Fajna gra, która umożliwi mały flirt, dla kilku osób

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
DrakoHax
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2016, 11:08

Fajna gra, która umożliwi mały flirt, dla kilku osób

Post autor: DrakoHax »

Witam

Może ktoś podsunie jakiś pomysł na grę dla kilku facetów i dziewczyn żeby gra dała efekt flirtu?
Byłoby miło żeby gra dawała jakieś odpowiedzi na temat graczy, ich osobowości, zachowania, itp. a przy tym kierowała w temat związków.
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9433
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 506 times
Been thanked: 1443 times
Kontakt:

Re: Fajna gra, która umożliwi mały flirt, dla kilku osób

Post autor: MichalStajszczak »

Może Ego?
genek
Posty: 789
Rejestracja: 28 kwie 2015, 12:09

Re: Fajna gra, która umożliwi mały flirt, dla kilku osób

Post autor: genek »

flirt dla kilku osób? a co jakąś orgię urządzasz? :mrgreen:
co do gier z "głupimi" pytaniami to kojarzy mi sie taka jedna, w której są pytania typu "czy wolał byś śnić o swojej nagiej matce czy córce", "twoja żona póściła sie z bratem blixniakiem i jest w ciąży czy rozwiódł byś sie czy wychował jak swoje" itp Gra nazywałas sie chyba trudne pytania czy jakoś tak (albo zupełnie inaczej nie jestem pewien)
DrakoHax
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2016, 11:08

Re: Fajna gra, która umożliwi mały flirt, dla kilku osób

Post autor: DrakoHax »

No Ego to na pewno dobry kierunek. Może te pytania nie są jakoś specjalnie podkręcone w kierunku flirtu, ale na pewno nie szukam całkiem odjechanych typu trudne pytania ;)

No właśnie nie chce orgii ale coś stonowanego, hehe :P
genek
Posty: 789
Rejestracja: 28 kwie 2015, 12:09

Re: Fajna gra, która umożliwi mały flirt, dla kilku osób

Post autor: genek »

nie no te trudne pytania mają 3 poziomy "trudności", ja podałem ten najciekawszy, na poziomie easy są takie lajtowe pytania np jesteś psem i lubisz gryźć skarpety i trafiłesz na parę 10/10 w skali zajefajności, czy je pogryziesz mimo, że twój pan nie lubi jak mu gryziesz skarpety
ODPOWIEDZ