(Rzeszów) wspólne granie

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
anion
Posty: 216
Rejestracja: 22 sie 2016, 13:45
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 25 times
Been thanked: 13 times

(Rzeszów) wspólne granie

Post autor: anion »

Witam!

Szukam chętnych osób do cyklicznych, wspólnych kilkugodzinnych (3+) sesji grania w tytuły, które mogę udostępnić na spotkaniach:
- Alchemicy (z dodatkiem Królewski Golem)
- Eldritch Horror (z wszystkimi dodatkami, które do tej pory ukazały się w wersji PL)
- Relic (z obydwoma dodatkami)
- Cywilizacja poprzez wieki 3. edycja

Dodatkowo z "lżejszych" tytułów:
- Wsiąść do pociągu (mapy Europy, USA, Azji, Skandynawii, Indii, Szwajcarii, a także w pełni grywalna mapa Polski wg własnego pomysłu)
- Smallworld (z prawie wszystkimi dodatkami, również z mapą na 6 graczy do rozgrywki drużynowej)
- Pięć klanów

Miejsce spotkań do ustalenia.
Preferowane terminy (podyktowane u mnie pracą i rodziną) to najczęściej piątkowe (lub ewentualnie sobotnie) godziny wieczorne, od początku lutego.

Jeżeli są jacyś chętni, wpisujcie proszę propozycje miejsc, godzin, a nawet konkretnych dat spotkania. Wiadomo, że im więcej osób, tym trudniej się zgrać na dany termin, więc im więcej informacji udzielicie, tym łatwiej będzie coś wspólnie ustalić.
Awatar użytkownika
sqb1978
Posty: 2620
Rejestracja: 18 gru 2013, 16:54
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 41 times
Been thanked: 139 times

Re: [Rzeszów] wspólne granie

Post autor: sqb1978 »

Masz konto na FB? mamy rzeszowską grupę gdzie się umawiamy na gry.
krzysiekowoc
Posty: 7
Rejestracja: 11 sty 2017, 11:56

Re: [Rzeszów] wspólne granie

Post autor: krzysiekowoc »


Chętnie pograłbym w jakieś planszowki/karcianki. Niestety z ww tytułów nie grałem w żaden. Grałem co nieco w karcianki takie jak: Gra o Tron, warhammer 40k, warhammer inwazja, blood bowl menedżer drużyny.
Chętnie zagrałbym w jakieś średnio wymagające planszowki-niebanalne, ale nie za ciężkie.
Jestem z okolic brzozow-krosno
Ronin87
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Rzeszów] wspólne granie

Post autor: Ronin87 »

Witam wszystkich serdecznie :D
Szukam ze znajomym ekipy (1-3 osoby) do rozegrania kampanii w Descent 2 Run Cienia lub Spadkobiercy Krwi.
Wcześniej moglibyśmy się spotkać, aby rozegrać pojedynczy scenariusz, poznać się, zobaczyć jak kto gra, itp. Ogólnie preferujemy rozgrywkę bardziej dynamiczną niż rozważanie ruchu jednej postaci przez kilka minut. Co więcej, aby zwiększyć szanse bohaterów w tej jakże niezbalansowanej grze :) zaczerpnęliśmy kilka zasad ze Star Wars Imperium Atakuje m.in. ruch dużych potworów i pole widzenia.
Preferowane miejsce spotkania: Rzeszów lub okolice.
Descent 2 + Cień Nerekhall + Spadkobiercy krwi
Civilization + Sława i bogactwo + Wiedza i wojna
AdrianK0888
Posty: 2
Rejestracja: 20 gru 2016, 13:26

Re: [Rzeszów] wspólne granie

Post autor: AdrianK0888 »

Witam chętnie bym się spotkał :) na jakiegoś eurosa albo area control .
Jestem z okolic Brzozowa ale z dojazdem do Rzeszowa nie ma problemu , a jeśli ktoś by wolał u mnie to posiadam osobny Games room z bardzo dużym stołem :) czekam na kontakt 727698144
ODPOWIEDZ