(Warszawa: Ursynów, Kabaty) Wspólne granie

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
mamtonawinylu
Posty: 284
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 12 times
Been thanked: 7 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: mamtonawinylu »

To ja zacznę od Fresco. Ciężko mi oceniać po jednej partii, ale gra wyglądała na bardzo suchą. Serio? Malujemy freski, ale malarze w całym mieście wstają grupami? Rozgrywka przyjemna, z podejściem - robota nie zając. Żeby zachować lepsze miejsce po farby, trzeba było się wstrzymać z malowaniem. Przyjemna, gdyby ktoś przyniósł, to pewnie bym do niej usiadł.

Santorini - zagrałem w jedną partię - krótka gra, do rozegrania w kilkanaście ruchów. Podobała mi się głównie ze względu na proste ruchy i budowanie wielopoziomowej planszy. Bardzo mi się podobały karty bóstw i herosów - spore urozmaicenie. Choć mam wrażenie, że ciężko było balansować tak dużą talię. Ładne to to. Serio.

Godfather - dobre, przyjemne euro. To co było dyskutowane jeszcze w trakcie - ojciec chrzestny na grafikach kart misji. Wszystkich. Podobał mi się mechanizm kontrolowania dzielnic. Trochę nam zeszło, ale się nie dziwię, mnogość opcji zrobiła swoje. Powtórzyłbym bez presji czasu. A gdyby Lang zrobił coś podobnego w kosmosie? :P
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4506
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1664 times
Been thanked: 2085 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: PytonZCatanu »

No i gratki dla Marcela. Okazał się być zręcznym manipulatorem, a jak przyszedł czas to i nie wahał się pociągnąć za cyngiel ;-)
Awatar użytkownika
Szpak
Posty: 246
Rejestracja: 31 maja 2012, 11:50
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Szpak »

Po pierwsze dziękuję, że wczoraj na mnie zaczekaliście z tym ojcem chrzestnym (moja córka ma najwyraźniej szósty zmysł i wyczuwa kiedy mam wychodne... stąd też moje spóźnienie). Raz już siedziałem ponad 1h czekając, aż inna partia się skończy i muszę przyznać, że osobiście od bycia obserwatorem zdecydowanie wolę rolę gracza, stąd moja sugestia:

- Może (wzorując się na Wawrze) postawimy jakiś prosty i ogólnodostępny arkusz XLS na google docs i tam będziemy wpisywali konkretne tytułu, godziny i listę graczy? Co wy na to? Oczywiście nie musimy się tego absolutnie trzymać, ale może usprawni to komunikację i organizację spotkań?

Co się zaś tyczy Godfathera to dla mnie 9/10, to Eric Lang staje się chyba moim ulubionym projektantem, jak dla mnie w grze jest wszystko, co lubię:
- ładne i klimatyczne wykonanie (aczkolwiek zgadzam się, że misje dużo by zyskały na klimacie, jakby chociaż każdy rodzaj miał inne ilustracje obrazujące, co w tym zadaniu zrobiłeś)
- negatywna interakcja :> ... która też jest klimatyczna (upij przeciwnika, aby wyjawił Ci, gdzie schował swoje wyprane pieniądze ;)
- pomysłowe area control... również klimatyczne, bo liczy się nie tylko, kto obecnie kontroluje dzielnicę i czerpie benefity z wymuszeń, ale też w czyich rękach dzielnica była najdłużej "na przestrzeni ostatnich lat" ;)
- różni sojusznicy (asymetria rodzin) i różne lokacje w każdej grze, co czyni ją potencjalnie re-grywalną

Jednym słowem: jestem chętny na rewanż i poważnie zastanawiam się nad dodaniem do swojej kolekcji :D

p.s.
PytonZCatanu pisze:No i gratki dla Marcela. Okazał się być zręcznym manipulatorem, a jak przyszedł czas to i nie wahał się pociągnąć za cyngiel ;-)
Dziękuję za słowa uznania ;)
Moja kolekcja: http://bit.ly/2dJgLM3
Awatar użytkownika
roadrunner
Posty: 536
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:30
Has thanked: 261 times
Been thanked: 274 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: roadrunner »

Moje wrażenie o Godfatherze wciąż to samo, czyli bardzo dobre. Grałem drugi raz, seria nieoptymalnych ruchów od połowy gry zdecydowała o mojej ostrej klęsce. Gdy wleci na stół kolejnym razem, chętnie powrzucam znów innych do rzeki 8) Ciągła interakcja na różnych frontach i zmienność wydarzeń na planszy sprawiają, że to jedyna gra 3h+, którą oceniam tak wysoko.
Do kompletu muszę pochwalić Bruxelles 1893. Mechanicznie rewelacja.

