[Warszawa] Praga-Południe

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
MataDor
Posty: 696
Rejestracja: 23 sty 2006, 16:02
Lokalizacja: Warszawa/Gocław
Has thanked: 297 times
Been thanked: 97 times

[Warszawa] Praga-Południe

Post autor: MataDor »

Cześć!
Chciałem spytać czy na Pradze-Południe działa może jakaś grająca grupa do której można by dołączyć lub może są jakieś stałe spotkania w jakimś miejscu?
Miałem sporą przerwę z graniem, bo najbliżsi przyjaciele z którymi grywałem nie mają czasu w zasadzie już od dawna.
Tak więc chętnie pograł bym znowu, czy to w tytuły na kilku graczy czy też tylko w 2 osoby, czy to lekkie czy cięższe pozycje.
Mam sporo swoich gier (w stopce odnośnik do kolekcji). W zasadzie codziennie od 18:30 (po pracy) mam czas i w weekendy.
Można spokojnie grać też u mnie w mieszkaniu na Międzyborskiej (przyczółek Grochowski) – zapewniam spokój i ciszę ;)
Jeśli ktoś „coś” wie o jakiejś grupie do której można by dołączyć, jakimś stałym terminie spotkań, lub po prostu ktoś/kilka osób miał/o by ochotę czasami wpaść do mnie na jakieś planszówki to z góry dziękuję za informację :)
Take it easy (jak któś z Pragi Południe ma ochotę na w miarę regularne granie, proszę o PM)
kolekcja gier
Awatar użytkownika
dicer
Posty: 755
Rejestracja: 11 sty 2014, 00:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: dicer »

Jakbyś chciał pograć w Neuroshimę Hex, to ja chętnie.
Można się umówić w tygodniu np. gdzieś w Śródmieściu.
Awatar użytkownika
MataDor
Posty: 696
Rejestracja: 23 sty 2006, 16:02
Lokalizacja: Warszawa/Gocław
Has thanked: 297 times
Been thanked: 97 times

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: MataDor »

dicer pisze:Jakbyś chciał pograć w Neuroshimę Hex, to ja chętnie.
Można się umówić w tygodniu np. gdzieś w Śródmieściu.
Dziękuję za propozycję ale chodzi mi tylko o rejon Pragi Południe (najchętniej u mnie na Międzyborskiej ;))
Take it easy (jak któś z Pragi Południe ma ochotę na w miarę regularne granie, proszę o PM)
kolekcja gier
Awatar użytkownika
LordDisneyland
Posty: 438
Rejestracja: 20 cze 2010, 01:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: LordDisneyland »

Nie wiem, jak w tym roku będę stał z czasem, zwłaszcza w styczniu i lutym, ale także rozglądam się za graczami z Pragi Płd. Jestem z Gocławia. Trochę gier mam, doświadczenia w graniu niezbyt wiele :)
Awatar użytkownika
MataDor
Posty: 696
Rejestracja: 23 sty 2006, 16:02
Lokalizacja: Warszawa/Gocław
Has thanked: 297 times
Been thanked: 97 times

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: MataDor »

LordDisneyland pisze:Nie wiem, jak w tym roku będę stał z czasem, zwłaszcza w styczniu i lutym, ale także rozglądam się za graczami z Pragi Płd. Jestem z Gocławia. Trochę gier mam, doświadczenia w graniu niezbyt wiele :)
Jak byś miał kiedyś ochotę w coś pograć, nawet na 2ch tylko to dawaj proszę znać PM tutaj na forum lub direct ;) 605-206-164 (Mateusz). Tak jak wspominałem u mnie zawsze można pograć w dobrych warunkach.
Chętny do gry jestem w zasadzie zawsze :)
Take it easy (jak któś z Pragi Południe ma ochotę na w miarę regularne granie, proszę o PM)
kolekcja gier
Awatar użytkownika
LordDisneyland
Posty: 438
Rejestracja: 20 cze 2010, 01:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: LordDisneyland »

...ołrajt, numer zapisałem. Gdy będę wiedział co i jak, nawiążem kontakt 8)
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3410
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: Lothrain »

Jestem jeszcze ja i jingowawa - z czasem u nas krucho, ale najgorzej chyba z miejscówką, dlatego jeśli zapraszasz do siebie, to czemu nie? Tyle że z racji obowiązków domowych grywamy raczej po 20.00 i lubimy posiedzieć choćby do północy. Niezależnie od tego, czy następnego dnia do roboty, czy nie. Tytułów trochę też mamy, więc zawsze się coś znajdzie.
Awatar użytkownika
cezarr
Posty: 300
Rejestracja: 02 mar 2015, 09:45
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Has thanked: 9 times
Been thanked: 11 times

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: cezarr »

Cześć!

