Posty: 16
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:11

Re: [Cieszyn i okolice]

Post autor: ravushimo »

Sobote mam juz zajeta, jeszcze nie wiem jak z niedziela, mam ten problem ze jak sie przyjezdza raz na kilka miesiecy to jest pozniej mega napiety grafik. ;)
ODPOWIEDZ