Arkusz Google pasuje, ale do statystyk jakie wrzucał Pyton. Czyli jako wykaz gier, które faktycznie poszły na stół i ile osób grało; można go aktualizować z Vyceski. Od strony komunikacji widzę to jako uzupełnienie, nie rezygnowałbym z forumowych list będę o/wezmę to.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2018, 22:36 przez roadrunner, łącznie zmieniany 1 raz.
Mam | Mogę zagrać | Udane transakcje: 100+ na forum, 6 na FB
Hejtowałem Kaskadię przed tym, jak się opamiętaliście. ;)
Sprzedam: dobre gry @Dział Handlu | Kupię: Tokaido: Rozdroża i inne @Kupię
100P |> Moje top
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2807
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: kaszkiet »

My graliśmy w Marco Polo z dodatkiem i miałem możliwość drugi raz zagrać z jego udziałem.
Dodatek nie komplikuje zanadto gry, natomiast dodaje m.in. agentów - czyli dodatkowe specjalne zdolności na czas jednej rundy, które pozwalają na bardziej elastyczną rozgrywkę, posiadanie planów B, a nawet i klecenie na bieżąco sensownych planów C. Ja bardzo lubię tego eurasa i już wcześniej miał ode mnie 8/10. Dodatek utwierdził mnie w tej ocenie. Na pewno zaczaję się też na minidodatek z samymi postaciami. Jeśli ktoś by kiedyś chciał w to zagrać, to ja zawsze chętnie przyniosę. A przy okazji - na 5 osób działa bardzo solidnie.

Co do Excela, jeśli się pojawi, będę się do niego wpisywać, ale nie rozpisując się zanadto, wg mnie nie spełni on swojego zadania przy tego rodzaju jednak dość kameralnych spotkaniach.
pawelacb
Posty: 231
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:53
Been thanked: 4 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: pawelacb »

Z ciekawości spytam, ktoś jutro się wybiera na Zjavę?
Ja będę i jutro i w niedziele prawdopodobnie. Wprawdzie mam ambitne plany pograć trochę w propozycje wydawców, ale chętnie się zgram na dłuższe granie.
Tarkwiniusz
Posty: 196
Rejestracja: 05 mar 2016, 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Tarkwiniusz »

Ja jeszcze nie miałem okazji w Marco Polo zagrać. A chętnie to uczynię jak tylko uda mi się dotrzeć. Wiec będę się kaszkiecie przypominać.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
white_babirusa
Posty: 132
Rejestracja: 27 lut 2015, 17:43

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: white_babirusa »

Odnośnie listy obecności i xls to obecny system jednak działa i pozwala na dość elastyczne "na gorąco" aranżowanie rozgrywek. Jeśli ktoś przyjdzie wcześniej/później weźmie więcej/mniej tytułów to jednak zawsze znajdzie dla siebie miejsce. Zaplanowanie spotkań (i zastosowanie się do tych planów) tak by każdy grał w to co sobie wymarzył o konkretnej godzinie wydaje mi się niemożliwe.

Jeśli chodzi o grę Godfather to moja opinia nieco odbiega od wcześniejszych. Grało się przyjemnie, ale .... było kilka "ale".
Moja główna uwaga dotyczy bardzo daleko posuniętej nieprzewidywalności. Planowanie 2-3 ruchów naprzód i ich wykonanie jest b. trudne o ile nie niemożliwe. I samo to w sobie nie jest uciążliwe (bo taka jest konwencja tej gry), tylko raczej fakt, że jedno zagranie przeciwnika (nawet nieintencjonalne) jest w stanie "popsuć" połowę lub nawet 2/3 czyjejś tury. I znowu zgadzam się, to się w grach zdarza - silna negatywna interakcja, tylko że tutaj w uproszczeniu: nad właśnie dopiero co obsiany ogródek (plan) nadlatuje statek kosmiczny odpala plasma cannon i nie ma co zbierać (brak planu). Dwa, trzy celne choć niezamierzone strzały przeciwników w połowie gry powodują, że ktoś może już nie mieć szans na przeciętny wynik. Ale jak wspomniałem - taka jest konwencja tej gry.
tomasch
Posty: 675
Rejestracja: 25 sie 2014, 20:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: tomasch »

Pawelacb, wiesz może czy na zjavie będą wydawcy, a konkretnie GF(P)?

