Granie w Łodzi

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
crashbull
Posty: 92
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:40
Lokalizacja: Łódź
Been thanked: 7 times

Granie w Łodzi

Post autor: crashbull »

Witam

Czy obecnie ktos gdzieś gra w planszówki w Łodzi :)
crashbull
Posty: 92
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:40
Lokalizacja: Łódź
Been thanked: 7 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: crashbull »

Naprawdę w Łodzi jest taka bieda :( nikt nigdzie w nic nie gra :( szkoda że w tak wielkim miecie nie ma gdzie spotkać bratniej duszy planszówkowej :)
crashbull
Posty: 92
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:40
Lokalizacja: Łódź
Been thanked: 7 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: crashbull »

Widzę że prowadzę monolog :) ale może czas coś pomyśleć :) nad miejscówką do granie moja kolekcja nie jest ogromna ale coś tam jest : blood rage , zakazane gwiazdy, eldritch horror, arkham horror, descent i 4 dodatki, martwa zima, chaos w starym świecie i dodatek, magia i myszy, small world, robinson crusoe i czekam na dostawę Star Wars rebelia, la cosa nostra, zaklinacze no i królowa T.I.M.E story ze wszystkimi dodatkami :) oczywiście wszystkie gry PL
Może jednak ktoś będzie chętny na kilka partyjek a może na początek pochwalcie się swoimi zbiorami :)
LongJohn
Posty: 199
Rejestracja: 13 sty 2015, 23:03
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 5 times
Been thanked: 29 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: LongJohn »

W Łodzi całkiem sporo ludzi gra w planszówki. Niektórzy chowają się po domach jak ja... a inni spotykają się na cyklicznych imprezach typu Łódzki Port Gier, w Gamelordzie, Gralni, Marionetce itp. Są grupy na pejsbuku, no chyba, że nie używasz :)
crashbull
Posty: 92
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:40
Lokalizacja: Łódź
Been thanked: 7 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: crashbull »

no to skoro jest tyle osób można się kiedyś ustawić i zagrać :) moja ekipa raczej mniej poważnie podchodzi do rozgrywki, czasem to drażni przez co tytuły typu eldritch nigdy nie został rozegrany do końca :(
Zdradek
Posty: 7
Rejestracja: 06 wrz 2013, 15:26

Re: Granie w Łodzi

Post autor: Zdradek »

Ja byłbym bardzo chętny an rozgrywkę eldritcha !! Poważnie podchodzę do kooperacyjnych gier. Już mam mózg wyżarty przez Robinsona czas na eldritcha ;D
A i co sobotę sa spotkania SMERF.
LongJohn
Posty: 199
Rejestracja: 13 sty 2015, 23:03
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 5 times
Been thanked: 29 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: LongJohn »

Eldrith jest super. Sam mam ale już dawno nie grałem. Problem jak zawsze z miejscem do grania i wolnym czasem jak się sporo pracuje.
crashbull
Posty: 92
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:40
Lokalizacja: Łódź
Been thanked: 7 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: crashbull »

No i już są trzy osoby :) jak już wcześniej pisał Zdradek można się ustawić na SMERF-ie :) lub na najbliższym porcie gier :)
Co wy na to ??? Może jeszcze ktoś się zgłosi :)

A jakie gierki posiadacie w swych kolekcjach ??
LongJohn
Posty: 199
Rejestracja: 13 sty 2015, 23:03
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 5 times
Been thanked: 29 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: LongJohn »

U mnie nie ma szans na granie w weekendy aż gdzieś do połowy września, także bawcie się dobrze :)
Co do kolekcji to wszystko jest w stopce.
crashbull
Posty: 92
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:40
Lokalizacja: Łódź
Been thanked: 7 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: crashbull »

Galanta ta kolekcja :) warto kupić Descent: kruczy dwór ?? Zdradek a twoja kolekcja ?? :)
godziem
Posty: 11
Rejestracja: 04 cze 2013, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Granie w Łodzi

