[Wyszków] W.I.P w Hutniku

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
skiper_83
Posty: 161
Rejestracja: 26 lut 2009, 01:42
Lokalizacja: Wyszków

[Wyszków] W.I.P w Hutniku

Post autor: skiper_83 »

W imieniu Wyszkowskiej Inicjatywy Planszówkowej zapraszam na inauguracyjne spotkanie klubu, w którym pod auspicjami naszego stowarzyszenia będzie można pograć w gry planszowe w Wyszkowie.

czas :arrow: sobota 25.04.2009, start godz. 15.00

miejsce :arrow: WOK "Hutnik", Prosta 7, s. 10

Posiadamy kilka nowszych gier (Gra o Tron, Twilight Imperium, Struggle of Empires, Twilight Struggle), monopol, skrable, kilka starszych gier wojennych Dragona i nowszych TiSu. Jeśli macie jakieś gry planszowe w które chcielibyście zagrać lub nie mogliście, np. z powodu braku partnera, weźcie je ze sobą!
Spotkania planowo odbywać będą się co dwa tygodnie.

Kontakt na pw lub
maciej.sarnacki@gmail.com
Awatar użytkownika
skiper_83
Posty: 161
Rejestracja: 26 lut 2009, 01:42
Lokalizacja: Wyszków

Re: [Wyszków] W.I.P w Hutniku

Post autor: skiper_83 »

Debiut za nami 8)
Grane były dwa klasyki: Gra o Tron i Ryzyko. Szczególnie cieszy obecność płci pięknej, razem tego popołudnia przez nasz klubik przewinęło się ok. 10 osób.

Następne spotkanie 9 maja. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
skiper_83
Posty: 161
Rejestracja: 26 lut 2009, 01:42
Lokalizacja: Wyszków

Re: [Wyszków] W.I.P w Hutniku

Post autor: skiper_83 »

Jeżeli ktoś spędza weekend na działce w okolicy Wyszkowa czy Kamieńczyka i specjalnie będzie mu się nudzić w sobotnie popołudnie :wink: lub nagle zatęski za planszówkami, to zapraszamy do naszego klubu!
Na dole TEJ strony mapa dojazdu do Wyszkowskiego Ośrodka Kultury, w którym jesteśmy od 15.00.
Bloodaxe
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2009, 12:55
Lokalizacja: Wyszków

Re: [Wyszków] W.I.P w Hutniku

Post autor: Bloodaxe »

Byłem na ostatnich dwóch spotkaniach (mam 100% obecność :lol: ). Miła atmosfera i fajne rozgrywki. Inicjatywa planszówkowa rozwija się. Czekamy na nowych graczy. Najbliższe spotkanie za dwa tygodnie tj. 23 maja.
Awatar użytkownika
Maras
Posty: 598
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:50
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: [Wyszków] W.I.P w Hutniku

Post autor: Maras »

skiper_83 pisze:Debiut za nami 8)
Grane były dwa klasyki: Gra o Tron i Ryzyko. Szczególnie cieszy obecność płci pięknej, razem tego popołudnia przez nasz klubik przewinęło się ok. 10 osób.

Następne spotkanie 9 maja. Zapraszamy!
Trzymam kciuki za Wyszkowską Inicjatywę Planszówkową. Szkoda, że już nie pracuje na waszym terenie. Przez ostatnie 8 lat byłem w Wyszkowie lub przejeżdzałem średnio dwa razy w tygodniu. Może będzie jeszcze okazja zagrać. Super inicjatywa :D
Awatar użytkownika
skiper_83
Posty: 161
Rejestracja: 26 lut 2009, 01:42
Lokalizacja: Wyszków

Re: [Wyszków] W.I.P w Hutniku

Post autor: skiper_83 »

Bardzo żałuję, że straciliśmy takiego planszomaniaka, ale jednocześnie wierzę, że będzie okazja się jeszcze spotkać :wink: W końcu Mazowsze, to nie Syberia.
Pomysł z videorecenzją po polsku, Marku - rewelka!
Awatar użytkownika
skiper_83
Posty: 161
Rejestracja: 26 lut 2009, 01:42
Lokalizacja: Wyszków

Re: [Wyszków] W.I.P w Hutniku

Post autor: skiper_83 »

Wczoraj odbyło się już trzecie spotkanie naszego klubu. Graliśmy w Grę o Tron, Neuroshimę i Twilight Struggle, łacznie przez klubową salę przewinęło się tego popołudnia ok. 20 osób. Relacje i zdjęcia z tego i dotychczasowych spotkań na stowarzyszeniowej stronie http://planszowki-wyszkow.blogspot.com/
Awatar użytkownika
skiper_83
Posty: 161
Rejestracja: 26 lut 2009, 01:42
Lokalizacja: Wyszków

Re: [Wyszków] W.I.P w Hutniku

Post autor: skiper_83 »

Pomimo sezonu urlopowego w ośrodku kultury nasz klub działa nadal. W najbliższą sobotę zapraszam na kolejne spotkanie!
Awatar użytkownika
adamns
Posty: 75
Rejestracja: 07 kwie 2009, 22:20
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: [Wyszków] W.I.P w Hutniku

Post autor: adamns »

No dobra tym razem chyba do was dotre wcześniej nie miałem jak :) ciekawe czy znajdzie sie chętny na partie hannibala RvC lub sukcesorów :)

chetni pisać proszę :)
Kości zostały rzucone!

moja kolekcja
Awatar użytkownika
skiper_83
Posty: 161
Rejestracja: 26 lut 2009, 01:42
Lokalizacja: Wyszków

Re: [Wyszków] W.I.P w Hutniku

Post autor: skiper_83 »

Znajdą się na pewno :D
Sukcesorzy wdarli się do nas przebojem, a Hannibala wszyscy chętnie zobaczą, bo podobno piękny...
Awatar użytkownika
skiper_83
Posty: 161
Rejestracja: 26 lut 2009, 01:42
Lokalizacja: Wyszków

Re: [Wyszków] W.I.P w Hutniku

Post autor: skiper_83 »

W najbliższą sobotę nasz klub rusza po wakacyjnej przerwie. Zaczynamy od 15.OO.
Zapraszam, jak zwykle, wszystkich serdecznie!
ODPOWIEDZ