Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-6.08.2017

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-6.08.2017

Post autor: skanna »

Ponieważ otocznie ubiegłorocznego ośrodka zapewniało nieoczekiwane atrakcje ;), tym razem propozycję mamy znacznie spokojniejszą, jak się zdaje.

Ośrodek Trzy Jeziora w Wieleniu Zaobrzańskim

http://www.trzyjeziora.com/

Trzy jeziora na Bookingu

Update 14.02.2017

skanna - 3+1 os. (w tym clearview) - 29.07-6.08 - pokój 2 os. premium + pokój 2 os.
monga - 1+2 os. 29.07-6.08 - pokój 2 os premium z dostawką
Idha - 2 os. 29.07-6.08 - pokój 2 os. premium (nie dało się już zamienić, niestety)
Maciek z Alą - 2+2 os 29.07-6.08 - 2 pokoje 2 os. (prosiłam, żeby były obok siebie)
Kalety - 2+3 os 29.07-6.08 - 2 pokoje 2 os. w tym jeden z dostawką (j.w.)
Koty - 2+1 os. 29.07-6.08 - pokój 2 os. z dostawką
jax 2 os. - 29.07-5.08 - pokój 2 os.
Grześ19 i Ania z Mariuszem - 3+2 os. - 29.07-6.08 domek 5-osobowy
ko 73 - 2+2 os. 29.07-6.08 domek 4-osobowy
Miłosz 4 os. 29.07-6.08 domek 4-osobowy
Repek i Czarna 2+2 29.07-6.08 pokój?
Aneta 1+1 os. 29.07-6.08 pokój 2-osobowy
Marcosii 2+1 os. 29.07-6.08 pokój 2-osobowy z dostawką
Minnen 1+1 os. 29.07-5.08 pokój 2-osobowy
Strud 4 os. 29.07-12.08 domek 4-osobowy
robert-wg 2+2 os. 29.07-5.08 apartament

53 osoby plus roczniak i 3-latka :)

Zwierzęta dozwolone, 20 zł/ doba.
Jeśli chodzi o wyżywienie - w cenie pokoi mamy śniadanie, w domkach nie ma żadnego wyżywienia. Możemy dokupić sobie wyżywienie w cenach promocyjnych -
pokoje - obiad i kolacja za 35 zł
domki - śniadanie, obiad i kolacja za 55 zł (samo śniadanie pewnie też można, tak wynika z poprzedniej oferty)
Dzieci do lat 3 jedzą bezpłatnie, dzieci w wieku 4-7 lat - 50% zniżki.
Na wyżywienie możemy się zdecydować później, nawet po przyjeździe, ale pani kierowniczka, bardzo miła i uczynna prosiła, żeby w miarę możliwości zgłosić to wcześniej, najlepiej do 14 dni przed przyjazdem, bo im wtedy łatwiej się przygotować i zaopatrzyć.
Z informacji od kolegi, który polecał mi ten ośrodek wynika, że jedzenie jest bardzo dobre (sama nie testowałam :) )

Zaliczka 40% płatna do końca lutego - każdy wpłaca sam, na konto, które razem z kwotą prześlę na PW, w opisie imię, nazwisko, termin rezerwacji i dopisek GRUPA PLANSZÓWKOWA. Zaliczka jest zwrotna do 30 dni przed terminem rezerwacji, tak samo ewentualne zmiany rezerwacji. PW wyślę jutro :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Ośrodek polecony przez znajomego, więc nie całkiem anonimowy jak w ubiegłym roku, choć nie sprawdzony osobiście (chyba, że znajdzie się chętny? )

Oferta wygląda tak:
Witam serdecznie,

Dziękuję za zainteresowanie Hotelem Trzy Jeziora w Wieleniu Zaobrzańskim.

Teren naszego ośrodka to obszar o powierzchni 6 ha położony wśród zieleni i jezior. Teren jest ogrodzony, bezpieczny. Posiadamy monitoring.