Post autor: godziem »

witam,
Jako że w Łodzi mieszkam kilka miesięcy i osoby z którymi grałem widuje od "święta", chętnie bym czasem w coś zagrał.
Co do kolekcji https://boardgamegeek.com/collection/user/godziem
crashbull
Posty: 92
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:40
Lokalizacja: Łódź
Been thanked: 7 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: crashbull »

no i pęknie :) kolejny potencjalny gracz :) w tym miesiącu to kruchutko ale w przyszłym można pomyśleć a jak sie nie uda to jest Port Gier we wrześniu na pewno jako się zgadamy :)
crashbull
Posty: 92
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:40
Lokalizacja: Łódź
Been thanked: 7 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: crashbull »

Kurde miałem kupić Star Wars : Rebelia ale teraz mam wątpliwości po materiałach z Cry Havoc :)
godziem
Posty: 11
Rejestracja: 04 cze 2013, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Granie w Łodzi

Post autor: godziem »

mało w tym klimacie grałem, a typowo ze Star Wars to tylko http://www.rebel.pl/product.php/1,2016/ ... awowy.html
crashbull
Posty: 92
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:40
Lokalizacja: Łódź
Been thanked: 7 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: crashbull »

posiadam :) i parę pakietów ale cieniutki jestem w to :P
godziem
Posty: 11
Rejestracja: 04 cze 2013, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Granie w Łodzi

Post autor: godziem »

ja tylko miałem okazje zagrać kilka razy, więc szału nie ma.
Powiedz mi jak Descent ci się podoba? myślałem kiedyś nad jego zakupem.
A co do wolnego zazwyczaj w miesiącu mam wolne dwie soboty i wszystkie niedziele. A w tygodniu czasem można coś wieczorem pomyśleć.
Awatar użytkownika
zakwas
Posty: 1777
Rejestracja: 19 mar 2014, 00:45
Lokalizacja: Zgierz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: zakwas »

W Zgierzu spotykamy się co poniedziałek o 18 w MOKu przy Mielczarskiego. ;)

6 minut od przystanku 16, siedzimy zazwyczaj do ~23.
LongJohn
Posty: 199
Rejestracja: 13 sty 2015, 23:03
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 5 times
Been thanked: 29 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: LongJohn »

Mnie się Descent podoba (chociaż bardziej Imperium Atakuje), jak się ma dodatki to można fajnie pokombinować z postaciami, są emocje, szegolnie jak jest ogarnięty ten kto gra overlordem:-) Poza tym najfajniej podejść do tematu trochę jak do grania w RPG.. nieważne kto wygra byle zabawa była dobra:-)

Co do czasu to ja mam póki co wolne tylko jakieś popołudnia w tygodniu, jak byście coś organizowali to dajcie znać
godziem
Posty: 11
Rejestracja: 04 cze 2013, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Granie w Łodzi

Post autor: godziem »

zakwas pisze:W Zgierzu spotykamy się co poniedziałek o 18 w MOKu przy Mielczarskiego. ;)

6 minut od przystanku 16, siedzimy zazwyczaj do ~23.
Fajnie dzięki za info :) A w co grywacie? i jak z ilością osób?
LongJohn pisze:Mnie się Descent podoba (chociaż bardziej Imperium Atakuje), jak się ma dodatki to można fajnie pokombinować z postaciami, są emocje, szegolnie jak jest ogarnięty ten kto gra overlordem:-) Poza tym najfajniej podejść do tematu trochę jak do grania w RPG.. nieważne kto wygra byle zabawa była dobra:-)

Co do czasu to ja mam póki co wolne tylko jakieś popołudnia w tygodniu, jak byście coś organizowali to dajcie znać
Zabawa to podstawa w tych grach :) No i klimacik się liczy . Myślę że jakieś spotkanie się zoorganizuje, tylko trzeba chętnych zebrać.
Awatar użytkownika
zakwas
Posty: 1777
Rejestracja: 19 mar 2014, 00:45
Lokalizacja: Zgierz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: zakwas »

godziem pisze:
zakwas pisze:W Zgierzu spotykamy się co poniedziałek o 18 w MOKu przy Mielczarskiego. ;)

