[Warszawa] "Rodzinne" spotkania :-)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
ArniK
Posty: 198
Rejestracja: 03 wrz 2010, 15:48
Lokalizacja: Warszawa

[Warszawa] "Rodzinne" spotkania :-)

Post autor: ArniK »

Witam,
jesteśmy parą 30'latków z 6 letnim chłopakiem i poszukujemy pary/samotnego rodzica z dzieckiem w wieku 5-8 lat do wspólnego spędzania czasu nad planszą. Generalnie gramy prawie we wszystko oprócz gier imprezowych, sami posiadamy dosyć sporą kolekcję, a nasz 6 latek uwielbia bawić się lego i nie ma najmniejszych oporów przy poznawaniu nowych kolegów i koleżanek. Jeżeli jesteście zaiteresowani spędzeniem z nami raz na jakiś czas a może i regularnie w soboty albo niedziele kilku godzin, to zapraszam do kontaktu :-) Spotkania mogą być u nas albo u Was, kwestia do ustalenia.

PS: Byliśmy szczepieni, nie gryziemy, ogólnie dobre z nas ludzie ;-)
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2017, 14:24 przez ArniK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
weejet
Posty: 98
Rejestracja: 25 kwie 2016, 10:51
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa] "Rodzinne" spotkania :-)

Post autor: weejet »

Czy mozecie wrzucic skan jakiegos dokumentu potwierdzajacego szczepienie i jakas opinie z przedszkola, ze Wasz 6 latek jest grzeczny? :D a tak serio to w co lubicie grac?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ArniK
Posty: 198
Rejestracja: 03 wrz 2010, 15:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] "Rodzinne" spotkania :-)

Post autor: ArniK »

Jeżeli chodzi o spotkania, to najbardziej lubimy Wysokie napięcie, Stone Age, Puerto Rico, Posiadłość szaleństwa, Catan, Książęta Florencji i jeszcze kilka by się znalazło ;-) Ogólnie gry do myślenia ;-)

A co do szczepień- książeczka do wglądu na miejscu ;-)
MastaGames
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:36

Re: [Warszawa] "Rodzinne" spotkania :-)

Post autor: MastaGames »

Witam i zapraszam do mnie :) MastaGames.com (obecnie dostępna pod pyrkon.mastagames.com).
Miejsce spotkań dla graczy.
1. Zakładasz konto i definiujesz swoje preferencje,
2. Wyszukujesz eventu lub sam tworzysz i zapraszasz znajomych,
3. Spotykacie się na granie w umówione gry, w umówionym miejscu i czasie.
Miejsce spotkania będzie udostępnione tylko osobom które zaakceptujesz jako gospodarz, a na mapie jest wyświetlane z dokładnością do kodu pocztowego. Istnieje możliwość filtrowania po kategorii gry czy wieku co pewnie ułatwi wyszukiwanie.
Wszystko za darmo :)

Obecnie jest beta wersja (stąd ten Pyrkon w nazwie), ale oficjalna premiera przewidziana jest na drugą połowę maja.
Zapraszam :)
ArniK
Posty: 198
Rejestracja: 03 wrz 2010, 15:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] "Rodzinne" spotkania :-)

Post autor: ArniK »

Widzę, że jesteśmy w totalnej mniejszości, ale podbiję, bo może jeszcze ktoś się zainteresuje :-)
Puppet_Master
Posty: 274
Rejestracja: 05 lut 2017, 21:35
Lokalizacja: Marki
Has thanked: 11 times
Been thanked: 35 times

Re: [Warszawa] "Rodzinne" spotkania :-)

Post autor: Puppet_Master »

Cześć, nie wiem po której stronie Warszawy mieszkasz, ale jeżeli po tej lepszej (czyt. wschodniej stronie Wisły), wtedy może zainteresuje Cię granie u nas na Białołęce, co tydzień w sobotę (16 wzwyż). Podsuwam jedynie pomysł. Pisząc u nas mam na myśli temat, do którego linka znajdziesz u mnie w stopce.

Średnia wieku w tej grupie to na tą chwilę grubo ponad 30+, więc w razie czego jakieś dzieci się znajdą lub się jakieś z łatwością pożyczy. W miejscu, w którym gramy- są bardzo fajne warunki i dużo miejsca dla dzieci.

