gra mało losowa z wieloma dodatkami

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
samuraj123
Posty: 12
Rejestracja: 02 kwie 2017, 15:55

gra mało losowa z wieloma dodatkami

Post autor: samuraj123 »

Hej,

poszukuję gry, która będzie mało losowa, nie będzie to karcianka LCG, a równocześnie będzie miała sporo dodatków. Myślałam o Eldritch Horror, ale z tego co widzę, gra jest bardziej niż losowa. Doradzicie coś?

Lubię gry euro, szczególnie gdzie klimat spotyka się z mechaniką, ale na ten moment jestem otwarta na coś nowego :)

PS: Mam Neuroshime hex i nie przypadła mi do gustu :P
genek
Posty: 789
Rejestracja: 28 kwie 2015, 12:09

Re: gra mało losowa z wieloma dodatkami

Post autor: genek »

a dwa dodatki i kilka popierdółek to jest sporo? Bo jak tak to polecam hansę teutonicę. Zdecydowanie losowość jest minimalna prawie zerowa.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: gra mało losowa z wieloma dodatkami

Post autor: misioooo »

High Frontier :) "Dodatki" - można przyjąć, że moduły w instrukcji nimi są. Jest ich całe multum i można używać żadnych, kilku etc. :) Regrywalność ogromna na pewno, trzeba też nieźle kombinować. Jak gdzieś dostaniesz ten tytuł jeszcze... Rozszedł się jeszcze przed dostawami do sklepów...

Keyflower może? Losowość znikoma, mnóstwo interakcji, są dwa duże dodatki MOCNO zmieniające grę (można grać bez nich, z jednym albo z oboma). Do tego sporo "małych" dodatków w postaci kafelkó nowych czy innych rodzajów keypli.
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
ODPOWIEDZ