Nie jestem z Pragi Południe, tylko z Tarchomina, ale mogę dojechać, :) gdybyście umawiali się kiedyś na domowe granie w weekend w coś w stylu Le Havre, Puerto Rico, Glen More, Agricola czy Caylus... Te gry z Twojej listy, MataDor, znam i bardzo lubię.

Poza tym mam jeszcze grającą żonę, więc duże szanse, że moglibyśmy wpaść we dwoje. W najbliższe 2 weekendy akurat nie możemy, ale potem (czyli od 23 stycznia) będzie lepiej.

Polecam się pamięci (i proszę o PW, jakby coś się kroiło, bo tu mogę przeoczyć). :)
Awatar użytkownika
MataDor
Posty: 696
Rejestracja: 23 sty 2006, 16:02
Lokalizacja: Warszawa/Gocław
Has thanked: 297 times
Been thanked: 97 times

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: MataDor »

Ja w tygodniu mogę grać od 18:30 do 24:00 . W piątki i soboty dopóki nie skończymy grać.
Tak więc Lothrain jeśli bylibyście z kolegą chętni wpaść do mnie coś pograć dawajcie proszę znać, z terminem się na pewno dostosuję (obowiązki zawsze przełożę jak jest coś fajnego do roboty/pogrania :))
Tak więc PM albo najlepiej telefon 605-206-164

@cezarr - postaram się zapamiętać i jakby co dać znać :)
Take it easy (jak któś z Pragi Południe ma ochotę na w miarę regularne granie, proszę o PM)
kolekcja gier
Alan
Posty: 29
Rejestracja: 30 lip 2012, 17:46

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: Alan »

Ja mieszkam w akademiku zaraz przy dworcu wschodnim, tylko czas na granie będę miał dopiero po sesji - od ok. 5 lutego :P A w weekend zaraz po niej wybieram się na Zjavę (6-7.02).
Awatar użytkownika
sirwei
Posty: 1654
Rejestracja: 26 gru 2012, 18:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: sirwei »

Ja na Pragę mam niedaleko więc też mógłbym wpaść. Preferuję ameri ale mogę się dostosować. Czasowo raczej tylko weekendy
Nobody`s perfect, everybody frytki.

Moja kolekcja
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: Paskudnik »

Skorzystam z okazji zasilenia nowej formującej się ekipy swoją osobą i skromną (ale fajną) kolekcją gier ;)

Przy okazji - tak się składa, że jutro na Pradze jest wydarzenie planszówkowe w księgarnio-kawiarni "Między wierszami" przy Grochowskiej (link do wydarzenia) - to dobre miejsce, bo stoliki i światło są dobre, w przeciwieństwie do większości planszówkowych mrocznych jaskiń w Wawie. Ceny w kawiarni też są bardzo przyzwoite, no i można grać codziennie. Ostatni wieczór planszówkowy tam był bardzo udany, więc i tym razem na pewno będę. 8)

Na Pragę mi nie jest ani trochę po drodze, ale chętnie się będę dołączał do wydarzeń, jeśli tylko będziecie o nich informować. Mam też bardzo fajną ekipę, z której ludzie nie zawsze mogą, więc połączenie mocy byłoby super sprawą. Moja planszówkowa kompatybilność z kolekcją autora wątku jest blisko 100% (high five za większość euro i mało ameritrashu!!), sam też mam kilka rarytasów więc będzie w co łupnąć.

Tylko Szadoł, kurvva, weź nie przyjeżdżaj...
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
olo6353
Posty: 91
Rejestracja: 11 sty 2016, 13:26
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: olo6353 »

Siemanko.
Ja z Tarchomina, więc na Pragę niedaleko, a że chętnych do grania zawsze jakoś brakuje, to bardzo chętnie bym się podłączył. Kolekcja kolegi robi wrażenie :) jak i komentarz kolejnego o przewadze euro :).

