(Łuków) Jest ktoś chętny do grania?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Kassak
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2018, 19:37

(Łuków) Jest ktoś chętny do grania?

Post autor: Kassak »

Witam, szukamy osób zaontetesowanych grami planszowymi. Może jest ktoś z mojego miasteczka - ŁUKÓW. Może ktoś z okolic? Siedlce są niby blisko, ale ciężko na cały dzień dzieci zostawić. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5593
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 772 times
Been thanked: 1205 times
Kontakt:

Re: [Łuków] jest ktoś chętny do grania?

Post autor: mat_eyo »

Kassak pisze:Witam, szukamy osób zaontetesowanych grami planszowymi. Może jest ktoś z mojego miasteczka - ŁUKÓW. Może ktoś z okolic? Siedlce są niby blisko, ale ciężko na cały dzień dzieci zostawić. Pozdrawiam
Osoby są już od dawna :) razem z żoną mamy jeszcze jedno małżeństwo znajomych i gramy we czwórkę. Ostatnio nawet myślałem o założeniu klubu planszówkowego przy ŁOKu właśnie w poszukiwaniu współgraczy.
W ile osób grywacie? W jakie tytuły? Ja preferuję euro, ale od czasu do czasu zagram i w ameri. Moją kolekcję znajdziesz w podpisie.
Kassak
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2018, 19:37

Re: [Łuków] jest ktoś chętny do grania?

Post autor: Kassak »

Teraz z mężem grywamy w gwinta. Ostatnio nie bardzo czasu mieliśmy bo rodzinka nam się powiększyła ;) widziałam część Twojej kolekcji - telefon mi się chyba z wrażenia zawiesił. Gier jakoś nie mamy dużo. Mąż zakochany jest w Talizmanie (mamy 2 dodatki). Osobiście lubię Neuroshimę Hex, Świat Dysku oraz Nightfalla.

Fajny pomysł z klubem przy ŁOKU. Wiem że w piwnicy mają kilka klimatycznych pomieszczeń ;) kiedyś był spory stół i parę krzeseł. Po zmianie dyrekcji może jeszcze coś tam jest.

Gdzie grywacie? W domach? Parę razy do Siedlec jeździliśmy, ale teraz nie ma takiej opcji. Może umówilibyśmy się na spotkanie, wspólne granie.
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5593
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 772 times
Been thanked: 1205 times
Kontakt:

Re: [Łuków] jest ktoś chętny do grania?

Post autor: mat_eyo »

Mam możliwość załatwienia sali w ŁOKu, więc z tym nie ma problemu. Gramy zawsze w domu, bo znajomi też mają dzieci. Postaram się więc jakoś przyśpieszyć coś z tym klubem, a jak nie, to jakoś się umówimy inaczej. Im więcej graczy w okolicy, tym lepiej ;)
Kassak
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2018, 19:37

Re: [Łuków] jest ktoś chętny do grania?

Post autor: Kassak »

Fajnie by było ;) daj znać jak uda Ci się coś załatwić. Im więcej tym weselej. Może jeszcze ktoś się odezwie.
Piterius_S
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2018, 11:43

Re: [Łuków] jest ktoś chętny do grania?

Post autor: Piterius_S »

Siema,
Byłbym zainteresowany wejściem do grupy grających w Łukowie. Mam wolne weekendy-popołudnia, mam kilka swoich gier i coś tam wcześniej grywałem ale mam brak miejscówki.

Jeśli komuś brakuje gracza przy stole albo chciałby zagrać coś nowego to zapraszam do odpowiedzi.

Pozdro
Kassak
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2018, 19:37

Re: [Łuków] jest ktoś chętny do grania?

Post autor: Kassak »

Ten weekend? Kontakt dalszy kassulej@gmail.com
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5593
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 772 times
Been thanked: 1205 times
Kontakt:

Re: [Łuków] jest ktoś chętny do grania?

Post autor: mat_eyo »

Ja zrozumiałem, że każdy weekend ;) Trzymajmy kontakt dalej tutaj, albo może załóżmy jakąś grupę na fb (jeśli wszyscy używają), nie ma co dzielić już i tak minimalnego grona łukowskich graczy ;)
Ten weekend u mnie odpada, w kolejne z chęcią bym się umawiał na jakieś granie. Problemem jest miejscówka, bo nie kojarzę lokalu z odpowiednimi stołami, oświetleniem i atmosferą. Pomysł klubu planszówkowego przy ŁUKu na razie umarł przez mój brak czasu, z resztą on też miał docelowo działać jeden dzień w tygodniu, ale nie weekend.
Awatar użytkownika
weejet
Posty: 98
Rejestracja: 25 kwie 2016, 10:51
Been thanked: 3 times

Re: (Łuków) Jest ktoś chętny do grania?

Post autor: weejet »

A jest ktoś chętny na AvP The Hunt Begins?
Ciężko w Łukowie znaleźć prawdziwych fanów uniwersum Aliena ;p

Mam grę i kilka dodatków (power loader, sentry guns, predalien, facehuggers) - czesc pomalowana. Brakuje jednej osoby
Kassak
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2018, 19:37

Re: (Łuków) Jest ktoś chętny do grania?

Post autor: Kassak »

Niestety nie znam tej gry :( od kiedy mamy dzieci ciut się zatrzymałam z nowościami. Raczej mam tylko kilka gier w tym kultowego Talizmana. Mieszkam pod Łukowem - zawsze w ewentualnie można na świetlicy wiejskiej się spotkać. Sołtys zazwyczaj udostępnia mieszkańcom świetlice. A co do stołu to zawsze jest stół od ping-ponga jeśli komuś nie wystarczy zwykły stolik.
Piterius_S
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2018, 11:43

Re: (Łuków) Jest ktoś chętny do grania?

Post autor: Piterius_S »

AvP, chętnie dołącze, wezme swoje figsy ;).
ODPOWIEDZ