(Warszawa) Neuroshima Hex

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
puciek2
Posty: 305
Rejestracja: 05 gru 2014, 14:38

(Warszawa) Neuroshima Hex

Post autor: puciek2 »

Szukam grających w Warszawie. Jeśli są otwrte grupy spotykające się cyklicznie chętnie dołączę.
Awatar użytkownika
Hwi
Posty: 20
Rejestracja: 10 gru 2014, 11:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Hwi »

Również jestem zainteresowana takimi spotkaniami.
Awatar użytkownika
Jasper
Posty: 68
Rejestracja: 14 sie 2014, 07:23

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Jasper »

Gracie w podstawkę czy z dodatkami jakimiś?
puciek2
Posty: 305
Rejestracja: 05 gru 2014, 14:38

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: puciek2 »

Skąd jesteście w Warszawie, żeby znaleźć jakieś miejsce gdzie będzie Wszystkim po drodze ?

Jakieś preferencje kiedy chcecie grać łykend czy dni robocze ?
Orientacyjne godziny kiedy możecie grać.
Myślę że w 3-4 osoby już możemy coś spróbować zagrać.

Jeśli chodzi o armię to myślę że każdy może grać czym chce.
Ja mam tylko podstawę.
Awatar użytkownika
Hwi
Posty: 20
Rejestracja: 10 gru 2014, 11:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Hwi »

Mieszkam na Solcu. Jestem dostepna na tygodniu po g. 16, wtedy dojezdzam z Woli i mozemy zalozyc, ze na 17 gdzies dojade. Czasem w jakas sobote tez moze mi pasowac.
Mam podstawke 3.0 + Neodzungle, Nowy Jork, Sharrash, Doomsday Machine, Missisipi, Smart, Vegas i Bombera. W dodatki malo gralam, bo wdrazam znajomych na razie tylko na podstawce.
Smart, Vegas i Bomber to moj wczorajszy zakup i jeszcze ich nie znam, a niestety nie gralam w poprzednie edycje :)
Wybaczcie brak polskich liter (nadaje z tapatalk).
Awatar użytkownika
Trampon
Posty: 359
Rejestracja: 26 mar 2012, 13:44
Lokalizacja: Warszawa Ursus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Trampon »

Chętnie dołączę do takiej inicjatywy, ale niestety nie mogę zadeklarować żadnego konkretnego dnia. Generalnie u mnie większa szansa jest w weekend niż w tygodniu. Będę śledził ten wątek i jak będziecie się umawiali to spróbuję się dostosować. Mam podstawkę i kilka dodatkowych armii.

Można by też spróbować zorganizować jakiś turniej.
"W świecie kolekcjonerów nader często dochodzi do zbrodni. Kolekcjonerzy to szaleńcy albo fanatycy na granicy szaleństwa, zaślepieni żądzą posiadania zdolni są do najgorszych przestępstw".
E. Niziurski, Nowe Przygody Marka Piegusa.
Awatar użytkownika
Trampon
Posty: 359
Rejestracja: 26 mar 2012, 13:44
Lokalizacja: Warszawa Ursus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Trampon »

Swoją drogą, to zainteresowanych Neuroshimą zachęcam do zapoznania się z tym wątkiem:
http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... 49&t=31689
czyli z rozgrywkami ligowymi online na iOS.
Bieżący sezon się już powoli kończy, ale myślę że bez problemu uzbiera się grupka osób aby ruszyć z kolejnym (zapewne już w nowym roku). Oczywiście rozgrywki online nie zastąpią przyjemności spotkania się na żywo, mieszania kafelków itd - ale mają też kilka plusów (można grać w drodze do i z - a często nawet w- pracy :roll: )
"W świecie kolekcjonerów nader często dochodzi do zbrodni. Kolekcjonerzy to szaleńcy albo fanatycy na granicy szaleństwa, zaślepieni żądzą posiadania zdolni są do najgorszych przestępstw".
E. Niziurski, Nowe Przygody Marka Piegusa.
Awatar użytkownika
Ludwi$
Posty: 545
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:47
Lokalizacja: WaWa -> Białolęka ->Tarchomin

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Ludwi$ »

Hej,

Też deklaruje chęć spotykania się na partyjkę/ki Neuro Hex. Co do dni to u mnie by się liczyły czw i pt (nieregularnie) w godzinach wieczornych. Możliwe, że mój znajomy też będzie miał czas i chęci żeby zagrać. W razie czego posiadam edycje 2,5 + wszystkie dodatki (nie wszystkie ograne).

