[Gdańsk] Będę grał w grę w Bunkrze |jedzenie -50%|

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Fluoresceina
Posty: 6
Rejestracja: 04 maja 2013, 00:23

[Gdańsk] Będę grał w grę w Bunkrze |jedzenie -50%|

Post autor: Fluoresceina »

Czołem !

Niespełna rok temu wraz z narzeczoną przeprowadziliśmy się do tego pięknego miasta.
Wiąże się z to z nowym trybem życia, pracą oraz znajomościami.
W związku z tym postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, które pozwoli nam połączyć stary i nowy świat za pomocą hobby – najmilszą znaną nam formą spędzania czasu, która daje możliwość poznania nowych, ciekawych ludzi. Chcemy znów grać w gry! Potrzebujemy do tego Was! Bo planszówki i karcianki już mamy (i to dużo więcej niż te wymienione na stronie) :)
Miejsce z klimatem, stoły, kanapy, dobrze zaopatrzony bar oraz smaczne jedzenie jest, a zatem – przybywajcie! Poznajmy się i stwórzmy razem coś fajnego :D

Spotkajmy się 24 kwietnia w Klubogalerii Bunkier w Gdańsku.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2017, 15:19 przez Fluoresceina, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4049
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 271 times
Been thanked: 152 times

Re: [Gdańsk] Będę grał w grę w Bunkrze

Post autor: lacki2000 »

"Przepraszamy, ta strona jest niedostępna"

Są też inne planszówkowe miejsca w Gdańsku, mi akurat do Bunkra jakoś zawsze daleko było...
Witamy w 3City! Niechaj gra się wam dobrze, zdrowo i szczęśliwie!
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
Sir_Yaro
Posty: 1643
Rejestracja: 21 cze 2014, 18:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 47 times
Been thanked: 356 times
Kontakt:

Re: [Gdańsk] Będę grał w grę w Bunkrze

Post autor: Sir_Yaro »

Nie można wyświetlić jak się nie ma konta na tym portalu szpiegowskim...
Fluoresceina
Posty: 6
Rejestracja: 04 maja 2013, 00:23

Re: [Gdańsk] Będę grał w grę w Bunkrze

Post autor: Fluoresceina »

Niestety na facebooku mamy ograniczenie wiekowe. Dla wszystkich, którzy się ukrywają przed wielkim bratem dodaję link do innego serwisu.

Nie jest tajemnicą, że Bunkier razem z narzeczoną współtworzymy stąd pomysł żeby nasze hobby/przyjemność wdrożyć w ten betonowy klocek.

Jeśli ktoś będzie chciał nas odwiedzić gorąco zapraszamy. Stoliki czekają, kuchnia się rozgrzewa,a barmani chłodzą alkohol. :twisted:
Awatar użytkownika
Sir_Yaro
Posty: 1643
Rejestracja: 21 cze 2014, 18:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 47 times
Been thanked: 356 times
Kontakt:

Re: [Gdańsk] Będę grał w grę w Bunkrze

Post autor: Sir_Yaro »

Fluoresceina pisze:Niestety na facebooku mamy ograniczenie wiekowe. Dla wszystkich, którzy się ukrywają przed wielkim bratem dodaję link do innego serwisu.

Nie jest tajemnicą, że Bunkier razem z narzeczoną współtworzymy stąd pomysł żeby nasze hobby/przyjemność wdrożyć w ten betonowy klocek.

Jeśli ktoś będzie chciał nas odwiedzić gorąco zapraszamy. Stoliki czekają, kuchnia się rozgrzewa,a barmani chłodzą alkohol. :twisted:
Wygląda całkiem fajnie. Najśmieszniejsze jest to, że 100 metrów dalej przechodziłem w dzień w dzień przez prawie 5 lat i nie zdawałem sobie sprawy, że tuż obok istnieje taki wielki, betonowy kloc :D :D
Wielkim minusem jest to, że wasza lista gier obejmuje głównie tytuły których nie dotknę kijem albo zagram tylko jak mnie ktoś zmusi. :P
Fluoresceina
Posty: 6
Rejestracja: 04 maja 2013, 00:23

Re: [Gdańsk] Będę grał w grę w Bunkrze

Post autor: Fluoresceina »

To dopiero pierwsza edycja :)
Fluoresceina
Posty: 6
Rejestracja: 04 maja 2013, 00:23

Re: [Gdańsk] Będę grał w grę w Bunkrze

Post autor: Fluoresceina »

Nadchodzi ostatni poniedziałek miesiąca, a co za tym idzie wypełniamy Bunkier grami i graczami.

Podobnie jak ostatnim razem nasza kuchnia otwiera się na głodomorów. Wszystkie dania - 50 %.

Miło było znów zagrać po prawie rocznej przerwie bardzo dziękuję wszystkim gościom i zapraszamy ponownie już 27.02.2017 roku od godziny 18 :)




http://www.trojmiasto.pl/Bede-gral-w-gr ... 35309.html

https://www.facebook.com/events/191933017957286/
Fluoresceina
Posty: 6
Rejestracja: 04 maja 2013, 00:23

Re: [Gdańsk] Będę grał w grę w Bunkrze

Post autor: Fluoresceina »

Gdyby ktoś miał ochotę to dziś jest 4 edycja naszego małego co miesięcznego święta. Jak zwykle jedzenie - 50%, a do waszej dyspozycji planszówki i konsole.
MastaGames
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:36

Re: [Gdańsk] Będę grał w grę w Bunkrze |jedzenie -50%|

Post autor: MastaGames »

Cześć, jeśli dalej szukacie graczy do Bunkra to zapraszam do mnie :) MastaGames.com (obecnie dostępna pod pyrkon.mastagames.com).
Miejsce spotkań dla graczy, gdzie zawsze powinni być ludzie do grania i eventy do dołączenia :)
1. Zakładasz konto i definiujesz swoje preferencje,
2. Wyszukujesz eventu lub sam tworzysz i zapraszasz znajomych,
3. Spotykacie się na granie w umówione gry, w Bunkrze i o umówionym czasie.
Obecnie wszystko za darmo :)

Dostępna jest beta wersja (stąd ten Pyrkon w nazwie), ale oficjalna premiera przewidziana jest na drugą połowę maja.
Zapraszam :)
ODPOWIEDZ