[WROCŁAW] poszukiwana ekipa do grania

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
boggra
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2017, 14:55

[WROCŁAW] poszukiwana ekipa do grania

Post autor: boggra »

Czołem!

Niedawno przeprowadziłem się do Wrocławia i szukam ekipy do wspólnego grania.

Tutaj znajdziecie listę moich gier, co powinno przybliżyć Wam co mnie cieszy. A przy planszy cieszy mnie wiele i różnie https://boardgamegeek.com/collection/user/bogaf

Siedzę na Starym Mieście nieopodal pl. Jana Pawła. Nie mam dużego stołu, ale można rozłożyć sie na podłodze i poduchach. No i niedaleko jest Hex Wrocław, gdzie są prawie wszystkie gry świata.

Jeśli macie ochotę na wspólne granie najlepiej wieczorem od poniedziałku do czwartku, albo chcecie mnie przygarnąć do Waszej ekipy, zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam,

Bogdan
Fingolfin z Wrocka
Posty: 20
Rejestracja: 01 mar 2016, 08:41

Re: [WROCŁAW] poszukiwana ekipa do grania

Post autor: Fingolfin z Wrocka »

Cześć,
tak się składa, że jest w pobliżu Ciebie nicjatywa spotkaniowa i w ogóle tworzy się grupa ludzi chcących grać. Zajrzyj na MonkeyWitch (link poniżej)
https://pl-pl.facebook.com/Monkey-Witch ... 954470564/
Dołacz, napisz.
Najpewniej z chęcią Cię przyjmą. Facet, który to załozył ponoć miał na celu właśnie szukanie grupy, bo jego stara ekipa się porozjezdżała albo nie miała tyle czasu na granie co on. To ludzie w wieku około 25 - 30 lat. Może Ci podpasują. Mają całkiem pokaźną kolekcję więc też nei wszytko byłoby na Twoich barkach, próbuj,
pozdrawiam
Fingolfin z Wrocka
Posty: 20
Rejestracja: 01 mar 2016, 08:41

Re: [WROCŁAW] poszukiwana ekipa do grania

Post autor: Fingolfin z Wrocka »

PS. Dlaczego polecam Monkey Witch. Sam należę do tej grupy ale nie jestem we Wrocku 7 dni w tygodniu. Czasami nie ma mnie tam nawet miesiąc albo dłużej ale. Założyciel to mój przyjaciel z LO i ponieważ częściowo przyczyniłem się do rozpadu jego ekipy staram się mu pomóc nową złożyć. To jego inicjatywa całe Monkey Witch i pewnie z czasem stanie się to jakimś stałym miejscem ale na razie istnieje tylko na fejsie. To otwarty facet na nowe znajomości i jest już po 30, ma żonę i dziecko, ale planszówki to jego wielka pasja. Dlatego z chęcią ją rozwija, wzbogaca kolekcję i gra z innymi, jak tylko obowiązki mu pozwalają.
To prywatna prośba do chętnych grać - kliknijcie na jego stronkę, może wam się spodoba. Podpowiem mu aby na stronie wrzucił swoją listę gier, to może coś ciekawego dla siebie znajdziecie i zechcecie wypróbować.
ODPOWIEDZ