Na terenie ośrodka posiadamy: sale rekreacyjną, sale zabaw, dwie sale
konferencyjne z pełnym zapleczem technicznym, restauracje, dostęp do jeziora z własnym pomostem i wyznaczonym miejscem do kąpieli. Dysponujemy również sprzętem wodnym : kajaki, rowery wodne, żaglówki, motorówki, którego cennik przesyłam w załączniku. Uprzejmie informuję, że ze względu na kompleksowość Państwa zamówienia , będziecie Państwo mieli możliwość wynajmu sprzętu wodnego i kortu tenisowego z 50% rabatem. Dysponujemy boiskami do piki
nożnej, siatkówki plażowej, na terenie ośrodka jest kort tenisowy. W
pobliżu znajduje się szkółka jeździecka.

Poniżej przedstawiam ofertę zgodnie z Pani zapytaniem.

Informuję, że termin 29.07 - 13.08. 2017 - jest wciąż dostępny

CENNIK POKOI HOTELOWYCH
Pokój 1 - osobowy - 894,00 zł./ za tydzień

Pokój 2 - osobowy standard - 1140,00 zł./ za tydzień

Pokój 2 - osobowy premium -1260,00 zł./ za tydzień

Pokój Apartament dla 2 osób - 1620,00 zł. / za tydzień

Cena pokoju zawiera śniadanie, monitorowany parking o oraz dostęp do strefy SPA / jacuzzi zewnętrzne, wewnętrzne, sauny: fińska, bio, infrared/ Istnieje możliwość zakwaterowania więcej niż 2 osób w pokojach hotelowych.
Dzieci do 3 roku życia - nieodpłatnie w pokoju z rodzicami Dostawka dla dzieci powyżej 3 roku życia - 300,00 zł. / za tydzień

CENNIK DOMKÓW - CENA ZA TYDZIEŃ

DOMKI 3-OSOBOWE
STANDARD- 930,00 ZŁ
PREMIUM- 1020,00 zł.

DOMKI 4- OSOBOWE
PREMIUM- 1320,00 ZŁ

DOMKI 5- OSOBOWE
STANDARD- 1440,00 ZŁ
PREMIUM- 1500,00 zł.

DOMKI 6-OSOBOWE
PREMIUM- 1800,00 zł.

DOMKI 8-OSOBOWE
PREMIUM- 2 700,00 zł.

Istnieje możliwość skorzystania ze strefy SPA za opłatą 10,00 zł. / za osobę / za godzinę

Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia.
Wszystkie posiłki są oparte na tradycyjnej kuchni wielkopolskiej, regionalnej. Posiłki serwujemy na zasadzie bufetów.
Zawsze jest coś dla wegetarian, dla dzieci.

WYŻYWIENIE / cena za dzień
ŚNIADANIE - 20,00 zł.
OBIAD - 35,00 zł.
KOLACJA - 20,00 zł.
Dzieci do 7 lat - 50% zniżki

Uprzejmie informuję, że wynajem Sali konferencyjnej na potrzeby rozgrywek podczas Państwa pobytu udostępnimy Państwu nieodpłatnie.


Dzieci zapraszamy do Sali zabaw Leśny Skrzat o powierzchni 500 mkw. z miękką i podgrzewaną podłogą. Mamy własnych animatorów. Znamy doskonale zabawy z najmłodszymi.
Dzieci zachęcamy do zabawy poprzez konkursy, quizy, krzyżówki, warsztaty oraz animacje taneczne.

Mam nadzieje, że powyższa oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Oferta obowiązuje przy minimum 30 osobach dorosłych i przy co najmniej 6 noclegach.


Jedziemy? Proszę o informację, kto chętny, na jak długo, najlepiej do końca przyszłego tygodnia, żebym mogła dogadywać rezerwację.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2017, 21:00 przez skanna, łącznie zmieniany 3 razy.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
grzes19
Posty: 118
Rejestracja: 25 lis 2007, 11:12
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: grzes19 »

Prawie 600 kilosów i 6 h, na + zdecydowana większość autostradą.