Excell miałby sens, jeśli zgodzilibysmy sie na ograniczenia wolności planowania, a jak ktoś sie spóźni, ktoś nie zdąży wziąć gry, partia się przeciąganie, i już wszystko leci. W Bisonie chyba tak to wygląda, widziałem ich tabelke googla i nie widzę tego.
Marcel, miałeś raz nieszczęście przyjść jak wszyscy zaczęli już grać, też tak raz miałem, i wiem co to za ból;).

Wysłane przy użyciu Nokii 3310
Wysłane z Nokii 3310 przy użyciu Internet Explorera
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4506
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1664 times
Been thanked: 2085 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: PytonZCatanu »

Excel mógłby być zbyt sztywny... Dotychczasowa lista działa całkiem nieźle. Można lekko coś zaplanować, ale jednocześnie jest elastycznie.
white_babirusa pisze: Jeśli chodzi o grę Godfather to moja opinia nieco odbiega od wcześniejszych. Grało się przyjemnie, ale .... było kilka "ale".
Moja główna uwaga dotyczy bardzo daleko posuniętej nieprzewidywalności. Planowanie 2-3 ruchów naprzód i ich wykonanie jest b. trudne o ile nie niemożliwe. I samo to w sobie nie jest uciążliwe (bo taka jest konwencja tej gry), tylko raczej fakt, że jedno zagranie przeciwnika (nawet nieintencjonalne) jest w stanie "popsuć" połowę lub nawet 2/3 czyjejś tury. I znowu zgadzam się, to się w grach zdarza - silna negatywna interakcja, tylko że tutaj w uproszczeniu: nad właśnie dopiero co obsiany ogródek (plan) nadlatuje statek kosmiczny odpala plasma cannon i nie ma co zbierać (brak planu). Dwa, trzy celne choć niezamierzone strzały przeciwników w połowie gry powodują, że ktoś może już nie mieć szans na przeciętny wynik. Ale jak wspomniałem - taka jest konwencja tej gry.

Mam na to odpowiedź: partia na mniejszą liczbe graczy. Przy 3-4 zawodnikach dużo mniejsze znaczenie mają elementy "ameritrashowe", a znacznie większe eurasowe, w tym bardziej długofalowe planowanie. I czas gry przyjemny, bo 2h. Przetestowane w boju ;-)

Zachęcam do spróbowania przy mniejszej ilości graczy :-)
Mario_Max
Posty: 250
Rejestracja: 22 lut 2016, 11:38
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Mario_Max »

Badyl, Karol :dwie uwagi do naszej rozgrywki w Bruxelles 1983 ( tak w ogóle ,świetne euro dla mnie 8.5-8.8. )
1. rozstrzygamy jeszcze raz po ostatniej rundzie kto bedzię 1 graczem i zgarnie 5 pz
2. Akcja Budowy: gdy zaczynamy wykorzystywać swoje 2 płytki z górnego rzędu (ten 3 rząd), to dostajemy extra 5PZ za każdą wybudowaną płytkę,nawet za pomocą białych płytek. Wiec jak bez białych górny budynek 10 pz ,jak z białymi 5 pz.
tomasch
Posty: 675
Rejestracja: 25 sie 2014, 20:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: tomasch »

Mario_Max pisze:Badyl, Karol :dwie uwagi do naszej rozgrywki w Bruxelles 1983 ( tak w ogóle ,świetne euro dla mnie 8.5-8.8. )
Zaczyna się to co przewidywałem kilka miesięcy temu, pojawiają się gry trochę lepsze od 8,5, ale gorsze od 9,0 :D

Kto na sobotę się pisze? Ja mogę wieczorem, tak koło 18. Miejsce do ustalenia
1. Tomasch
Wysłane z Nokii 3310 przy użyciu Internet Explorera
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Paskudnik »

Enigmatic pisze:Może (wzorując się na Wawrze) postawimy jakiś prosty i ogólnodostępny arkusz XLS na google docs i tam będziemy wpisywali konkretne tytułu, godziny i listę graczy?
Serio, na te 2-3 grające stoliki (czasem 1) chciałbyś robić zapisy??
Enigmatic pisze:Oczywiście nie musimy się tego absolutnie trzymać, ale może usprawni to komunikację i organizację spotkań?
A to coś tu do tej pory nie działało? :>

