10 lat wydawnictwa Lacerta

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Smh
Posty: 38
Rejestracja: 04 sie 2010, 10:57
Lokalizacja: Gda / Wro

10 lat wydawnictwa Lacerta

Post autor: Smh »

10 czerwca (piątek) we wrocławskim Hexie odbędzie się impreza z okazji 10 lat wydawnictwa Lacerta. Macie plany się pojawić?

link do wydarzenia: https://web.facebook.com/events/1563655577268389/

opis:
Wrocławskie wydawnictwo Lacerta obchodzi 10lecie swojej działalności. Są odpowiedzialni m.in. za takie tytuły jak Wysokie Napięcie, Agricola, Puerto Rico czy Pandemię - także na pewno o nich słyszeliście!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na imprezę urodzinową, którą organizujemy wraz z wydawnictwem!

Na miejscu czekać na Was będą pracownicy Lacerty, gry do pogrania (tak starsze tytuły jak i nowości), konkursy z nagrodami (polecamy odświeżyć wiedzę nt gier wydawnictwa ;)), tort urodzinowy i mnóstwo innych atrakcji!
//PS: Adminie - nie wiem czy odpowiedni dział bo wahałem się pomiędzy dwoma, jeśli stwierdzisz, że zły, proszę o przeniesienie.
Awatar użytkownika
tokage
Posty: 964
Rejestracja: 26 cze 2008, 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: 10 lat wydawnictwa Lacerta impreza we Wrocławiu

Post autor: tokage »

Będzie browar od Lacerty, pyszniasty tort, trochę pytań z nagrodami. Opcja przetestowania nowości i tego co dopiero w planach. Pewnie będzie szansa pogadać o starych dobrych czasach, jak to Wysokie Napięcie było jedną z 5 gier co wyszła w danym roku, a nie jedną z 12 w danym tygodniu. Przybicia piątki z Rafałem (zajmuje się planszoweczką), Gosią (głównodowdzącą), Przemkiem (szefem wszystkich szefów) i całą ekipą ze sklepów i last but not least moją skromną osobą.
ODPOWIEDZ