[Oleśnica] Propozycja spotkań

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Mevaros
Posty: 48
Rejestracja: 23 cze 2012, 10:51

[Oleśnica] Propozycja spotkań

Post autor: Mevaros »

Witam wszystkich użytkowników !
Jako, że kilka tygodni temu powróciłem z Warszawy i mieszkam teraz (ponownie) w okolicach Olesnicy ( dolnyśląsk) , jestem ciekaw czy znalazłoby się grono osób, które byłoby zainteresowane grami planszowymi oraz opcją luźnych spotkań , albo to w moim domu albo u kogoś innego. W domu u siebie mam psa ( brak sierści , + dla alergików :D ) , sporo miejsca i kilka gier planszowych ( GoT, Kawerna etc.) Piszcie ludziska, bo póki co to gry leżą i się kurzą !
MastaGames
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:36

Re: [Oleśnica] Propozycja spotkań

Post autor: MastaGames »

Cześć, jeśli dalej ktoś szukasz grzczy to zapraszam do mnie :) MastaGames.com (obecnie dostępna pod pyrkon.mastagames.com).
Miejsce spotkań dla graczy, gdzie zawsze powinni być ludzie do grania i eventy do dołączenia :)
1. Zakładasz konto i definiujesz swoje preferencje,
2. Wyszukujesz eventu lub sam tworzysz i zapraszasz znajomych,
3. Spotykacie się na granie w umówione gry, w umówionym miejscu i czasie.
Miejsce spotkania będzie udostępnione tylko osobom które zaakceptujesz jako gospodarz, a na mapie jest wyświetlane z dokładnością do kodu pocztowego.
Wszystko za darmo :)

Obecnie jest beta wersja (stąd ten Pyrkon w nazwie), ale oficjalna premiera przewidziana jest na drugą połowę maja.
Zapraszam :)
ODPOWIEDZ