Określę się do 10 dni :) ... chyba
Kolekcja

Liczba 19 w moim nicku to deczko mniej niż mój wiek / 2 ;)
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: skanna »

Grześ, my tak mieliśmy w ubiegłym roku też. Ty miałeś blisko dwa Bieszczadkony i w ubiegłym roku też nienajgorzej :) Ba, rzekłabym, że jeszcze nigdy planszówkon nie był blisko Wrocławia i my to zawsze mieliśmy przerąbane :D
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
idha
Posty: 402
Rejestracja: 04 sty 2009, 00:17
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2 times
Been thanked: 31 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: idha »

Ja się na pewno piszę :) Nawet jak nie będę mogła wziąć urlopu, będę do Was po pracy dojeżdżać :D :P
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: monga »

No oczywiście, że jedziemy :) Ja się piszę, jeszcze tylko muszę przemyśleć czy na tydzień czy na dwa.
MagdaKaleta
Posty: 49
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:00

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: MagdaKaleta »

My na pewno jedziemy. Będziemy w weekend ogarniać termin i ilość osób. Nasuwa mi się jednak od razu pytanie. Ile kosztuje 3 osoba w pokoju 2 osobowym i co z dzieciakami poniżej 12 lat? Czy jest jakaś knajpka w okolicy czy raczej tylko skazani na jedzenie z menu? Nam bardzo podobała się Okuninkowa opcja zamawiania na miejscu dań z karty....
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: skanna »

Dopytam się o te obiady, z opisu wynika, że na miejscu jest bar i restauracja, a w pobliżu też są jakieś jeszcze inne punkty gastronomiczne. Dostawka w pokoju 300 zł ze śniadaniem.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
MagdaKaleta
Posty: 49
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:00

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: MagdaKaleta »

To my wstępnie deklarujemy
Termin. Pierwszy tydzień 29.07 - 05.08
Kalety 2+3 (najlepiej dwa pokoje, jeden z dostawką)
Koty (2+1)
Majewscy (2+2)
Wszyscy pokoje, nie domki.
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5828
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 403 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: KubaP »

Skanna, czy wiemy coś więcej o nieodległej szkółce jeździeckiej? Dla nas to ważny element wakacji.

Sam sobie sprawdziłem - 15-20 minut spacerem od ośrodka jest stadnina.

To drugie pytanie: czy można przyjechać z psem?
Awatar użytkownika
idha
Posty: 402
Rejestracja: 04 sty 2009, 00:17
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2 times
Been thanked: 31 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: idha »

Byłam w czwartek na niewielkim rekonesansie ośrodka. Niestety z uwagi na godzinę (po 17:00) i porę roku możliwości miałam niewielkie i rekonesans ograniczył się do głównego budynku hotelowego. Do tej pory miałam okazję jechać tylko na Bałtykon, więc siłą rzeczy Trzy Jeziora będę porównywać do Wielkiego Błękitu.

1. Ogólne wrażenie

Na początku warto wspomnieć, że ośrodek Trzy Jeziora to dawny ośrodek kopalni Turów, który był uznawany za drugi najlepszy ośrodek w okolicy :) (po ośrodku kopalni Rudna ;) ). Oznacza to, że nie był zły jeszcze przed remontem :) Generalnie jest to typowy popeerelowski ośrodek wypoczynkowy. Jednakże w odróżnieniu od Wielkiego Błękitu cały budynek główny jest wyremontowany (a nie tylko "części wspólne" jak sala konferencyjna czy recepcja). Jest zdecydowanie mniejszy i bardziej klaustrofobiczny niż Wielki Błękit (mniejsza recepcja, węższe korytarze), ale naprawdę sprawia fajne wrażenie.

