[WARSZAWA] Gramy w Planszówki w bibliotece na Pradze-Północ

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Sopor
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2017, 17:24

[WARSZAWA] Gramy w Planszówki w bibliotece na Pradze-Północ

Post autor: Sopor »

Cześć.

Jestem pracownikiem biblioteki na Pradze. 3. czerwca z okazji „Nocy Bibliotek” mamy okazję zorganizować granie w planszówki. Moim zboczeniem zawodowym jest zaglądanie do bibliotek podczas zagranicznych wycieczek i zaskoczyło mnie to, że biblioteki są tam oazą dla graczy, gdzie można w spokoju spędzić czas przy duuużym stole i poznać innych grających. U nas… no niestety.

Biblioteka, gdzie pracuję - ul. Skoczylasa 9,ma kilka niezaprzeczalnych zalet. Jest całkiem dobrze skomunikowana – pętla autobusowa przy Placu Hallera, przystanek tramwajowy (linie 6,20,28), niedaleko (Rondo Starzyńskiego) przystanek 509 łączącego Białołękę z Pragą-Południe i na koniec oddalony o 10 minut piechotą Dworzec Wileński ze stacją metra M2. Przestrzeni i stołów też nam nie brakuje.

Jeśli mieszkacie w pobliżu, lub miejsce jest dla was dogodne z innych powodów, to zapraszamy. Spotkanie planujemy na 3 czerwca (sobota) od godziny 13:00. Tego dnia biblioteka jest zamknięta dla czytelników, więc nikt nie będzie nam przeszkadzać. Będziemy mieć jakieś tam zaplecze socjalne w postaci czajnika, lodówki i starej mikrofalówki, a poza tym po drugiej stronie ulicy jest Biedronka. Jeżeli miejsce przypadnie wam do gustu jesteśmy otwarci na organizację cyklicznych spotkań.

Sam powróciłem do planszówek w zeszłym roku po 20 latach, więc jeszcze nie do końca jestem w temacie. Skusiła mnie nowa edycja Magii i Miecza (wiem, wiem, ale od czegoś trzeba zacząć),a dziś mam dostęp jeszcze do Arkham Horror i Eldricht Horror. W zeszłą sobotę odwiedziłem chłopaków grających na Białołęce i zobaczyłem jak bogata jest oferta na rynku (a wszystko wozi Robertos w bagażniku swojego samochodu). Spotkanie traktujemy jako rozpoznanie zapotrzebowania, więc jeśli macie własne tytuły, które chcecie ograć, to zapraszamy was z nimi.

03. czerwca od 13:00 do... z dyrekcją ustaliłem 20:00, ale jeśli ktoś nie zdąży po koronę władzy, to mnie do domu się nie spieszy.
ODPOWIEDZ