Nie hejtuję, a jedynie trochę zabawię się w adwokata diabła: jeśli nowe rozwiązanie jest naprawdę potrzebne, to na pewno obroni się samo. Na czym polega tu wartość dodana? :> - Pytam, bo moim zdaniem formalizowanie atmosfery kłóci się trochę z dotychczasowym, zupełnie luźnym klimatem spotkań tej grupy - moim zdaniem wyjątkowo dobrze działającej, niewymuszonej i w atmosferze przyjacielskiej jak nigdzie indziej w Warszawie :P Natomiast zapisy dla mnie pachną już prawie podpisywaniem listy obecności i spowiadaniem się, kto w co grał :P

Jeśli uważasz, że coś jest źle albo nie działa, to śmiało pisz - na pewno chętnie się dowiemy i w miarę możliwości poprawimy :)
PytonZCatanu pisze:Excel mógłby być zbyt sztywny... Dotychczasowa lista działa całkiem nieźle. Można lekko coś zaplanować, ale jednocześnie jest elastycznie.
+1!
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4506
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1664 times
Been thanked: 2085 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: PytonZCatanu »

Dotychczasowy system świetnie oddaje ducha grupy. Planujesz jak w eurosucharze dwa ruchy do przodu, na 18 i 20,a potem wchodzi BUM! klos z kickstartera i robi ameritrashowy chaos i plany się sypią ;-) ;-)
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2807
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: kaszkiet »

No i nie po to przynoszę 6 gier na 3 godziny, żeby mnie jakiś Excel ograniczał!
Awatar użytkownika
roadrunner
Posty: 536
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:30
Has thanked: 261 times
Been thanked: 274 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: roadrunner »

Mario_Max pisze:gdy zaczynamy wykorzystywać swoje 2 płytki z górnego rzędu (ten 3 rząd), to dostajemy extra 5PZ za każdą wybudowaną płytkę,nawet za pomocą białych
Brzmi jak 5 pezetów dla pomarańczowego :)
Pyton pisze:partia na mniejszą liczbe graczy
Poprzednio grałem we czterech i w kwestii niszczenia planów z dzidy laserowej podobne wnioski, co white_babirusa. Ta gra wymaga podchodzenia do ruchu z 3 opcjami. W tym pomaga ogranie. Że pozwoliliśmy Marcelowi trzymać tyle czasu znacznik gracza #1 też coś o tym mówi.
Wymóg dostosowywania ruchów stanowi zaś dla mnie plus GFa, ponieważ stale zajmuje każdego przy stole. Tu się "gra" praktycznie cały czas. W grze na tyle osób i 2-3 godziny ma to znaczenie i jak dłużej się nad tym zastanowić, tym bardziej należy się imć Langowi duży Demon.

Granie sobota:
1. Tomasch ok. 18:00
2. Roadrunner po 15:00
Mam | Mogę zagrać | Udane transakcje: 100+ na forum, 6 na FB
Hejtowałem Kaskadię przed tym, jak się opamiętaliście. ;)
Sprzedam: dobre gry @Dział Handlu | Kupię: Tokaido: Rozdroża i inne @Kupię
100P |> Moje top
Daniel_FCB
Posty: 29
Rejestracja: 25 sty 2014, 17:21

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Daniel_FCB »

Granie sobota:
1. Tomasch ok. 18:00
2. Roadrunner po 15:00
3. Daniel_FCB, 18:00
*
Wciąż się zastanawiał, jak nielogiczne może się stać logiczne rozumowanie, jeśli zajmuje się nim dostatecznie duży komitet
*
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co"
Awatar użytkownika
Klos
Posty: 1065
Rejestracja: 29 wrz 2007, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Klos »

Czy ktos chetny na granie w tym tygodniu? Poniedzialek / Wtorek / Sroda?
jedrek
Posty: 220
Rejestracja: 10 lip 2008, 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: jedrek »

Ja jestem chętny, każdy z tych dni mi pasuje, bo są jeszcze ferie :)
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4506
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1664 times
Been thanked: 2085 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: PytonZCatanu »

Klos pisze:Czy ktos chetny na granie w tym tygodniu? Poniedzialek / Wtorek / Sroda?
Ja nie mogę w tygodniu [@jedrek - co to są "ferie"? :P ], ale chętnie zasugeruję, że można by strzelić w czwarteczek partyjkę w Mall of Horror :)
Awatar użytkownika
Szpak
Posty: 246
Rejestracja: 31 maja 2012, 11:50
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Szpak »

W kwestii XLS - była to jedynie skromna sugestia, lud przemówił i wszystko jasne. Sugerowałem, gdyż jako świeżo upieczony ojciec, wpadam ostatnio tylko na 20:00 i kończy się zazwyczaj na jednej partii, więc jak mam wychodne raz w tygodniu, to wolałbym dokładnie wiedzieć na jąką partię jestem umówiony, ale oczywiście rozumiem i szanuję potrzeby do większej spontaniczności całej reszty.