Pozdro,
Ludwi$
Nearly Almost Dead, but Not Quite
Moje gry
puciek2
Posty: 305
Rejestracja: 05 gru 2014, 14:38

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: puciek2 »

Ludwi$ pisze:Hej,

Też deklaruje chęć spotykania się na partyjkę/ki Neuro Hex. Co do dni to u mnie by się liczyły czw i pt (nieregularnie) w godzinach wieczornych. Możliwe, że mój znajomy też będzie miał czas i chęci żeby zagrać. W razie czego posiadam edycje 2,5 + wszystkie dodatki (nie wszystkie ograne).

Pozdro,
Ludwi$
Cześć, rozumiem że wstępnie jesteśmy umówieni na koniec przyszłego tygodnia. Np. czwartek wieczorem w Paradox Cafe. Jeśli kolega Ludwi$ potwierdzi to zapraszamy chętnych na pierwsze spotkanie. Ja będę dopiero ok 19:30.
Awatar użytkownika
Hwi
Posty: 20
Rejestracja: 10 gru 2014, 11:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Hwi »

Jeśli o mnie chodzi, to piątek odpada, ale czwartek (18.12) jak najbardziej jest OK.
Awatar użytkownika
Ludwi$
Posty: 545
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:47
Lokalizacja: WaWa -> Białolęka ->Tarchomin

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Ludwi$ »

Hej,
puciek2 pisze:
Cześć, rozumiem że wstępnie jesteśmy umówieni na koniec przyszłego tygodnia. Np. czwartek wieczorem w Paradox Cafe. Jeśli kolega Ludwi$ potwierdzi to zapraszamy chętnych na pierwsze spotkanie. Ja będę dopiero ok 19:30.
Ja potwierdzę swoją obecność w czw. (18.12.2014) jakoś w okolicach wtorku.

Pozdrawiam
Ludwi$
Nearly Almost Dead, but Not Quite
Moje gry
puciek2
Posty: 305
Rejestracja: 05 gru 2014, 14:38

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: puciek2 »

W czwartek 19:30 chętnie bym z kimś pograł w NH na ul. Anielewicza 2 (Muranów) w Paradox Cafe.
Prośba o info od osób chętnych do hexozmagań, bo nie wiem czy rezerwować miejsce ? Ja wezmę ze sobą podstawową wersję.
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Odp: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Geko »

Ja ostatnio zalapalem skazenie NH, mam wersje 2,5 i wiekszosc dodatkow. Od czasu do czasu pojawiam sie w poniedzialki w Chwili i w piatki na Politechnice (sa watki o spotkaniach w tym miejscach) i chetnie zagram.
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
Ludwi$
Posty: 545
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:47
Lokalizacja: WaWa -> Białolęka ->Tarchomin

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Ludwi$ »

Hej,
puciek2 pisze:W czwartek 19:30 chętnie bym z kimś pograł w NH na ul. Anielewicza 2 (Muranów) w Paradox Cafe.
Prośba o info od osób chętnych do hexozmagań, bo nie wiem czy rezerwować miejsce ? Ja wezmę ze sobą podstawową wersję.
Ja z czw. spotkania jednak odpadam. Znajdę czas dopiero po Nowym Roku.

Pozdro,
Ludwi$
Nearly Almost Dead, but Not Quite
Moje gry
Awatar użytkownika
Hwi
Posty: 20
Rejestracja: 10 gru 2014, 11:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Hwi »

Będę i może uda mi się jeszcze kogoś przytargać. Też wezmę swój egzemplarz na wypadek dzikich tłumów :wink:
puciek2
Posty: 305
Rejestracja: 05 gru 2014, 14:38

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: puciek2 »

OK, to stolik zarezerwowany na 18.12.2014, drugi przy oknie od 19:30. Paradox Cafe Anielewicza 2
Awatar użytkownika
Trampon
Posty: 359
Rejestracja: 26 mar 2012, 13:44
Lokalizacja: Warszawa Ursus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Odp: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Trampon »

Jesli uda mi sie urwac z firmowej tzw. Wigilli (wiadomo, teoretycznie darmowe drinki okupione koniecznością wysluchania gadki prezesa jak to jest dobrze podczas gdy rzeczywistość skrzeczy) to tez sie pojawię. Zabiore Mississipi, Szczurki i moze cos jeszcze, ale pudla z podstawką tachać nie bede.
"W świecie kolekcjonerów nader często dochodzi do zbrodni. Kolekcjonerzy to szaleńcy albo fanatycy na granicy szaleństwa, zaślepieni żądzą posiadania zdolni są do najgorszych przestępstw".
E. Niziurski, Nowe Przygody Marka Piegusa.
puciek2
Posty: 305
Rejestracja: 05 gru 2014, 14:38

