Zaklinacze

Masz pytanie o zasady jakiejś gry - zamiast pisać na forum ogólnym, napisz osobnego posta na tym podforum. Uwaga! W tytule wątku podaj nazwę gry (i krótko czego dotyczy pytanie)!
Padre_W_stare_konto
Posty: 165
Rejestracja: 14 lis 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Zaklinacze

Post autor: Padre_W_stare_konto »

Yavi pisze:Kiedy odpala się/jak działa zdolność Brunatnego Smoka?
Czyżby jakaś nowa talia była? Czy może chodzi Ci o Brązowego Smoka?
Jeśli tak to jego zdolność aktywuje się po pokonaniu go. Zanim go położysz jako swoje trofeum to odrzucasz ze swoich pokonanych dwa dowolne potwory a inni gracze odrzucają ze swoich pokonanych po jednym dowolnym potworze.

Moje gry na BGG
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3185
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Zaklinacze

Post autor: Yavi »

P.Szwanke pisze:
Yavi pisze:Kiedy odpala się/jak działa zdolność Brunatnego Smoka?
Czyżby jakaś nowa talia była? Czy może chodzi Ci o Brązowego Smoka?
Jeśli tak to jego zdolność aktywuje się po pokonaniu go. Zanim go położysz jako swoje trofeum to odrzucasz ze swoich pokonanych dwa dowolne potwory a inni gracze odrzucają ze swoich pokonanych po jednym dowolnym potworze.

Moje gry na BGG
Wyszedł dodatek - Śmierć w szlamie (dwie talie - nieumarli i... szlam -oraz kilka poprawionych kart z podstawki).
I od razu odpowiem sam sobie - zdolność odpala się po pokonaniu Brunatnego Smoka, wkradł się błąd i zabrakło strzałki w dół :P
Padre_W_stare_konto
Posty: 165
Rejestracja: 14 lis 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Zaklinacze

Post autor: Padre_W_stare_konto »

Yavi pisze:
P.Szwanke pisze:
Yavi pisze:Kiedy odpala się/jak działa zdolność Brunatnego Smoka?
Czyżby jakaś nowa talia była? Czy może chodzi Ci o Brązowego Smoka?
Jeśli tak to jego zdolność aktywuje się po pokonaniu go. Zanim go położysz jako swoje trofeum to odrzucasz ze swoich pokonanych dwa dowolne potwory a inni gracze odrzucają ze swoich pokonanych po jednym dowolnym potworze.

Moje gry na BGG
Wyszedł dodatek - Śmierć w szlamie (dwie talie - nieumarli i... szlam -oraz kilka poprawionych kart z podstawki).
I od razu odpowiem sam sobie - zdolność odpala się po pokonaniu Brunatnego Smoka, wkradł się błąd i zabrakło strzałki w dół :P
A czyli Brunatny jest w dodatku. I serio? Dodatek z błędem? Heh :-/

Moje gry na BGG
wrogreg
Posty: 45
Rejestracja: 17 sie 2016, 02:05
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 2 times

Re: Zaklinacze

Post autor: wrogreg »

Pomimo wielu rozgrywek zastanawiam się ciągle nad karta, zaklęcie leczenia. Czy jeżeli żaden z innych graczy nie posiada ran to można sobie wyleczyć dwie rany. Wydaje mi się, że nie, ale wolę się upewnić.
ODPOWIEDZ