[Warszawa] Grupa Neuroshima Hex

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Zuntir
Posty: 42
Rejestracja: 14 lip 2015, 20:21
Has thanked: 2 times

[Warszawa] Grupa Neuroshima Hex

Post autor: Zuntir »

Cześć wszystkim,

podczas niedawnego turnieju wykiełkował pomysł skrzyknięcia graczy Neuroshimy Hex w Warszawie do częstszego spotykania się. W tym celu została założona grupa na facebooku gdzie można umawiać się na spotkania indywidualnie czy też większą grupą.

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1677795202466013/

Zapraszam wszystkich do dołączenia, sama idea jest raczkująca(grupa została założona dzisiaj :P), ale liczymy na pozytywny odzew.
Zatem dołączajcie, przekazujcie informacje i grajcie! :D
Awatar użytkownika
dicer
Posty: 755
Rejestracja: 11 sty 2014, 00:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: [Warszawa] Grupa Neuroshima Hex

Post autor: dicer »

Czy ta inicjatywa jest adresowana tylko do posiadaczy konta na "fejsie"?
Zuntir
Posty: 42
Rejestracja: 14 lip 2015, 20:21
Has thanked: 2 times

Re: [Warszawa] Grupa Neuroshima Hex

Post autor: Zuntir »

Oczywiście, że nie, jeden z pomysłodawców założył po prostu grupę na facebooku gdzie można by się umawiać na gry natomiast docelowo chodzi nam o zorganizowanie ludzi, żeby pograć w szerszym gronie i nie być zdanym na granie tylko na telefonie :P
Osobiście jestem za tym, żeby zaktywizować ludzi wszelkimi dostępnymi kanałami, ale też żeby w miarę prosto i szybko można było się umówić. Wszelkie propozycje i pomysły są mile widziane.
Awatar użytkownika
dicer
Posty: 755
Rejestracja: 11 sty 2014, 00:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: [Warszawa] Grupa Neuroshima Hex

Post autor: dicer »

To fajnie. Ponieważ jako gorący miłośnik NH jestem tą inicjatywą zainteresowany to proponuję, aby wszelkie propozycje/ustalenia z Facebooka powielać również w tym wątku.

A co do samych spotkań to wydaje mi się, że najlepiej by było znaleźć jakiś fajny lokal (np. kameralną knajpkę) z dobrym dojazdem z różnych stron miasta i po prostu zacząć się tam regularnie spotykać i grać.
Jak już miejscówka się przyjmie i będzie znana z tego, że "tam się gra w NH", to inicjatywa zacznie żyć własnym życiem - tak mi się przynajmniej wydaje.

A może są już propozycje takiego lokalu?
Zuntir
Posty: 42
Rejestracja: 14 lip 2015, 20:21
Has thanked: 2 times

Re: [Warszawa] Grupa Neuroshima Hex

Post autor: Zuntir »

W miarę możliwości postaram się kopiować posty z fb tutaj.

Tak, to byłoby najlepsze rozwiązanie. Kiedyś obiło mi się o uszy ze warszawscy magicowcy mają któreś KFC jako miejsce właśnie takich spotkań. Oczywiście wolałbym jakiś ciekawszy lokal, propozycje mile widziane. Nie jestem bywalcem specjalnym różnych knajp i barów, więc ciężko mi powiedzieć też jak reagowaliby właściciele na takie spotkania. Z miejsc, które znam w Warszawie i które nastawione są na graczy to Padbar niedaleko placu Bankowego, Paradox przy Anielewicza i kawiarnia podWieczorki poRanki przy pl. Unii Lubelskiej. Wszystkie miejscówki blisko metra.

Wiadomo, że powodzenie przedsięwzięcia zależy też od liczby osób zainteresowanych dlatego ponawiam prośbę o udostępnianie wszędzie gdzie się da informacji o tej inicjatywie.

Na fb zaproponowałem pierwsze spotkanie w czwartek o 18, miejsce do ustalenia. Czekam teraz na głosy reszty zainteresowanych.
Awatar użytkownika
dicer
Posty: 755
Rejestracja: 11 sty 2014, 00:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: [Warszawa] Grupa Neuroshima Hex

Post autor: dicer »

Z mojego punktu widzenia:

Padbar jest fajny, ale bywa tam głośno (gry komputerowe + wydarzenia sportowe na ekranie)
PodWieczorki trochę za daleko
Paradox - jest OK

Można by jeszcze poszukać czegoś w Centrum.

Spotkanie w czwartek jest o tyle niefortunne, że od listopada w czwartki odbywają się mecze ligi NH w klubie Respublika i część zainteresowanych osób będzie wykluczona (spotkania się zdublują).
Zuntir
Posty: 42
Rejestracja: 14 lip 2015, 20:21
Has thanked: 2 times

Re: [Warszawa] Grupa Neuroshima Hex

Post autor: Zuntir »

W centrum nie znam żadnego miejsca niestety, które by się nadawało, priorytetem wydaje mi się, że jest to aby miejsce było w miarę blisko metra.

https://onedrive.live.com/survey?resid= ... 3STfzUYz-Q

W linku powyżej jest ankieta gdzie można propozycje swoje wpisywać terminu i miejsca.
ODPOWIEDZ