Jednym słowem: Nie było tematu.

By nie tracić już czasu, pozwolę sobie rozpocząć spontaniczną, umowną, niezobowiązującą listę na przyszły czwartek:

Vyceska, czwartek 25.01.2018:
1. Marcel (20:00) - chętny na Blood Rage, GoT (4 os.), Szoguna, Lords of Waterdeep z dodatkiem lub Kupcy i Korsarze (https://boardgamegeek.com/boardgame/252 ... -marauders)
Moja kolekcja: http://bit.ly/2dJgLM3
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4506
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1664 times
Been thanked: 2085 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: PytonZCatanu »

@Marcel, a masz Kupców i Korsarzy? Bo ja chętnie, zawsze chciałem spróbować :)

Wezmę ze sobą:

Teby – polska edycja, 370 gra na BGG, w tym 70 w kategorii gier familijnych [czyli raczej nie spodziewam się ciężkiego euro]. Kiedyś Tom Vasel wymienił Teby na 96 miejscu jego gier wszechczasów. Osobiście jeszcze nie grałem, zasady na czwartek ogarnę.Grę dostałem w nagrodę w jakimś turnieju w Osadników z Catanu i do tej pory kurzyła się na półce - potrzebnie czy nie, chciałbym wreszcie to sprawdzić ;)

Całkiem ładnie wydana gra w której wcielamy się w archeologów na początku XX wieku [1901 r. do 1903 r.]. Zdobywamy wiedzę, ludzi, podróżujemy na wystawy, a wszystko to po to, aby zwiększyć nasze szansę na sukces podczas wykopalisk. Same wykopaliska polegają na wyciąganiu z woreczka artefaktów [czynnik losowy modyfikowany przez nasze wcześniejsze działania x poświęcony czas]. Ciekawy mechanizm odpowiada za nasze ruchy: a za wszelkie czynności [wykopaliska, podróże, wystawy, naukę] płacimy w czasem w mierzonym w „tygodniach”, a ruch wykonuje zawsze ten, który jest w największym "niedoczasie". Przygoda trwa wirtualne 3 lata, a czas rozgrywki to ok 1h-1,5h. Link: https://boardgamegeek.com/boardgame/30869/thebes

Imperial 2030 – myślę, ze nie trzeba reklamować, 96 gra na BGG. Szukam chętnych na odkrycie, kto [a raczej co] rządzi światem :) . Sam grałem ok. 10 razy, ostatnio kilka miesięcy temu. Zasady w małym palcu. Najchętniej na 4 graczy. Gra trwa ok 2,5h.

Tajniacy i Na sprzedaż – coś lekkiego. Tajniaków nigdy chyba nie grano w Vycesce, może ktoś na ostatnie 30 minut da się skusić.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2018, 13:40 przez PytonZCatanu, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2807
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: kaszkiet »

PytonZCatanu pisze: Tajniacy i Na sprzedaż – coś lekkiego. Tajniaków nigdy chyba nie grano w Vycesce, może ktoś na ostatnie 30 minut da się skusić.
Graliśmy bodaj na pierwszej nocy planszówek organizowanej w części brydżowej - będzie z rok temu. Ale zdarzyło się tylko raz.
Awatar użytkownika
Klos
Posty: 1065
Rejestracja: 29 wrz 2007, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Klos »

Mnie niestety w ten czw nie bedzie :(
Ale Kupcow tez mam i moge kiedys przyniesc, ale to dluga bestia jest.
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4506
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1664 times
Been thanked: 2085 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: PytonZCatanu »

Vyceska, czwartek 25.01.2018
[rezerwacja niezrobiona]

1. Marcel (20:00) - chętny na Blood Rage, GoT (4 os.), Szoguna, Lords of Waterdeep z dodatkiem lub Kupcy i Korsarze (https://boardgamegeek.com/boardgame/252 ... -marauders)
2. Pyton – 17:45. Wezmę: Teby [na 4 os.], Imperial 2030 [na 4/5 os.] oraz fillery Tajniacy i Na sprzedaż. Chętnie zagram: Kupcy i Korsarze (!!!) lub alternatywnie Szogun, Klany Kaledonii.
3. ...
ODPOWIEDZ