Najlepsza gra Uwe Rosenberga

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
EMI_NAT
Posty: 104
Rejestracja: 15 lip 2016, 21:33
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

Re: Najlepsza gra Uwe Rosenberga

Post autor: EMI_NAT »

EMI_NAT pisze:... zobaczymy jak to będzie w pierwszej rozgrywce, dużo szczególików i powiązań jak dla laika
85 pkt. w solowej wersji, by zrozumieć grę przed tłumaczeniem zasad dla żonki, bo przecież po co czytać instrukcję :lol:
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Najlepsza gra Uwe Rosenberga

Post autor: detrytusek »

EMI_NAT pisze:
85 pkt. w solowej wersji, by zrozumieć grę przed tłumaczeniem zasad dla żonki, bo przecież po co czytać instrukcję :lol:
Skąd znasz moją żonę ? :)
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Planszman
Posty: 197
Rejestracja: 07 mar 2016, 16:50

Re: Najlepsza gra Uwe Rosenberga

Post autor: Planszman »

Ja solo wytargałem 115 pkt.
EMI_NAT
Posty: 104
Rejestracja: 15 lip 2016, 21:33
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

Re: Najlepsza gra Uwe Rosenberga

Post autor: EMI_NAT »

detrytusek pisze:
EMI_NAT pisze:
85 pkt. w solowej wersji, by zrozumieć grę przed tłumaczeniem zasad dla żonki, bo przecież po co czytać instrukcję :lol:
Skąd znasz moją żonę ? :)
ha ha, a najzabawniejsze jest, że to ja się "naczytam", "naogladam" recenzji i przykładowych rozgrywek, "namęczę" w tłumaczeniu by to zrozumiało, "napiluję" później by wszystko przebiegło OK a ona wygrywa :lol:
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Najlepsza gra Uwe Rosenberga

Post autor: detrytusek »

EMI_NAT pisze:
detrytusek pisze:
EMI_NAT pisze:
85 pkt. w solowej wersji, by zrozumieć grę przed tłumaczeniem zasad dla żonki, bo przecież po co czytać instrukcję :lol:
Skąd znasz moją żonę ? :)
ha ha, a najzabawniejsze jest, że to ja się "naczytam", "naogladam" recenzji i przykładowych rozgrywek, "namęczę" w tłumaczeniu by to zrozumiało, "napiluję" później by wszystko przebiegło OK a ona wygrywa :lol:
SKĄD ZNASZ MOJĄ ŻONĘ?? :P
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
crsunik
Posty: 2870
Rejestracja: 03 sty 2014, 12:12
Lokalizacja: Warszawa Wesoła
Been thanked: 2 times

Re: Najlepsza gra Uwe Rosenberga

Post autor: crsunik »

detrytusek pisze:
EMI_NAT pisze:
detrytusek pisze: Skąd znasz moją żonę ? :)
ha ha, a najzabawniejsze jest, że to ja się "naczytam", "naogladam" recenzji i przykładowych rozgrywek, "namęczę" w tłumaczeniu by to zrozumiało, "napiluję" później by wszystko przebiegło OK a ona wygrywa [emoji38]
SKĄD ZNASZ MOJĄ ŻONĘ?? :P
Obawiam się, że ich jest więcej ;)
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Najlepsza gra Uwe Rosenberga

Post autor: Pan_K »

Planszman pisze:Ja solo wytargałem 115 pkt.
Rekord przedwczoraj: 118,5 Zgarnąłem wszystkie lasy i przerobiłem na parki, do tego dwa czerwone budynki plus jeden niebieski. Z włości miałem 70 pkt. Dziś podobnie, choć gorzej: 114,5 pkt. przy czym z włości 59 pkt.
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
EMI_NAT
Posty: 104
Rejestracja: 15 lip 2016, 21:33
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

Re: Najlepsza gra Uwe Rosenberga

Post autor: EMI_NAT »

EMI_NAT pisze: ha ha, a najzabawniejsze jest, że to ja się "naczytam", "naogladam" recenzji i przykładowych rozgrywek, "namęczę" w tłumaczeniu by to zrozumiało, "napiluję" później by wszystko przebiegło OK a ona wygrywa :lol:
no i zgadnijcie jak się skończyło jej wprowadzenie w grę, ten planszówkowy "potwór" uzyskał 113pkt. w pierwszej rozgrywce ....... ja tylko 86 :oops:
EMI_NAT
Posty: 104
Rejestracja: 15 lip 2016, 21:33
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

Re: Najlepsza gra Uwe Rosenberga

Post autor: EMI_NAT »

Bardzo polecam Pola Arle, jest to co prawda moja pierwsza gra tego autora bo wcześniej nie grałem ani w: Agricolę, Kawernę i tę całą resztę ale jak dla planszówkowego laika to własnie Pola Arle bardzo mi przypadły do gustu, dużo liczenia, kombinowania i móżdżenia. Temat rolnictwa mi jakoś specjalnie nie przeszkadza, równie dobrze można by było ten mechanizm przenieś w inny klimat, który przyciągnął by szerszą rzeszę fanów eurosucharów. Mi bardzo pasuje liczenie by zrobić coś, dzięki czemu w kolejnej rundzie będę mógł zrobić coś innego, by coś zyskać lub coś zbudować. Mózgożerna uczta.
ODPOWIEDZ