[Kraków] Gdzie można zagrać? i z kim?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Raven091
Posty: 28
Rejestracja: 18 wrz 2010, 15:29

[Kraków] Gdzie można zagrać? i z kim?

Post autor: Raven091 »

Cześć, szukam miejsca gdzie w Krakowie można zagrać w planszówki. Znam Hex, Select i R77 aczkolwiek szukam czegoś bliżej siebie, mieszkam niedaleko akademików PK. A przy okazji zapytam czy chciałby ktoś spotkać się na partyjkę (albo pięć) w Cyklady [+Hades] / Five Tribes/ Kemet ? Znajomość reguł nie wymagana, wytłumaczę.
OeSS
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2012, 12:07

Re: [Kraków] Gdzie można zagrać? i z kim?

Post autor: OeSS »

My prawie co tydzień gramy w rejonach huty, a z tego co widzę masz podobn gust do nas. Napisz wiadomość to podam więcej informacji.
emark
Posty: 3
Rejestracja: 11 lis 2016, 12:48

Re: [Kraków] Gdzie można zagrać? i z kim?

Post autor: emark »

Cześć,

ja z chęcią się dołączę do gry w planszówki :) jeśli nadal szukasz ludzi.

Pozdrawiam Marek
hamilkar1978
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2017, 21:41

Re: [Kraków] Gdzie można zagrać? i z kim?

Post autor: hamilkar1978 »

ja się chętnie przyłączę,w miarę możliwości.Wolę strategie,ale w dobrym towarzystwie żadną dobrą grą nie pogardzę.

Pozdrawiam i do zobaczenia.
M80
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2017, 15:16

Re: [Kraków] Gdzie można zagrać? i z kim?

Post autor: M80 »

Witam.

Jeśli nadal brakuje Wam czasem graczy to chętnie się dołączę.

Tych tytułów nie znam, sam mam np Wsiąść do pociągu ale z przyjemnością zagram też w coś nowego.

Pozdrawiam

Marcin
MastaGames
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:36

Re: [Kraków] Gdzie można zagrać? i z kim?

Post autor: MastaGames »

Cześć, jeśli dalej ktoś szuka grania to zapraszam do mnie :) MastaGames.com (obecnie dostępna pod pyrkon.mastagames.com).
Miejsce spotkań dla graczy, gdzie zawsze powinni być ludzie do grania i eventy do dołączenia :)
1. Zakładasz konto i definiujesz swoje preferencje,
2. Wyszukujesz eventu lub sam tworzysz i zapraszasz znajomych,
3. Spotykacie się na granie w umówione gry, w umówionym miejscu i czasie.
Miejsce spotkania będzie udostępnione tylko osobom które zaakceptujesz jako gospodarz, a na mapie jest wyświetlane z dokładnością do kodu pocztowego.
Wszystko za darmo :)

Obecnie jest beta wersja (stąd ten Pyrkon w nazwie), ale oficjalna premiera przewidziana jest na drugą połowę maja.
Zapraszam :)
ODPOWIEDZ