[Wrocław] granie na Gaju

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
battledwarf
Posty: 119
Rejestracja: 26 mar 2016, 12:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

[Wrocław] granie na Gaju

Post autor: battledwarf »

Cześć,

Jesteśmy z Żoną zajarani grami planszowymi od 3 lat (mamy po 32 i 34), we Wrocławiu coraz mniej osób mamy z którymi możemy zagrać. Mieszkamy na ulicy Piławskiej :) mamy 2 letnie dziecko więc możemy się spotykać u nas jak Kuba idzie spać czyli ok 20. Można również w jakimś neutralnym miejscu (knajpa) Jeśli ktoś ma ochotę się spotkać na gaju na gry planszowe to chętnie nawiążemy takie znajomości.

Lubimy głównie Euro ale lubimy również poznawać nowe tytuły, w zbiorach posiadamy m in:
Agricola, Steam, Catan, Tikal, 7 cudów, Cesarski Kurier, Goa, Tzolkin, Filary Ziemi, Caylus, Belfort, Dominion, El Grande, Magnum Sal i wiele innych

Pozdrawiamy i czekamy na chętnych Mateusz i Edyta
Chętnie zagram w gry planszowe w okolicach Żernik Wrocławskich lub Świętej Katarzynie:)
Awatar użytkownika
battledwarf
Posty: 119
Rejestracja: 26 mar 2016, 12:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

Re: [Wrocław] granie na Gaju

Post autor: battledwarf »

podbijam wątek,

naprawdę nie ma osób chętnych do gry? a może w takim razie chętni na wyjście gdzieś na mieście pograć?
Chętnie zagram w gry planszowe w okolicach Żernik Wrocławskich lub Świętej Katarzynie:)
Awatar użytkownika
Chaaber
Posty: 1054
Rejestracja: 29 sty 2014, 22:03
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 10 times
Been thanked: 10 times

Re: [Wrocław] granie na Gaju

Post autor: Chaaber »

Co wtorek organizuje spotkania w Cybermachinie, przychodzi ok. 10 osób zazwyczaj, jestem temat na forum, jak jesteście zainteresowani, to śmiało wpadajcie :)
Awatar użytkownika
battledwarf
Posty: 119
Rejestracja: 26 mar 2016, 12:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

Re: [Wrocław] granie na Gaju

Post autor: battledwarf »

Przepraszam nie zauważyłem że ktoś odpisał, czytałem na necie że w cybermachinie są spotkania, dzięki za zaproszenie ale ten rejon kompletnie nie jest mi po drodze, musiałbym specjalnie tam jechać, a na tygodniu (bo piszesz o wtorkach) w godzinach południowych po pracy jechać z Gaju w stronę placu grunwaldzkiego to męka :) dlatego szukamy kogoś z okolic najlepiej Gaju lub południa Wrocławia żeby było blisko na spotkania (pieśnią przyszłości byłoby gdyby można było spacerkiem dojść). Ale dziękuje bardzo za zaproszenie, pozdrawiam.
Chętnie zagram w gry planszowe w okolicach Żernik Wrocławskich lub Świętej Katarzynie:)
Fork
Posty: 29
Rejestracja: 06 maja 2008, 20:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] granie na Gaju

Post autor: Fork »

Co prawda nie jestem z południa Wrocławia (Ołbin), ale zgłaszam zainteresowanie nieregularnym umawianiem się na granie w tytuły, które wymieniliście, i podobne. Sam też coś skombinuję jakby nas naszła ochota. Mam znajomą parę na południu, którą może dałoby się wciągnąć, więc zachęcam do kontaktu, na początek proponuję pw :)
Awatar użytkownika
MaxiLager
Posty: 29
Rejestracja: 30 gru 2016, 21:30
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: [Wrocław] granie na Gaju

Post autor: MaxiLager »

Jak już się dogadacie, to może i ja wpadnę ;) Skrzyżowanie Działkowej i Borowskiej wita bardzo serdecznie :)
Hunting Season Opens Again
Fingolfin z Wrocka
Posty: 20
Rejestracja: 01 mar 2016, 08:41

Re: [Wrocław] granie na Gaju

Post autor: Fingolfin z Wrocka »

Cześć,
to ja może napiszę, żejest inicjatywa spotkaniowa na Karłowicach i w ogóle tworzy się grupa ludzi chcących grać. Zajrzyjcie na Monkey Witch (link poniżej) na fejsie
https://pl-pl.facebook.com/Monkey-Witch ... 954470564/
Można napisać dołączyć czy co tam chcecie. Terminy grania do ustalenia ponoć i spotkań, bo często mają teraz wolne popołudnia. Jako jedno z miejsce ewentualnych spotkń najczęściej rzucają CK Agora lub knajpkę na Zawalnej. Facet, który to załozył ponoć miał na celu właśnie szukanie grupy, bo jego stara ekipa się porozjezdżała albo nie miała tyle czasu na granie co on. To ludzie w wieku około 25 - 30 lat. Może znajdą się zainteresowani. Mają całkiem pokaźną kolekcję więc też nie wszytko byłoby na barkach waszych , próbujcie,
pozdrawiam