2. Pokoje

Pokoje są również po remoncie i mają nowe meble - może nie jest to szczyt jakości, ale są schludne i miłe dla oka (zdjęcia na stronie nie kłamią). Miałam okazje obejrzeć 3 pokoje na parterze budynku - standard, standard z dostawką i premium. Każdy wyposażony był w łóżko (2 mniejsze połączone z możliwością rozsunięcia), stoliki nocne, stolik z krzesłem, minibiurko/minitoaletkę z krzesłem oraz miejsce do położenia ubrań (celowo piszę miejsce, bo pokój standard nie miał typowej szafy, a jedynie wieszak z niewielką szafką u dołu). Wydaje się, że pokoje są mniej więcej tej samej wielkości co w Wielkim Błękicie (może troszkę mniejsze, bo tam była chyba jeszcze spora komoda), ale raczej na planie kwadratu, a nie prostokątnej kiszki. Pokój z dostawką był oczywiście zaopatrzony dodatkowo w kanapę i był trochę większy. Co warte podkreślenia przed każdym pokojem premium na parterze ustawiona jest niewielka ława (widać na zdjęciach na stronie internetowej: http://www.trzyjeziora.com/galeria#&gid=null&pid=4 ) - jeśli przykryć ją ceratą albo suknem, można tam rozłożyć mniejszą planszówkę i grać na świeżym powietrzu :) Pokoje typu standard mają okna na ulicę - nie wiem, czy jest ruchliwa, na pewno to druga główna ulica w Wieleniu. Znajdują się przy niej wszystkie ośrodki wczasowe. Każdy pokój posiada niewielką łazienkę - prysznic, toaleta i umywalka. W żadnej z 3 oglądanych nie zauważyłam śladów kamienia na płytkach czy też ciemnych fug - jestem zachwycona :D (no cóż, ten tego... lubię porządek...)

3. Domki

Nie miałam okazji obejrzeć domków, ponieważ, jak się okazało, znakomita większość jest w remoncie - dlatego też na stronie ośrodka nie ma zdjęć. Zakończenie remontu planowane jest na koniec kwietnia, na majówkę ośrodek przyjmuje już rezerwację domków. Widziałam jedynie kilka zdjęć zrobionych podczas i po remoncie (ale jeszcze przed generalnym sprzątaniem) i wygląda na to, że domki nie będą odbiegać standardem od pokoi. Tutaj jest mapa z położeniem domków:

http://www.trzyjeziora.com/img/mapa.jpg

Generalnie po opisie pani z recepcji wygląda na to, że będą nas interesować domki przy Ścieżce Żeglarzy i Kajakarzy, które właśnie są remontowane (za wyjątkiem jednopokojowych domków 57, 37 i 38). Składają się z sypialni (2 łóżka), pokoju dziennego z możliwością spania dla 2 osób (kanapa) i łazienki. Domki przy Trakcie Grzybiarzy są większe, ale mają piętrowe łóżka. Domki przy Ścieżce Wędkarzy i Rowerzystów to domki w zabudowie szeregowej oraz domki ze ściętymi dachami (pani z recepcji nie poleca, chyba czekają jeszcze na remont). Przy plaży znajdują się 2 większe domki, które ponoć są bardzo lubiane przez wędkarzy (wychodzą rano, przychodzą wieczorem i pichcą sobie złowione ryby). "Normalnym" turystom przeszkadza raczej hałas dobiegający z plaży, poza tym latem w weekendowe wieczory na plaży są organizowane imprezy.

4. SPA

To również niedawno zrobione pomieszczenia. Szczerze powiedziawszy nigdy bym nie powiedziała, że coś takiego znajduje się w Wieleniu :) W każdym razie zdjęcia na stronie nie kłamią, może nawet na żywo wygląda to lepiej. Zgodnie z opisem są tam 3 sauny (w sumie nigdy w saunie nie byłam, ale wygląda na to, że 3 osoby się w każdej zmieszczą - choć zaznaczam, że wejść do środka w zabłoconych butach nie mogłam), jacuzzi w środku i na zewnątrz oraz tzw. strefa relaksu (urządzona najbiedniej - może latem będzie tam coś więcej niż stolik i 3 leżaki).

5. Stołówka

Niestety nie odwiedziłam, ale zakładam że jest również wyremontowana (skoro cały ośrodek jest). Jak wcześniej skanna pisała, wszystkie posiłki (nawet obiady) są w formie bufetu.

6. Sala konferencyjna

Sali konferencyjnej też nie odwiedziłam, ponieważ stanowi obecnie skład dla materiałów potrzebnych do remontu ^^' Sale są dwie - mała i duża, nie wiem, która miałaby nam zostać udostępniona.