6 minut od przystanku 16, siedzimy zazwyczaj do ~23.
Fajnie dzięki za info :) A w co grywacie? i jak z ilością osób?
Grono małe - koło 15 osób z czego jednorazowo przychodzi koło 6. Gramy we wszystko, co tydzień co innego praktycznie, ale ostatnio Terra Mystica najwięcej się pojawiała. :)

https://boardgamegeek.com/plays/bydate/ ... 2016-07-31 tu mozesz rzucić okiem co pojawia się u mnie w poniedziałki, tylko miej na uwadze, że omijam Cyklady, Kemeta i Chaos w Starym Świecie jak mogę. ;)
godziem
Posty: 11
Rejestracja: 04 cze 2013, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Granie w Łodzi

Post autor: godziem »

O fajnie:) jak coś to się pisze na granie :P wstępnie 1 sierpnia będę miał możliwość przyjazdu koło 18-19.
Awatar użytkownika
zakwas
Posty: 1777
Rejestracja: 19 mar 2014, 00:45
Lokalizacja: Zgierz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: zakwas »

godziem pisze:O fajnie:) jak coś to się pisze na granie :P wstępnie 1 sierpnia będę miał możliwość przyjazdu koło 18-19.
Daj znać wcześniej na PW w razie czego, bo w wakacje różnie może być - w pełni działamy w sezonie, teraz ogórki. :)
crashbull
Posty: 92
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:40
Lokalizacja: Łódź
Been thanked: 7 times

Re: Granie w Łodzi

Post autor: crashbull »

godziem pisze:ja tylko miałem okazje zagrać kilka razy, więc szału nie ma.
Powiedz mi jak Descent ci się podoba? myślałem kiedyś nad jego zakupem.
A co do wolnego zazwyczaj w miesiącu mam wolne dwie soboty i wszystkie niedziele. A w tygodniu czasem można coś wieczorem pomyśleć.
Descent to super gra tylko musisz mieć ekipę :) mam prawie wszystkie dodatki ale nie mam z kim w to grywać :)
Zdradek
Posty: 7
Rejestracja: 06 wrz 2013, 15:26

Re: Granie w Łodzi

Post autor: Zdradek »

W 1 tygodniu sierpnia mozna się zebrać https://boardgamegeek.com/collection/user/Zdradek - moja kolekcja. Najchętniej bym zagrał w Eldritch, albo jak ktoś ma to w dodatek do robinsona.
godziem
Posty: 11
Rejestracja: 04 cze 2013, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Granie w Łodzi

Post autor: godziem »

zakwas pisze:
godziem pisze:O fajnie:) jak coś to się pisze na granie :P wstępnie 1 sierpnia będę miał możliwość przyjazdu koło 18-19.
Daj znać wcześniej na PW w razie czego, bo w wakacje różnie może być - w pełni działamy w sezonie, teraz ogórki. :)

No dam znać jak już będę pewny co do godzin pracy tego dnia:)
Zdradek pisze:W 1 tygodniu sierpnia mozna się zebrać https://boardgamegeek.com/collection/user/Zdradek - moja kolekcja. Najchętniej bym zagrał w Eldritch, albo jak ktoś ma to w dodatek do robinsona.
To może jeszcze ktoś i tego 1 sierpnia koło 18 w Zgierzu w coś zagramy? Chyba że ktoś jeszcze ma jakieś pomysły.
crashbull pisze:
godziem pisze:ja tylko miałem okazje zagrać kilka razy, więc szału nie ma.
Powiedz mi jak Descent ci się podoba? myślałem kiedyś nad jego zakupem.
A co do wolnego zazwyczaj w miesiącu mam wolne dwie soboty i wszystkie niedziele. A w tygodniu czasem można coś wieczorem pomyśleć.
Descent to super gra tylko musisz mieć ekipę :) mam prawie wszystkie dodatki ale nie mam z kim w to grywać :)
No ostatnio trochę poczytałem i obejrzałem kilka filmików wygląda super . A z ekipą wiadomo różnie bywa:) ale jak będzie okazja jestem chętny na jakieś partyjki :)
ODPOWIEDZ