(Warszawa) Twilight Struggle

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
thom
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 18:04

(Warszawa) Twilight Struggle

Post autor: thom »

Witam, szukam osoby chętnej do gry w Zimną Wojnę w Warszawie (mam egzemplarz gry). Kilka lat temu grałem dość często, teraz jestem po dłuższej przerwie, więc mój poziom gry obecnie nie jest pewnie specjalnie wysoki. W każdym razie byłoby miło pograć i podyskutować przy piwie/kawie, najlepiej w jakimś Paradox Cafe, czy czymś podobnym :)
Blindmarten
Posty: 3
Rejestracja: 05 sie 2020, 13:19

Re: (Warszawa) Twilight Struggle

Post autor: Blindmarten »

Cześć, ja wprawdzie nie grałem nigdy ale już od dawna mam tę grę na oku więc jeżeli masz chęć nauczyć zupełnego amatora to chętnie 😉 niestety żona nie chce się nauczyć bo nie lubi gier wojennych (zimnowojennych też).
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa) Twilight Struggle

Post autor: jakmis83 »

Ja Ciebie mogę nauczyć.
Pierwszy raz się od niej odbiłem, ale dałem jej drugą szansę i nie żałuję.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
heba1985
Posty: 18
Rejestracja: 21 lis 2014, 11:38

Re: (Warszawa) Twilight Struggle

Post autor: heba1985 »

Hej, ja kiedyś grałem z bratem.
Mogę powiedzieć, że gra jest bardzo, bardzo ciekawa ale niełatwa.
Chętnie pogram chociaż tez miałem małą przerwę.
Dajcie znać kiedy....

Dzięki
Stachu
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa) Twilight Struggle

Post autor: jakmis83 »

Jeśli chodzi o mechanikę gry, to jest bardzo prosta.
Natomiast zestawiając w parze weterana z nowicjuszem, weteran zje go na starcie doświadczeniem.
I tak, trzeba się postarać, żeby wygrać zważywszy na to, że Twilight Struggle nie wybacza błędów.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
ODPOWIEDZ