Jakbyście coś organizowali dajcie znać jakoś ogólnie lub na priv.
krzychszp
Posty: 22
Rejestracja: 23 lip 2012, 02:06

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: krzychszp »

Dołączam się do tematu, jestem z Gocławia, kiedyś sporo grałem ale niestety w tym momencie strasznie trudno mi zebrać ekipę. Także jakby "coś kiedyś gdzieś" się działo to jestem chętny do zajęcia miejsca przy stole :)
Alan
Posty: 29
Rejestracja: 30 lip 2012, 17:46

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: Alan »

Jest ktoś chętny żeby pograć w ten weekend? Pasuje mi najbardziej piątek albo niedziela.

Mam u siebie: Osadników: Narodziny Imperium z dodatkami, Teomachię, Pośród Gwiazd, Robinsona Cruzoe, Galaxy Truckera, Bohaterów Wyklętych.
olo6353
Posty: 91
Rejestracja: 11 sty 2016, 13:26
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: olo6353 »

No "niestety" powrót z ferii dopiero...
barkurko
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2016, 21:01

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: barkurko »

Hejka :) spędzam ten tydzień w warszawie i chętnie spotkała bym się na jakiejś planszówce. Nie znam ludzi i nie wiedziałam gdzie szukać ale to forum wydało mi się odpowiednie ;) generalnie mam dużo czasu od rana tak mniej więcej do 15, ale może jakiś wieczór tez uda się zorganizować :) jestem na woli ale dojazd nie jest problemem. Niestety nie mam ze sobą gier jedynie parę karcianek, sabotażystę, szósty bierze i dobble
Szadoł
Posty: 713
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: Szadoł »

Od niedawna mieszkam po prawej stronie Wisły i rozglądam się za spotkaniami gdzieś w okolicach Targówka/Pragi.
Najlepiej w weekend i w jakiejś knajpie.
Jirian
Posty: 677
Rejestracja: 29 mar 2012, 13:00

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: Jirian »

Ja chętnie coś zorganizuję u siebie (Targówek, okolice Marek), grać zdecydowanie jest w co ;) Stół jest fajny i pasują mi w sumie zarówno wieczory w tygodniu jak i weekendy (co prawda tu wyrywkowo)
barkurko
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2016, 21:01

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: barkurko »

Ja jestem jak najbardziej chętna :) zobaczę tylko jak uda mi się zagospodarować popołudnia. W warszawie jestem do piątku a czas na granie mam do czwartku włącznie.
Jirian
Posty: 677
Rejestracja: 29 mar 2012, 13:00

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: Jirian »

no to jesli jeszcze ktos by sie na czwartek wieczor pisal....
Awatar użytkownika
sirwei
Posty: 1654
Rejestracja: 26 gru 2012, 18:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: sirwei »

Hej. Chętnie dołączę do spotkań na Targówku. Czwartek w ograniczonym zakresie czasowym, ale wtorki, piątki i weekendy zazwyczaj jestem dyspozycyjny. Czasem mogę też zaprosić do siebie(okolice cmentarza bródnowskiego)
Nobody`s perfect, everybody frytki.

Moja kolekcja
Jirian
Posty: 677
Rejestracja: 29 mar 2012, 13:00

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: Jirian »

Sirwei - a co z najblizszym czwartkiem? bo tu probuje sie dopasowac pod ograniczenia barkurko

Ale mozemy o piatkach pogadac na bardziej regularnie, o weekendach takoz (tyle ze w najblizszy jestem dostepna dopiero po 17 a dalej nie wiem bo potrzebuje planu na uczelni)
olo6353
Posty: 91
Rejestracja: 11 sty 2016, 13:26
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: olo6353 »

Dla mnie piątki wieczorem brzmią idealnie. Najbliższy co prawda wyjątkowo nie bardzo :), ale generalnie jestem za.
barkurko
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2016, 21:01

Re: [Warszawa] Praga-Południe

Post autor: barkurko »

Mi czwartek wstępnie pasuje :) byłoby super gdyby znalazł się ktoś jeszcze. W przyszłości możliwe, że będę mogła grać w weekendy ;)
ODPOWIEDZ