8)
Awatar użytkownika
hutriel
Posty: 1221
Rejestracja: 11 maja 2012, 07:13
Lokalizacja: Legionowo
Has thanked: 1 time
Been thanked: 28 times

Re: [Warszawa] "Rodzinne" spotkania :-)

Post autor: hutriel »

Rozmarzyłem się... móc zagrać w biały dzień, bez czekania kiedy wreszcie dzieci zasną. No ale niestety my mamy jeszcze w pakiecie dodatkowo 3-latka. Inna sprawa, że ciężko mi wyobrazić sobie co mogłoby dzieciaki zaaferować na tyle, aby za chwilę nie padło pytanie "O, co macie? Mogę też zagrać?" ;)
Szadoł
Posty: 713
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] "Rodzinne" spotkania :-)

Post autor: Szadoł »

hutriel pisze:Rozmarzyłem się... móc zagrać w biały dzień, bez czekania kiedy wreszcie dzieci zasną. No ale niestety my mamy jeszcze w pakiecie dodatkowo 3-latka. Inna sprawa, że ciężko mi wyobrazić sobie co mogłoby dzieciaki zaaferować na tyle, aby za chwilę nie padło pytanie "O, co macie? Mogę też zagrać?" ;)
Zaaferować jakąś grą. Dzieci trzeba indoktrynować do planszówek od jak najmłodszych lat :)
Awatar użytkownika
hutriel
Posty: 1221
Rejestracja: 11 maja 2012, 07:13
Lokalizacja: Legionowo
Has thanked: 1 time
Been thanked: 28 times

Re: [Warszawa] "Rodzinne" spotkania :-)

Post autor: hutriel »

Szadoł pisze:Zaaferować jakąś grą. Dzieci trzeba indoktrynować do planszówek od jak najmłodszych lat :)
W teorii brzmi nieźle. W praktyce młodszy jest w stanie sprawić, że nawet gra (z nim) w "chińczyka" ma jeszcze mniej sensu niż zazwyczaj. Ze starszym teoretycznie powinno być lepiej, ale póki co to i tak chyba jeszcze potrzebuje udziału kogoś z dorosłych w grze. No ale pracujemy i może już za kilka lat... :D
ArniK
Posty: 198
Rejestracja: 03 wrz 2010, 15:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] "Rodzinne" spotkania :-)

Post autor: ArniK »

hutriel pisze:Rozmarzyłem się... móc zagrać w biały dzień, bez czekania kiedy wreszcie dzieci zasną
I tu widać, że nas kolega rozumie, aczkolwiek u nas chodzi też o to, żeby chłopak zajął się wszystkim innym, tylko nie "ja też dam radę (we Władców podziemii albo Mage Knighta ;-) ).
Szadoł
Posty: 713
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] "Rodzinne" spotkania :-)

Post autor: Szadoł »

Z
ArniK pisze:
hutriel pisze:Rozmarzyłem się... móc zagrać w biały dzień, bez czekania kiedy wreszcie dzieci zasną
I tu widać, że nas kolega rozumie, aczkolwiek u nas chodzi też o to, żeby chłopak zajął się wszystkim innym, tylko nie "ja też dam radę (we Władców podziemii albo Mage Knighta ;-) ).
Zapodajcie mu jakiegoś Samuraja albo Taluvę.

A jak już kompletnie nie daje rady to Pędzące Żółwie :D
Awatar użytkownika
hutriel
Posty: 1221
Rejestracja: 11 maja 2012, 07:13
Lokalizacja: Legionowo
Has thanked: 1 time
Been thanked: 28 times

Re: [Warszawa] "Rodzinne" spotkania :-)

Post autor: hutriel »

ArniK pisze:I tu widać, że nas kolega rozumie, aczkolwiek u nas chodzi też o to, żeby chłopak zajął się wszystkim innym, tylko nie "ja też dam radę (we Władców podziemii albo Mage Knighta ;-) ).
A to też znamy. Starszemu wydaje się, że może grać z nami w "dorosłe gry". Młodszemu wydaje się, że może grać z starszym w Pędzące Żółwie.

Swoją drogą dzięki Szadoł za sugestię kolejnych tytułów. PŻ choć mechanicznie banalne, to element blefu jeszcze chyba jest trudny do ogarnięcia dla mojego 5-latka.

No ale nie odchodźmy od tematu. Chodzi o "rodzinne" granie a nie granie z rodziną. Czyli jak zapewnić jednocześnie nadzór rodzicielski i święty spokój. ;)
Awatar użytkownika
virco
Posty: 1463
Rejestracja: 15 gru 2010, 15:31
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] "Rodzinne" spotkania :-)

Post autor: virco »

Jak będziecie odwiedzać Wrocław dajcie znac :)
Pozdrawiam i powodzenia.
Click me for -> Virco BGG Collection
Click me for -> Virco Forum Topic Buy/Sale/Trade
Stałe rabaty : planszostrefa.pl 10% | zgrami.pl 10% | 3trolle.pl 5% | planszak.pl 5%
ODPOWIEDZ