7. Żywienie poza ośrodkiem

Jadąc do ośrodka widziałam jakieś 2 szyldy mówiące coś o obiadach i domowych pierogach. Poza tym niedaleko ośrodka jest sklep spożywczy u Lucyny, który 25 lat temu prowadziła Pani Lucyna :) Nie objechałam całego Wielenia, więc ciężko mi powiedzieć, czy przez te 25 lat postał jakiś większy sklep spożywczy - na pewno w Kaszczorze jest jeden sklepik sieci Livio (niedaleko całkiem dobrego tutejszego rzeźnika), a w Mochach jest sklep sieci Dino (coś na kształt Biedronki). Do najbliższej cywilizacji - miasta powiatowego - mamy około 20 km, niestety kiepskimi drogami. Miasto jest dość dobrze zaopatrzone (a już na pewno znajdziecie tam Biedronkę, Intermarche czy Netto) - w razie czego służę pomocą :D

8. Atrakcje

W sumie o dodatkowych atrakcjach można przeczytać na stronie. Od siebie dodam, że jeśli nic się nie zmieniło i przesmyki nie zarosły, można sobie wypożyczonym rowerem wodnym bądź łódką dopłynąć aż do Przemętu i w ten sposób zwiedzić okolicę ;)

9. Dodatkowe informacje

Można przyjechać z psem - zarówno do domku jak i do hotelu. O stadninie niczego się nie dowiedziałam, zresztą nie wiem, o co mogłabym się pytać. Jeśli dostanę wytyczne, mogę zrobić odpowiedni wywiad.


W sumie starałam się napisać wszystko, co udało mi się zaobserwować. Jeśli macie jakieś pytania - dajcie znać. Mam tylko nadzieję, że nie jechałam tam na marne i po pierwsze ktoś to przeczyta, a po drugie wyjazd do Wielenia wypali :)

I jeszcze na koniec - pani w recepcji mówiła, że ośrodek jest dość popularny i chyba nie są to tylko czcze przechwałki. Podczas mojego krótkiego pobytu pani odebrała 2 telefony z prośbą o rezerwację pokoi na majówkę.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 250 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: jax »

Jeśli nie za późno, to zaklepuję jedno miejsce (może być w pok. 2-osobowym jeśli znajdzie się współlokator).
Pierwszy tydzień.
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Szadoł
Posty: 713
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: Szadoł »

Do kiedy można się decydować ?

Będzie ktoś jechał z Wawy ?
Awatar użytkownika
minnen
Posty: 128
Rejestracja: 05 lut 2014, 07:00
Lokalizacja: Warka
Been thanked: 3 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: minnen »

Też byłbym chętny. Życie tak się potoczyło, że począwszy od tego roku, dziecko będzie jeździło na wakacje dwa razy - raz z tatą i raz z mamą ;) Znajdzie się jeszcze miejsce dla ojca-singla z 6-letnim krasnalem na pierwszy tydzień? Oboje zaprawieni w planszówkach - mogę zabrać dowolne tytuły z poniższych https://goo.gl/zuQ8ID. Będę wiózł dwa puste miejsca a wyjeżdżam spod Warszawy więc mógłbym o kogoś zahaczyć.
Da radę?
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: skanna »

Ok, dzięki nowym twarzom dobiliśmy do tych wymaganych ofertą 30 osób, ale przyznam, że część zgłoszeń mam ciągle mało konkretnych (a to ja się zdecyduję niedługo, a to ja jeszcze pomyślę itd :) ). Ponieważ wcale nie ma tam już luzu rezerwacyjnego (od mojej pierwszej rozmowy minęło półtora miesiąca), to musimy się sprężać. Proszę o konkretne decyzje do wtorku wieczorem (7.02). W środę chcę robić oficjalną rezerwację, dziś podesłałam tylko orientacyjną. Im szybciej tym lepiej, żebyśmy nie musieli szukać nowego lokum, bo to się zapowiada nieźle, zwłaszcza po rekonesansie Idhy, za który serdecznie dziękuję :)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
MagdaKaleta
Posty: 49
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:00