Re: Odp: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: puciek2 »

Trampon pisze:Jesli uda mi sie urwac z firmowej tzw. Wigilli (wiadomo, teoretycznie darmowe drinki okupione koniecznością wysluchania gadki prezesa jak to jest dobrze podczas gdy rzeczywistość skrzeczy) to tez sie pojawię. Zabiore Mississipi, Szczurki i moze cos jeszcze, ale pudla z podstawką tachać nie bede.
Super. A może przeniesiemy się z grą na tą imprezkę. Darmowe drinki brzmią zachęcająco. :lol:
Awatar użytkownika
Trampon
Posty: 359
Rejestracja: 26 mar 2012, 13:44
Lokalizacja: Warszawa Ursus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Trampon »

Spróbuję coś wynieść w termosie ;-)
"W świecie kolekcjonerów nader często dochodzi do zbrodni. Kolekcjonerzy to szaleńcy albo fanatycy na granicy szaleństwa, zaślepieni żądzą posiadania zdolni są do najgorszych przestępstw".
E. Niziurski, Nowe Przygody Marka Piegusa.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 251 times

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: jax »

Czy macie na teraz parzystą liczbę graczy?
Nie chciałbym być nieparzysty, bo w zasadzie tylko w 2 grywam.
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
Trampon
Posty: 359
Rejestracja: 26 mar 2012, 13:44
Lokalizacja: Warszawa Ursus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Trampon »

jax pisze:Czy macie na teraz parzystą liczbę graczy?
Nie chciałbym być nieparzysty, bo w zasadzie tylko w 2 grywam.
Powiedziałbym - przybywaj. Nie wiadomo ile osób faktycznie. Jak będzie parzyście nie ma tematu, akurat do układu 1x1. Jak będzie 5 osób to najwyżej zrobi się 2 plansze, 3 i 2 graczy. A jak będą 3 osoby, to spróbujemy Cię przekonać do zmiany zasad :)
"W świecie kolekcjonerów nader często dochodzi do zbrodni. Kolekcjonerzy to szaleńcy albo fanatycy na granicy szaleństwa, zaślepieni żądzą posiadania zdolni są do najgorszych przestępstw".
E. Niziurski, Nowe Przygody Marka Piegusa.
Awatar użytkownika
Hwi
Posty: 20
Rejestracja: 10 gru 2014, 11:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Hwi »

Dzięki za spotkanie! Piszę się na kolejne już w sezonie 2015.
Jak widać Posterunkiem też można zdominować planszę :)
Awatar użytkownika
Trampon
Posty: 359
Rejestracja: 26 mar 2012, 13:44
Lokalizacja: Warszawa Ursus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: Trampon »

Fajnie było się spotkać i zagrać w realu, następnym razem postaram się jednak nie dać tak stłamsić :)
"W świecie kolekcjonerów nader często dochodzi do zbrodni. Kolekcjonerzy to szaleńcy albo fanatycy na granicy szaleństwa, zaślepieni żądzą posiadania zdolni są do najgorszych przestępstw".
E. Niziurski, Nowe Przygody Marka Piegusa.
puciek2
Posty: 305
Rejestracja: 05 gru 2014, 14:38

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: puciek2 »

Ja też bardzo wszystkim dziękuję za spotkanie. Klimat knajpki doskonale pasuje do postapokaliptycznych zmagań. Brawo dla Posterunku, którego gąszcz jednostek panował do końca na planszy. Pierwszy raz widziałem taką sytuację. Nie polubiłem na razie zatruwających armii. Taki sztab zatruty na początku rozgrywki to cienka sprawa. Już się cieszę na następne spotkanie.
puciek2
Posty: 305
Rejestracja: 05 gru 2014, 14:38

Re: [Warszawa] Neuroshima Hex

Post autor: puciek2 »

Witam, co Wy na to żeby zwiedzić teraz nowy lokal. Próbuję ustalić jak to jest na Politechnice.
Z tego co się dowiedziałem to grywa się tam w pt, sob, niedziele w godzinach 15:30 - 21:30.
Miejsca ponoć dużo. Może jak frekwencja dopisze zrobilibyśmy jakiś turniej noworoczny ?
Panuje tam atmosfera "Zero alkoholu".
ODPOWIEDZ