(Wejherowo)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
deleine
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2008, 18:15

(Wejherowo)

Post autor: deleine »

witam serdecznie,
chciałam zapytać czy może i w wejherowie są jacyś planszówko-grywacze, z którymi można by się było spotkać i uprawiać ten niecny proceder :) :)
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6454
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 585 times
Been thanked: 942 times

Re: wejherowo

Post autor: Odi »

Spora grupa jest w Gdyni, ale jeżdżą do Gdańska (niestety :/)

Z drugiej strony, choć masz daleko, to warto wpaść do Schronu w śr lub pt, bo siedzieć można właściwie od 17 do oporu...
deleine
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2008, 18:15

Re: wejherowo

Post autor: deleine »

no chętnie bym się wybrała, ale jestem sama i mam maluszka w domu, więc niestety odpada
dobrze, że agricola ma opcję jednoosobową ;)
cezaras
Posty: 1924
Rejestracja: 08 maja 2008, 13:15
Lokalizacja: Reda
Has thanked: 15 times
Been thanked: 11 times

Re: wejherowo

Post autor: cezaras »

jak widać z profilu jestem z Redy,
a z żonką pykamy chętnie i nasza kolekcja gierek sukcesywnie rośnie (nie potrafię podejść do tego zbyt statystycznie, ale na pewno mamy ze 40 ;-)) ).

w ten weekend wyjeżdżamy na 2 tygodnie na urlopik, ale potem możemy spróbować sie jakoś umówić rozpoznawczo ;-)

ps. ja preferuję granie przy jakimś winku / piwku - wiem, że nie każdemu to odpowiada, więc z góry wolę napisać
Awatar użytkownika
Soulless
Posty: 569
Rejestracja: 22 cze 2008, 21:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: wejherowo

Post autor: Soulless »

Jestem z Gdyni.
Jestem zmotoryzowany.
Często jeżdżę do Schronu do Gdańska, nie ma problemu umówić się gdzieś po drodze na stacji kolejki i przejąć, chociaż w sumie do Schronu blisko jest od SKM.
Kiedyś często jeździliśmy ze znajomymi do kumpla do Redy na planszówki, ale on teraz w fazie wyprowadzkowej, więc się rozmywa trochę i rzadko już jeździmy.
Czasem gramy też u mnie w Gdyni na Fikakowie.
Jak coś to kontakt gg 32893 czasem się zapewne uda zgrać.
Seba79
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2009, 20:59
Lokalizacja: Wejherowo

Re: wejherowo

Post autor: Seba79 »

Witam trójmiejskie grono, pewnie że są planszówkowi gracze w Wejherowie - w końcu osobiście nim jestem. Bardzo chętnie mile spędzę czas np. przy CYWILIZACJI (gra wymaga większego zainteresowania i zaangażowania, a przy okazjonalnych spotkaniach z „nie graczami” nie da się jej wytłumaczyć), bądź innej emocjonującej grze. Odkąd zaraziłem się tym „planszówkowym procederem” nasza kolekcja wciąż rośnie, ubolewam tylko na brak znajomych z podobnym zaangażowaniem do planszówek. Zapraszam GG-523492
sir_marios
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2016, 22:23

Re: wejherowo

Post autor: sir_marios »

Zapraszam do Lęborka - zaraz przy PKP. www.facebook.com/PlanszoZgranie
adam.bsk
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2022, 14:22
Been thanked: 2 times

Re: wejherowo

Post autor: adam.bsk »

Hej , chciałbym ponowić pytanie apropo Wejherowa. :) Może w międzyczasie zawiązała się jakaś lokalna grupa/miejsce z którą/gdzie można by pograć w planszówki.
Ewentualnie może ktoś tak jak ja szuka towarzystwa do gier
AstarothPL
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2022, 04:53

Re: (Wejherowo)

Post autor: AstarothPL »

Może by i się znalazła .. tylko problem z miejscówka by był
Najtrajder
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2022, 05:41

Re: (Wejherowo)

Post autor: Najtrajder »

A jakie warunki lokalowe miały to by być? Mam miejscówkę ale z kilkoma niedogodnościami : Konieczność sprzątnięcia, prowizoryczne oświetlenie, brak mebli i ogrzewania . Ale za to działający kibelek i metraż godny kolosalnych bitew w Warhammera.
ODPOWIEDZ