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: MagdaKaleta »

potwierdzamy:-) jak w poprzednim poście z pytaniem czy można do niedzieli 06.08?
My 2+3
Koty 2+1
Majewscy 2+2
wszyscy pokoje
Strud
Posty: 308
Rejestracja: 26 lis 2016, 14:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 30 times
Been thanked: 36 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: Strud »

Ja z rodziną (4os + pies) jesteśmy chętni na 2 tygodnie.
Na pewno domek, rozmawiam jeszcze bezpośrednio z ośrodkiem na temat różnic między domkami 4 i 5 os.
Jak już się dowiem to tu napiszę, może ktoś jeszcze skorzysta.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 250 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: jax »

Dla mnie i szadoła poproszę dwójkę na 29.07-5.08.
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Szadoł
Posty: 713
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: Szadoł »

jax pisze:Dla mnie i szadoła poproszę dwójkę na 29.07-5.08.
Nie wiem jak jax ale osobiście nie mam ciśnienia na pokój. Jeśli znaleźli by się dodatkowi współlokatorzy to domek 3-4 os wychodzi taniej na głowę :)
Awatar użytkownika
minnen
Posty: 128
Rejestracja: 05 lut 2014, 07:00
Lokalizacja: Warka
Been thanked: 3 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: minnen »

W takim razie i ja potwierdzam: 1 dorosły + 1 dziecko, pokój 2-osobowy standard, pierwszy tydzień (29.07 - 5.08)
Ostatnio zmieniony 08 lut 2017, 09:18 przez minnen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 250 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: jax »

Szadoł pisze:
jax pisze:Dla mnie i szadoła poproszę dwójkę na 29.07-5.08.
Nie wiem jak jax ale osobiście nie mam ciśnienia na pokój. Jeśli znaleźli by się dodatkowi współlokatorzy to domek 3-4 os wychodzi taniej na głowę :)
Też może być (w wariancie premium).
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-13.08.2017

Post autor: skanna »

No to moi mili finalizujemy rezerwację :) W poście startowym dodałam spis osób, które jadą - sporo nas się tym razem uzbierało. Dodaję też informacje na temat wyżywienia, ewentualnego zwrotu zaliczki (mam nadzieję, że to informacja czysto teoretyczna, bo nikt nie będzie zmuszony zrezygnować :)), szczegóły dotyczące przywiezienia zwierząt. Na priv wyślę każdemu wyliczenie kosztów pobytu i nr konta, na który należy przelać zaliczkę. Proszę o pw z telefonem kontaktowym i adresem mailowym, a tych z Was, których nie znam osobiście, a jedynie z nicka na forum, o podanie imienia i nazwiska, bo póki co, lista rezerwacyjna wygląda nieco dziwnie, zawierając część nazwisk, a część forumowych nicków :)

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania albo życzenia, to piszcie.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
grzes19
Posty: 118
Rejestracja: 25 lis 2007, 11:12
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-6.08.2017

Post autor: grzes19 »

Hej Skanna

Są jeszcze jakieś miejsca? Mamy tu chętnych na cały domek (około 4 -6 osób) lub ewentualnie pokoje?
Kolekcja

Liczba 19 w moim nicku to deczko mniej niż mój wiek / 2 ;)
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-6.08.2017

Post autor: skanna »

Z tego co wiem, powinien być 4-osobowy, mogę spytać
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
grzes19
Posty: 118
Rejestracja: 25 lis 2007, 11:12
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-6.08.2017

Post autor: grzes19 »

skanna pisze:Z tego co wiem, powinien być 4-osobowy, mogę spytać
To ja poproszę :)
Kolekcja

Liczba 19 w moim nicku to deczko mniej niż mój wiek / 2 ;)
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Wakacje 2017 - Wieleńkon 29.07-6.08.2017

Post autor: skanna »

Aaaa, pogubiłam się. Kto jeszcze nie dostał kalkulacji????
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
ODPOWIEDZ