[Warszawa]11.02 Gramy w trudne gry, kobyły, hardcory!

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5830
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 404 times

Re: [Warszawa]11.02 Gramy w trudne gry, kobyły, hardcory!

Post autor: KubaP »

W imieniu zarówno swoim, jak i Ani, chciałem bardzo podziękować wszystkim, którzy przybyli. Mam nadzieję, że bawiliście się conajmniej tak dobrze jak ja - Zhan Guo, dwa razy Nefertiti z dodatkiem, Nippon i wreszcie Dominant Species.

W sumie przez imprezę przewinęło się nas 45 osób, graliśmy naprawdę w świetne, trudne, hardcore'owe tytuły.

Co ważniejsze, po raz kolejny jestem dumny, że jestem częścią naszej społeczności - było kulturalnie, w miarę cicho, czysto, z uśmiechem, no po prostu bajka - jesteście super!

Za około dwa miesiące, pod koniec marca lub w kwietniu zrobimy repetę, dam znać wcześniej.

Jeszcze raz wielkie dzięki!
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5599
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 782 times
Been thanked: 1225 times
Kontakt:

Re: [Warszawa]11.02 Gramy w trudne gry, kobyły, hardcory!

Post autor: mat_eyo »

Wielkie dzięki Kubo za organizację, fanrastyczna impreza! Kilkoro ludzi narzelało, że daleko, chciałbym wiedzieć skąd było im daleko - ja miałem 110 km w jedną stronę. Wyjechałem przed ósmą rano, w domu byłem po północy i uważam, że zdecydowanie było warto! Poleciało Zhan Guo, Nefertiti, Railroad Revolution, Nippon i Dominant Species! Same dobre gry, a na stolikach obok roiło się od innych tytułów, w które chciałem zagrać - Gallerist, Vinhos, FCM. Zapisuję się dożywotnio na każdą kolejnę edycję ;)

Jako bonus zadowolona micha Kuby przy zamykającym dzień DS
Spoiler:
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5830
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 404 times

Re: [Warszawa]11.02 Gramy w trudne gry, kobyły, hardcory!

Post autor: KubaP »

Na koniec zadowolenie michy przeslonily nieco lzy sromotnej kleski, dodam ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5830
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 404 times

Re: [Warszawa]11.02 Gramy w trudne gry, kobyły, hardcory!

Post autor: KubaP »

Wygląda na to, że kolejna edycja Zgranego Wawra - Edycji: Trudne Gry odbędzie się 8 kwietnia (sobota). Za jakiś czas puszcze oficjalne info, ale wstępnie informuje, żebyście sobie bookowali termin.
ODPOWIEDZ