[Poznań] Para szuka współgraczy

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
vincencik
Posty: 103
Rejestracja: 10 mar 2011, 23:25
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

[Poznań] Para szuka współgraczy

Post autor: vincencik »

Cześć. Wraz z dziewczyną pogrywamy sobie od czasu do czasu w zaciszu domowym. Zbyt dużo gier nie posiadam (link w podpisie). Najczęściej gramy w Ucho Króla, Wikingów, Carcassonne. Dziewczyna początkująca, ja grałem też w inne gry jak Agricola, Puerto Rico, Command and Colors, Cyklady, Epoka Kamienia i wiele innych :) mam zamiar powiększać kolekcję sukcesywnie lecz na chwilę obecną nie chciałbym żeby leżały i się kurzyly dlatego szukam chętnych. Czekam też na dostawę Vikings Gone Wild (wrzesień? Październik? Albo i dalej :))

Wracając do tematu. Z przyjemnością poznamy nowe osoby (posiadaczy gier jak i tych, którzy ich nie mają), które byłyby chętne na takie właśnie spotkania. Zdaję sobie sprawę, że w Poznaniu są spotkania gramajdy, u wookiego itp. Kiedyś może się wybierzemy lecz póki co trudno nam się zebrać. Poza tym takie spotkania jednak są bardzo specyficzne. Nie zdążysz przyjść na początek to trudno kogoś potem dobrać do gry, jest głośno, tłoczno. Dla nas 5 osób, ale tworzących zgraną ekipę byłoby świetnym rozwiązaniem. Co do braku gier jest fajna opcja, można się zrzucić i wypożyczyć od terazgry jakiś tytuł na jeden wieczór :)

OK ale teraz gdzie spotkania zapytacie? Ano u mnie w domu (blisko ronda Rataje). Mam dosyć spory stół (210x80), kawa/herbata do wyboru, albo można piwko otworzyć sobie :) podczas gry preferujemy muzykę rockową :) posiadam balkon zatem miłośnicy ćmików będą mogli się "odstresować" po swojemu :) sami za to używamy efajek ale jeśli komuś to przeszkadza to też wyjdziemy na balkon :)

Jeśli chodzi o dni i godziny to w tygodniu 18-19 do max północy (z opcją jakiejś kolacji, można sobie coś przynieść, zamówić, razem wyczarować). Co do weekendów wszystko do dogadania :) dodam że jesteśmy osobami pracującymi, ja mam 29 lat.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: [Poznań] Para szuka współgraczy

Post autor: rastula »

Poza tym takie spotkania jednak są bardzo specyficzne. Nie zdążysz przyjść na początek to trudno kogoś potem dobrać do gry, jest głośno, tłoczno.

żadna z tych rzeczy nie jest prawdziwa, przynajmniej na spotkaniach u Wookiego ... nie żebym was namawiał ;D ( wiadomo że w domu gra się miło), ale proszę nie podawać własnych wyobrażeń jako faktów ;)...
vincencik
Posty: 103
Rejestracja: 10 mar 2011, 23:25
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Re: [Poznań] Para szuka współgraczy

Post autor: vincencik »

Fakt, może nie powinienem był podawać przykładów. Tak czy inaczej bywałem niegdyś w Alibi z gramajdą. Niestety tylko kilka razy. Faktem jest to, że jak przyjdziesz później albo się nie umówisz to nie jest łatwo się dosiąść (chyba, że coś się zmieniło przez kilka lat). Jeśli kogokolwiek uraziłem swoim postem to najmocniej przepraszam. Bardziej chodziło w tym wszystkim o przekaz, że szukamy stałej ekipy do grania, ludzi z którymi możemy się umówić w dogodnym dla wszystkich terminie (spotkań chyba nie ma w weekendy?). Ale kto wie, może się w najbliższym czasie wybierzemy gdzieś :)
Mnusa
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2017, 19:38

Re: [Poznań] Para szuka współgraczy

Post autor: Mnusa »

:Jezeli Poznan i Rondo Rataje i kawa/herbata i po 18, to ja sie pisze, w przypadku gdybyscie potrzebowali nieparzystego gracza. Mam tez stol w razie czego :) Moje gry https://boardgamegeek.com/collection/user/Mnusa
Fuser.exe
Posty: 728
Rejestracja: 11 lip 2014, 13:11
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 23 times
Been thanked: 8 times

Re: [Poznań] Para szuka współgraczy

Post autor: Fuser.exe »

to nie jest najlepszy pomysł szukać ludzi do gry na tym forum, ja raz bardzo porządnie się przejechałem :D
vincencik
Posty: 103
Rejestracja: 10 mar 2011, 23:25
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Re: [Poznań] Para szuka współgraczy

Post autor: vincencik »

Fuser.exe pisze:to nie jest najlepszy pomysł szukać ludzi do gry na tym forum, ja raz bardzo porządnie się przejechałem :D
My wręcz przeciwnie, spotkaliśmy się nie raz i nie żałujemy :) co znaczy że się przejechałeś?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
MastaGames
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:36

Re: [Poznań] Para szuka współgraczy

Post autor: MastaGames »

Cześć, zapraszam do mnie :) MastaGames.com (obecnie dostępna pod pyrkon.mastagames.com).
Miejsce spotkań dla graczy.
1. Zakładasz konto i definiujesz swoje preferencje,
2. Wyszukujesz eventu lub sam tworzysz i zapraszasz znajomych,
3. Spotykacie się na granie w umówione gry, w umówionym miejscu i czasie.
Miejsce spotkania będzie udostępnione tylko osobom które zaakceptujecie, a na mapie jest wyświetlane z dokładnością do kodu pocztowego.
Wszystko za darmo :)

Obecnie jest beta wersja (stąd ten Pyrkon w nazwie), ale oficjalna premiera przewidziana jest na drugą połowę maja.
Zapraszam :)
ODPOWIEDZ