Teraz jest So, 24 lut 2018, 13:18

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 18 lut 2018, 19:50 

Witam, szukamy osób zaontetesowanych grami planszowymi. Może jest ktoś z mojego miasteczka - ŁUKÓW. Może ktoś z okolic? Siedlce są niby blisko, ale ciężko na cały dzień dzieci zostawić. Pozdrawiam

PostNapisane: N, 18 lut 2018, 20:03 
Użytkownik wspierający

Kassak napisał(a):
Witam, szukamy osób zaontetesowanych grami planszowymi. Może jest ktoś z mojego miasteczka - ŁUKÓW. Może ktoś z okolic? Siedlce są niby blisko, ale ciężko na cały dzień dzieci zostawić. Pozdrawiam

Osoby są już od dawna :) razem z żoną mamy jeszcze jedno małżeństwo znajomych i gramy we czwórkę. Ostatnio nawet myślałem o założeniu klubu planszówkowego przy ŁOKu właśnie w poszukiwaniu współgraczy.
W ile osób grywacie? W jakie tytuły? Ja preferuję euro, ale od czasu do czasu zagram i w ameri. Moją kolekcję znajdziesz w podpisie.

Mój blog na ZnadPlanszy
Rebel Times miesięcznik miłośników gier

PostNapisane: N, 18 lut 2018, 20:23 

Teraz z mężem grywamy w gwinta. Ostatnio nie bardzo czasu mieliśmy bo rodzinka nam się powiększyła ;) widziałam część Twojej kolekcji - telefon mi się chyba z wrażenia zawiesił. Gier jakoś nie mamy dużo. Mąż zakochany jest w Talizmanie (mamy 2 dodatki). Osobiście lubię Neuroshimę Hex, Świat Dysku oraz Nightfalla.

Fajny pomysł z klubem przy ŁOKU. Wiem że w piwnicy mają kilka klimatycznych pomieszczeń ;) kiedyś był spory stół i parę krzeseł. Po zmianie dyrekcji może jeszcze coś tam jest.

Gdzie grywacie? W domach? Parę razy do Siedlec jeździliśmy, ale teraz nie ma takiej opcji. Może umówilibyśmy się na spotkanie, wspólne granie.

PostNapisane: N, 18 lut 2018, 20:38 
Użytkownik wspierający

Mam możliwość załatwienia sali w ŁOKu, więc z tym nie ma problemu. Gramy zawsze w domu, bo znajomi też mają dzieci. Postaram się więc jakoś przyśpieszyć coś z tym klubem, a jak nie, to jakoś się umówimy inaczej. Im więcej graczy w okolicy, tym lepiej ;)

Mój blog na ZnadPlanszy
Rebel Times miesięcznik miłośników gier

PostNapisane: N, 18 lut 2018, 20:45 

Fajnie by było ;) daj znać jak uda Ci się coś załatwić. Im więcej tym weselej. Może jeszcze ktoś się odezwie.

Strefa czasowa: UTC + 1