PS. sam należę do tej grupy ale nie jestem we Wrocku 7 dni w tygodniu. Założyciel to mój przyjaciel z LO i ponieważ częściowo przyczyniłem się do rozpadu jego ekipy staram się mu pomóc nową złożyć. To jego inicjatywa całe Monkey Witch i pewnie z czasem stanie się to jakimś stałym miejscem ale na razie istnieje tylko na fejsie. To otwarty facet na nowe znajomości i jest już po 30, ma żonę i dziecko, ale planszówki to jego wielka pasja. Dlatego z chęcią ją rozwija, wzbogaca kolekcję i gra z innymi, jak tylko obowiązki mu pozwalają.
To prywatna prośba do chętnych grać - kliknijcie na jego stronkę, może wam się spodoba. Podpowiem mu aby na stronie wrzucił swoją listę gier, to może coś ciekawego dla siebie znajdziecie i zechcecie wypróbować.
Awatar użytkownika
MaxiLager
Posty: 29
Rejestracja: 30 gru 2016, 21:30
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: [Wrocław] granie na Gaju

Post autor: MaxiLager »

Pomysł fantastyczny i godny uwagi. Niestety Karłowice to dla mnie koniec świata.
Czy grupa z Gaju jest jeszcze aktywna?
Maxi.
Hunting Season Opens Again
Szazon
Posty: 5
Rejestracja: 02 lut 2016, 16:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] granie na Gaju

Post autor: Szazon »

Witam
Też szukam ludzi do grania bardziej lub mniej regularnie.
Pozrawiam
" Nie dyskutuj z gościem, który ma nad Tobą pół litra przewagi... "
Awatar użytkownika
battledwarf
Posty: 119
Rejestracja: 26 mar 2016, 12:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

Re: [Wrocław] granie na Gaju

Post autor: battledwarf »

Cześć koledzy!

Dawno tu nie wchodziłem i przeoczyłem odpowiedzi z początku roku od MaxiLagera i Szazona tak więc przepraszam. Co do wypowiedzi Fingolfina to potwierdzam to co mówił Maxilager, raczej szukam osób lokalnie z dzielnicy Krzyki a najlepiej z Gaju tak żeby nie umawiając się zbytnio zadzwonić w poniedziałek o 10:00 że od 18:00 jestem wolny i czy można wpaść z grą do kogoś najlepiej jeszcze z buta. No właśnie bo u nas w związku z tą niebytnością na forum pozmieniało się. Już nie dysponujemy mieszkaniem (póki co) na spotkania u nas bo przeprowadziliśmy się na kilka miesięcy do teściów więc w grę wchodzi wypad do kogoś lub spotkanie w jakiejś miejscowej knajpie. Tak więc proszę pisać komu jakie dni wchodzą zazwyczaj w grę i jakie godziny w tych dniach oraz propozycje miejsca spotkań. Ja zazwyczaj (jeśli nie mam wyjazdu a z tym nigdy nie wiadomo i nie jestem w stanie określić tego na stałe) codziennie po godzinie 17:30, najlepsze są piątki do tego no i weekendy, ale jeśli ktoś rzuci poniedziałkiem czy środą po pracy to też nie pogardzę :) tak więc wracamy do gry i czekam na Wasze propozycje.
Chętnie zagram w gry planszowe w okolicach Żernik Wrocławskich lub Świętej Katarzynie:)
Awatar użytkownika
battledwarf
Posty: 119
Rejestracja: 26 mar 2016, 12:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

Re: [Wrocław] granie na Gaju

Post autor: battledwarf »

aaa i Forka jeszcze pominąłem przepraszam więc powyższy post również do Ciebie kolego.
Chętnie zagram w gry planszowe w okolicach Żernik Wrocławskich lub Świętej Katarzynie:)
Awatar użytkownika
virco
Posty: 1463
Rejestracja: 15 gru 2010, 15:31
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: [Wrocław] granie na Gaju

Post autor: virco »

Hej :)
Ja z Ewa i 3 miesięcznym Kuba mieszkamy na Hallera.
Mamy podobne preferencje i pewnie podobne problemy.
Choć nasz Kubus jest troszke młodszy to grzecznie chodzi spac i wieczory od 20/21 mamy wolne :)
Daj znac
Pozdrawiam
Tomek z Ewa
Click me for -> Virco BGG Collection
Click me for -> Virco Forum Topic Buy/Sale/Trade
Stałe rabaty : planszostrefa.pl 10% | zgrami.pl 10% | 3trolle.pl 5% | planszak.pl 5%
Awatar użytkownika
abadura
Moderator
Posty: 6517
Rejestracja: 07 gru 2009, 10:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 26 times
Been thanked: 9 times
Kontakt:

Re: [Wrocław] granie na Gaju

Post autor: abadura »

virco pisze:Choć nasz Kubus jest troszke młodszy to grzecznie chodzi spac i wieczory od 20/21 mamy wolne :)
Potwierdzam! Bardzo grzecznie. Aż budzi niezdrową zazdrość... :)
Awatar użytkownika
battledwarf
Posty: 119
Rejestracja: 26 mar 2016, 12:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

Re: [Wrocław] granie na Gaju

Post autor: battledwarf »

Hej Virco & Crew czy spotkania na tygodniu też wchodzą w grę? np wtorek lub czwartek bo w tych dniach (w nadchodzącym tygodniu) mamy zapewniona opiekę nad naszą pociechą i możemy Was odwiedzić.
Chętnie zagram w gry planszowe w okolicach Żernik Wrocławskich lub Świętej Katarzynie:)
Awatar użytkownika
virco
Posty: 1463
Rejestracja: 15 gru 2010, 15:31
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: [Wrocław] granie na Gaju

Post autor: virco »

Poszło PW :)
Click me for -> Virco BGG Collection
Click me for -> Virco Forum Topic Buy/Sale/Trade
Stałe rabaty : planszostrefa.pl 10% | zgrami.pl 10% | 3trolle.pl 5% | planszak.pl 5%
ODPOWIEDZ